mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 24.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 07:36 
Cytuj  
Czesc wszystkim :)

Po prawie calym roku grania w L2 na prywatnych serwerach, przenoszenia sie, tworzenia klanow od poczatku, w koncu postanowilem z tym skonczyc i razem z pooma (ktory wczesniej ode mnie zawital na tym forum) chcemy grac na globalu.

Chcialbym Was prosic o rade,a mianowicie kogo "oplacalo by" sie zrobic na globalu. Jaka postac daje rade na pvp i pvm, nie ma problemow z mana i jest przydatna klanowi. Z C3 nie mam zadnych doswiadczen, a wiem ze sporo sie pozmienialo. Dla tego Was, graczy globala, pytam o rade.

Na razie bralem pod uwage : Hawkeye, Gladiatora, Necromante, Destroyera, ShillenKnighta.

Dotychczas, na prywatnych serwach gralem juz Prophetem, TH, Warsmithem, SilverRangerem.

Druga prosba to czy moglibyscie wskazac serwer na ktorym warto by stworzyc postac. Slyszalem ze na Bartz jest bardzo duzo zyczliwych Polakow, ktorzy oferuja pomoc dopiero zaczynajacym, a wiadomo poczatki sa dosyc trudne. Chcialbym grac razem z pooma, wiec fajnie by bylo razem gdzies dolaczyc. Jesli jakis dobry klan potrzebuje konkretnej profesji niech napisze mi pma.

Czekam na opinie.
Pozdrawiam
wszystkich

*

Posty: 55
Dołączył(a): 2.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 07:53 
Cytuj  
zanim posypią się odpowiedzi : TYLKO BARTZ to z mojej strony chę ci powiedzieć, że są jak dla mnie nastepujące rożnice między Bartzem a Teonem - bo myśle, że to najlepsze serwery jak narazie dla polaków.

Bartz: Higl lvlowe postacie, Duzo lidzi - Polaków, Boty
Teon: eventy o czasach europejskich, Ruski, Boty, Konflikt miedzy 2 najwiekszymi ugrupowaniami :)


Nie wiem jak jest teraz na Batrzie ale co najlepsze w Teonie to to ze jak bedziesz nalezał do jednego z alianców to ubawu ci nie braknie.

Osobiście też uważam ,że nie ważne jest na jakim serwerze sie gra tylko z kim. Nasz klan Patriots jest jednym z najbardziej popularnych pod wzgledem pvp i gry grupowej wraz z eventami. Nie ma tu miejsca na solowanie, zawsze gramy w grupach. Średnio 2 eventy na tydzień.

Myśle ze na Bartzie tez znajdziesz Fajne Klany. Wiekszośc jednak zlewają postacie lov levelowe :D.

Teon FTW

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 08:11 
Cytuj  
Hmm.. czyżby monopoliści jeszcze nie wstali? Szczęśliwy dzień ^_^

Więc zareklamuję serwer Gustin:P


Posty: 4
Dołączył(a): 24.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 09:10 
Cytuj  
Dzieki za opinie, ale głowne pytanie to jaka postac robic :)))

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 10:14 
Cytuj  
_wojtas_ napisał(a):
Hmm.. czyżby monopoliści jeszcze nie wstali? Szczęśliwy dzień ^_^

Więc zareklamuję serwer Gustin:P

Wstali wstali ^^
Ale pisane to było już kilkanaście razy więc zwyczajnie nie chce mi sie powtarzać siebie samego :)

Co do postaci to tylko i wyłącznie twój wybór. Sorry ale to ty będziesz grał tą postacią - więc graj kim lubisz grać (każdy jest w jakiś sposób pomocny, grunt to znaleźć ludzi którzy to rozumieją).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 12:17 
Cytuj  
o postaciach bylo juz mase dyskusji i opinii a sprowadza sie to do 1 graj tym czy ci pasuje. Fakt ze majac spoilera czy craftera latwiej ci bedzie o kase niz np. lucznika ( :( ) ale z kolei mi lucznik daje wiecej funu :) . Po prostu TWOJ wybor. Ja po jakos 2 miesiecznej grze Silver Rangerem zaczalem se robic spoilera raz bo nudno juz samemu (party sa ale rzadko.. ) dwa ze kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Kasa w tej grze to podstawa majac kase bedziesz mial wszystko buffy, spam ss, potki no i best sprzet. Co do reklamowania bartza, na bartz masz najwieksza szanse na zyski z handlu, mase klanow, najwiecej polakow (i polek :P ) .


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.