mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2003, 02:33 
Cytuj  
Zostalo wylaczone dla all non-officer chars z jakis wzgledow zwiazanych z laczeniem alliance.
Nie jest to chyba zmiana permanentna (cos o tym mowili ale ja nie kumam ich jak zaczynaja mowiac w bardziej skomplikowanym jezyku niz basic english :smile:) wiec prosze za wczasu nie plakac.

BTW: jesli ktos ma jakis zapedy oficerskie to dajcie znac na priv lub email.
Przydalo by sie zrobic jeszcze kogos z PL z wiekszymi uprawnieniami bo jedna osoba to troche malo. Przydaloby sie coby ten ktos:
- znal jezyk coby sie mogl dogadac w jakis istotnych dla gildii sprawach
- gral sporo
- mial zapedy spolecznika :wink:

P.S. Ciri 693 SC. Jakbys ktos teraz craftowal to "recznie" do 701. Slyszalem ze maja jakies warningi i jak ktos przechodzi ta bariere skila to mu moga poslac pytanie "czy macrujesz?" i wypada wtedy odpowiedziec "nie" :grin:

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2003, 11:07 
Cytuj  
Moglbym sie podciac zadania tego spolecznika. Angielski znam calkiem niezle :smile: Musialbys mnie tylko troche wprowadzic w sprawy techniczne.

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2003, 16:22 
Cytuj  
ja slyszalem ze to zasady tego allianza PG,,, gadac moga tylko oficerowie,,
jezeli to sprawa permanentna to bycie w KT staje sie teraz uciazliwe :sad:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2003, 17:17 
Cytuj  
Why? chatowales na /as ?
Ja akurat sie ciesze bo ja przynajmniej nie widzialem jakis korzysci z BoC. Jakos duzo eventow nie bylo a jak byly to do bani imho. Zreszta nie wazne /as bylo niezle zasmiecone i jedyne do czego moglo sie przydac to moze do szukania grupy aczkolwiek tyle co gram ani razu nie znalzlem grupy poprzez /as ale moze to ja. Co do tego ze tylko officer moze gadac w /as jakos mi to nie przeszkadza szczegolnie, ze maja wprowadzic chaty po 200 osob wiec problemow w komunikacji nie bedzie.
IMO dobra zmiana ..


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2003, 18:46 
Cytuj  
ja czasami szukalem reza i czasami sie udawalo, a jakos zasmiecenie mi nie przeszkadzalo...
ale dostosuje sie :smile:

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2003, 18:54 
Cytuj  
Jeżeli /as ma być wyłączone na stałe to jest to dla mnie jest to duża strata dlaczego ? :
1.Bez problemu można było znaleźć AC,WC - Krunch i Kedaen nie sa zawsze online a sprzęt mieć trzeba - sam wiem , że ciężko kogoś znaleźć siedząc w Cam. i czekając - a ile to straconego czasu.
2.Grupy można było je łatwiej i szybciej znaleźć.
3.W czasie kiedy online są 2 osoby z KT a Ty masz ważny problem jak coś zrobić to co ? musisz ALT+TAB i szukać po necie - beznadzieja.
4.Padasz gdzieś np. w DF albo Barrows - nie ma nikogo z KT w pobliżu ale na /as łatwo kogoś znaleźć kto Ci pomoże.
5.RvR na /as zawsze można było dostać dobre informacje - a teraz jak ? scout widzi hibów ktorzy idą pod mg1 i wie że tam są 2 grupy naszych - chce ich ostrzec a nie ma oficera online - kanał
To te najważniejsze sprawy - zgadzam się że czasami było tam sporo spamu - czesc , jak zyjesz itp. ale byłem w stanie to przecierpieć - teraz czuję się jakby mi ktoś w domu internet odłączył :smile:
mam nadzieję że /as jednak wroci.
Pozdrawiam


_________________
Obrazek

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2003, 19:08 
Cytuj  
Z informacji na KT board wynika , że zmieniliśmy alliance i /as będzie ponownie dostępne tylko dla wybranych... :sad:


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2003, 20:07 
Cytuj  
Fakt ale alliance ma ok 700 aktywnych memberow a wystarczy 2 idiotow zeby zaspamowac kanal.
Zobaczymy jak to bedzie - anyway jak kiedys mowilem nie podpisywalismy cyrografu z KT wiec jesli cos bedzie nie tak to pomyslimy o alternatywie.

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2003, 11:08 
Cytuj  
Cytuj:

Zobaczymy jak to bedzie - anyway jak kiedys mowilem nie podpisywalismy cyrografu z KT wiec jesli cos bedzie nie tak to pomyslimy o alternatywie.



Zawsze mozna sie zastanowic nad polska gildia w alliance z KT/PG (zrobimy z siebie Oficerow i bedziemy mogli /as widziec :wink: ). Grupe i craftera nadal bedzie mozna znalezc w alliance...
Mysle ze jest nas wystarczajaco duzo teraz zeby zaczac o tym powaznie myslec...


_________________
TBH!

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2003, 11:50 
Cytuj  
Wlasnie cos takiego chce zrobic Tyris i Krunch - odczekac chwilke i wlaczyc mozliwosc rozmowy na chacie dla regular membersow.
Robienie PL gildii jest IMHO bez sensu bo i tak Ci sa juz w innych gildiach to nie wroca a tylko skurczy nam sie baza znajomuch.
Co by nie mowic to KT zawsze bylo cool w montowaniu helpa w questach a nie wszyscy jeszcze maja 8x 50 lev chary :smile:
Jeszcze wracajac do PL guild - testowo zrobilismy RvR day i co z tego wyszlo? Pierwszy raz bylo na tym 10 osob, drugi raz 12, trzeci raz 3 (mimo ze bylo jeszcze pare osob online to grali w gildiowych grupach).
Nie mowie tego z pretensja (no, moze odrobinke :wink:) bo w zalozeniu mial to byc event mily, na ktory sie nie chodzi z obowiazku - po prostu widac ze to nie dziala.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2003, 13:06 
Cytuj  
Za 3 razem nie mialem czasu po prostu... wszedlem na pol godzinki tylko i poszedlem z zergiem pod crim zeby cos upolowac...
w ta srode bede na pewno w pelnym wymiarze :smile:.


_________________
TBH!

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2003, 21:42 
Cytuj  
Hmm... jeden z powodów, dla którego przestałem tak często grać na bedevere był problem ze znajdywaniem grup do rvr (arms raczej to nie inf, nie ma szans na solo rvr). Teraz gdy /as jest dostępny tylko dla kilku osób w gildii grupowanie będzie jeszcze trudniejsze. Byłem wczoraj online prawie 3 godziny i przez ten czas /as był praktycznie martwy... pobiegałem trochę tu i tam, i generalnie odpowiedzi jakie dostawałem były w stylu "sorry, my idziemy na rvr tylko z ludźmi z gildii"...


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2003, 14:21 
Cytuj  
Ja na oficera zapedow nie mam, za czesto Rvruje i bym sobie musial przerywac by jakies pierdoly zalatwiac. Co do KT to chcialbym tam zostac, lubie tych ludzi, znam juz dlugo i jestem zadowolony.
Co do /as to Pg jest super. W BoC /as chat mnie po prostu dobijal. Chociaz wyznam ze wolalbym 8 dir aliance.

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2003, 14:40 
Cytuj  
heh, ja nie bylem w ostatnia srode bo sie spoznilem!! potem nie odpowiadales na /senda a jak drak zrobil chata to tez nie dostalem odpowiedzi co robicie... wiec nie truj tylko w srode sie spotykamy !! :smile:

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2003, 15:27 
Cytuj  
ja sie bardzo zawiodlem na KT, moze dlatego ze mialem wieksze oczekiwania, ale kiedys byly eventy (po 2 tygodniowo), zebrania :grin: czlowiek jakby czuł ze to jego gildia

teraz cisza na guild chanel przez polowe dnia, potem tylko kilka osob, jak sie cos chcialo mozna bylo zapytac jednak na alliance... ale ostatnio nawet tego brak :sad:

reasumujac - ja chyba wkrotce zmienie gildie, najchetniej widzialbym powstanie jednak naszej gildi (ale nie tylko dla polaków)... a jak sie nie da to sobie cos znajde.
Teraz niestety z KT nie mam zadnych korzysci :sad: i nic KT nie daje :/

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2003, 21:49 
Cytuj  
Proponuje zaczac od wiekszej aktywnosci na guild board :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2003, 23:11 
Cytuj  
No wlasnie - korzysci to troche mam dzieki Songowi i Kaedanowi - ale tak naprawde jestem raczej zawiedziony - po zdjeciu /as nie znalazlem zadnej grupy , nikogo kto pomoglby mi z rezzem(poza oczywiscie Holgerem i Elista ale oni sa jedyni w swoim rodzaju :smile: ) .Zreszta przed zdjeciem /as jedyna grupa gildiowa jaka znalazlem byla taka ktora sam zrobilem - brak eventow - brak xpowania - to mnie osobiscie najbardziej boli - kiedys mozna sie bylo zalapac na PL , na wypad zbiorowy do Lyn etc.- teraz wszyscy tylko rvr albo diamond grupy - kazdy mowi jakie to szczescie ze na /as nie ma spamu - to prawda ze mozna latwo wylapac kazda wiadomosc z RvR bez problemu - ale postacie ponizej 40 maja z niej i tak nikly pozytek btw . jak ktos nie lubi spamu to moze go wylaczyc (tak mi ktos kiedys poradzil :smile:to naprawde dobra rada i czesto z niej korzystam).
Podsumowujac dla mnie KT jest teraz dosc mocno "skostniale" tyle ze nawet wystawienie grupy w rvr przychodzi nam z trudem bo kazdy gra sam .
To tyle
Pozdrawiam
Sirian


_________________
Obrazek

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2003, 09:46 
Cytuj  
karol:
no ja wiem ze niczego nie dostaje sie za darmo i oczywiscie jak tylko skoncze levelowanie zajme sie jakas aktywnoscia społeczną :smile: pytanie dla mnie jest tylko takie czy poswiecac czas KT, czy moze zebrac 8 osob i stworzyc cos nowego, a moze po prostu porozgladac sie i poskakac po gildiach, zobaczyc gdzie mi spasuje i tam byc aktywnym

w sumie to nie wiem jeszcze co zrobie ale nic mnie nei trzyma z KT

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2003, 13:35 
Cytuj  
Cytuj:
2003-02-04 23:11, Sirian napisał:
No wlasnie - korzysci to troche mam dzieki Songowi i Kaedanowi - ale tak naprawde jestem raczej zawiedziony - po zdjeciu /as nie znalazlem zadnej grupy , nikogo kto pomoglby mi z rezzem(poza oczywiscie Holgerem i Elista ale oni sa jedyni w swoim rodzaju :smile: ) .Zreszta przed zdjeciem /as jedyna grupa gildiowa jaka znalazlem byla taka ktora sam zrobilem - brak eventow - brak xpowania - to mnie osobiscie najbardziej boli - kiedys mozna sie bylo zalapac na PL , na wypad zbiorowy do Lyn etc.- teraz wszyscy tylko rvr albo diamond grupy - kazdy mowi jakie to szczescie ze na /as nie ma spamu - to prawda ze mozna latwo wylapac kazda wiadomosc z RvR bez problemu - ale postacie ponizej 40 maja z niej i tak nikly pozytek btw . jak ktos nie lubi spamu to moze go wylaczyc (tak mi ktos kiedys poradzil :smile:to naprawde dobra rada i czesto z niej korzystam).
Podsumowujac dla mnie KT jest teraz dosc mocno "skostniale" tyle ze nawet wystawienie grupy w rvr przychodzi nam z trudem bo kazdy gra sam .
To tyle
Pozdrawiam
Sirian


Cóż, moje spostrzeżenia dot. KT są dokładnie takie same - nic się nie dzieje, brak inicjatywy ze strony "kierownictwa", brak eventów, brak wspólnego frontu działania, brak group gildiowych, itp. Przy czym ja zrobiłem się bardziej wymagający po tym co mam na Gaheris :wink: - u nas w gildii praktycznie codziennie coś się dzieje - eventy, SI raidy, keepy, twink/alt party, itd. (szczerze mówiąc to najlepsza gildia w jakiej kiedykolwiek byłem w jakiejkolwiek grze, i główny powód dla którego zostałem na co-opie, w przeciwnym razie wyniósłbym się po tygodniu). W KT niestety nie widzę nawet jednego eventa na tydzień :sad: a szkoda, brakuje mi gry "ze swoimi" i RvR, ale w tak skostniałej strukturze odchodzi ochota na granie :sad:


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2003, 14:24 
Cytuj  
To prawda.
ale sa dobre strony

1. Krunch wrocil wiec moze i gildia wroci do "tamtych czasow"

2. Mamy nowego PL officera - pogoncie go, niech cos zorganizuje! :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.