mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 55
Dołączył(a): 2.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 07:10 
Cytuj  
Wlasnie koncze quest na 40 lv na class change i mimo ze mam Goat Head Staff +3 to moj atak winstraikiem z empowerem nawet na zielonych mobach daje faild.

W takim razie pytanie czy wogule opłaca się iść w laski healerem, w koncu jak kogś healne za 400 a nie za 420 to duzo nie zmieni. A w przypadku gdy bede chial zabic sam jakiego smoba to potzreba mi chyba iść w male.

No więc czy da sie iść w laski SE? Bo nie wiem czy wogóle da sie zabyć nawet moba niebieskiego magią.

Dzięki.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 08:04 
Cytuj  
Zalezy czy chcesz wogole zadawac jakies DD.
Jesli chcesz tylko buffowac i healowac to kup sobie demon fangs i wogole nie masz potrzeby upgradowania broni :)

Jesli do tego chcesz rootowac i sleepowac - tu musisz miec jak najwieszy mattack.

Jesli chcesz miec postac "wybalansowana" albo pod PvP - uzywaj luku.

A jesli chcesz solowac - polearmu.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 10:18 
Cytuj  
Dokładnie tak jak wspomniał Karol.
Nukować to SE (no wtedy to jeszcze nie jesteś nawet SE) możesz sobie spokojnie do 20 lev. później to już raczej kiepsko (jak się uprzesz to do 30), ale pamiętaj, że ty jesteś healerem - czyli po 20 lev. nie dostajesz żadnych skilli ofensywnych (pomijając disrupt undead). Także będziesz miał abo fail albo zadasz 1dmg :P
Natomiast heal jako taki nie zależy od m.atk (jesli chcesz tylko leczyć i buffować to równie dobrze możesz biegać z NG albo D grade stuffem byle by tylko BSpS'ów używać).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 11:09 
Cytuj  
IMHO Blesed SpSy i SpS do healowania to stata kasy - przy blesed masz przyrost nie 100% tylko 33% leczenia.
Ja sobie ustawiam tak ze BSpS leci tylko jak uzywam battle heala - bo jak juz cos mnie zmusza do uzycia tego tzn ze jest zle i kazdy bonus sie przyda.

Normalnie do leczenia - zwykla NG bron styka bez zadnego bonusa.
Roznica w leczonych punktach miedzy NG a B grade jest na poziomie 20 punktow max (a lecze ok 500 w tej chwili).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 11:55 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
IMHO Blesed SpSy i SpS do healowania to stata kasy - przy blesed masz przyrost nie 100% tylko 33% leczenia.
Ja sobie ustawiam tak ze BSpS leci tylko jak uzywam battle heala - bo jak juz cos mnie zmusza do uzycia tego tzn ze jest zle i kazdy bonus sie przyda.

Normalnie do leczenia - zwykla NG bron styka bez zadnego bonusa.
Roznica w leczonych punktach miedzy NG a B grade jest na poziomie 20 punktow max (a lecze ok 500 w tej chwili).

Co do sprawy m atatck i sps przy leczeniu http://www.l2orphus.com/forum/index.php ... 0&t=118392 dobry post gillan .


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 12:22 
Cytuj  
Ciekawe info - dzieki.

A ja dorzuce jeszcze jedna rzecz o SE.
Warto uzywac staffow z jednego powodu - mozesz sobie na nich odpalic buffa bless the body.
W tym momencie team WC+SE spokojnie zastepuje propheta a i solo te pare HP wiecej przyda Ci sie bardziej niz np. mana up SA.

Prawde mowiac SE jest dosc kiepskim healerem i bufferem - sprawdza sie w teamach ktore nie zbieraja za duzo dmg.
W tej chwili (55 lev) jak teamuje to ludzie wymagaja odemnie tylko 2-3 buffow (vamp rage, empower i czasami focus+guidance), emergency heali i (glownie) RECHARGE.
Myslalem ze wogole zniknie popyt na SE po tym jak glownego buffa (vamp rage) dostal WC ale na szczescie te jego nowe buffy zjadaja mase many.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 14:43 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Natomiast heal jako taki nie zależy od m.atk (jesli chcesz tylko leczyć i buffować to równie dobrze możesz biegać z NG albo D grade stuffem byle by tylko BSpS'ów używać).


tu sie nie zgodze heal zalezy od m.atack, jak dostane buffy (bodajze empower ten co zwieksza m.attack) to sie hiluje sam o kilka-kilkanascie hp lepiej :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 17:18 
Cytuj  
Chyba dla takich ludzi jak Ty NCsoft w kolejnym patchu" znacznie zwiekszyli" szanse na stun z odpowiedniego SA na polearmie.
Z 12 na 13% :D

Sylvanowi chodzilo o to, ze przyrost ilosci healowanych punktow w stusunku do nakladow na bron jest pomijalny - w granicach "bledu statystycznego" :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 18:48 
Cytuj  
Ja swoim SE spokojnie tlukłem Undeady do 50 lvl. Tylko dobry stuff do łapy oraz CBSPS. Nuker to to nie jest ale spokojnie moze solowac.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.