mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 13:55 
Cytuj  
Wczoraj robiac restock w Aden dostaje disconnect, nastepnie nie moge sie zalogowac.
Wchodze na lineage2.com w account i tam napisane :
Your account has been blocked, and is not playable.

Jakies pomysly ? Napisalem do supportu, odpisali ze przekazali moj mail do dzialu zwiazanego z kontami i juz czekam na odpowiedz 15h ... zapowiadaja sie 3 dni mega walk a ja nie moge sie zalogowac:(

Podobno jak zbanuja konto to pisza do uzytkownika maila itp, mi nic takiego nie przyslali. Nie wiem nawet za co mieliby mnie zbanowac...WTF?

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 14:03 
Cytuj  
Rofl mojemu kumplowi po paru miesiącach nie opłacania po prostu skasowali konto L2 z konta PlayNC.
LOL, to może powinni zwrócić kasę za CD-key? Powinno tam być, nawet nieaktywne, do końca świata...

Sumując dwa powyższe przypadki - L2 ładne jaja sobie robi >< Nie znasz dnia i godziny...
Ai a mieli powody? Sklepik na walkerze? Cokolwiek ?


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 14:24 
Cytuj  
@AI: Czasem lockują konto, na którym mogą być jakieś "materiały dowodowe" np. pośredniczenie w przekazywaniu przedmiotów/adeny pochodzacych ze sprzedaży IRL $ albo w zwykłych oszustwach (kradierz konta etc.).

@pooma: genaeralnie nie ma takiej opcji żeby usuneli nieużywane konto (nie usuwa się 'przeważnie' nawet zabanowanych kont). Ja rozumiem, żę NC robi sobie z klientów jaja i mogą cię zabanować za to spadł desz u nich w Aspen ale nie kasują kont.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 14:42 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Ai a mieli powody? Sklepik na walkerze? Cokolwiek ?


Tak mieli powody:) Uzywalem walkera na sklepik, ale zawsze dbalem o to aby refresh GM byl nastawiony na 9999. Auto shout nastawialem tylko gdy siedzialem w domu i na alarm pm. Kiedys nastawilem autoshop i zrobili akcje przeprowadzki konto do cata/necro, tak wiec to byl chyba jeden z lepszych dowodow ze uzyawm 3rd soft, bo siedzialem tam kilka godzin. Ale to bylo jakies pol roku temu... od tamtej chwili chyba nie mieli powodow.

Od miesiaca bilem w SotL, sa tam 3 spoty gdzie mozna dropnac DC helm, farmilem go codziennie bijac przy botach. Niektorzy mysleli ze botuje i mnie sprawdzali, inni poprostu pisali moim znajomym ze biegam w bot party, ale zaraz bylo to wyjasniane. Moze kilka pajacow zamiast odezwac sie do mnie poprostu napisalo petycje ?Sam nie wiem. Na wszystkie boty biegajace tam sam pisalem petycje bo juz mnie wkurzaly, ale poki co one nadal tam bija a ja nie :(

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 17:41 
Cytuj  
heh, pech...

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 19:07 
Cytuj  
This mail is to notify you that your account ailineage was found violating the User Agreement and/or Rules of Conduct by engaging in the use of an unauthorized third party program in conjunction with the Lineage II service. The usage of a 3rd party program was confirmed by multiple members of our support staff.

As a result of this violation of the User Agreement and/or Rules of Conduct, this and all related accounts have been permanently closed. The account(s) will no longer be accessible and can never be reactivated.

Our decision is made in the best interest of the Lineage II service and for the player base. The decision to terminate the account(s) is final and not up for review.

==================================================



Ktos ma jakies pomysly na reaktywacje konta? Zna ktos kogos kto przekonal ncsoft ze sie pomylil ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 19:10 
Cytuj  
u porazka..poczytaj blaha, ktos kiedys pisal ze odbanowlai mu konto ><
jednakze napsiz 1 a porzadny mail, spamowanie -codziene wysylanie maili zniecheci ich bardziej

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 19:39 
Cytuj  
jedno pytanie-ustawiales relog na walekrze? nawet jak siedziales z shopem,
jezeli tak to twoj blad, poczytaj otym na gamehaqs.
Tak samo zapewne NIGDY nie zmieniales login delay z walkera i zawsze miales na 5 to ejst kolejny blad.
Imo mi az trudno uwierzyc ze ktos mogl dostac bana, bo w l2 o bana dosc trudno uwierzyc...
Sprawiedliwosci nie ma tak czy siak...
Szkoda ze to spotyka polaka...


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 19:45 
Cytuj  
Az sie boje wlaczyc teraz lowienie;) IMO z dupy sa ci kolesie napisali ze zostalo sprawdzone;] Pewnie doniosly na ciebie 3 osoby zalozyli ci bloka na start a jak im napiszesz ze cos im sie pomylilo to moze zmiekna;)

Cos ty robil ze sie tak naraziles? Zajales jakiegos dobrego spota?;>


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 19:52 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Az sie boje wlaczyc teraz lowienie;) IMO z dupy sa ci kolesie napisali ze zostalo sprawdzone;] Pewnie doniosly na ciebie 3 osoby zalozyli ci bloka na start a jak im napiszesz ze cos im sie pomylilo to moze zmiekna;)

Cos ty robil ze sie tak naraziles? Zajales jakiegos dobrego spota?;>

Nie moga dac bana na same "donosy" pierw musza zweryfikowac czy dany gracz naprawde botuje, innymi slowy musza go zlapac afk robiacego cos (np shoutowanie, bicie moba, lowienie itd).
Ai a przypadkiem, nie pisales ostatnio jakiejs "glupiej" petycji?
Zaleznie od gma, ale pamietam ze jeden moj znajomy mial przez to problemy (chyba trafil na wrednego gma><).
Inna sprawa, nie pozyczales ostatnio komus jakiegos sprzetu?
Znam sytuacje jak pozyczono chyba emi bow i obaj dostali bany (pierwszy ze selluje za rl money a drugi ze kupowal) ofc sprawa sie wyjasnila...


PS oni tez nie maja kogo banowac...


_________________
Obrazek

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 20:10 
Cytuj  
Robi sie coraz ciekawiej. Poprosilem aby napisali co uzywalem kiedy i gdzie bo jakos nie pamietam i ze pewnie zaszla pomylka. Apropo petycji ktore pisalem, piszac ze widze boty wystawialem zawsze ocene najnizsza oceniajac rozwiazanie sprawy przez zespol ncsoft.
Przedmioty tez czesto przerzucalem z konta na konto bo swego czasu miaelm dostep do 20 kont klanowiczy, a pozniej juz do ok. 7 innych osob+bufer itp.... Ale to chyba nie ma nic wspolnego. Rownie dobrze mogli zbanowac mego bufbota. On mial nastawione autobuff co 19 minut... moze to przez to cale zamieszanie ? Ale tego bufbota uzywaly tez inne osoby odemnie z klanu... Ich odpowiedz:

Thank you for contacting us. The user of the account was found using an illegal 3rd party program in conjunction with the service. Our in-game staff confirms the use of a 3rd party program through a variety of means, including examination of our extensive logs and records of activity and chat in the game.

We take great care to verify that a third party program was used before taking any action. We understand that some persons may not speak English or may miss some messages that are sent to them, and our procedures are designed to compensate for this and ensure that any person who is actually at the computer playing will not be confused with a "bot" program.

We have thoroughly reviewed this incident and the actions that were taken in this particular case, and after doing so, we maintain absolute confidence in the conclusion that was reached. As a result, the account will remain permanently closed.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 20:10 
Cytuj  
Nie wierze ze takie rzeczy robia;) Wystarczyly by stosowne listy do serwisow aukcyjnych i mieli by polowe sprzedajacych z glowy ;) Po co w takim razie lapac ludzi w grze? To bez sensu ;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 20:15 
Cytuj  
Juz mi sie nie chce odpisywac nawet... wyglada na to ze jak cos zoltki postanowia to ciezko wplynac na ich decyzje :( Az korci aby wpuscic w swiat Aden z 10 botow, przynajmniej bede mial pewnosc ze mnie nie zbanuja, bo boty ktore zglaszalem pol roku temu nadal biegaja :(

I am sorry that this has resulted in the termination of the account, unfortunately the decision here is final. NCsoft cannot allow use of third party software within the game for any reason at any time. Our goal has always been to provide a safe, clean game for players to experience, and this is not conduct which is permissible in any regards.

We have thoroughly reviewed this incident and the actions that were taken in this particular case, and after doing so, we maintain absolute confidence in the conclusion that was reached. As a result, the account will remain permanently closed and is not eligible for reactivation.

At this time we must also respectfully inform you that any further questions regarding the account termination may not be responded to, as we feel that this matter has been attended to and addressed appropriately to fully inform you of the situation.

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 20:16 
Cytuj  
Dlamnie to tez totalny bezses, banowac normalnych graczy, kiedy botom sie nic nie robi to ejst smieszne...........


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 20:21 
Cytuj  
Cytuj:
Our goal has always been to provide a safe, clean game for players to experience

Dobry dowcip><


_________________
Obrazek

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 20:26 
Cytuj  
Ai, nie trzeba bylobotowac.

twoja wina a za swoje winy sie placi.

kup nowa gre, zaloz nowe konto i graj uczciwie,

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 20:33 
Cytuj  
Ale ta gra jest nudna to co koles ma zrobic;> Ja juz stwierdzilem ze czekam na DFO i postaram sie z L2 jakas kase wyciagnac zeby mi na abonament starczylo. Nie chcial bym jak Ai dostac nagle bana ;>

Mozliwe ze sie ustawil a jakims miejscu popularnym i sie to komus nie spodobalo ;) Mam taka nadzieje bo ja raczej lowie a to chyba nikomu nie przeszkadza w graniu ?;p


_________________
Obrazek

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 20:46 
Cytuj  
Sou o czym ty mowisz?
Ty botujesz lowiac ryby, ja stawialem na walkerze tylko sklep bo komp mi nie pozwalal na stawianie sklepu w grze.
Wczoraj przerzucilem 150m na buffera... nie wiem po co, moe przeczucie mialem, ale reszta (400m) zostala na main koncie:(

Yakuza L2 mnie znudzilo 2 miesiace temu, ciezko bylo znow sie przelamac i wlasnie gdy zaczalem znow czerpac fun dostalem bana. Spedzilem rok aby zrobic prawie 75lv i nie mam zamiaru kupowac nowego konta, grindowac i czekac na bana niespodzianke.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 20:54 
Cytuj  
No nie wiem ;) Zawsze jak ktos z obcokrajowcow dostaje bana to na 2+ konta za botowanie. Polacy dostaja za sklepy ;) Dziwne ale nvm; ) Mam nadzieje ze mnie zostawia ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 20:59 
Cytuj  
Ai napisał(a):
Apropo petycji ktore pisalem, piszac ze widze boty wystawialem zawsze ocene najnizsza oceniajac rozwiazanie sprawy przez zespol ncsoft.


Przerzucanie przedmiotow etc nie ma tu zadnego znaczenia bo nic nie napisali na ten temat - chodzi im tylko o uzywanie 3rd party softu.

Powodem zabanowania jest to co z Twojej wypowiedzi zostawilem - to byl duzy blad.
Ustaw sie w sytuacji takich GM.
Maja usera ktory im regularnie wystawia ocene "niedostateczny".
Nie jest to pojedyncza petycja tylko to sie regularnie powtarza.
I jednoczesnie ten sam user uzywa 3rd party softu.

Ja bym sie nie zastanawial czy i jak powinno sie uzywac walkera do sklepu bo ja po prostu nie wierze, ze uzywanie w JAKIKOLWIEK sposob walkera nie zostawia sladu w systemie.

Doswiadczenia wielu lat grania w rozne MMO nauczyly mnie ze zasada pochodzaca z papierotych RPG obowiazuje tez w komputerowych: "Nie wkurwiaj mistrza gry".
A jesli juz wkurwiasz to badz krystalicznie czysty - nich nie maja szans nic Ci zarzucic.

Pamietam, jeszcze z UO, jak bawilismy sie w piratow i napadalismy na innych graczy w moonglow kradnac im statki. Zdobywalismy po kilka dziennie i a Ci co je tracili non stop pisali petycje.
Na poczatku konczyly sie one standardowo (tzn GM mowil "wszystko w ramach zasad gry"), potem zaczely sie pytania (a jak weszliscie na statek tego goscia? a jak sie pozbyliscie jego ducha?) a gdzies tak po 2 tygodniach wyladowalem w celi i GM powiedzial mi ze albo skonczymy to robic albo mnie zabanuje bo nie beda obrabiac 60 petycji tygodniowo ze wzgledu na to co robi 1 gracz.

Anyway tutaj mechanizm jest podobny - dopierdoliles GM tymi petycjami i oni pierwsze co zrobili to poszukali czegos na Ciebie.
I znalezli :(


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.