mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2004, 09:55 
Cytuj  
heja, hinguje ostatnio w 3 dupy coby zarobic na sprzet dla SBka
i uzywalem takiego klikacza ktory tutaj byl zapodany, ale brakowalo mu funkcji zeby sie zatrzymywal po jakims czasie, i czesto konczylem z workami na ziemi (bez skojarzeń :smile: )

napisalem wiec nowa wersje do sciagniecia
tutej

programikowi podaje sie interwal, ilosc klikniec , jak skonczy to gra dzwiek ktory jest pod nazwa alarm.wav (mozna se podmienic)

program jest darmowy jezeli jestescie skompcami , ehehhe, przyjmuje datki w wysokosci 50 lub 100 diam seali

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Platinus dnia 2004-06-24 10:56 ]</font>

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2004, 12:27 
Cytuj  
Nie sciagajcie. programik jest po chuju. trzeba podawac interwal w milisekundach zamiast w sekundach :wink:


_________________
--
Drak

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2004, 16:51 
Cytuj  
A tak wogóle to do czego go można wykorzystać. Sorry, ale za bardzo nie zrozumialem do czego można go wykorzystać ... :smile:

*

Posty: 62
Dołączył(a): 17.06.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2004, 19:08 
Cytuj  
Pewnie oprócz hingowania można zaklikać oponenta w pvp na śmierć

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2004, 21:53 
Cytuj  
No wlansie o to chodzi, ze nie wiem co znaczy hinguje :smile:

*

Posty: 62
Dołączył(a): 17.06.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2004, 00:10 
Cytuj  
hingowanie to wytwarzanie takich elementów metalowych do katapulty jesli dobrze pamietam ale nie po to by rzucac nia kamieniami lecz by te elementy sprzedac z duzym zyskiem.
Prawie kazdy przedmiot (zbroja, bron) daje się rozlozyc na material np. sztabki metalu. Ten material jest najczesciej wiecej wart u handlarza niz sam sprzet. Jednak przerabiajac material na "hingies" i sprzedajac je - zarabiasz jeszcze wiecej.
Popularna metoda jest bicie potworkow w Darknes Falls i kupowanie tam zbroi za "sealsy" ... itd.
Wiecej info znajdziesz w starszych watkach

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 cze 2004, 22:00 
Cytuj  
tra, piekna odpowiedz, ja tylko dodam ze przy hingowaniu super sie (wybrac co sie lubi) : robi obiad, oglada film, czyta ksiazke, sex z przerwami co 40 min( no trzeba czasami backpack oproznic), kompie, wychodzi do kina ( mama mi wtedy sprzedala raz), idzie po zakupy... pierwsze propozycje nie lamia zadnych regulaminow ( siedzisz przy kompie), reszta lamie... ale trzeba byc tfardym nie mietkim:)

Na zakonczenie dowcip :

Wpada Jasiu do domu i krzyczy : BABCIU!!! A w szkole mowia , ze jedzie ode mnie trupem... Babciu... Babciu???... BABCIU?!!!

hf

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 28 cze 2004, 22:26 
Cytuj  
orginalny kawal fea:)

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2004, 07:52 
Cytuj  
to ja tylko powiem ze
hinge = zawias
wiec hingowanie to zawiasowanie :razz:

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2004, 23:26 
Cytuj  
sluchaj fea
bardzo kochalem swoja babcie
I NIE NAZYWAM SIE JASIU
:smile:


a teraz z innej beczki
czym sie rozni wibratoe od szefa?
ha, wibrator nie bedzie nogdy prawdziwym hujem
to tyle:)
ps.w mejsce szefa mozna wstawic imie lubianej osoby

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2004, 17:50 
Cytuj  
Sorry, że być może zadam kolejne pytanie z tych głupawych. Ale jak to obsługiwać ?? Jakaś skrócona instrukcja dla takich noob'ów jak ja by sie przydała. :smile:

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2004, 18:04 
Cytuj  
Zeby tego uzywac potrzebujesz okolo 800 MetalWorking. Wiec bez okolo 1p w kieszeni ( okolo tyle trzeba na zrobienie 800 tailoring ) nie zajmuj sie tym :smile:


_________________
--
Drak

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lip 2004, 10:38 
Cytuj  
hehe
nie wiedzialem ze trzeba instrukcje, no wpisujesz co ile milisekund ma klikac ci myszka, i ile razy ma to zrobic i dajesz "naparzaj"
to tyle :razz:

ja mam inne pytanie , czy ktos rozpracowal daocskilla i jego mozliwosci craftingu , sprzedazy itd??


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2004, 14:42 
Cytuj  
Nie no tyle to się domyślam .... Chodzi o to , że nie wiem, np. czy rzecz, którą chce craftować ma być w 1 barze, na1 slocie itp. itd. To nie jest takie wcale oczywiste, może komplikuje sobie sprawy, ale nie jest to chyba takie pewne.

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lip 2004, 15:54 
Cytuj  
W tym przypadku mocno komplikujesz - to nie jest programik do makrowania craftingu, tylko do klikania myszką... Zastępuje tylko i wyłącznie naciskanie klawisza... Więc po prostu ustawiasz strzałkę (tę, która wędruje po ekranie, jak ruszasz myszką) na odpowiedni slot i programik klika za ciebie... Tylko tyle.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lip 2004, 19:32 
Cytuj  
Witam!

:smile:

No skoro juz przy temacie jestesmy :wink: to pozwole sobie wrzucic tu taka jedna pierdulke.

http://daemo.net/shamboo.rar

Nie wiem czy i na co sie to komus moze przydac, ja uzywalem tego do levelowania necro z pomoca shamka na drugim kompie.

Progsik odpalony na kompie z bbleczy powyzej pewnego poziomu obrazen i daje dmg add co 10 minut.

zalozenia sa takie :

1. rozdzielczosc na kompie z bb 800x600
2. pasek health z targetem chara ktorego chcemy leczyc/bufac znajduje sie w LEWYM DOLNYM rogu ekranu i nie jest polprzezroczysty
3. klawisz do leczenia to 0 (bo tak je u mnie :smile: )
4. na kompie z bb interfejs z toa, u mnie byla skorka midgardu (innych nie sprawdzalem ale wydaje mi sie ze powinno dzialac na innych)
5. klawisz do dmg add to 4 (pierwszy dmg add dajesz targetowi recznie)

6. nie chce mi sie robic pierdul, wybierania klawiszy bajerow i wodotryskow, moze kiedys to zrobiena razie szkoda mi czasu :smile: z zalozenia progsik ma byc najprostszy jak to mozliwe :smile:

uzywalem tego do macrowania expa necrosem na camlanie, robi sie to tak:

na 1 kompie logujesz szamka (najlepiej 50 lvl :wink: ) z odpalonym shamboo, na 2 necro z klikz00rem czy innym klikaczem. Znajdujesz sobie jakis dungeon gdzie sa niebieskie albo zolte dla necro moby z w miare szybkim spawnem. Stajesz na srodku komnaty, bufujesz peta, wlaczasz aggro w pecie a samego necrosa /followujesz do buffbota, a buffbota /followujesz do necroservanta i zostawiasz target bb na pecie. Pet powinien latac i sam atakowac mobki ciagnac za soba bb i necrosa. Na kompie z necro odpalasz klikacza lub klikz00ra :wink: i ustawiasz czas ok. 15 sekund (zeby nie zezarlo necrosowi many), a mysze ustawiasz na lifedrainie. Potem idziesz sobie na piwko i jak wracasz powinien byc jakis levelik wiecej :wink:



ufff.. opisalem sie jak foot prawie :smile: mam nadzieje ze ktos to zrozumie :grin:

pozdroofki



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Daemo dnia 2004-07-09 20:54 ]</font>

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lip 2004, 19:38 
Cytuj  
zapomnialem dodac ze poziom od ktorego szamek leczy peta regulowalem sobie przesuwajac nieznacznie ramke z paskiem health na kompie bb w prawo po dolnej krawedzi ( 0 wodotryskow! :razz::P )

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2004, 01:14 
Cytuj  
h... rozumie ,ale mi sie podoba
heh gorek musze sie z toba zaprzyjaznic bardziej:), wiem ze lubisz piwo:)

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lip 2004, 22:12 
Cytuj  
No cos trzeba w koncu pic! :razz: :grin:

pozdr.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.