mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 98
Dołączył(a): 19.06.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 15:02 
Cytuj  
helo

Jestem nowy - witam wszystkich
- jak w temacie

softwarefirst.com nie wysyla do Polski
outpost.com - 17$ za shipping :sad:
amazon.de - drogo i nie wiadomo czy posylaja do PL

to gdzie w koncu mozna to kupic?
Moze poczekac na NWN? i sie nie bawic wogole w DAOC (bede mial okazje za miesiac w Niemczech kupic)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 17:15 
Cytuj  
Podwiesze ten watek :smile:


Jak najtaniej kupic DAoC:

W europie zachodniej (wersja EURO) lub US (wersja US) kolega, znajomy albo ktos z rodziny moze zakupic dla nas DAoC i wyslac nam emailem tylko klucz aktywacyjny.
Zjaomemu kase slemy przez WesternUnion, przekazem bankowym lub poczta w liscie.
Sami plytke wypalamy od kogos w polsce lub sciagamy po necie.
Oszczedzamy na wszystkich mozliwych clach, podatkach etc.
Minusem jest brak chujowej i nic nie mowiacej ksiazeczki :smile:


W wypadku gdy nie znamy nikogo kto moze nam wyswiadczyc ta przysluge pozostaa sklepy wysylkowe przy czym nalezy pamietac ze kupujac DAoC w europie NIE MAMY SZANS grac na serwerach w USA i odwrotnie.

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 08:59 
Cytuj  
Cytuj:
softwarefirst.com nie wysyla do Polski


wysyła jak najbardziej !
(chyba że coś się zmieniło od 24.maja bo wtedy mi przysłali)
polecam firmę, okazała się bardzo solidna pomimo kłopotów z naszą "wspaniałą" pocztą

[edit:] "wspaniałą" lepiej brzmi, niż to co tu było przed chwilą

jedna ważna porada: zamawiajcie shipment CO NAJMNIEJ 'registered post' albo 'first class'
bo mi pierwszą przesyłkę po prostu ukradli i nie ma jak odyskać

_________________
Everquest:
Brutallus/Warrior/21/Tarew Marr
Anarchy Online:
Xmaan/Doctor/35/Rubi-Ka2
Dark Age of Camelot:
Goerraeth/Cleric/11/Excalibur

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Koramur dnia 2002-06-20 10:02 ]</font>


Posty: 1
Dołączył(a): 10.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 lip 2002, 18:22 
Cytuj  
A czy ktoś wie gdzie można znaleźć do ściągniecia DAoC w pełnej wersji ?

Pozdro

*

Posty: 76
Dołączył(a): 11.08.2002
Offline
PostNapisane: 11 sie 2002, 17:00 
Cytuj  
Cze
Moglby ktos ftpa postawic z gra (cdkeya mam) aha i jeszcze jedno pytanko czy jak mam cdkeya ze stanow to moge grac na europie ?
z gory thx

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2002, 16:15 
Cytuj  
Nie, nie mozna.
Posiadajac US keya nie masz mozliwosci grania na EU.

*

Posty: 76
Dołączył(a): 11.08.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2002, 16:55 
Cytuj  
a zna ktos namiary na jakis sklep wysylkowy w europie gdzie mozna kupic ang. wersje gry i ile trzeba bedzie za to zaplacic z transportem ...

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2002, 18:09 
Cytuj  
wersje eu dostaniesz na http://www.softwarefirst.com ~120pln

*

Posty: 76
Dołączył(a): 11.08.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2002, 23:19 
Cytuj  
Dzieki WIELKIE :smile:


Posty: 7
Dołączył(a): 26.12.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2002, 02:47 
Cytuj  
mam pytanko bo kiedy jeszcze jak byla beta obilo mi sie o uszy ze bedzie mozna zalozyc wiecej niz jedno konto na jednym cdkey oczywiscie kazde konto dodatkowo platne ktos cos wie co i jak ??


_________________
Blogoslawieni, ktorzy nie majac nic do powiedzenia, nie oblekaja tego faktu w slowa.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2003, 10:31 
Cytuj  
Wersja US http://www.cdromshop.com/cdshop/desc/p. ... 18943.html

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2003, 10:31 
Cytuj  
Wersja US http://www.cdromshop.com/cdshop/desc/p. ... 18943.html

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2003, 20:59 
Cytuj  
Outpost nie ma wersji eu, software first nie dziala :sad: Jakies inne pomysly?


Posty: 11
Dołączył(a): 14.10.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 10:49 
Cytuj  
Czesc chlopcy,
jestem nowy na tym forum ale chcialbym sie podzielic moimi doswiadczeniami - jak kupic DAoC.

Ostatnio mialem pewien problem, posiadalem juz DAoC ale nie mialem Shrouded Isles (expansja). Postanowilem zamowic przez internet. Tak tez sie stalo, zamowilem z francuskiej strony http://www.alapage.fr. Przesylka przyszla do Warszawy (mieszkam w Kielcach) w ciagu 2 dni. Dostalem potem telefon ze musze sie stawic w Warszawie i zaplacic okolo 180 PLN za clo/podatek. Oczywiscie powidzialem im azeby odeslali przesylke tam skad przyszla - po pewnym czasie otrzymalem tez czek od alapage.fr za zwrot gry - jednak stracilem 20 Euro za wysylke.
Postanowilem sprowac jeszcze raz, zamowilem DAoC:Shrouded Isles ze strony http://www.edirectory.co.uk. Przesylka doszla do mojego mieszkania w ciagu ok. 3 tygodni - akurat jeden dzien przed moimi urodzinami. Okazuje sie ze edirectory.co.uk to nie jest tradycyjny sklep internetowy lecz kilkanascie roznych poloczonych w jeden katalog - tak naprawde to inna firma wyslala ta paczke do mnie (zapomnialem nazwe). Nie wiem czy to szcescie ze urzad celny nie przjal paczki czy nie, ale jesli istnieja jacys odwazni moga sprobowac zamowic SI wlasnie z tego sklepu (typ wysylki to byl: Royal Mail, najtanszy i najpowolniejszy).

A teraz a innym sposobie - jak kupic DAoC/Shrouded Isles - tak naprawde do gry potrzebny sa tylko klucze cd. Wystarczy ze poprosisz jakiegos zachodniego kolege azeby ci kupil ta gre, i dal klucze. Ty mu pozniej wyslesz kase itd. Pozostaje tylko jeden problem, skad wziasc sama gre? Jest pewien sposob oszukania serwerow do patchowania (europejskich, nie sprawdzalem amerykanskich). Wystarczy ze jeden z twoich kolegow wysle ci dwa pliki z jego gry, sa to "camelot.exe" oraz "update.dat" (z wersji europejskiej). Teraz trzeba stworzyc folder "Shrouded Isles" i wsadzic je tam. Nastepnie uruchomic camelot.exe, wpisac klucz cd od DAoC. Reszte juz zrobi sam patcher, SAM SCIAGNIE CALA GRE! (ok. 700MB)

Mam nadzieje ze to pomoze przyszlym graczom!


_________________
World of Warcraft - EU Shadowsong
Nivellen - 60 Druid

Dark Age of Camelot - Prydwen
Calanthe - 50 Wizard <Rose>

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 13:29 
Cytuj  
Problem kupowania wszelkich mmorpg'ów już w zasadzie rozwiązaniśmy. Nie należy korzystać z żadnych sklepów wysyłkowych (częste niespodzianki w postaci cła, koszt przesyłki przekraczający zazwyczaj wartość samej gry, długi czas oczekiwania - 2, 3 tygodnie). Pomoc znajomych/rodziny ze stanów również nie jest rozwiązaniem idealnym (trzeba ich fatygować do sklepu, bawić się w tłumaczenie co i jak, czekać kilka dni).

Rozwiązaniem idealnym (przynajmniej w opini wielu osób z tego forum, które już je przetestowały) jest sklep http://www.interactcd.com. Zamawia się tam _sam_cd_key_, który otrzymuje się e-mailem lub icq. Nie ma żadnych kosztów przesyłki, ani cła. Najlepiej zamówienie złożyć koło godziny 20 naszego czasu i od razu odezwać się do nich przez ICQ - wtedy kod otrzymuje się w ciągu kilku, kilkunastu minut. Jeśli czegoś nie mają akurat na składzie (choć zadarza się to tylko w przypadku super nowości), to zazwyczaj mogą to miec na następny dzień. Bez problemu działa u nich karta Inteligo.

Co do samego klienta (programu), to sposób na DAoC faktycznie działa jak wyżej, a w przypadku innych gier - zazwyczaj można je znaleźć w różnych sieciach typu na przykład eMule (i nie jest to piractwo, bo przecież grę kupiliśmy), a jeśli nie dysponuje się wystarczająco szybkim łączem, to zawsze warto się zapytać tutaj - na pewno znajdzie się ktoś, kto będzie mógł klienta nagrać.

PostNapisane: 16 paź 2003, 19:46 
Cytuj  
Hej,

Korzystal ktos z uslug tego interactcd.com? Nie bylo problemow? Czy potrzebuje oba klucze (do gry i dodatku) aby moc aktywowac konto? Czy w tym key'u ktory od nich sie dostaje jest miesiac gry gratis czy nie?

Dzieki za odpowiedz!

londi

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 20:40 
Cytuj  
Cytuje powoli, bo wiem, że niektórzy wolno czytają.

Cytuj:
Rozwiązaniem idealnym (przynajmniej w opini wielu osób z tego forum, które już je przetestowały) jest sklep http://www.interactcd.com. [...] Bez problemu działa u nich karta Inteligo.


Czytanie ze zrozumieniem ma wielką przyszłość!

Co do kolejnych pytań:

Jeśli zamówisz osobno DAoC i dodatek SI, to z każdego pudełka masz po jednym kodzie. DAoC rejestrujesz normalnie, a SI - poprzez wpisanie kodu po uruchomieniu klienta (w okienku wyboru serwera). Jeśli kupisz wersję DAoC Gold (czyli DAoC + SI), to otrzymujesz *jeden* klucz, którym rejestrujesz DAoC. Dodatek będzie już od razu aktywny.

Zawsze gdy rejestrujesz grę nowym kluczem, otrzymujesz 30 dni darmo - niezależnie od tego, czy przysyłają Ci sam klucz, czy również pudełko.

PostNapisane: 17 paź 2003, 06:51 
Cytuj  
Hejo,

Bardziej chodzilo mi o to zeby sie wypowiedzial ktos kto rzeczywiscie korzystal z tego serwisu, ale rzeczywiscie moje pytanie jest sformulowane do bani, nie wynika to z niego i bedzie, ze sie tlumacze :). No nic, poprawie sie i bede pisal wolniej ;), dziekuje za pomoc.

Do zobaczenia IC :)

l.

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 07:33 
Cytuj  
No to wypowiadam się. Nie było żadnych problemów. Korzystałem ze dwa, czy trzy razy. Najdłuższy czas oczekiwania na dostawe - jakieś 17 minut.


Posty: 6
Dołączył(a): 1.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2004, 20:15 
Cytuj  
a zna ktos moze link z ktorego mozna zassac wersje angielska DaoC najlepiej ostatnia czesc ToA.

Ja w zamian moge podac link z wersja niemiecka:
http://exklusiv-downloads.4players.de/toa/TOA-de.exe
Ale niemieckiego wogole nie kumam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.