mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2002, 09:06 
Cytuj  
dzieki wszystkim za wspolna gre!

moze spotkamy sie kiedys na PvP serwer, albo jak wyjdzie dodatek.. a moze juz w innej grze.

w kazdym badz razie dzieki i powodzenia. ja koncze narazie.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2002, 10:22 
Cytuj  
Olej ten Twoj fast food char i wystartuj z nami stealthera na BG :smile:
Ja mam infa (10 lev), Mutant scouta (5), Kielas, Raku i Sirian tez maja postacie stealth <24 lev - bedzie ladny team :smile:

Poza tym bardzo przyjemnie sie gra taka postacia a level up idzie szybko jak masz do pomocy 8 buffow kleryka i/albo wizarda/theurga dajacego dopal do broni.
Szczegolnie to drugie cool bo niecapowalne.
Smiesznie to wyglada:

trafisz mieczem za 4 dmg
zadajesz dodatkowe 30 obrazen :smile:

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2002, 10:43 
Cytuj  
po wczorajszych duelach theurgiem jakos mi zbrzydla ta gra (ogolnie), jedyne kogo nie moglem rozwalic to w sumie xaia, jagar i eona (ale dlatego ze za szybko mnie zaatakowal fiutek) - jeszcze z kims przegralem ale mialem ld :sad: reszta, tanki/bardy/snajperzy/ i wiekszosc casterow to dla thurga (ale air spec) nic trudnego (root - dd - mezz - 4 pety ktore stunuja i wala po 100-150 i troll warrior lvl 50 w epic armor lezy zanim dobiegnie)

nuda. emain mnie nie bawi. relic raids to teraz smieszne proby zdobycia h wie czego. dragon? zaopmnijcie. Lyn - bylem, Legion - bylem.

bg? bylem. mam minstrela 23 od miesiaca, na maxa zaladowany stuffem lvl 50 z df. fajnie sie gra to fakt.

ale generalnie przestalo mnie to bawic.

inna sprawa ze nie bedzie mnie w polsce 4 miesiace juz od czerwca, dlatego mowie bye bye

/cheer :smile:

PS. zobacze jak sie ma sytuacja z PvP, ale to dopiero po powrocie

/wave

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2002, 12:36 
Cytuj  
Tez odczuwam mocne znuzenie emain - glownie ze wzgledu na zerg's.
Walki 20:20 sa ok ale 100 na 100 graczy to juz lag i chaos.
Mam nadzieje ze Mythic wykona ruch w stylu 20% bonus do expa za bicie monsterow we frontierach i wtedy sie bedzie mozna pobawic w mniejszych grupach.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.