mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 20:22 
Cytuj  
ciekawy art. - szczegolnie dla nas bo jest sporo odnosnikow do NCsoftu

szczegolnie rozbawil mnie fragment:

Cytuj:

Firmy produkujące gry komputerowe nie mogą opanować handlu wirtualnymi rzeczami, bo najpierw musiałby się przyznać, że wymyślone przez nich wirtualne rzeczy i postacie mają wartość materialną. A tego nie mogą zrobić. - Gdyby coś nabrało w pewnym momencie realnej wartości, mielibyśmy zobowiązania - tłumaczył Lance Sites z amerykańskiej filii NCSoft w dzienniku "The Guardian" w sierpniu ub.r. To mogłoby narazić jego firmę na roszczenia prawne ze strony graczy. Dlatego zajmują się tym drobni przedsiębiorcy oraz firmy pośredniczące. Brytyjska gazeta dotarła do takich firm jak TeamVIP czy IGE Ltd. z Hongkongu, która zatrudnia 50 osób tylko po to, żeby kupowały i sprzedawały nieistniejące akcesoria z gier komputerowych.




wychodzi ze Ci nasi farmerzy to normalni pracujacy w pocie czola ludzie
przychodzisz do pracy na 8, odpalasz gierke i farmujesz :)

calosc dostepna tutaj:
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... 63667.html


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 20:51 
Cytuj  
w czasach C1 mialem znajomego ktory mieszkal w gdzies tam Hong Kongu czy jak to sie pisze ..i ktoregos dnia zeszlismy wlasnie na takie tematy IRL..powiedzial ze ma 6 kompow i utrzymuje sie wlasnie z gry w L2.
Na 5 kompach lataly boty zdelevelowane w Sod'a a on na 6 co jakis czas ich zaapatrywal w strzaly, i odbieral kase +surowiec :>

po miesiacu -2 handlowania kasa z gry stac go bylo na kupno nastepnego kompa :)

na koniec rozmowy - a bylo to gdy mialo wchodzic wow w usa, zapytal mnie czy niemam jak zalatwic 6 kont do wow albo 6 gamecardow..bo w l2 ceny spadly i juz mu biznes nie idzie :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 21:20 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
na koniec rozmowy - a bylo to gdy mialo wchodzic wow w usa, zapytal mnie czy niemam jak zalatwic 6 kont do wow albo 6 gamecardow..bo w l2 ceny spadly i juz mu biznes nie idzie :)


wejdz C3 to bedzie mial nowy stuff do farmowania :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 09:41 
Cytuj  
Tam jest to normalne zachowanie. Mało tego w części kafejek internetowych zrzeszających klany - gracze za kożystanie z komputerów i internetu nie płacą NIC, ba żeby było lepiej dostają czaseem jakieś chipsy i picie również for free a to tylko dlatego, że właściciel kafaejki zbiera od nich to co wyfarmują czy zdobędą na rajdzie i sprzedaje w ten sposób czerpiąc dochody z kafejki. Azjaci w większości grają w takie gry właśnie w kafejkach a nie jak u nas w zaciszu domowym.

BTW jakiś kawałek czasu temu jeden anglik pisał książkę na podstawi własnych doświadczeń jak zarabiać na handlu wirtualnymi przedmiotami. Gość od jakiegoś czasu żył tylko z tego że kupował w UO taniej i sprzedawał drożej (a to był okres tego typu, że niektórzy za 'kwiatek' do domu byli w stanie zapłacić 200USD tylko dlatego, że nie było ich już praktycznie na rynku).

A wracając do tematu ja nic nie mam do ludzi którzy siedząc przy komputerze farmują nie wchodząc w drogę nikomu. To ich praca ich czas niech sobie robią co chcą. Ale gdy widzę że koleżka zapuszcza bot'a i idzie spać to mnie krew zalewa. Podobnie gdy komuś się wydaje, że dane terytorium należy się jemu bo on tu farmuje... zgroza :P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 02:17 
Cytuj  
dokładnie.

mało tego mnie jeszcze krew zalewa jak taki klan jak Vorbidden na Bartzie zabija wszystkich co to mowia po chinsku (to juz chyba nie nietolerancja i uprzedzenia rasowe ale glupota) wracajac jednak do watku to debile nie wiedza ze pewnie jakas polowa lub wiecej kasy ktora sobie dzieciaki kupili za pieniadze rodzicow na ebay to wynik ich farmowania.

Poniekad tez nie mam nic przeciwko temu ze ktos tam sobie tlucze 1 gatunek moba cały bozy dzien byle by nie trainowal i nie byl agresywny. Na agresje zawsze dobry jest backstab - pamietajcie :)


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.