mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2004, 09:32 
Cytuj  
http://www.camelotherald.com/more/1370.shtml

The stun component on the Albion thrust style, Dragonfang, has been reduced to 5 seconds. We will be offering a respec for those affected by the Dragonfang change before this change goes to the live servers.

Hahahahhahaha /pwnt


_________________
TBH!

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2004, 10:20 
Cytuj  
Taaaaa
I w koncu poprawiaja stary bug z bladeturnem i petami. Szkoda czasem sie przydawalo.
No i jeszcze te zmiany z debufami ....
Trzeba bedzie miec Aug Szamiego w grupie niestety.

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 10 mar 2004, 11:04 
Cytuj  
Nie koniecznie - ponoć czerwonych buffów nie idzie zeszredować. Wiec boty nie zostaly tak naprawde nerfniente :smile:

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2004, 13:02 
Cytuj  
z punktu widzenia sb to df nie jest najgorsza rzecza. w 90% walk mi o wiele wzcesniej udawalo sie ladowac chain comeback+FG (7sec stun) niz infowi df. o dziwo jako norse z dodger1 o wiele szybciej i czesciej evaduje.

to co robi z infa overpowered to 2.5spec point. 50dw/50thrust for teh loose.

a co robi z sb najgorszego assasisa to mozliwosc zapodania mi str/con debuff przez co moj dmg spada ze 180/200 (mainhand) do ~130.

dlaczego nie zrobia z tego weaponskill/con debuff ? albo str/dex debuff.

ale i tak, dobrze im tak ahaha.


_________________
afk for quite a while

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2004, 20:02 
Cytuj  
Wcale im nie jest dobrze :sad:

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2004, 09:11 
Cytuj  
nerf nerf nerf :wink:

Nadal damage zadawane przed DF jest
przegiete. :smile:


_________________
TBH!


Posty: 28
Dołączył(a): 29.10.2003
Offline
PostNapisane: 11 mar 2004, 15:36 
Cytuj  
df nie wali mocno, chyba dark tendrils który używam po tym jak juz df wejdzie wali o 20 wiecej. zresztą nie mówcie że sb to najgorszy assassin bo dam spada do 130 omg ja wale normalnie za 100/120 przy spec 50 thrust (50slash ok140-155), a właśnie sbki wala mnie za 180-220 wtf? imo żeby można było dokładnie określić wady/zalety potrzeba dwóch niezbufowanych gostków, bo sądze, że wasze opinie opierają się na spotkaniu ze zbufowanym infilem i to jeszcze 50thrust/dw. ofc jak mam bufy i spotkam sb bez bufa to wiadomo co mi może zrobić (nie ma komendy /suck)- poczekac na df i w czasie stuna zaczać pisać /rel house =) . ale bez buffów jak mi się uda ubić jakiegoś sbka (np: w df) to mam wielką radoche.

nie ma sensu grać stelferem nie mając bb (może na excalu gra więcej luda to więcej nie ma bufów i można coś ubić, ale na prydwen 80% w każdym z realmów ma buffy).

tak dla pocieszenia....jeśli nerfują df do 5s to fg będziecie i tak mieli nerfnięty z 7s prędzej czy później=) i oczekuję, że annihilation lv50 lw styl także nerfną, jak nie to niech zdychają na raka w samotności takie jest moje zdanie.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2004, 18:05 
Cytuj  
sorry Ray, zapomnialem dodac ze mamy 20% melee bonus. wiec bicie za 180 to nie zaden sukces, tym bardziej ze mnie zwykly inf (nie mercfiltrator - ktorych nie ma na szczescie prawie w ogole na exca) bije za ~150.

btw nie wiem czemu tak slabo bijesz. ah i maly hint - sprobuj im zapodac str/con debuff. przy even 50 osiagnietym dzieki 2.5 sepc to nie problem.

moje opinie opieraja sie na graniu i sb i infilem. (btw nie spotkalem niezbuffowanego assasina na excal)

FG nigdy nie nerfna bo to nie jest kretynski backupo style z evade, tylko chain style z Comeback ktory ma low to hit bonus. nie wystarczy jak inf backupowac sobie, trzeba patrzec kiedy ci wejdzie etc etc. w skrocie SKILL, LAG, SZCZESCIE. a nie tylko szczescie

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: gabrielangel dnia 2004-03-11 18:07 ]</font>

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2004, 09:22 
Cytuj  
Ray moze uzywasz long dirkow? to by wyjasnialo damage mainhand ~100.
mozna generalizowac w ten sposob:
1. zakladajac ze gracze maja bota z podobnym moa i bonusami toa (pomijajac ze shaman ma najgorsze buffy)
2. podobne rr, ML i
3. doswiadczenie

to inf>ns>sb.

s/c debuff najbardziej boli sb bo ten uzywa broni opartych na str, a inf i ns zazwyczaj str/dex.

ja gralem jeszcze na bedevere rr3 infem 50DW i rozwalalem rr7 ns bez problemow jak mial purge down.
Nawet po purge damage zadawane przez DS bylo na tyle przegiete ze wygrywalem (nie zawsze :wink: ).


_________________
TBH!


Posty: 28
Dołączył(a): 29.10.2003
Offline
PostNapisane: 12 mar 2004, 13:29 
Cytuj  
tak, long dirki 4 teh win, jako że nie mam bb z rapierem bym uderzał co 4sec wiec bym chyba zasnoł, więc jak zwykle chodzi o buffy, i tak ciężko się walczy z sbkami. moj infil nie daje mi satysfakci więc już wiecej rp mam na necro (df ganki) i jakimś cudem na minstrelu (który sb nie zabije za nic w świecie). przyszłość może w palku, który po respecu na 2h, buffnięty, w czasie pierwszego test pulla oj moba, natknoł się na solo savaga i podał mu za 386(-63)+135crit i z fury (po parry) za 585(-95). gdybym byl warriorem to nic w tym by nie bylo dziwnego, ale to przecież pala co wali jak pussy ze swojego swordzika=).

PS. pozdro dla szkala, syrenki i maksa od apex'a. kimkolwiek jesteście chyba zły serwer na granie mid wybraliście, a szkoda.
syrenka miała dużo szczęścia i gieła wrotki aż sie kurzyło, a to tylko solo necro byl =).
m00000000!
PS2. zapraszam na pryd/alb jeśli macie odwagę stawić czoła naszym midom.

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2004, 14:02 
Cytuj  
albs for teh win ale levelowanie for teh loose :sad:


_________________
TBH!

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 mar 2004, 09:05 
Cytuj  
"..i jakimś cudem na minstrelu (który sb nie zabije za nic w świecie)."

twierdzisz ze minstrel sb nie zabije nigdy w zyciu czy odwrotnie ze sb nie zabije minstrela ?

bo ja grajac minstrelem nie mialem zadnych problemow z sb (i ja i on buffnieci). pod koniec jak respec zrobilem na AP2 to rozwalalem 2 naraz z IP.

a teraz na sb, rr5+ minstreli raczej nie atakuje bo to samobojstwo :grin:


_________________
afk for quite a while

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 mar 2004, 09:05 
Cytuj  
"..i jakimś cudem na minstrelu (który sb nie zabije za nic w świecie)."

twierdzisz ze minstrel sb nie zabije nigdy w zyciu czy odwrotnie ze sb nie zabije minstrela ?

bo ja grajac minstrelem nie mialem zadnych problemow z sb (i ja i on buffnieci). pod koniec jak respec zrobilem na AP2 to rozwalalem 2 naraz z IP.

a teraz na sb, rr5+ minstreli raczej nie atakuje bo to samobojstwo :grin:


_________________
afk for quite a while

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.