mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 154
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 20:11 
Cytuj  
jak sie nasz rajd zakonczyl w sobote sami wiecie.... ale zaplacilismy sroga kare za to wszystko.... mialem szczescie/nieszczescie w tym uczestniczyc chyba jako jedyny z gildi (pod koniec gdzies mi sie aresik przewinol).... nie bede sie wypacal pocztyajcie tu.:

http://vnboards.ign.com/message.asp?top ... replies=41

wersje sa pomieszane w tym poscie osobiscie nie wiem jak sie dokladnie zaczelo.... po 3 crash server udalo mi sie dostac do snowdoni i zbudowac na szybko grupe w momencie jak sie to udalo okazalo sie ze nasz staff zostal juz zabrany.... ahhh co to byla za jazda z dopalaczami do hadrians wall pierwszy raz nikt sie nie zatrzymal na okrzyk AGRO albo I'M LOST !..... z calej grupy tylko 5 osob dotarlo i po drodze zmieszalismy sie z druga grupa ... to co sie potem dzialo to bym musial chyba piesnia opisac ale minstrel ze mnie dupiaty :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2002-02-13 13:04 ]</font>

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 08:00 
Cytuj  
Hm...nie damy rady jak bedzie taki chaos na rajdach jaki jest do tej pory " uuuuurrrra za rodinu,za stalinu " he he (slaby ten moj rosyjski he he)Proponowalem kiedys w ktoryms z postow o podwieszenie watku "strategia w RvR" (uklon w strone moderatorow)Moim skromnym zdaniem duzo by to dalo nam wszystkim ....ponawiam propozycje:)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 09:20 
Cytuj  
Jak sie taki watek pojawi to podwiesze :smile:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 13:49 
Cytuj  
Ide was zainspirowac... ale pewnie i tak mi zaraz nawrzucacie :grin:

Powiem wam tak jak uwazalem kiedys o EQ... moze sie wam przyda :cool:

motto: Nie stac nas ani na to abysmy sie dzielili ani na to zebysmy nie byli profesjonalistami, dlaczego ? bo jest nas tam za malo...

No przynajmniej ja tak zawsze uwazalem :smile:

Nie wiem jak inni ale np. Mabi zawsze bronil tego castera lub clr od agro a nie jak coniektorzy angole leniwie uderzal w MoBa a Uli doskonale zna delaye swoich healow i wie jak wykalkulowac zeby ktos nie padl :smile: z Kordzikiem dawno nie mialem niestety przyjemnosci wiec nie wiem co potrafi :smile:

PS.Do Mabiego, "za matuszke rasije!!!" :razz:
_________________
Tuxedox Crystalblaze
Epic, almost Sorcerer (59lvl)
Devout follower of Tunare
of Tarew Marr
Warmly thinking about ED,
Geting seduced by Enrapture (literaly)
Master of most trades (tak krocej)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2002-02-12 13:51 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 16:39 
Cytuj  
A jak mamy Ci nie wrzucac jak Ty jak zwykle nie wiesz o czym mowa :grin:
RvR to nie jest odmiana PvM tylko camelotwe okreslenie PvP.
Tu nie ma agro, nie ma mobow etc.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 17:25 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-12 16:39, Karol66 napisał:
A jak mamy Ci nie wrzucac jak Ty jak zwykle nie wiesz o czym mowa :grin:
RvR to nie jest odmiana PvM tylko camelotwe okreslenie PvP.
Tu nie ma agro, nie ma mobow etc.


No tak... dlatego np. u nas jest taunt a u was protect... zamiast wrzucac trzeba sprobowac zrozumiec :smile:

Ale i tak zaraz sie pewnie rzuci na mnie stado wiec cichne... :smile:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 18:45 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-12 16:39, Karol66 napisał:
A jak mamy Ci nie wrzucac jak Ty jak zwykle nie wiesz o czym mowa :grin:
RvR to nie jest odmiana PvM tylko camelotwe okreslenie PvP.
Tu nie ma agro, nie ma mobow etc.



Hm...W siege RvR sa npce , ktore wyzynaja casterow i healerow ....bo palladyni i tanki zamiast ich pilnowac wala mieczem w brame po 1-4 dmg ...i jak juz ich wyrzna to wyskakuja podle midgsy lub hiby ze swoimi casterami i healerami i wyzynaja naszych tankow heh....zmieni sie to kiedy?...czy my nie mozemy robic tak jak midgsy w ataku i obronie keepow?
Oddzielny calkiem temat to "berek" pod walami...

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 19:28 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-12 09:20, Karol66 napisał:
Jak sie taki watek pojawi to podwiesze :smile:



Topic juz "wisi" :razz:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 19:34 
Cytuj  
Mabi zawsze bronil tego castera lub clr od agro

Nie wiem jak jest u was ale u nas w RvR nie ma czegos takiego jak "bronienie od agro" :smile:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 00:53 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-12 19:34, Karol66 napisał:
Nie wiem jak jest u was ale u nas w RvR nie ma czegos takiego jak "bronienie od agro" :smile:


Jak to powiedzial kiedys pan Pietrzak Jan... "No to przecierz ręce i spodnie opadają..."

Naprawde mi sie nie chce ale napisze...

Sposob obrony "slabego" w EQ: tank podchodzi do moba ktory zagrowal "slabego" i naciska taunt...

W DAoC macie protect... chyba nie musze pisac jak dziala... )


Wykorzystanie tych skilli jest przynajmniej analogiczne...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 01:04 
Cytuj  
Teraz sie nie dziwie czemu ludzie z EQ maja w DAoC takie IF (j/k) :grin:

NAPISZE CI WYRAZNIE.
W WALCE Rvr CZYLI PLAYER Vs PLAYER MOZESZ SOBIE TAUNTOWAC CZY PROTECTOWAC DO WOLI. GOWNO CI TO DA - NIE "ZDEJMIESZ" INNEGO TANKA Z CASTERA. MOZESZ GO OSLANIAC TARCZA ALE DA CI TO TO TYLE ZE GOSC PADNIE NIE W 2 A W 3 SEK.
ENEMY PLAYER NIE MA "AGRO" - AGRO MAJA MONSTEKRI. NIE "ZDEJMIESZ" GO Z CASTERA CZY KLERYKA - ZAPOMNIJ. TO NIE JEST AI TYLKO REALNA INTELIGENCJA (CHOC CZESTO NA TO NIE WYGLADA :smile:)

Nie wiem czy zauwazyles ale to jest topic o RvR (PvP) a nie PvM (bylo na poczatku ale niestety nie drukowanymi literami :smile:).
Tuksik zrozumial? No... to znaczy ze wszyscy zrozumieli :grin:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2002-02-13 01:08 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 01:43 
Cytuj  
Przenioslem odpowiedz na flames bo widze ze z dyskusji robi sie eh... no coz... nic...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 08:08 
Cytuj  
ENEMY PLAYER NIE MA "AGRO" - AGRO MAJA MONSTEKRI. NIE "ZDEJMIESZ" GO Z CASTERA CZY KLERYKA - ZAPOMNIJ.

[/quote]
Hm..grales w "berka" z tankiem ,ktory uzywal shields skilla? :smile: (na 35tym ma "mangle" na 42 "slam", na 50 "brutalize")....
Taki tank spoko "zdejmuje" ppl z clera czy tez castera na od 5 do 25 sekund:).....ale takich tankow ,jest jak "na lekarstwo" w RvR heh....
Moim skromnym zdaniem ...odpowiedni dobor grupy i odpowiednia strategia w "berka" i....

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 08:50 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-13 00:53, Tuxedo napisał:
Sposob obrony "slabego" w EQ: tank podchodzi do moba ktory zagrowal "slabego" i naciska taunt...

W DAoC macie protect... chyba nie musze pisac jak dziala... )



no przeciez jesli codzi o daoc to jest identycznie. jest szereg specjali z tauntem, ktory dziala dokladnie tak jak to opisales powyzej w eq. ponadto sa protecty, guardy, intercepty itd jako osobne zdolnosci sluzace do hmmm biernej ochrony (zakladajac ze taunt jest aktywny :razz:)

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 09:40 
Cytuj  
Cytuj:
no przeciez jesli codzi o daoc to jest identycznie. jest szereg specjali z tauntem, ktory dziala dokladnie tak jak to opisales powyzej w eq. ponadto sa protecty, guardy, intercepty itd jako osobne zdolnosci sluzace do hmmm biernej ochrony (zakladajac ze taunt jest aktywny :razz:)


Kurde no i co da ci ten special z tauntem jak walisz innego gracza ???? Zostawi pewnie takiego castera jedno-strzalowca i zacznie ciebie okladac ...no nie ?
W RvR przydaje sie jedynie GUARD ( przyjmuje na swoja tarcze ciosy w osobe guardowana ) oraz specjale ktore maja kilku sekundowy stun tak aby caster mogl odskoczyc i cos wykastowac w tym czasie.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 10:39 
Cytuj  
I mi wlasnie o to chodzilo...

EQ-Taunt-PvM

DAoC-Protect(czy jak tam go zwal)-PvP


Widac latwiej kogos flammowac niz chociarz przeczytac... zasmuciles mnie Carolq :sad:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 11:17 
Cytuj  
Cytuj:
Nie wiem jak inni ale np. Mabi zawsze bronil tego castera lub clr od agro a nie jak coniektorzy angole leniwie uderzal w MoBa a Uli doskonale zna delaye swoich healow i wie jak wykalkulowac zeby ktos nie padl :smile: z Kordzikiem dawno nie mialem niestety przyjemnosci wiec nie wiem co potrafi :smile:


Ja nie wiem czego sie w tym niedoczytalem.

1. powstaje topic RvR DAoC
2. wypowiadasz sie jak wyzej
3. ja zwracam uwage ze nie na temat
4. ty twierdzisz ze na temat
5. ja twierdze ze nie na temat :wink:
6. ty twierdzisz ze mowiles o PvM w EQ
7. ja twierdze ze to kurwa nie temat
8. kielas sie wtraca ze to chyba nie na temat
9. ty mowisz ze wlasni o to Ci chodzilo i ze przykro Ci ze nikt dokladnie nie czyta co piszesz

A ja twierdze ze jesli chodzi o PvM w EQ to jajka na twardo powinno sie gotowac przynajmniej 5 min. I uprzedzam ze jesli ktos sprobuje mi powiedziec ze pisze nie na temat to mi bedzie przykro a watek wyladuje na flames! :grin:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2002-02-13 11:18 ]</font>

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 11:33 
Cytuj  
Kurde juz wiem dlaczego ten taunt nie dziala !!!

*** Ekran u mnie ***
- You see a dwarf invider hits Vilgefortz for 420 meele damage !
- You yell "Dwarf ty rybi chuju zostaw mojego kolege bo tak ci przypierdole ze trzy dni bedziesz lecial !"

*** Ekran u Dwarfa ***
- You hits Human invider for 420 meele damage !
- You heard Human defender yells something in language you don`t understand !

-----------
Po prostu ten Dwarf jest niedouczony i nie zna jezykow obcych wiec ma 100% resista na taunt :b

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 11:45 
Cytuj  
Taaa...
Z "emocjami" jest tak samo - mozesz zobaczyc co ktos robi i domyslic sie ale opis bedziesz mial ze "wyraza dziwne emocje".

A zeby ciagle nie flamowac Tuksika to... :smile:
Pamietam ze wlasnie to sie Konradorowi w DAoC nie podobalo - ze nie widac imion postaci i nie rozumiesz co ktos mowi.
Co do imion to wystarczy looknac w okno komunikatow zeby dowiedziec sie kto Cie trafil a mowa... taaaa... tego wszystkim tash talkerom z UO musi tu powaznie brakowac! :grin:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 12:07 
Cytuj  
Moze zacznijmy od poczatku :smile:

Cytuj:
motto: Nie stac nas ani na to abysmy sie dzielili ani na to zebysmy nie byli profesjonalistami, dlaczego ? bo jest nas tam za malo...

chcialem wam rzucic dobry text ktory by was zainspirowal :smile: a opis ze ludzie ktorzy graja dobrze to robia byl dodatkiem do tego... a ty tylko popatrzyles gdzie to zlapac zeby poflammowac... heh...



1. powstaje topic RvR DAoC
>>>powstaje, ciesze sie i merdam ogonkiem...

2. wypowiadasz sie jak wyzej
>>>spojrz co napisalem wyzej, mialem na mysli profi ogolnie ze powinienes zastanowic sie jak mozna ich obronic

3. ja zwracam uwage ze nie na temat
>>>oponowalbym, ale ty tu dowodzisz...

4. ty twierdzisz ze na temat
>>>j/w

5. ja twierdze ze nie na temat
>>>j/w

6. ty twierdzisz ze mowiles o PvM w EQ
>>>obejrzyj ten text tam naprawde jest napisane o pvm w eq i analogicznych zdolnosciach w DAoC

7. ja twierdze ze to kurwa nie temat
>>>zaczyna mnie to juz nuzyc... "j/w"

8. kielas sie wtraca ze to chyba nie na temat
>>>nie, on napisal te analogiczne do taunta skille o ktore mi chodzilo, jak mozna obronic tych ktorych trzeba od bata

9. ty mowisz ze wlasni o to Ci chodzilo i ze przykro Ci ze nikt dokladnie nie czyta co piszesz
>>>bo wlasnie o te analogiczne do taunta skille mi chodzilo... i mialem na mysli ciebie bo sflamowales text w ktorym chodzilo o to co napisalem wyzej...


Ja pisalem o tym jak odciagnac tamtych od pokazalem analogiczny skill do odciagania monsterkow w EQ od ludzi i mialem nadzieje ze ktos zacznie sie wypowiadac na temat jak ochronic clr i caster w DAoC RvR ale niestety sprowadziles temat zszedl na flammy bez sensu i celu :sad: dlatego mi przykro...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.