mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2002, 15:23 
Cytuj  
czy ktos zna dobrego fletchera ktory bywa czasem online ? kami z tego co sie orientuje juz chyba nie gra w ogole, a potrzebuje kogos z przynajmniej 1000+ a w kazdym badz razie kogos, kto moze mi zrobic najlepszy sprzet dla minstrela (bebe, flet i lute).

drugie pytanie odnosnie RA Dodger. wczoraj zakupilem sobie lvl 1 (docelowo mam zamiar miec lvl 2) ale slyszalem ze dla minstreli on nie dziala, ze minstrel w rvr w ogole nie evaduje... ktos cos wie na ten temat ?:) bo jakos nie moge sobie przypomanc czy kiedys cos evadnalem, ale chyba bylby to jakis bug gdybym nie mogl :smile:

ok

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2002, 16:09 
Cytuj  
Wejdz na camelot herald i zobacz zestaiwnie top 10 fletcherow. Bedzie tam bankowo gosc "Halo" czy jakos tak - infiltrator z HHH.
I kupa innych.

Co do evade to Ci nie powiem jak jest u was ale generalnie tego skila bym nie polecal. Evade samo w sobie malo daje chyba ze uzywasz jakis super styli bazujacych na evade.
Ja bym zaladowal punkty w speed of sounds (piekna sprawa - cos jak team purge :smile:), Mastery of Pain, i oczywiscie FA/IP

Tak na oko ladowanie punktow w cos innego to strata cennych IP :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2002, 16:50 
Cytuj  
problem w tym ze juz raz robilem respec - MCL w sumie mi sie przyda, bo mana z dd i stunow szybko leci, ja mam evade 2 wiec mysle iz dodger cos tamm i da (slyszalem ze duzo assasinow bierze tego skilla i ciezko ich w ogole trafic) + musialem wziasc quickness lvl2 a quickness zawsze sie przydaje. mam jeszcze wladowane 3 pkt w FA, teraz zbieram na SoS wlasnie, pozniej FA lvl 2 i IP (ale do tego musze miec cos kolo rr4.

ale jesli rzeczywiscie nic ten dodger nie daje to chyba skusze sie na kolejny (mam nadzieje ze mam) respec (to w koncu 4 pkt).

co do halo, to jakos nigdy nie moge zlapac :sad: podobnie jest z reszta tych o duzym skillu.

no nic poszukam jeszcze na vnboards info na ten temat a w miedzyczasie musze 45 zrobic :smile:

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2002, 19:03 
Cytuj  
Evade minstrelom nic nie daje (chodzi chyba o to, ze i tak marna szansa na evade'a), bo 16% (Evade II + Dodger II) a 10% (Evade II) to nie wielka roznica. Inf ma 41% z Evade VII i Dodger II to juz jakas szansa jest. Plus jeszcze fakt, ze evade jest 50% dex + 50% qui, a inf to ma wysokie. Nie mam pojecia po co Aug Qui II minstrelowi. Jak dla mnie to 4 punkty wywalone w bloto, skoro i tak evade II nie bedziesz bral. Za 8 punkotw to juz mozna cos fajnego miec.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2002, 19:36 
Cytuj  
Ja moge mowic z perspektywy assasina ktory mial Dodger2 od 41 do 49 lev (w tej chwili wogole go nie mam ale planuje zrobic D1-D2).
Dodger2+MoP2+SeeHidden nie daly mi takiego power jak FA2+IP.
Dla Ciebie FA2 jest nawet bardziej uzyteczne niz dla mnie bo ty predzej padniesz ofiara scouta/assasina niz ja :smile: wiec ZANIM wrzucisz war mode mozesz spokojnie uzyc FA niwelujac strate HP po jego pierwszym ataku criticalem (FA2 leczy u mnie 600-700 HP) a IP zostaje na "ciag dalszy walki".
Dodgera warto nieco podniesc na assasinie (mysle ze 2 to max) bo thrust assasin ma dragonfnag - w praktyce wiec kazda walke mele prowadze stukajac dragonfnag/obscure - backup (high defensive styl DW - detaunt) i gdy zlapie evade wale w goscia stun i przechodze na 6scio krotne uzycie stylu CS, tez po evade, dajacego mi +50% dmg bonus Vs player na tym samym levelu - to po prostu dewastuje przeciwnika.
Z punktu widzenia solo walki to mysle ze pierwszoplanowe skile to:
- leczace (FA/IP)
- purge
- i potem reszta (MoP jest fajny ale malo "obliczalny" - nigdy nie wiesz czy tym razem wyjdzie krytyk czy mimo wszystko nie)

A co do respecu... ja bym go zachowal. Zainwestowal w inne skile i uzyl gdy bedziesz mogl wziac IP (duzo kosztuje wiec szkoda zeby te punkty sie "marnowaly").
Nawet w PvM warto go miec bo to "lifesaver" - daje Ci jedno dodatkowe "zycie" raz na 30 min :smile:

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2002, 20:41 
Cytuj  
radze sie mocno zastanowic nad SoS
ja uwazam ze jest do bani
musisz uzyc go przed walko to raz bo jak juz cie mezzna to za pozno
dwa- jesli cie mezna w trakcie to jak sie SoS skonczy jestes zmezzowany
czyli albo w ciagu 30 sec zabijesz albo jestes martwy
Jedyne dobre zastosowanie to jesli sie ma paru icewizow (hehe max widzialem dwoch) i robi sie wjazd w grupe i pbaoe , ale z doswiadczenia to powiem ze minstrel zadko kiedy ma rp bo wszyscy sie na niego zawzieli i jest celem numer 1 czyli ginie pierwszy, i nawet jak grupa wygra rp=0 (podobnie przerabane maja sorce) ;P
BarT -Barti lvl50 minstrel

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2002, 20:59 
Cytuj  
HM...czuje sie poszkodowany...bo nie wspomniales ni o clerze he he...a tak swoja droga to wsio jest niedopracowane,cholera...a jednak kazdy gra chociarz nadaje...chyba dlatego ,ze JESZCZE jest maly wybor w gierkach tego typu i klient jest skazany,na widzimisie producenta he he...oki ide sie zalogowac ...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2002, 22:26 
Cytuj  
Moim zdaniem ludzie za bardzo ida w wybieranie postaci nie tej jaka im najbardziej pasuje do stylu gry ale tej ktora aktualnie jest overpowered :smile:
Najlepszym przykladem byli scouci (choc ci nadal sa niezli), minstrele i smite clerics :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2002, 23:29 
Cytuj  
Jak tu sie dziwic, ze kazdy chce miec overpowered postac, jak po pol roku grania ulubiona postacia dochodzi do wniosku, ze tylko zmarnowal czas. :sad:
Zapomniales o overpowered infach. :smile: Teraz jak "mrowkow" :wink: ich.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2002, 08:02 
Cytuj  
Patrzac na swoje RP to jakos nie dochodze do tego wniosku :smile:
Infem sie zabija solo wolno - zbyt wiele warunkow musi byc spelnionych zeby cel sie nadawal do ataku.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2002, 15:39 
Cytuj  
wcale nie wolno :smile: tylko ty karolu chodzisz do midow gdzie sie malo dzieje, a infile sprawdzaja sie swietnie w zergach i oblezeniach keepow - ostatnio (mialem chyba 41 wtedy hehe) robilem za taxe dla, czkeaj kto to byl, albo hell albo hmm, niewazne - ktroys z "lepszych" infili u nas. akurat bylo oblezenie crim i mi wpadlo 4k rps w ciagu chyba godziny a nic nie robilem :smile:

barti na jakim serwie grasz ? co do sosu to wezme go, ale jak tylko bede mial pkt na IP to robie respec.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2002, 17:22 
Cytuj  
Oblezenia tak ale obrona... inne realmy nie maja wystarczajacej ilosci stealtherow zdolnych do wspinania sie na mury zeby z tego bylo sensowne RP :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.