mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2003, 09:06 
Cytuj  
Kto nie byl niech zaluje.

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2003, 10:58 
Cytuj  
nawet mi nie mow , mam walentynkowe agro w domu, pracuje w tym tygodniu od 7 -17 i w dodatku musze byc punkt 7 bo otwieram firme... wieczorkiem padam na pysk :sad:

do tego doszly problemy z hyperionem! na naprawe lacza czekam 121dni i w koncu rozwiazalem umowe, i zwroca mi forse byl z tym niezly fight, musialem zainteresowac tematem dziennik zachodni i lokalne radio, zjechac ich na forum zeby cos sie ruszylo :smile:

a tak btw to poczytajcie sami co pisze ich pracownik:
Jestem już znużony postami o skaczącym pingu, ciągłych problemach z naszą siecią. Narzekaniem, że użytkownicy są traktowani niepoważnie.
Zastanawiam się, czy jeden lub drugi użytkownik o przytoczonym pokroju, zauważył, co My jako Firma dla Was realizujemy. Czym Was chcemy obdażyć.
Jakie są nasze intencje? A co Wy możecie wnieść w nasze życie?"

hehehe, fajna firma, place im abonament, oni nie moga poradzic sobie 121 dni z naprawa, uwazaja ze za duzo narzekamy (a ja mam 2100ms ping do brzegu sieci)... i w dodatku nic nie wnosimy w zycie pracownikow...
rozumiecie mialem RL RvR jak to zoobaczylem :smile:

ehehehhe, sory ze wam trułem

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2003, 11:05 
Cytuj  
Heheheheheheheh.

Powinienes providera:
mezz/stun/nuke/nuke.
:>

juz.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: krzyk dnia 2003-02-14 11:05 ]</font>

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2003, 11:28 
Cytuj  
bylem u nich w biurze, mialem pismo do zarzadu, popodkreslalem fragmenty w ktorych facet dal dupy... etc, pogadalem z kierownikiem ... i facet mial łzy w oczach, duzy chlop a chyba jak wychodzilem to chlipał

ja jednak wole takie swojskie:
krit, strzal, strzal, slam, strzal
i rip :)

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2003, 00:55 
Cytuj  
Widze ze sliczny offtopic ale musze powiedziec ze u mnie w Lublinie Hyperion wzial zaliczki i przez bodajrze pol roku nie oddawal. Nie wiem jak sie sprawa skonczyla, ale Hyperion zniknal z mapy Lublina :smile:
Dodatkowo swietnie wygladalo ich biuro: 2 pokoiki + lacze ... i tu uwaga ... modemowe :razz:
Napomkne tylko ze pan z owej firmy zapewnial mnie ze na ich laczu 128kb mozna sciagac dane z predkoscia przekraczajaca 50KB :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.