mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 21:36 
Cytuj  
Wszystko o trainach. Zobaczy sie czy sie przyda.
Trainy to imo fajna zabawa no i czasem bywa oplacalna. Ja poki co na swoim lvl staram sie trainowac w low lvl cata 40-50. Mobki mnie nie trafiaja jak trafiaja to mizernie a jak trzeba to zabijam 14-19 mobowy train. Zauwazylem ze jak idzie wieksza grupa mobow (z moich doswiadczen wynika ze +4) to boty robia log out i za *** wafla nic im nie zrobisz. Ja ostatnio probowalem troszke inaczej, podprowadzam im po 3-4 moby max naraz boty je bija bija healer leczy az mu sie mana konczy, ja ciagle podprowadzam, boty padaja. SR to nie klasa pod train ale imo mozna kazda klasa trainowac:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 23:22 
Cytuj  
Jest druga mozliwosc. Trajnowac w 2 osoby. Pierwsza osoba po troszku doprowadza ze boty tluka kilka mobow na raz (3+) a w tym momencie wpada druga osoba z wielkim trainem tak zeby boty nie zdazyly dac nogi. Wazne zeby stunowac bota z agro bo on prubuje odciagnac moby od reszty.


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 23:52 
Cytuj  
Ja tez tak trainowalem we 2 osoby w catsach.
Sciagalismy najpierw agro moby (po 4) i jak tylko przeskoczylo agro od razu bieglismy po passywne (tez 4).
16 mobow zazwyczaj zalatwialo kazde party ale bywalo tak ze sie wylogowywali (wind ma chyba taka opcje ze moze detektowac ilosc mobow jaka atakuje party) albo party recall szedl.
Trzeciego nie bylo sensu brac chyba ze warlocka (do para) albo healera (do zabufowania/leczenia mobow).
No i team speak koniecznie do takich akcji.

A jesli chodzi o moje tipy:
- do sciagania mobow strider > HP SA weapon
- zawsze sobie warto zrobic macro na target botowego healera (raz: latwo go namierzyc pozniej do stunowania a dwa: ja sie zawsze gubie w catsach i zdecydowanie latwiej mi znalesc droge powrotna jak mam go na targecie)
- obok bijacych moby botow mozna przed akcja rozsypac troche kasy i zobaczyc czy podniosa - najlepiej to zrobic obok moba ktorego akurat bija (jesli tak to juz po trainie sypie ile sie da kupek po 1a - podnoszenie tego zjada im czas i lataja od kupki do kupki a moby ich bija w tym czasie)
- w niektorych dungach boty maja rozsypana kase na wejsciach do pokoju. Ludzie mysla ze tak oznaczaja swoj teren ale najczesciej chodzi o to ze walker/wind albo nie ma mapy albo ma ja rozjechana.
Tymi kupkami adeny/strzal boty oznaczaja sobie rzeczywiste wyjscie do safe spota w korytarzu. Dobrze jest to zebrac przed trainem i ustawic podobny znaczek (najczesciej 2 albo 3 kupki adeny) pod sciana (mialem kiedy niezly ubaw jak gosc musial dostac alerta po trainie, probowal uciekac i walil glowa w sciane :) )


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 06:30 
Cytuj  
Strider jest dobry do trainowania - ale lepiej go uzywac tylko na otwartym terenie..
jako ze strider jest dosc duzy, czasem mozna sie zaklinowac miedzy mobami :>a majac 5-8 lub wiecej mobow za soba - to boli :)

ja tam nie bawie sie w trainowanie po 2-4 moby - bo tonie ma sesnu - jak boty maja pelen team to zdaza je zabic- mimo ze nie uzywaja ss'ow
Od razu ciagne za soba z 10 :)..jezeli jedni sie wylogowuja mowi sie trudno, biegne do nstepnego rooma :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 15:57 
Cytuj  
co by watek nie umarl bo imo jest ok.
Fajnie sie trainuje boty pod giran tam gdzie sa medusy, bugbery i harpy boty lataja wprawdzie w d i c grade ale latwo je skosic. Pozatym sie nie wylogowuja:) . Ostatnio spadlo mi tam kilkaset animal skin. Macie jakies podobne ciekawe spoty? Ja musze jeszcze luknac jak bedzie szlo w dv. Tam sa fajne 2x hp mobki:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 51
Dołączył(a): 2.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 lip 2006, 14:32 
Cytuj  
chyba ze dostaniesz slowa od harpii :P


_________________
Pomyslowy Dobromir

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2006, 14:40 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
co by watek nie umarl bo imo jest ok.
Fajnie sie trainuje boty pod giran tam gdzie sa medusy, bugbery i harpy boty lataja wprawdzie w d i c grade ale latwo je skosic. Pozatym sie nie wylogowuja:) . Ostatnio spadlo mi tam kilkaset animal skin. Macie jakies podobne ciekawe spoty? Ja musze jeszcze luknac jak bedzie szlo w dv. Tam sa fajne 2x hp mobki:)

Hmm inny bot squad musiał się tam zagnieździć. Ostatnio jak byłem altem to log-off walili szybciej niż dwarf wymawia 'omfg gold!'.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2006, 18:25 
Cytuj  
greesha napisał(a):
chyba ze dostaniesz slowa od harpii :P

nie wchodzi we mnie :)
pozatym moglbym tam stac z 10 min z 20 mobami na karku:)
a jak train nie wychodzi burst shot i mobow nie ma:)

czort wie sylvi dorobili sie nawet jakiegos bot defendera ale padl szybko:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2006, 19:06 
Cytuj  
Jest jakiś sposób na log-off botów?;) Podobna sytuacja jak u Sylvian'a. Tzn dość szybko logują się ponownie, ale zaraz spieprzają do korytarza i czekają kilka minut. No cóż, na pewno ktoś tam jest, bo kieruje nimi, ale czy dałoby się go zrobić w przysłowiowego wuja?


_________________
Gustin | 7x SM / 4x WC

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2006, 23:09 
Cytuj  
ja trainuje takich po prostu doprowdzajac im mobki po kolei po 3-4 max. Wtedy non stop walcza az sie ich healerom mana skonczy:). Mozna dodac jakis stunik (w moim przypadku nie bo jeszcze zabije). Jak sie wylogowuja to najlepiej zrobic to samo z mobami of cors ale wtedy sciagnac ich wieksza ilosc i dajesz log out w miejscu gdzie boty wylogowaly, wroc za 3 minuty albo boty beda dead albo se poaradza i dalej beda bic, wtedy znow po 3-4. Uciazliwe to jest w sumie ale nic chyba nie poradzisz.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 02:30 
Cytuj  
o.O a to ci wątek ;)
Coś mi sie wydaje że mój młodszy brat Adam, który pod moją nieobecność w l2 dorobil kolejną sub-classę do Itachiiego (tym razem BH) będzie miał tu coś do powiedzenia.
...w każdym razie ilość sprzętu d-grade w warehousie na to wskazuje :wink:

Proponuję w tym wątku dzielić się nie tylko 'technikami' ale i relacjami z trainów i łupami.


OT:
a tak zupełnie BTW to bardzo żałuję że wątek Soomood`a pt. "Włam" został zablokowany. Dopiero dziś go przeczytałem i od razu przypomniało mi się jakie to %$#we uczucie jak ktoś zrobi Ci coś takiego.
Przeżyłem to na włąsnej skórze.....koszmar: http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=11660&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=ur2tuff4me
Mi się udało - miałem kupę szczęścia i nie odpuściłem.
Spora też zasługa ludzi z forum (orphus i mmorpg.pl) dlatego myślę że Karol nie powinieneś blokować tego wątku....'every little helps'. Kto wie może by coś wypłynęło.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 08:35 
Cytuj  
Zblokowalem watek bo jakos checi do pomocy tam nie bylo widac za to sporo porad typu "sam se jestes winny".
Ale ok - odblokuje go, nie ma problemu.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.