mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 02:16 
 
Chodzi mi oczywiście o Poziomkę. Chociaż nie gram już w Lineage 2 podobnie jak część moich znajomych i klan Avalanche tak na dobrą sprawę nie istnieje, to on dalej usilnie flamuje każdy post, w którym może nawiązać do Avalanche i do niektórych klanowiczów. Prowadzi to do zamykania topicow co uniemożliwia prowadzenie dalszej dyskusji. Dla dobra tego forum i ludzi, którzy jeszcze grają w Lineage 2 wnoszę o BAN dla Poziomki przynajmniej jeśli chodzi o forum Lineage 2. Ten człowiek nie wnosi nic poza ciągłymi sprzeczkami. Proponuję głosowanie w tej sprawie.

Thnx

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 08:34 
 
Panowie, mamy wolnosc wypowiedzi a to oznacza mniej wiecej tyle, ze kazdy kto ma cos do powiedzenia moze to zrobic.
Poziomka nie bluzga, wypowiada sie w tematach dotyczacych serwera na ktorym gra - nie widze zadnych podstaw zeby dac mu banana ;)
Jesli chcecie pogadac o sprawach dotyczacych tylko i wylaczenie wasze klanu wystarczy w swojej wiadomosci dopisac np. "niech sie wypowiedza w tej sprawie tylko czlonkowie klanu".
Ale cenzury nie bedziemy wprowadzac tylko z tego powodu ze komus sie nie podoba co kto inny ma do powiedzenia. Byly juz takie fora gdzie np. kasowano wypowiedzi konradora bo im nie pasowaly do "ogolnej linii przyjetej przez administratorow forum".
Tutaj czegos takiego nie bylo i nie bedzie.
EOT.

Reklamacje prosze kierowac na priv do Beasta.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 08:51 
 
Nie wiem czy jest sens kontynuowac ten watek.

Jakos nie czuje nienawisci do Poziomki - nie moge poki co powiedziec o Nim zlego slowa.
Okazalo sie nawet, ze bezinteresownie oddal mi pewna przysluge i obiecal mi swoja pomoc w pewnym przyszlym przedsiewzieciu.

Nie mam zamiaru dolaczac sie do ogolnej nagonki na Poziomke w imie zle rozumianej lojalnosci wzgledem klanu,
tylko dla tego, ze czlonkowie mojego klanu, nie palaja sympatia do w/w gracza.

Nie rozumiem tylko jednego - dlaczego ludzie palaja do siebie taka nienawiscia. Albo o czyms nie wiem albo jestem jakis dziwny. :wink:

Powoli zaczynam dochodzic do wniosku, ze Nasz kraj jest krajem galopujacej nienawisci.
I jedynym powodem dla ktorego nienawidzi innego czlowieka jest to, ze ma inne zdanie. To sie nazywa ksenofobia, intelektualne ogranicznie i brak tolerancji.

A jeszcze jedna rzecz - moja opinia nie jest adresowana do zadnej konkretnej osoby - to po prostu moje przemyslenia.

I podpisuje sie pod zdaniem Karola, ze w Naszym pieknym kraju panuje swoboda wypowiedzi, a Poziomka zawsze zachowuje pewien poziom wypowiedzi.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 09:06 
 
Ano, jak zawsze LadyPank ownuje :)
http://www.ladypank.friko.pl/1024x768/teksty/s.htm#niebo


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 26
Dołączył(a): 16.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 09:19 
 
dano nie bylem na forum :) ale to co widze mnie bardzo cieszy :P oczywiscie chodzi mi o waze posty na temat POZIOMY i powiem tylko jedno peace i tak ma byc a bylek jak juz nie grasz to nie pisz na forum ;) i masz naje...tyle

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 11:24 
 
Poziomka nie bluzga tak ?? oki looknij sobie, to są słowa wyciągnięte z wypowiedzi Poziomki:
-"Sylwian Bylek .powiem wam tyle...Spierdalajcie cwoki..." ( topic ........ zakończył grę w lineage 2 )

Jeden przykład wystarcza żeby zaprzeczyć twojemu stwierdzeniu, że Poziomka nie bluzga, oczywiście nie patrząc na przekręcanie xsywek klanowiczów jak to np zrobił z xsywką vissegarda przykład: "wies-gard" ( topic Jeśli będzie utworzony transfer na server Eur.... ) i zdań typu "Vissegard masz okres czy moze przechodzisz okres dojrzewania :>?" ( topic Jeśli będzie utworzony transfer na server Eur.... ).
To tyle. Powiem ci tak Karol, na każdym forum z którego korzystałem, jak pojawiał się taki człowiek typu Poziomki to był momentalnie banowany.
A tak poza tym, to BAN nie jest cenzurą, jest poprostu metodą utrzymania porządku na forum i zapewnienia komfortu przy korzystaniu z forum poprzez eliminowanie flamerów i innych delikwentów, którzy piszą tylko po to żeby innych denerwować.

thnx

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 11:58 
 
Ja to widze nieco inaczej - a smiem twierdzic ze mam do tego stosunek neutralny bo ani nie gram na waszym serwie ani nie lubie Poziomki :)

Moim zdaniem przenosicie jakies urazy z gry na forum.
Wyglada to tak, ze Poziomka wypowiada sie na jakis temat (mniejsza czy z sensem czy nie - wazne ze w sposob "cywilizowany") a odpowiedz jest mniej wiecej taka "Poziomka, Ty pacanie...(...)".
To ze pozniej odpowiada flamesami - o to nie mam pretensji bo po prostu dostosowuje sie do postu poprzednika - jak mawial Adam "Nic z tego nie mialem" Michnik - 'z Rywinem sie gada po rywinowemu' :D
Gowno mnie obchodzi geneza tego sporu czyli zarowno to jak wielka traume przezyl P. gdy odmowiono mu wejscia do klanu, jak i wasze problemy emocjonalne zwiazane z czytaniem jego tendencyjnych postow.
A styl moderowania jaki Ty mi proponujesz jest mniej wiecej taki: "nie podoba mi sie To co piszesz Bylek wiec spierdalaj" - kasuje Twoje konto, blokuje IP bo arbitralnie zdecydowalem, ze nic mi Ciekawego nie powiesz.

Cytuj:
To tyle. Powiem ci tak Karol, na każdym forum z którego korzystałem, jak pojawiał się taki człowiek typu Poziomki to był momentalnie banowany.


Zgadza sie - w ten sposob np. dziala Forum LPR.
Kazdy post ZANIM SIE JESZCZE POJAWI NA FORUM musi zaaprobowac moderator.
Tym sposobem wypowiedzi na tym forum sa bardzo "spojne swiatopogladowo" a jesli juz sie pozwoli pojawic postowi odbiegajacemu od jedynie slusznej linii partii to tylko po to, zeby go gremialnie zjebac.

Poszukam url'a do tego forum i podesle - moze sie dogadasz i tam zalozysz forum o L2? Mechanizm sprawdzony i dzialajacy juz maja :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 12:10 
 
Pozwole sobie zazartowac :D


LPR - Lotnicze Pogotowie Ratunkowe ;)
Jakby ktos nie wiedzial :wink:

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 12:49 
 
Cytuj:
Wyglada to tak, ze Poziomka wypowiada sie na jakis temat (mniejsza czy z sensem czy nie - wazne ze w sposob "cywilizowany") a odpowiedz jest mniej wiecej taka "Poziomka, Ty pacanie...(...)".
To ze pozniej odpowiada flamesami - o to nie mam pretensji bo po prostu dostosowuje sie do postu poprzednika



Aha to teraz my jesteśmy źli tak ?? Oki widzę, że ładnie sobie wszystko wytłumaczyłeś. Chciałem tylko przypomnieć, że to nie my ( poprzez my mam na myśli klanowiczów Avalanche ) zaczęliśmy spór z P. tylko to on to wszystko zaczął ( jak już zresztą napisałem w którymś z moich postów i nawet pokazałem moment, w którym P. to rozpoczął ). Ja już mówiłem kika razy, że jeśli ktoś będzie obrażał klan Avalanche bądź jego członków, to będziemy się bronić.

Cytuj:
A styl moderowania jaki Ty mi proponujesz jest mniej wiecej taki: "nie podoba mi sie To co piszesz Bylek wiec spierdalaj" - kasuje Twoje konto, blokuje IP bo arbitralnie zdecydowalem, ze nic mi Ciekawego nie powiesz.

Kazdy post ZANIM SIE JESZCZE POJAWI NA FORUM musi zaaprobowac moderator.



Nie wiem czy niejasno się wyraziłem, czy może źle mnie zrozumiałeś ale nie chodziło mi o coś takiego. Miałem na myśli to, że jeśli pojawia się taki któs jak P. i flamuje posty tam gdzie się tylko da( w tym wypadku posty gdzie jest wzmianka o Avalanche bądź niektórych jego członkach ) zostaje zabanowany i jest spokój.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 13:59 
 
Napisales cos takiego

"Chodzi mi oczywiście o Poziomkę. Chociaż nie gram już w Lineage 2 podobnie jak część moich znajomych i klan Avalanche tak na dobrą sprawę nie istnieje"

Pamietasz co mi pisales jak poruszalem temat waszego klanu ? "nie twoja sprawa nie interesuj sie tym, Ciebie to nie dotyczy"

Teraz odpisze tak samo

Skonczyles grac, wiec Ciebie to nie dotyczy!!! :D

ps

A swoja droga nie ladnie to tak 'wymuszac' 'banana' na moderatorze :>

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 14:08 
 
Może i w Lineage 2 nie gram ale ty dalej atakujesz ludzi z Avalanche ( mimo tego, że oni już nie grają tak więc odczep się 8) )

Cytuj:
Pamietasz co mi pisales jak poruszalem temat waszego klanu ? "nie twoja sprawa nie interesuj sie tym, Ciebie to nie dotyczy"


Jak wyżej, dalej psioczysz na ludzi( tych, którzy nie grają) z Avalanche ( nigdy nie byłeś klanowiczem ) nie interesuj się, Ciebie to nie dotyczy.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 14:16 
 
Bylek, nie bede prowadzil rozmowy z Toba na poziomie piaskownicy ("mamo, on pierwszy zaczal!").
Jesli uwazasz ze przoczylem wyraznie jakis post za ktory Poziomka powinien dostac 24bana, kasacje konta lub permabana - wal do Beasta albo ober Ferdka - oni sa instutucja odwolawcza od decyzji moderatorow.
EOT


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 14:19 
 
MAM JUZ DOSYC BIERNEGO UCZESTNICZENIA W TYM TEATRZE. ZALATWIAJCIE SWOJE SPRAWY GDZIE INDZIEJ I ZOSTAWCIE TO FORUM W SPOKOJU. :x

Wasze porachunki mnie nie interesują, nie mam ochoty ciągle się o te śmiecie potykać.

PS. Karol, pls, nie banuj, ale wywalaj na flames od razu. Może jak kilka watków tam wyladuje to sie uspokoją...

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 14:38 
 
Oki mam dość ciągłego powtarzania się w tej sprawie bo można tak nonstop. Widzę, że ludzie( nie wszyscy ) na tym forum nie widzą pewnych faktów, które zostały udowodnione, przeinaczają je, a co za tym idzie czynią całą tą dyskusję bezsensowną. No cóż ludzie są jacy są i się tego nie zmieni. Poziomka, jesteś dla mnie bezmózgowcem, idiotą, który na siłe czepia się jakiś urojonych rzeczy( polecam psychiatrę ). Karol, przeinaczasz fakty i nie dość tego, robisz to celowo ponieważ z tego co wiem to miałeś już w przeszłości nieprzyjemne starcie z Kridem i teraz postępujesz tak, żeby on i jego klan wyszedł na głupków i flamerów.Ethan, zawiodłem się trochę na tobie, nagle stanąłeś po stronie Poziomki po tym jak ci załatwił craftera ( mogłeś mieć craftera nawet jak my już nie gramy, wystarczyło wejść na cholernego TSa i zagadać, ja nie rozumiem czemu ludzie mają takie opory przed teamspeakiem no ale cóż ), przykro mi że trzymasz stronę osoby, która jest ci do czegość aktualnie przydatna.

To tyle.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 14:46 
 
1. Jesli uwazasz ze moderator Cie skrywdzil => dalem Ci namiary do kogo sie zglasza reklamacje.
2. Kto to jest Krid? :D

EDIT:
Cytuj:
Karol, przeinaczasz fakty i nie dość tego, robisz to celowo ponieważ z tego co wiem to miałeś już w przeszłości nieprzyjemne starcie z Kridem i teraz postępujesz tak, żeby on i jego klan wyszedł na głupków i flamerów

Powaznie - Krida pamietam glownie z DAoC, to ze gra w L2 jakos mi umknelo bo ani go na liscie kontaktowej nie widze, ani sie za bardzo nie udziela na forum.
Zerknalem we wszystkie jego wiaodmosci i nie widze miejsca gdzie "mialem nieprzyjemne starcie" z nim - jakbys mogl odswiezyc mi pamiec to bylbym wdzieczny.
Pozostaje mi wiec pogratulowac mu zostania GM aczkolwiek dalej nie wiem jakiego klanu (chyba ze Krid=Malaria) ale wtedy znaczy ze wlasnie "odszedl" wiec czego tu gratulowac? :)
A co do ostatniej czesci Twojej wypowiedzi (zaklasyfikuje ja tak 'awansem') to bron boze nie chce by ktokolwiek wyszedl na glupka.
Nie jestem w stanie jednak CIEBIE od tego powstrzymac bo zdecydowanie bardzo sie starasz to osiagnac.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Ostatnio edytowano 21 wrz 2004, 15:25 przez Karol66, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 15:08 
 
Bylek chlopie wez daj sobie spokoj

To ze psioczysz na mnie - moge zrozumiec bo lekko to ujmujac nie lubimy sie

Ale po co w to wszystko mieszasz Karola, Ethana ? co oni Ci zrobili ze ich mieszasz do 'naszej' dyskusji ..

na rozluznienie napietaj atmosfery

Bylek: dziekuje Ci za twoje dobre rady, nawet poszedlem do psychiatry zapisac sie na wizyte, - ale niestety Pan powiedzial ze wszystkie wolne terminy zarezerwowales - jakas dluga terapia chyba bedzie co :)?


Ps

Karol: Krid =Malaria - to w kwesti wyjasnienia :>

ps2

Arkadku: nie badz takim smutkiem , gdyby nie 'nasze' badz co badz glupie texty nie mielisbysmy/byscie co czytac, a tak chociaz mozna sie troche posmiac :>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 15:14 
 
Poziomka napisał(a):
Karol: Krid =Malaria - to w kwesti wyjasnienia :>


acha, ja myslalem ze Malaria to jakis angol :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 15:20 
 
Odpowiem tak:

To, ze jestem ciagle w klanie Avalanche nie oznacza, ze mam nie lubic tych samych ludzi co inni klanowicze. Mam prawo do wlasnej opinii na kazdy temat i mam zamiar z tego korzystac. De facto nie stanalem po zadnej stronie - nie mam nic do Poziomki, podobnie jest z Toba i reszta klanu Avalanche. Z prostego powodu - zadna z w/w osob nie podpadla mi w zaden sposob. Wrecz przeciwnie uzyskalem pomoc zarowno od czlonkow klanu Avalanche, jak i od Poziomki, wiec jak moge miec pretensje do kogokolwiek.

Nie mam zamiaru robic za adwokata Poziomki, bo jak widac sam potrafi sie bronic. Po prostu nie rozumiem tej agresji.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 16:19 
 
flame flame.... geeez ludzie ostatnio załważyłem że dyskusje personalne to 90% nowych postów na tym forum. Niemożecie się powstrzymać? A może należy rozwarzyć zamkniecie l2 forum skoro jedyne co tu się dzieje to jakieś personalne wojny?

Jak by to powiedzieć.... mmm w "pupie" mam wasze klanowe sprawy i to kto jest cool a kto nie. To jest forum l2 i chciał bym na nim czytać o jakiś sprawach dotyczących l2 a nie jakiś urazach osobistych.

Ah ah już widze jak ktoś mówi: "mam prawo mówić co moim zadniem się dzieje na tym servoe" itd itp: super ok nie możesz tego na pm robić jak ktoś jest zainteresowany?

Mnie bardziej interesuje jak wam idzie jakie macie levele jak idzie craftowanie jakieś ciekawostki itd itp a nie takie coś....

To tyle
Pozdrawiam

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2004, 16:32 
 
Z ciekawostek to :

mam 43 lvl AW , aktualnie probuje zrobic Gastre, a takze jakies buty czy rekwiczki , bo mam mase partsow,designow z Crumy :>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.