mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 11:11 
Cytuj  
Idąc za przykładem niektórych tutaj chciałbym powiedzieć coś niecoś o wyższoci nukerów nad innymi klasami... Otóż uważam, że nuker pokazuje swoje pazurki dopiero jak się go "wypasi". Przez to rozumiem dobry ekwipunek tudzież tatuaże... Swoją postać wymęczyłem obecnie na 44 poziom, oto bazowe statsy:

LVL:44 HP: 872 MP:1319
Int: 53 Wit: 18 Men: 30

Pactk: 235 Mactk: 638
Pdef: 380 MDef: 461


Noszę na sobie DemonSet+3, DemonStaff+4 plus topowe CJewels+3/0. Tudzież 3 tatuaże +5Int/-7Men. Dzieki temu mam Base Matck 638. Ponieważ poluje z biegającą za mna DeOracle to mam permamnet Emp1 "on", czyli matck 950. Co to daje? Ano, taktyka one shot = one kill rules. Jednym strzałem kładę moba z 44 lvl... Jak widzę grupkę mobów 3 sztuki razem to się nie boje tylko kładę ją na dzień dobry... Drobne problemy pojawiają się przy grupkach 4 mobków, ale też da się przejść (GHPotions rules). W efekcie jedna godzina solowania to 18% exp... Bo w połączeniu z Body2Mind (i mimo -7Men) mój Mana poziom utrzymuje się na jednakow stały pozimie: 1200-1300 points... lol

Zbieram jeszcze tatoos: +4Wit/-4Men, ale to potrwa, bo nie ma ich na rynku i kórewsko drogie są... 1,0-1,2 mio per each.

Muszę jeszcze sprawdzić się na arenie - bo jeśli będę kładł przeciwników w dwóch strzałach to chyba się posikam ze szczęścia... :]


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)


Ostatnio edytowano 13 kwi 2005, 11:35 przez arkadek, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 11:19 
Cytuj  
To juz teraz pomysl o kaczuszce ;) bo tak moze byc :)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 12:43 
Cytuj  
no ładnie. Screeny by sie przydały :D


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 15:14 
Cytuj  
Lucznikow,archerow mozesz bez problemu klast,tankow mysle ze rowniez,ale z innymi nukerami(SPS,Sorcerrer)nie masz szans gdyz masz najwolniejszy cast speed-i to jest glowna wada SH do tego bardzo niskie hp...Ale co do dmg to sa wypasione wiem co o tym^^.wielokrotnie widzialem na FG jak nuker lev 55 solowal doom knighty(lev 65) dostajac niesmaowiety exp za nie, do 60 lev mozesz spokojnie solowac.Potem bede problemy-nie masz AOE Sleep-ciezko o grupe.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 11:19 
Cytuj  
Coraz trudniej trzymać mi się mojej taktyki: one shot = kill... Będąc na 48 zabijam teraz 45/46... I z każdym levelem trudniej... Zmiana taktyki nie wchodzi w grę, bo spadek tempa lvlingu jest drastyczny. Dotychczasowa taktyka opłaca mi się nawet jak biję moby o 4-5 poziomów niższe...

Bardzo ważne pytanie: czy ktoś zna mobki około 50 lvl wrażliwe na WindMagic? (najwyższym, jakie widziałem było Giant MonsterEye lvl 42)... Popytajcie się please wśród znajomych SpellHowlerów - bardzo mi zależy...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 11:50 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
(...)to jest glowna wada SH do tego bardzo niskie hp...


Akurat HP mozna sobie latwo "poprawic".
Wystarczy zainwestowac 4.5 mln w crystal staff + body blesing SA.
I jesli nie zalapie spell przy okazji rebuffa wystarczy castnac pare razy ten najtanszy "self heal" i gotowe - na najblizsze 20 min 1k HP wiecej :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 11:59 
Cytuj  
Karol - bardzo dzieki za rade... zaczynam szukac sobie second main weapon :) Ale wracajac do mojego poprzedniego pytania... any weak against wind magic mobs????

/edit cholera - przeciez mam receipe i partsy - zrobie sobie crafting.../


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 12:14 
Cytuj  
Nie mam pojecia :(

Ale podepne sie pod Twoj topic bo tez szukam okreslonego moba :)

Szukam spota z mobami 52-58 TYLKO PASYWNYMI.
Znalazlem 3 spoty dotad:
- dwa na blazing swamp
- jeden na talrikach bazyliszkach

Ale z pewnych wzgledow oba sux juz powoli dla mnie - ktos kojarzy jakis inny spocik ktory by spelnial moje wymagania?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 12:57 
Cytuj  
Hm ja tam nie szukalme mobow z podatnoscia na wind :> klepalem wszystko co wlezie spamujac Cbsps :>

Polecam klepanie cmentarza przy wejsciu do FG..miski,orki,te ptaszki latajace - 2 strzaly =kill =4k+expa jesli uzjesz wpierw huricane a pozniej dobijesz tym najmocniejszym shadow..(critical) ostatni =wiecej expa- ale to pewno wiesz.
Plusem tego miejsca jest dosc duza liczba graczy i sprzedajacych sie bufferow :>>

Minusem - czasem orki potrafia zestunowac, a wtedy boli :>>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.