mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2003, 17:11 
Cytuj  
Heja,
od czasu odejscia Kruncha gildia podupadla mocno na zdrowiu (glownie chodzi o brak eventow poza tymi robionymi przez nienajgorsze zreszta alliance, o spadajaca ilosc memberow i DRASTYCZNIE spadajaca ilosc memberow uprawiajacych RvR).

Mi mowiac szczerze to az tak bardzo nie przeszkadza bo zawsze teamowo moge pograc z polakami a z drugiej strony kazdego nowego w DAoC invituje bez zbednych pytan do KT i w wiekszosci "trzymamy sie razem".
Tym niemniej jesli komus ta sytuacja przeszkadza i mysli o zmianie gildii to pomyslcie o reszcie - tzn czy nie da sie zrobic tak zeby wszyscy PL z KT przeszli do jakiejs innej gildii i zeby choc jedna osoba z naszego grona miala uprawnienia do dodawania nowych memberow.
Nie sugeruje bynajmniej ze powinnismy to zrobic "natychmiast" ale moja lojalnosc wobec KT mocno oslabla przez ostatnie tygodnie gdy nic ciakwego sie nie dzialo (of korsik poza eventami robionymi przez BoC). Jesli wiec pojawi sie jakas sensowna alternatywa to mozna o niej pomyslec zanim co ambitniejsi lub nie posiadajacy stealth charow :wink: z nas rozejda sie po wszystkich mozliwych gildiach.


Druga sprawa - proponuje wskrzesic "guild RvR day" ale w wydaniu naszym. Proponuje ustalic 1 dzien w tygodniu w ktorym to gramy razem default. Kupa osob juz ma zrobione mocno >40 lev postacie, kilku >50 lev, i mozna by cos podzialac latajac po midgardzie (jesli bedzie sporo chetnych do grania non stealth charami) lub po emain (jesli zbiora sie tylko stealtherzy).
Proponuje np. srody (moze nie ta najblizsza jeszcze :wink:) godz 21-24. Miejsce spotkania of korsik CS. Ja tam moge zaparkowac zarowno infa jak i sorca.
Jesli chodzi o ten "guild RvR day" to of korsik haslo umowne i nie jest to only KT ale wolalbym zeby bylo only PL celem latwiejszej komunikacji. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do podania czy ten termin im pasi (jesli nie to jaki inny proponuja).
Co do ograniczenia levelowego to proponuje min 40. Ludzie majacy nizsze chary zawsze sie moga dogadac ze posiadaczami licznych kont czyli ze mna :smile: (Decayro 45+ lev free) lub Kielasem/Raku i na czas eventu pograc nie swoja postacia.

_________________
Karol 'The Rat'
------------------------------
Krunch: W KT dzielimy ludzi na sprzymierzencow i wrogow...
Karol: To dziwne. Ja dziele ludzi na glowy i tulowia :smile:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2003-01-06 17:23 ]</font>

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2003, 18:21 
Cytuj  
Co do RVR day mnie odpowiada sroda najbardziej ze wszystkich dni :smile: Wiec ja jestem calkowicie za tym terminem.

Co do gildii. Ja pojde za toba wodzu :smile:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2003, 21:13 
Cytuj  
Sroda dla mnie jest ok.

Co do zmiany gildi to ciezko mi sie wypowiadac za malo gralem rvr w KT a przeciez o to glownie chodzi ale niestety jak czasami lookne /gc who to siedzi z 5-10 osob + jeszcze pare w /anon i wiekszosc albo craftuje albo bawi sie w tramiel, narazie nie jest to dla mnie jakis bol bo sam nie jestem w rvr ale jeszcze kilka lvli i moze sie to dla mnie zmienic. Co do eventow jakis typowo rvr to odkad jestem w gildi o zadnym nie slyszalem, jedyne jakie bylem to jakies z /as i wtedy nie mozna powiedziec ekipa z KT sie stawila chociaz tez nie jakos strasznie licznie bo tylko niecale 2 grupy ale byla. Co do zmiany gildi to pls nie do BoC, mimo, ze jestesmy z nimi w /as i mimo , ze robia eventy to poprostu straszne chuje przynajmniej tych co znam i jakos nie mam ochoty stac sie czescia tej gildi. Co do wyboru do kogo pojdziemy to zdaje sie na wasz wybor bo nie wiem hehe ja moge powiedziec z kim mi sie dobrze gra jak lvluje ale to moze byc tendencyjne.

A i jeszcze pytanko. Nie macie ochoty jakiegos raidu typowo KT zorganizowac na dropy albo w df /jak mamy/ albo np w avalon czy w caer sidi. Mozna zrobic jakis raidzik typowo PL tak samo jak rvr day jakos dobrze ustawic grupe, ja moge pojsc ta malo popularna postacia kleryka hehe :smile:


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2003, 21:31 
Cytuj  
No w sumie to masz racje :smile:
Raku nawet na tyle sie wkurza na KT ze chce dezerterowac bo "podomno" keepow nie chca bronic :smile:
Mi tam zle w KT nie jest ale fakt jest faktem ze ostatnio nic sie nie dzieje :sad:

Moze by tak Gabi sie wypowiedzial jak to tam u nich teraz sytuacja wyglaga ?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2003, 22:58 
Cytuj  
KT to gildia ktora zawsze duzo levelowala a malo RvR robila. Niestety - na wyzszych levelach na eventy stawiaja sie tanki i rogues - z takich sie nie da zlozyc grupy na cos duzego :sad:
Powiedzmy ze nawet za moment goscie wypelnia pozostale sloty na postacie ale to tez nie zalatwi sprawy - nie ma mezzerow, magow, pulserow a i z klerykami jest ciezko.
Do zdobywania i obrony keepow tanki tez sux (znaczy przydaja sie ale nie w proporcjach 10:1 :smile:)

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2003, 11:30 
Cytuj  
8d tez juz nie jest gildia rvr. dawne czasy kiedy zbieralo sie 2+ grup do emain to juz przeszlosc. mimo iz ma ona 80 czlonkow, to jakies 25% moze nawet 35% z tego to drugie, trzecie, czwarte accounts roznych osob. z aktywnych ludzi rvr to jestem ja, sandy, peper teraz :smile:, i moze jeszcze 4-5 osob by sie znalazlo. reszta robi po 5-6k srednio tygodniowo.

jak to Phyte okreslil na vnboards, 8d to gildia alt'ow. ja nie narzekam bo sie duzo dzieje pvp, zawsze jest z kim pograc w SI, df czy gdziekolwiek. pozatym to sa zajebisci ludzie wszyscy (praktycznie bez wyjatku) wiec przyjemnie sie z nimi spedza czas.

ostatnio sie polepszylo na rvr bo bardzo wiele osob dociagnelo alty do 50. i tak w kolko, dojda do rr4 i zaczna nowe :smile:

jesli szukacie jakis gildii rvr to chyba najlepsza bylaby PG oraz BN (dla stealtherow chociaz nie wiem czy oni przyjmuja w ogole nowych). HHH razczej nie przyjmuje nowych. KOT juz nie ma. W duzych gildiach jak BOC, PG najlatwiej o grupe rvr.

podsumowanie: 8d to typ gildii familijnej (wiele osob gra w niej od czasow sprzed UO - w UO grali na Atlantic, i nie nie trudno sie domyslec ze nie byli to PK), teraz paru testuje SB i prawdopodobnie po premierze wieksozsc sie tam przeniesie.

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2003, 12:45 
Cytuj  
Co do DEI to jest to mala gildia w malym alliance i mi to odpowiada...dobrze sie znamy i sporo ze soba gramy... wam to raczej nie bedzie odpowiadalo bo jestescie do duzych przyzwyczajeni i chcecie eventow ktore owszem w naszym alliance sa organizowane ale okolo 3 am naszego czasu :razz:. We frontierach bywa max 4-5 osob tylko.
Jakie sa plusy? Ciekawa nazwa? :grin:.
Dodam jeszcze ze DEI gra tez na galahadzie/midgard gdzie nalezy do najwiekszego alliance na serverze... to tyle informacji :grin:


_________________
TBH!

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2003, 15:18 
Cytuj  
pomysl ze srodowymi nockami - zajebioza, ja chetnie,,, 21 to troche wczesnie ale moze byc, najwyzej zone zaknebluje... koniec o 24 to tez troche za wczesnie,, jedna nocke w tygodniu mozna zarwac :smile: ale to wyjdzie w praniu :smile:

co do zmiany KT na inną to ja jakos nie jestem bardzo przywiązany, przejde tam gdzie przejdziecie wy
ale jak juz to wolalbym jakas mniejsza a prezna guildie niż cos wielkiego, gdzie i tak nie mam szans na poznanie wszystkich ludzi... a czlonek członkowi obcy :smile:
a moze stworzymy cos od podstaw???

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2003, 15:40 
Cytuj  
No to wychodzi ze wszedzie jest tak samo :smile:
Mala gildia "od podstaw" niewiele da - to tak jak teraz mamy w KT tyle ze zawsze jest szansa na jakiegos craftera albo wieksza pomoc przy quescie.
Anyway sprobujemy zintensyfikowac wspolne siekanie RvR a jak sie w przyszlosci cos ciekawego trafi to pomyslimy.

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2003, 23:28 
Cytuj  
Zabiore sobie glos w sprawie KT. :razz:
Duzo ludzi poodchodzilo z KT wlasnie z powodu braku PvP w guildii. Teraz to juz prawie zostali sami ludzie, ktorzy wola bic moby. Za moich czasow (fajnie brzmi :grin:), jak robilem infa to do jakiegos 35 lvl to zawsze byla jakas grupa do levelowania w KT, ale pozniej to roznie bywalo. Bylem z dwa razy :wink: na RvR w grupie z samymi KT i musze przyznac, ze przyjemnie sie gralo. Tylko, ze te dwa razy to troche malo.
Czesc ludzi poodchodzila tez, bo nic sie nie dzialo w guildii, ale jak sie samemu nic nigdy niezorganizowalo to trudno miec do innych pretensje.
Dobra nie nudze juz. :wink:
Mi najprzyjemniej gralo sie zawsze z Wami, bo mozna sobie "po ludzku" pogadac.
W kazdym razie chodzi o to, zeby sie dobrze bawic, bo jesli tego brakuje to czas cos zmienic (na przyklad gre :razz: j/k).


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2003, 18:29 
Cytuj  
Cytuj:
2003-01-07 23:28, Mutant napisał:
zeby sie dobrze bawic, bo jesli tego brakuje to czas cos zmienic (na przyklad gre :razz: j/k).


wystarczy tylko server i realm :grin:

3. Keep Midgard undermaned ... mids will keep playing as long as they keep hoping more will join thier realm.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.