mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2004, 22:21 
Cytuj  
Grałem w DAoCa dawno, dawno temu i bardzo mi się podobał, potem była przerwa, potem jak wyszło SI to znowu grałem i znowu mi się podobało, potem zrobiłem przerwę. Grałem w międzyczacie po trochu w Shadowbane, SWG, Horizona i Sims Online (lol) i jakoś czułem się nieswojo. Ostatnio kolega pożyczył mi na wekend swoje konto w DAoC na EU i dostałem ataku. Po paru godzinach grania zamówiłem sobie DAoC + SI + ToA na EU i teraz czekam na przesyłkę. Nie chce mi się spać, jeść, pracować, wyżywam się na kolegach z pracy, dzieciach, żonie, portierach, sprzedawczyniach w sklepie, za dużo palę, wnerwiam się z byle powodu i trzy razy dziennie odświerzam stronę ze swoim zamówieniem. Myślę że sfiksowałem do końca :smile:

Ale dobrze mi z tym DAoC jest the best MMOcPRG EVER. A grałem jeszcze w UO, AO, AC, EQ i betę AC2 i różne mangowe shity.

DAoC forever, mam nadzieję że nie przekręcę się od tego czekania, bo pewnie potrwa to jeszcze z tydzień :smile: :smile: :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Soulcatcher dnia 2004-02-25 22:24 ]</font>

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2004, 22:51 
Cytuj  
Nom, to milo, bedzie kolejny maniak:P

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2004, 22:59 
Cytuj  
Szkoda tylko, że Devsi z Mythic ostatnio robili patche i hot fixy "pod wpływem" :wink: przynajmniej takie można odnieść wrażenie obserwując niektóre zmiany, hehe.
No ale może będzie lepiej... zobaczymy.


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2004, 23:15 
Cytuj  
Heh, Soul, dawno żaden post nie wprawił mnie w tak dobry nastrój. Choć przewrotna to trochę radość - jak dobrze, że nie tylko ja jeden jestem pierdzielnięty! - jednak szczera :smile:
Chociaż, jak ta owca, podążasz tam, gdzie najbardziej zielone pastwiska - czyli na EU - więc nie spotkamy się w grze, to jednak życzę ci dużo silnej woli, byś dotrwał do chwili, gdy przesyłka trafi w twoje ręce silny, zwarty i gotowy - a nie jako galareta, rozdygotanymi dłońmi otwierająca paczkę... Jest? Jest!! Kurczę, muszę zjeść, bo nie mogę trafić dyskiem do szufladki...
Heh, powodzenia w czekaniu i nie bij dzieci :smile:

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2004, 23:51 
Cytuj  
:smile: profilaktycznie mam juz wszystko zainstalowane tylko kodu mi brakuje.

Co do tego czy się nie spotkamy ... ach spotkamy się z pewnością jak nie w tej to w innej grze, jestem pewien

Mam dalej konto na US ale nie reaktywuje go choć bardzo miło wspominam granie tam, powód jest prosty nie mogę siedzieć do 5 rano i grać wtedy gdy grają inni, chcę chodzić na wielkie rajdy o 9 wieczorem

Przyznam że w to nie wierzę ale może i ty się do EU przekonasz, mam wrażenie że w US trochę DAoC siada, mniej jest ludzi, a w EU wszystko kwitnie

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 00:06 
Cytuj  
Cytuj:
powód jest prosty nie mogę siedzieć do 5 rano i grać wtedy gdy grają inni, chcę chodzić na wielkie rajdy o 9 wieczorem


Ta, to prawda. Jest z tym spory problem na U.S.

Cytuj:
mam wrażenie że w US trochę DAoC siada, mniej jest ludzi, a w EU wszystko kwitnie


Sporo ludzi się wkurzyło po ostatnim giga-nerfie ToA i robi sobie przerwę (sporo różnych bet się ostatnio pojawiło na przykład). Też byś się wkurzył, gdybyś spędził 3 miesiące, dzień w dzień pracując nad MLs, wydając dziesiątki platów, spędzając dziesiątki godzin farmując scrolle, tylko po to, żeby Mythic później stwierdził "sorry, zawaliliśmy, zmarnowałeś czas, working as intended". Ja traktuję to z dystansem, ale są tacy, którzy dość ostro się wkurzyli (w sumie nie dziwię się, ja sam bezpośrednio lub pośrednio straciłem na 1.68 dobre 40-50 plat, nie licząc oczywiście czasu, którego się nie da przeliczyć na platy).

Cóż, akurat Euro w tym przypadku opóźnienia wyjdą na zdrowie :smile: Nie wiem kiedy wprowadzą na Euro MW "fix", ale jeśli równocześnie ze startem ToA, to trochę kiepsko będzie. Niektóre triale dla midów były wykonalne wyłącznie dzięki MW (np. Typhon). A na razie z lektury dev boardów wnioskuję, że nie zapowiada się, aby Mythic miał cokolwiek zmieniać w stopniu trudności trial bossów.


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 09:08 
Cytuj  
Hm.."sporo ludzi sie wkurzylo"...chyba nie tak duzo jak Ci sie wydaje he he...i bardziej na to ,ze nie moga uzywac radaru,he he.A "przerwy" to se "zrobili" niektorzy bo dostali bana za uzywanie radaru .Patrzac na RvR na Bedevere,przed nerfem bylo srednio 20-30 albs ; 1 grupa hibs ;1-2 grupy mids..po "nerfie", albsow jest srednio 50-60 ; hibow 30-40 i tyle samo midow i to wsio w moim time play he he.Dla mnie wychodzi ,ze po nerfie wiecej graczy wrocilo niz odeszlo he he.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 12:33 
Cytuj  
jesli,

MW "fix"=1.67

to juz jest u nas wraz ze startem ToA.

1.68 pewnie pod koniec miesiaca.


_________________
afk for quite a while

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 12:51 
Cytuj  
MW fix to byl hot fix wrzucony 3 dni temu na US, ladnego posta walneli na ten temat nawet go wkleje :

As you know, the documentation for the Majestic Will realm ability says that it gives the user a bonus to hit &#8211; 5% per level, and up to three levels. So, technically, at its best, Majestic Will should have been granting a bonus of 15%.

Players who have been blowing away epic monsters, however, know that the actual granted bonus is much higher. We&#8217;ve always tracked how often the epic monsters and dragons die, and the rate is fast increasing. So, we need to make Majestic Will reflect its listed documentation immediately. We&#8217;re about to start running a hot fix to do so &#8211; so keep that in mind as you head out for raids tonight. Also, since we have some idea as to the impact of this, we decided to also run a hot fix to change the ability&#8217;s timer &#8211; the corrected Majestic Will has had its timer reduced from 30 minutes to ten minutes.

Now, just FYI &#8211; this is not the last you&#8217;re going to hear on this topic. Later this week, we are planning to do the following:

- The Aug Acuity III pre-requisite for Majestic Will will be removed.
- Majestic Will will be changed to have 5 levels instead of 3.
- Cost per level will be: Level I &#8211; 1 point, Level II &#8211; 3 points, Level III &#8211; 6 points, Level IV &#8211; 10 points, Level V &#8211; 14 points.
- All costs and bonuses are cumulative; meaning that Majestic Will V will cost 34 realm ability points and give a 25% bonus against spell resists.

We will also be refunding the cost of Majestic Will at the same time as the other changes. The changes we&#8217;re putting up tonight will stay in place. Finally, please note that we&#8217;re still discussing our plans for later in the week, and your feedback to the class balance folder is welcome.



Edit : wprowadzaja go dzis na US serwery, nie wiem jak szybko GOA zareaguje, ale mysle ze nie szybciej niz miesiac(oby tylko nie tlukli smoka codziennie jak to teraz sie odbywa, to moze ten miesiac to wytrzyma)

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 13:06 
Cytuj  
Z ostatniej chwili.... MW jutro jest zmieniane na EU serwerach... doh

The realm ability Majestic Will has been changed today and is now in the same condition as it is on the US servers of Mythic. The bonus given by the realm ability were far above what they should have been. Mythic therefore decided to fix this bug yesterday and we followed this decision since it was already affecting the European servers. The Realm ability Majestic Will is also now on a 10 minutes timer. Other changes will be done in a few days regarding this realm ability

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 13:22 
Cytuj  
:sad:

Tak na marginesie - przeprowadziłem kilka testów "nowego" MW3... i zgodnie z przewidywaniami, Mythic swoim zwyczajem z przegiętego, zmienił ten RA w kompletnie bezużyteczny.

Tak więc casterzy znów mogą walić lachą w epic moby...


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2004, 15:34 
Cytuj  
wracajac do meritum... narco-daoc'owego biznesu, to nie sposob sie nie zgodzic. wlasnie bylem znowu zmuszony odstawic daoc'a na chwile i mam nadzieje, ze wlasnie pozostanie w mocy owe "na chwile" :razz:
sijainhell :razz:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.