mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 10.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 19:21 
Cytuj  
Po kilku miesiącach spedzonych przy WOW-ie doszedłem do zadziwiającej konkluzji a mianowicie jak ja mogłem w to grać tyle czasu i nie zauważyc jakie to przereklamowane @#$*!(nie będe tu się rozpisywał poprostu im dłużej grałem w WOW-a tym mniej mi się podobał). Zaczełem więc rozglądać się za jakimś w mojej opini, bardziej dlamnie odpowiednim mmog. Trafiłem na dwa tytuły które wydały mi się warte płacenia i czasu jaki na nie poświęce (EVE oraz Lineage II), obie gry wymagają karty płatniczej jak wiadomo. Niewiem jak inni ale ja mam raczej pragmatyczne nastawienie i zakładanie specjalnie karty i konta po to by płacić za gre wydało mi sie totalną bzdurą. Co za tym idzie byłem skazany na męczarnie przy WOW-ie(pewnie przesadzam). Ale nawet do takich ludzi jak ja los się czaswem uśmiechnie i o to dawny Cd-Projekt a obecnie Gram.pl rozpoczoł dystrybucje na terenie polski kart pre-paid do wszystkich gier z pod znaku NCSoft, również do Linega II. Mówiąc krótk będe w L2 młucił w wolnych chwilach a dlatych wszystkich co maja opory wynikające z braku karty umożliwiającej płacenie w sieci o to adres sklepu z pre-paidamiKLIK(nieiwem czemu jedynie za pomocą opcji szukaj można znaleźć te karty). A i jescze jedno Lineage II bezproblemu można zamówić w sklepach internetowych działających na terenie naszego kraju np:ADRES1 i ADRES2. Zdaje sobie sprawe że te informacje sa nipotrzebne już grającym ale może ktoś nowy się zainteresuje i zdecydujei na L2, tak jak ja to zrobiłem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 19:36 
Cytuj  
mozae to wrzuc do waznych info o l2.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 21:32 
Cytuj  
Drogo, az 100zl. Tutaj jest za 65zł (20$) https://www.interactcd.com/


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 22:26 
Cytuj  
A nie czasem za 29,95$? :roll: Czyli cena zbliżona, ale jak dodać koszty przesyłki to wyjdzie trochę więcej.


_________________
Ashes to ashes... Death to all!
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 22:37 
Cytuj  
Interact ma to do siebie, że można zamówić sam kod, a wtedy wysyłają go na maila i płaci się tylko za koszt towaru, bez wysyłki.


_________________
Obrazek

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 23:03 
Cytuj  
Ja mówię o kosztach wysyłki z www.gram.pl. To, że z www.interactcd.com przesyłają tylko kod to wiem, bo tak kupiłem CD-Key do L2 właśnie :D


_________________
Ashes to ashes... Death to all!
Obrazek


Posty: 2
Dołączył(a): 10.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 11:49 
Cytuj  
Nistety link do www.interactcd.com mi niedziała ale z tego co pamiętam by tam cokolwiek zamówić należy dysponowąc kartą która umożliwia płacenie w sieci. Na gramy.pl nie wymagane jest takowa karta i jakby niepatrzeć kazdy Kowalski może sobie pre-paida zakupić i to jest włąśnie zaleta tego sklepu. A czy ja zapłace w skali 2 miesięcy o 10-15 złoty mniej czy więcej to dlamnie osobiście nierobi to tak wielkiej różnicy.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 12:23 
Cytuj  
No tak, ale w międzyczasie zawsze sobie można założyć konto w mBanku. Otwarcie i prowadzenie kosztuje całe 0 złotych, a wyrobienie eKarty 15zł. Trwa to chyba z miesiąc, ale później to jest niesamowicie wygodne. Do czasu otrzymania eKarty można grać na prepaidach z gram.pl, a później zacząć oszczędzać kasę płacą eKartą.


_________________
Ashes to ashes... Death to all!
Obrazek


Posty: 30
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 17:00 
Cytuj  
A ja mam takie pytanie. Czy konto do gry mozna uaktywnic karta pre-paid, czy trzeba zakupic CD-Key do gry???

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 17:20 
Cytuj  
Musisz posiadać CD-Key, a następnie trzeba aktywować konto za pomocą numeru karty kredytowej lub numeru karty pre-paid. Sama karta pre-paid jest bezużyteczna jeśli nie posiadasz gry (CD-Key'a).


_________________
Ashes to ashes... Death to all!
Obrazek


Posty: 30
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 01:40 
Cytuj  
A ktos wie gdzie mozna zakupic Cd-Keye w jakims oplskim sklepie???

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 01:52 
Cytuj  
Athropos napisał(a):
A ktos wie gdzie mozna zakupic Cd-Keye w jakims oplskim sklepie???


www.ultima.pl

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.