mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 14:47 
 
Przez ostatnie dwa czy trzy dni nie dane mi było grać, za to dane mi było myśleć. I jakby nasza, Polaków, sytuacja wydała mi się z lekka paranoiczna... Teraz obejrzałem sobie różne statystyki, ucieszyłem się i zmartwiłem...

Statystyka rzecz bzdurna i godna pogardy (jestem magistrem nauk ekonomicznych, więc niech nikt nie mówi inaczej). Jednak zdaje się, iż została przyjęta jaka podstawa osiągnięć w tej grze i jako podstawa do uzykiwania obiecywanych fruktów, indywidualnych i gildiowych (if any).

I zdało mi się również, że razem możemy więcej, niż osobno. Zdało mi się więc, iż czas dojrzał, żeby zaproponować

POŁĄCZENIE GILDII POLSKICH - THE RATS I COMPANY OF SHADOWS

Nie mam ochoty się tu specjalnie rozpisywać, więc pozwólcie, że napiszę tylko, jak sobie to wyobrażam:

1. Członkowie The Rats rozwiązują swoją gildię i wstępują do CoS - nazwa może durna, ale każdy, kto uczestniczył w zakładaniu tej gildii pamięta jak i dlaczego powstała. W tej chwili rozwiązywanie CoS - ze względu na to, co udało nam się osiągnąć - jest mocno nielogiczne, irracjonalne.
2. Guildmasterem CoS zostaje ktoś z The Rats - Karol? Sosy? ktoś inny? Ja rezygnuję.

Nie wiem, czy osobiste animozje przeważą; nie wiem jak silne jest przywiązanie gryzoni do nazwy gildii. Wydaje mi się po prostu, że razem możemy więcej, niż osobno. Jako jedna gldia, nie jako poszczególni gracze...

Acha - to, co napisałem tutaj jest wyłącznie moim pomysłem, nie konsultowanym jeszcze z nikim z gildii. I jako taki, może zostać uwalony. Poza tym mam ponad 39 stopni gorączki, więc może po prostu majaczę...

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 16:46 
 
3. kasujemy obydwie gildie, robimy nową z nową nazwą odpowiadającą wszystkim

tak czy inaczej, jedna gildia wydaje się jedynym sensownym rozwiązaniem, gildia głównie dla wspólnego kanału gildiowego i wspólnego grania, nie dla wspólnej ideologii, podpisuję się obydwoma rękami, nie interesuje nas będzie szefem, ważne żeby guild master grał sporo i był kumaty

podpisuję się za zgodą za:
Soulcatcher
DeSade
Sznur
Łosiu (zaocznie, ale z tego co wiem to też tak chce)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 17:57 
 
Nie zrozumcie mnie zle ale naprawde nie widze sensu takiej akcji laczenia rodzin.
Jesli ktos chce grac razem to gildia mu do niczego nie jest potrzebna. Nie widze tego co nam ma dac granie pod jednym sztandarem?
Znowu sie zaczna jakies osobiste niesnaski, klutnie etc.
Wydaje mi sie trzymanie 2 gildii jest ok - mozna grac razem (NIC NAM W TYM NIE PRZESZKADZA) a jednoczesnie nikt i nic nas do tego nie zmusza.
Sprawe nazwy etc... dla mnie to jest wazne :smile:
Zrezygnowal bym z tego chyba tylko w takim wypadku gdyby powstawal jakis euro aliance (nie na zasadzie sojuszu a na zasadzie zrobienia 1 gildii) ale na to sie jakos nie zanosi. A tak - mam taka nazwe nad glowa jaka mi sie podoba i plaszczyk jaki mi sie podoba a przede wszystkim mam wrazenie ze ciagle jestem w tym samym UO team w jakim gralem przez ostatnie 3 lata :smile:
Jedyny plus jaki widze z polaczenia to lepsze statystyki na herald and to chyba nie jest esensja tej gry?
Mysle ze polaczenie mialo by sens jesli bysmy faktycznie full time grali razem i podzial na 2 gildie bylby "sztuczny".
W tej chwili "sztuczne" mi sie wydaje polaczenie gildii bo jedynym momentem kiedy gramy razem jest sytuacja gdzy wchodze do teamu i widze jest jest w nim np. Desade i Gabriel :smile:
Podobnie jesli chodzi o PKilling.
Jesli w teamie pod RvR mam zawsze te same 6 osob to jestem w stanie sie z nimi jakos dogadac i przekonac ich ze zagramy wg. takiego scenariusza.
Jesli bede mial ciagle inne osoby to bedzie to totalna nawalanka.
Fakt, mozna sobie default robic pewne teamy w obrebie 1 gildii tylko czy to nie bedzie znowu jakis podzial i powod do kolejnych klutni?
Moim zdaniem dziekujmy Bogu ze sa tylko 2 gildie i probujmy cos zrobic razem. Jesli nam bedzie cos z tego wychodzic to super - pomyslimy co dalej robic. A tak zaczniemy od jak to sie mowi od dupy strony i skonczy sie to jak poprzednio.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 18:04 
 
P.S.

A juz tak "pol zartem, pol serio".
Nikt nie jest idealem i kazdemu sie zdarzaja jakies pomylki. Jesli ja cos zjebie z mezzem i przez to padnie cala ekipa to co sobie ludzie pomysla w tej chwili?
Shadows powie "No, te gryzonie sa beznadziejne i nie potrafia grac"
Rats pomysli "No kurwa Karol jest beznadziejny ale przeciez nowej gildii nie zrobie bo ilu nas tam bedzie? 4?"
I nic sie nie stanie bo po 2 dniach nikt juz nie bedzie o tym pamietal.
A jak bedziemy razem to daje wam 100% gwarancji ze zaraz poleca kurwy i ktos zalozy jakies -O- czy inna cholere :grin:

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 18:40 
 
tak jak myślałem, jestem za malutki żeby spotkał mnie zaszczyt bycia w jednej gildii z UO team :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 18:51 
 
Cytuj:
2002-02-21 18:40, Soulcatcher napisał:
tak jak myślałem, jestem za malutki żeby spotkał mnie zaszczyt bycia w jednej gildii z UO team :smile:


Sarkazm off please :grin:
To nie ja mowilem ze Rats sux :wink:

*

Posty: 154
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 19:41 
 
kto mowil ze raty sux???? mowilem kurde nie zaczynac ! ostatnio na jednym midzie mialem dd za 400 + 370 critical wiec uwaga !

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 19:41 
 
Cytuj:
2002-02-21 18:40, Soulcatcher napisał:
tak jak myślałem, jestem za malutki żeby spotkał mnie zaszczyt bycia w jednej gildii z UO team :smile:


No tak...

Nas takze nie spotkal "zaszczyt" bycia w elitarnej gildii The Black Company :wink:

I mysle ze w ten sposob mozemy skonczyc rozmowe.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 19:46 
 
jaki sarkazm ?

wiesz dla mnie nie ma problemu, gdy dojdę do odpowiednigo lvl to zapiszę się do dowolnej gildii, ja nie muszę mieć gildii PL dogadam się z każdym, chciałbym tylko aby gildia w której jestem była na tyle silna aby potrafiła coś zrobić w RvR, bo taki jest cel tej gry. Jak bym chciał tylko z kumplami grać to nie muszę szukac daleko, siedzę w pokoju z trzema goścmi którzy grają w DAoC na Bedevere. Kilku osobowe gildie nie mają sensu, a ile jest Ratsów 7 ? nawet teamu nie mozecie zrobić (tak na marginesie to Kurunir i Alfirin z tego co wiem to juz sprzedali DAoC)

pisząc to co pisze mam na mysli wszystkich tych graczy którzy po angielsku "ani be ani me", tych co nie potrafią grać bo to ich pierwszy mmo, tych co chcą grać z rodakami.

Szanuję wszystko to co napisałes i szanuję każdego Ratsa z osobna i wszystkich razem, nie wiem czemu wkłądasz w moje usta "Rats Sux" ???

myślę tylko że granie we wspólnej gildii gdzie można poznać się razem, dogadać na kanale gildiowym, miec bossa który wszystko zorganizuje jest cool.

z tego co piszesz to ty tego nie chcesz bo najwyraźniej uważasz iż nasze niskie umiejetności i kłutliwość uniemożliwiają granie razem, właśnie dlatego napisałem że najwyraźniej nie dorastam do waszych wymagań.

i nigdy nie myślałem o zapisaniu się do Rats wyłaczine z tego powodu iż nie będę rezygnował z kilkunastoosobowej gildii na rzecz grupy zgranych kumpli

chciałbym tylko aby powstała jedna wspólna polska gildia i jak narazie CoS jest najbliższa osiągnięcia celu.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 19:48 
 
Wierze Holger ze robisz to z dobrej woli i chcesz zeby bylo dobrze a polacy znaczyli cos na serwerze . Ale musze sie zgodzic z karolem ze dla nas liczy sie , i nazwa i team. Nie chce sie rozpisywac i powtarzac po karolu - po prostu mamy pewien styl gry ktory nam odpowiada.
Powiem szczerze ze gdybys zaproponowal ze wszyscy przenosza sie do rats to tez nie byloby to najlepsze rozwiazanie.
Za to mysle ze mozna by zrobic cos w kierunku wspolnej gry :wink:

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 19:50 
 
Beast --> co ty gadasz chłopie, wyciągasz jakieś śmieszne historie sprzed 4 lat :smile:, powiedz od razu ze nie lubisz nas od czasu UO lol. Choć nigdy nie zrobiłem niczego co ktokolwiek mógł by uważać za niemiłe.
Wręcz przeciwnie zawsze grając w UO starałem się utrzymywac z Karolem jak najlepsze stosunki bo był o wiele lepszym graczem niż ja :smile:

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 20:08 
 
Dobra zakonczmy dyskusje na tym etapie bo zaraz beda 3 polskie gildie.......

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 20:26 
 
Cytuj:
2002-02-21 19:50, Soulcatcher napisał:
Beast --> co ty gadasz chłopie, wyciągasz jakieś śmieszne historie sprzed 4 lat :smile:


Jest tu pewna analogia Panie Soulcatcher :smile: lub chcialem dorownac poziomowi Twojego hmm komentarza i sadzac po odpowiedzi to calkiem mi sie to udalo.

Cytuj:
powiedz od razu ze nie lubisz nas od czasu UO lol [ciach] utrzymywac z Karolem jak najlepsze stosunki bo był o wiele lepszym graczem niż ja :smile:


Nie widze powodu zeby "Was nie lubiec" ale takze nie mam zamiaru prostowac Twoich wnioskow wlasnych. :roll:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 20:30 
 
Hm....skonczcie te takie tam i ten temat pls...:sad:

*

Posty: 154
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 20:31 
 
my chyba wszyscy musimy sie gdzies spotkac zamknac w jednym pomieszczniu nachlac sie czegos mocnego pobic sie poplakac potem kaca razem leczyc wtedy by bylo ok.... juz bylo spokojnie przez jakis czas zaczely sie granice zacierac a tu kurde znowu dajcie se siana !

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 21:05 
 
Ja wlasnie o tym mowilem w swoim poscie :grin:

Holger patrzy na to tak: "Kazdy z osobna jest normalny i ok wiec grajmy razem".
Mi sie wydaje ze w rzeczywistosci wyglada to inaczej. Parafrazujac stare przyslowie:
"Nie da sie zrobic z barana czlowieka stawiajac go na tylnich nogach. Ale stawiajac cale stado baranow na tylnich nogach mozna zrobic grupe (gildie :smile:) ludzi".

Co do rats sux to ty nic nie mowiles Soul (tak prawde mowiac to chyba in game rozmawialismy ze 2 razy w ciagu ostaniego miesiaca :smile:)
Ja sie tym nie przejmuje bo jakbym mial sie przejmowac wszystkim co mowi do mnie jakis o polowe mlodszy dzieciak to by mi zycia na to przejmowanie sie nie starczylo :smile:

Ble... rozgadalem sie.
Reasumujac. Chetnie pogramy razem. Jesli macie jakis pomysl na ewencik etc - zawsze :smile:
Ale o de facto zlikwidowaniu Rats nie ma chyba co mowic. Niezaleznie od tego co sadzi na temat naszych mozliwosci w RvR Soul :smile: nam... zle mowie - MI sie to po prostu podoba.

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 21:41 
 
Panowie, rany Boskie!

Trochę rozsądku, proszę.

Pisząc to, co napisałem byłem jak najdalszy od chęci wywoływania kolejnej kłótni. Wydawało mi się, naiwnemu i w gorączce, że to całkiem niezły pomysł.

Zapomniałem o UO, którą posiadam w tzw. głębokim poważaniu, i o tym jaki byłem, gdy byłem piękny i młody.

Myślałem wyłącznie o tym, co by tu zrobić, żebyśmy mieli szansę poważniejszego zaistnienia jako Polacy w tej grze, w którą akurat teraz gramy - w DAoC. Zaistnienia jako grupa narodowa, która byłaby postrzegana poważnie. Żebyśmy mieli szansę jeśli nawet nie na keep, to przynajmniej na siedzibę gildii, gdy tylko takowe się pojawią czy na cokolwiek, co będzie związane ze statystyką i podliczaniem punktów.

I to, KURWA MAĆ, wszystko!

Ani mi w głowie powstała myśl, że w ramach jednej gildii ktoś mógłby ponieść jakiś szczególny uszczerbek na honorze, bo żle mezznął.

Propozycja jest tylko tylko propozycją i jako taka może być być przyjęta lub odrzucona. Wydawała mi się ona rozsądna. Przepraszam za naiwność i obiecuję, że więcej to się nie powtórzy.

W pełni rozumiem przywiązanie The Rats do nazwy.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 22:04 
 
ok wiec robimy tak:

- kasujemy watek,

- Szczury zostaja Szczurami, Cieniasy Cieniasami.

- Nikt wecej nie porusza kwestii polaczenia dwoch gildii P U B L I C Z N I E .

- Jesli to pytanie "Czy mozemy sie polaczyc" mialoby jeszcze kiedykolwiek pasc, to prosze nie tutaj. Niech dogadaja sie wodzowie gildii na privie.

i niech tak zostanie :smile:

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 01:57 
 
Cytuj:
2002-02-21 21:05, Karol66 napisał:

Holger patrzy na to tak: "Kazdy z osobna jest normalny i ok wiec grajmy razem".
Mi sie wydaje ze w rzeczywistosci wyglada to inaczej. Parafrazujac stare przyslowie:
"Nie da sie zrobic z barana czlowieka stawiajac go na tylnich nogach. Ale stawiajac cale stado baranow na tylnich nogach mozna zrobic grupe (gildie :smile:) ludzi".



Oj, Karol, Karol...
Bardzo ci współczuję...

*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 02:23 
 
Cytuj:
2002-02-21 19:46, Soulcatcher napisał:
[...] Kilku osobowe gildie nie mają sensu, a ile jest Ratsów 7 ? nawet teamu nie mozecie zrobić [...]


Chciales sie popisac czyms? to ponizej masz gildie z bedevare ktore odnosza sukcesy - looknij na ilosc membersow.
Nie komentuje dalej - walnales gafe na poziomie... no juz nie bede pisal.


Strife
Hibernia
Members: 7 Chars: 7
Realm points: 332,189

Hungry Hungry Hippos
Albion
Membership: 18 Chars: 20
Realm points: 1,028,671

B Company
Albion
Members: 21 Chars: 44
Realm points: 448,702

Clan Icewind
Albion
Members: 21 Chars: 29
Realm points: 143,365

Blackadder
Albion
Members: 14 Chars: 28
Realm points: 140,267

Da Horde
Midgard
Members: 15 Chars: 15
Realm points: 394,977

Convicted Killers
Hibernia
Membership: 22 Chars: 26
Realm points: 752,475

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.