mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 13:04 
 
Cały ten flame i oczernianie Per i Relonora już mnie denerwuje, teraz jakieś niuanse i aluzje co chwile w jego strone. Nagadaliście tony bzdur ale nie lubie rozwiązywać spraw na forum przy ludziach którzy nawet nie grają na lionnie, napisałem pm'a nic nie pomogło, więc ok tworze temat który mam nadzieje pare spraw wyjaśni, które postawiliscie w złym świetle.
Może zacznijmy od początku, napisaliście że sprzęt który został wam pożyczony to tylko kwestia umowy, sprawa wyglądała tak że dostaniecie sprzęt i pomoc do czasu kiedy będzie mogli założyć swój klan i oddać ten, a "umowa" o której mówiliście to była pomoc przy zrobieniu 4 lvl'u klanu, zabicu paru mobów OT cała umowa, jeżeli uważasz to za umowe to ja tez chciałbym mieć takiego rodzaju otwierając działalność. Więc za przeproszeniem ale to jest bullshit co napisaliście. Ten quest równie dobrze by można dołączając na pewien czas alty znajomych i nie dając im na ten czas sprzętu za 20m(4 ludzi dostało TOP D sprzęt).
Sprawa zrąbania lancy, zaczeło się od tego że Ber miał lance +4 sprzedał ją z zyskiem po to żeby odłożyć kase na C sprzęt dla nas, i sprubował szczęscia na następnej lancy i się spieprzyła dlatego też zaczeliśmy używać manor system, poinstruowaliśmy was czym najlepiej zarabiać itd.
Nasiona z dion znaczy się desert coda o ile dobrze pamiętam miały dobry profit, wiec postanowiliśmy wprowadzić monpol na nie i je farmować w Heretic Catacombs(z 56 DA w party) na przemian pare osób je farmowało za każdy seed było około 6-7 owoców, xp z tego marne(30-40% za cały dzień) ale profit adeny piękny. Wtedy Alucreid zaczął wykupować nasiona co zatrzymywało całkowicie nasz monopol, gdy prubowaliśmy z nim rozmawiać on to kwitował że bere nie potrzebuje pieniędzy a on tak, swoją drogą on zyskiwał 2 owoce z nasiona ale nic nie skutkowało, nie wiem co dla was oznacza słowo kooperacja, ale dzięki temu zyskuje się najlepsze profity. Inna sprawa te pieniądze które farmowaliśmy, jak zarzuca Razparuk nie szły na lance ale na C sprzęt który miał iść m.in i dla nich(bo sorry po co craftować 4 FP armor). Alucreid chciał miec kase ok, ale całkowicie blokował zarobek. Nie wiem jak chcecie to oceniać czy u was w klanie każdy sam robi wszystko dla siebie, ale to było zamierzenie dla kooperacji która by przynosiła zyski każdemu z nas. Po tym jak został wyproszony z klanu Alucreid zaczoł specjalnie wykupować wszystkie nasiona żeby nasz farming uziemić, o to chodziło z całym KoS.
Następnie jakie wstawanie o 5? Przez całą noc były stawiane konta po to żeby skupować/sprzedawać i jakoś nie widzi mi się żeby wstawać o 5 rano tylko po to aby skupić ziarna i iść dalej spać( bo może samemu się będzie farmowało ?) wstajesz o 5 do gry cool.

Nazywanie noobami, sorry ale nikt nie nazwał was noobem, mieliście żałosne odzywki na chacie czy to na pmach gadaliście bzdury i jedyne co było używane to "oficjalny to nie pirat" .
Jak słysze od gościa co gra pare dni na oficjalnym i się burzy do dołączanych członków klanu że nie znają się na grze i że on na "L2 extreme" kazał się tym co chcą się dołączyć wykazywać znajomością gry, to mnie to rozśmiesza. Klan miał z założenia przyjmować nowych graczy i stworzyć jakiś sensowny skład w przyszłości. Druga sprawa może się tyczy tym że skrytykowałem(cytuje "oficjalny to nie pirat") Alucreida tym że chciał biegać w ciężkim pancerzu i z dualami swoim prophetem, prubowałem tłumaczyć mu tym że potrzebuje dużo mp więc szata i crystal staff, pomimam jego pruby wytłumaczenia mi tym że on na l2extreme solował prophetem kariki i inne tego rodzaju teksty w stylu "ja byłem masta na l2extreme".
Innego rodzaju tekstem był jeden skierowany do mnie przez Razparuka "masz 19 i opłacasz abonament ?" Do końca nie doszedłem do sensu tej wypowiedzi, skwitowałem to tylko "że zależy to tylko od mentalności" ale prostatactwo tego pytania mnie poraziło i było nieuprzejmne.

Nienawidze wyciągać brudów, ale jesteście goście naprawde żałośni.
Czy były w "twojej" umowie z Relonorem jakiekolwiek inne zyski dla niego oprócz pomocy w 4 poziomie klanu? Rel musiałby być totalnym idiotą żeby inwestować w sprzęt, pomagać w lvlowaniu(jak sam wspomniałeś o tym że pLvlował Cię tylko dla 4 lvlu klanu.
Sorry ale chamstwa i cwniactwa nie cierpie. Żałuje tylko że chciał wam pomóc.


Pozdrawiam.


P.S. Jeżeli uważasz to Karolu za flame przenieś to do flame wars, jw wspomniałem nie lubie załatwiać spraw danych serwerów na forum które tyczy sie ogólnie l2 oficjalnego, a na dodatek brudów; jednakże ciągle prowokacje ze strony Razparuka są infantylne i rodzą nieciekawy nastrój na forum.

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 00:51 
 
Seraf- nie kce mi się stawiac tu screenów odzywek jakie do mnie słano.
PS. Zgodnie z prośbą Karola nie bedę reagował na takie teksty.
Podkreslam że prosze nie mylić mnie z Alu- jesli ktoś mi pisze że mam 13 lat bo nie lubie jak ktos mi pisze LOL to chyba jakas pomyłka itp,itd. Zadnych insynuacji jakoś w moim pisaniu na forum nie dostrzegam. Poza tym chyba ktos jednak czegos nie zrozumiał Seraf. Ja nie przyszedłem na Lionna bo ktoś mi pomoże- na samym poczatku opisałem ze wchodzimy do klanu, pożyczamy itemzz do top D i po 40 lvl usamodzielniamy się. Argument że mieliśmy dostac sprzret C jest wziety z kosmosu bo nawet nie prosilismy o niego.
PSS. Na tym zakonczmy te żałosne spory, po co walic w klawisze skoro kazda ze stron jest przekonana do swych racji?!


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 17:17 
 
Powiadasz ze 4 ludzi dostalo top D hmm 20kk hmm....
Po pierwsze nas bylo 3 a z akd 4 osobe wyciagneles to niewiem ja jej
nieznam. A co do tych 20kk to niewiem z kad zes taka sumke wziol
bo caly wasz sprzet jaki "pozyczyliscie" to bylo gora 8kk z czego ja oddalem "3kk" po 2 dniach na wasze zyczenie.
Co do tych nasionek to moze jakbys czytal pmy moje i bera bys wiedzial jak sprawy sie mialy, mianowicie ber zazadal zebym mu oddal wszystkie nasionak bo on zbiera na "bron" ugoda ze 50:50 niewchdozila w gre wiec nie pisz otym oczym nie masz pojecia.
Co do tego ze chcialem miec kase, to skwituje to tak- a kto jej niechce?
Moja kasa=nasza kasa, wiec unas w klanie nie ma takz e kazdy zapier.... sam na siebie jest wspolpraca ktora przynosi puki co olbrzymie profity.
Co do tego ze specjalnie zaczolem wykupywac nasiona to n/c....
kupowalem bo potrzebowalismy kasy na top C
A co do faktu ze wstaje o 5 rano zeby kupic/sprzedac nasiona/owoce to polecam sprubowac ufarmwoac 20k np chilly cobol i sprzedac to wstajac o 10 przez miech nie sprzedasz 5k tak samo jak nie kupisz nasion.
A to ze mielismy noobowe odzywki hmm ja sie odzywalem tylko w 1h grania do nikogo sie nie burzylem wiec niewiem oco ci chodzi,.
Nastepna sprawa prohpet, ja wymienialem doswiadczenia z nim zwiazane ty wzieles to za przechwalanie sie wiec sie raczej nie zrozumielismy.
I jak widze zapomniales tez dodac jak to Berenike wywalil z klanu Neir tylko za fakt iz gosc gral na privach, akuratnie do niego sie nie mozecie dopierdolic bo on na clan/alliance nic nie gadal.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 18:03 
 
ech przechwalanki twoje typu "ej wez stary wasze alliance sie nie liczy, ja to umiem, ja wezme i rozwale tych duzych na kawalki od wewnatrz, nie takie rzeczy sie na privach robilo, ja wogole to jestem de best i tylko ja wiem jak sie klan prowadzi" - parafraza tego co czytalem z logow Bere.

Neira zostal poproszony o wyjscie (Tavael zreszta tez) z racji utrzymywania kontaktow z toba i robienia sie chorej sytuacji w klanie.

Cytuj:
ber zazadal zebym mu oddal wszystkie nasionak bo on zbiera na "bron" ugoda ze 50:50 niewchdozila w gre

hmmm z tego co w logach widzialem to wrecz bylo odwrotnie, Bere prosil cie zebys mu chociaz polowe nasion odsprzedal zeby mogl dorobic sobie bo tyle akurat mu brakowalo - nie zacytuje co powiedziales.

Czwartym zawodnikiem byl Azzarius (sprzetu nie oddal ale tylko jakies smieci NG dostal)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 20:18 
 
Wtrace 2 slowa "nie w roli moderatora"


Per, Seraf:
IMHO glupio robicie wogole opowiadajac o tych zdarzeniach publicznie => jesli bylo tak jak wy to widzicie to ja bym sie wstydzil, ze moj ex-member sie tak zachowywal i cala sprawe bym zamknal, zapomnial a na przyszlosc wyciagnal wnioski i informowal ludzi ktorych przyjmuje do klanu ze panuja w nim takie a nie inne obyczaje.
Na hinde nikomu nigdy nie obiecuje ze na 100% wciagne go do jakiego alliance w ktorym jestem nie z tego powodu ze jestem fiutek ktory nie pomoze rodakowi tylko wlasnie z tego wzgledu ze klan ma pewne swoje niepisane zasady i nie kazdy do nich "pasuje" - przyjmowanie ludzi "jak leci" bez zadnych warunkow wstepnych jest bez sensu.
Jesli juz przyjeliscie faceta i zrobil cos co nie pasuje do klanu - powinniscie miec pretensje do siebie ze go nie poinformowaliscie wczesniej o tym. Tlumaczycie mu sprawe, nie chce sie dalej "dostosowac" - zegnamy sie bez zalu ale i niecheci.


Razpark i Alu:
Dziwi mnie okreslenie "caly wasz sprzet jaki "pozyczyliscie" to bylo gora 8kk" - IMHO to nie jest malo tym bardziej jesli dostalo sie to "za piekne oczy". Jesli bierzesz od kogos kase, wchodzisz do jego klanu a potem swoja gra "przeszkadzasz" mu to chyba nie jest najlepsza zaplata za pomoc na poczatku gry?
To troche tak jakbym ja prowadzil knajpe, Ty bys przyszedl do mnie po pozyczke na rozkrecenie interesu a potem za ta kase bys otworzyl lokal obok mojego i rozbrajajaco twierdzil ze tez musisz z czegos zyc :)
Sorka ale jestescie zywym przykladem tego, ze na wdziecznosc ludzka nie ma co liczyc :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 21:49 
 
Karol- jakoś nie przypominam sobie abym wyceniał itemzz ,które pozyczył mi klan Bere . Poza tym prosze mnie nie mieszac z pewnymi rozgrywkami Alu i Bere- ja nie znam szczegółów jednak stwierdzam fakt- wywalono mnie za nic, dlatego że znam i utrzymuję kontaty z Alu. Żałosne! Azzarius dostał bronze set-ale przez pomyłke wypisał się sam z klanu bo on poczatkujący total. Jesli mówimy o niewdzięcznosci to powiem tak- podziekowałem grzecznie za współprace, oddałem itemzz i tyle. Co mam jeszcze zrobić? Laurke wystawic?
PS. Laurki nie bedzie z uwagi na odzywki Hirikki.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 22:36 
 
A może byście wszsycy przeszli nad tym do porządku dziennego? Było, minęło... po prostu się źle skomunikowaliście. I tyle. Przecież nie musicie z sobą rozmawiać ^_^ :lol:


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 22:43 
 
Masz całkowitą rację Ark.........


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 23:44 
 
Razparuk napisał(a):
Karol- jakoś nie przypominam sobie abym wyceniał itemzz ,które pozyczył mi klan Bere . Poza tym prosze mnie nie mieszac z pewnymi rozgrywkami Alu i Bere- ja nie znam szczegółów jednak stwierdzam fakt- (...).



Sorka - ja juz sie pogubilem.
Ale chyba nikt poza ludzmi z Liona i tak nie wie o co chodzi, wy "wiecie swoje" wiec moze, jak pisal Arkadek, EOT? :)

Ale jesli chcecie troche pogadac to sie nie krepujcie - Bartz i Hinde chetnie przygarnia ludzi ktorzy beda szukali jakiegos fajnego community :D ;) :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 05:26 
 
Karol- jeśli jest to możliwe-zamknij temat bo szkoda zachodu na wywlekanie takich spraw. :cry:


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 06:05 
 
Duma ludzka nie pozowala skonczy komentowania niektorych spraw w swoim swietle pozytywnie...


Karol dobrze wie co ma robic :D

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 21:34 
 
Mało że lamowali to się podlizują :lol:


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 23:16 
 
Zamknalem temat to sie pojawil znowu.
Jesli skonczylicie to temat sam spadnie z pierwszej strony soon... bump :D (j/k ^^)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 02:11 
 
:) Zamkniecie tego tematu chyba nikomu nie zaszkodzi............


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 11:20 
 
Facet zostałeś skompromitowany się i chcesz żeby o wszystkim zapomnano, jak Karol tego nie usunął chciałeś sprowokować Deli'ego tylko po to żeby przenieść temat do flame/usunać temat .
Za grosz honoru ani dobrego smaku.
Uważam że temat powinien tutaj pozostać i jeżeli ma umrzeć to tylko śmiercią naturalną.
Jak napisałem to była sprawa pomiędzy nami tylko o ten serwer, chciałeś nas upokorzyć ale Ci się to nie udało, temat powinien zostać przestrogą dla innych, wszelakie wnioski każdy powinien wyciągać sam, bez zbędnych komentarzy.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 11:22 
 
Kufa, dajcie już sobie na luz co?
Niesmaczne już to się robi, bo ile można to ciągnąć?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 12:47 
 
Wypowiem sie jako osoba stojaca z boku, nieznajaca sprawy i nie majaca swojej opini na ten temat.

Po 1 Zrobiliscie chyba 1 zamieszanie w l2 wsrod polakow na tyle powazne chyba ze sie tak dlugo ciagnie (na bartz takie zamieszanie robil kiedys grengy/linzel ale juz nie robi :D ) i to nie jest dobre dla polskiego comunity.

Po 2 Tworzycie wokol tej sprawy zla atmosfere ktora na pewno nie powiekszy ilosci polakow grajacej na waszym serwerze.

Po 3 Karol juz chyba raz zamykal temat po co dalej to ciagnac skonczy sie na kolejnym zamknieciu.

Po 4 Na tyle co zrozumialem cala ta sprawe jeden koles poprosil o cos drugiego kolesia ten sie zgodzil ale polowicznie. No ludzie sprawa jest prosta jak mozg orka :P . Koles cie o cos prosi ty to chcesz zrobic bo go lubisz/chcesz sie odwdzieczyc/etc lub nie bo masz to w dupie/bo to parapet/etc no i jesli klan cie wzial pod skrzydla dal stuff na poczatek wypadaloby sie odwdzieczyc. Ale druga strona medalu jest taka ze jak by mi nawet poziomek czy sylv czy ktokolwiek inny z dobrych znajomych z prae czy legends cos KAZAL zrobic bo jak nie to wypierd.. to proste ze bym mu sie kazal cmoknac w pompke.

Jest to strasznie subiektywna wypowiedz i prosze jej nie komentowac, wiadomo ze zawsze sa 2 strony i kazda ma racje ale to juz wy wiecie najlepiej :D


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 13:04 
 
Dobra - przekonaliscie mnie - EOT.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.