mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2002, 01:01 
Cytuj  
Skonczylem z tym - strasznie uzaleznia :smile:
720 skila to tyle ile generalnie potrzeba assasinowi zeby robic non rare potions.
Ma sie wszystkie "heal" potions poza tymi ktore wymagaja rare skladnikow. Wszystkie buff i special potions, wszystkie special poisons (wszystkie 2 znaczy :smile:)

Generalnie bardzo fajna rzecz ale jesli nie zrobia stackowania sie tych nowych potionow to nie wejdzie to do uzytku pelnego.
Ja mam 11 slotow zajete itemami podstawowymi (backupo bronie i trucizny), 7 slotow na itemy backupowe (rozne rodzaje armora i jewerly na rozne okazje jak np. PvM) => 19 slotow zajetych.
Zostaje 21 slotow z ktorych mieszcze w tej chwili:
- 5 potow heal
- 5 potow endurance
- 10 potow haste

I finito. Jesli ktos nie chce co chwila biegac do camelot nie ma chuja zeby nosil odpowiednia ilosc "buff potionow" :sad:

Tak wiec... long live buff bots! :grin:
Decayro jutro znowu urzeduje w emain :wink:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2002, 01:06 
Cytuj  
P.S. Jeszcze tak a propo SC.
Policzylem z grubsza ile potrzeba na SC armora.
Ponoc wychodzi to ok 300g na item 51 lev.

Powiedzmy ze czesc armora zostanie z epic/dropow wiec robimy 4 czesci =>1.2p

Cloak nowy jakies 0.4p

Bronie SC+proce 0.8p

Imbulowanie reactive procy 0.3p per item (cena po kosztach wytworzenia) a mamy 4 sztuki armora 1.2p

W sumie jak ktos zrobi "gildiowo" sobie pelny set pancerza i broni to go wyjdzie... ok 4p (bez kosztu samych broni i pancerza).
To wersja optymistyczna of korsik bo niegildiowy spellcrafter moze zedrzec 2x tyle :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2002, 09:40 
Cytuj  
Ja tez sie zatrzymam w okolicach 700.

To ja z pytaniem, bo nie bawilem sie SC kalkulatorem (ludzie to sa leniwi :wink:)
Czy da sie capnac 4xstatsy (con, qui, dex, str), resisty i +do skilli (thrust, CS, envenom, stealth i DW) ?

Prosze o wyczerpujaca odpowiedz. :wink:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2002, 10:35 
Cytuj  
IMHO trudno bedzie wszystko capnac.
Ja w swoim secie (nad ktorym ciagle pracuje) mam capniete:
-dex, quick, con, Hits
-resisty thrust, slash, crush
-CS, Stealth

Sporo mam DW, sporo resistow na magie.
Praktycznie kompletnie nie mam bonusow do STR, matter resist, thrust.
Evenom mam na swap itemach (mam nadzieje ze da sie zrobic na jednym - potrzebuje +7 item a to mozna zrobic np. na jakims MP armor part).

Zeby wogole jakos sie zblizyc do capa trza wyciagnac nie te itemy ktore "sa dobre" ale takie ktore maja duzo imbule points.
Np. mam gem z new dungeonu ktory jest syfiasty (dex quick mi daje ktore mam capniete i 2 resisty na magie) ale ma 30 imbule points. Tak samo z bracerami - robie dzis Decayro tego questa 41 lev ktory mi da drugi bracer vieled costam z ok 30 imbule points.
Tragedia jest z ringami - Epic ring i Legion ring ktore mam maja <18 imbuled points.
Poszukam jeszcze w DF jakis ringow ktore by byly sensowne.
Generalnie z przygotowaniem SC armora nie warto za dlugo czekac bo z tego co slysze juz lata stado stealtherow z top itemami i potionami (wiadomo ze zadnej klasie tak nie zalezy na uber gear jak tej, ktora moze solowac :smile:)
Raf wczoraj np. spotkal norsemana ktory co 3-4 sek walki walil w niego jakims procem. Znaczy ze gosc nie dosc ze mial go na obu broniach to jeszcze caly pancerz musial miec z reactive DD effects.


_________________
Karol 'The Rat'
------------------------------
Krunch: W KT dzielimy ludzi na sprzymierzencow i wrogow...
Karol: To dziwne. Ja dziele ludzi na glowy i tulowia :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2002-11-18 10:36 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2002, 01:22 
Cytuj  
Poprawka cen.
U alliance craftera robilem sobie armor i ceny wygladaja tak:

- 99QL item 51lev - 75g

- 100QL item 51lev - 120-150g

- cloak MP + 47 buff (29 imbule points na SC) - 160-210g (zaleznie od rodzaju chargesa)

- imbulowanie cloaka - 75g

Jak jakis kumpel chce od was drozej to zdziera :smile:. Mi to robil gosc i mowil ze to uczciwa cena z zyskiem.

Proce na weapony powinny kosztowac ok 60-120g a reactive proce na armor 260g+.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2002, 08:29 
Cytuj  
Matko bostka cloak za 200g :smile: Ja robie cloaki MP za 1G a charge lvl 47 kosztuje 60g, lol

Tu macie stronke na ktorej sa podane ceny w alchemy:
http://www.midnightsojourn.com/alchemy.html
Ale wiem... niektorzy niezle zdzieraja. Np. za gema MP ktory kosztuje 1s20c chca 10g, lol
Przebitka 1000%

I jeszcze jedno. Niektorzy sie chwalili ze spalili tylko 3plate zeby dojsc do 650 skila (stad potem te straszliwe ceny). ja wydalem na to samo 600g.
_________________
Esidar Albion Wizard lvl 50 Guinevere
Asima Albion Cleric lvl 41 Guinevere
Heseth Albion Scout lvl 32 Guinevere

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: AdamSoTe dnia 2002-11-19 08:30 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: AdamSoTe dnia 2002-11-19 08:33 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: AdamSoTe dnia 2002-11-19 08:36 ]</font>

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2002, 08:43 
Cytuj  
Duze sa tez roznice jak gadam z crafterami ile wydali na SC.
Jedni mowia ze na 700 skilla wydali 4 plat a inni tylko 1 plat.

Podobno wynika to z tego jakie itemy robisz.
Jak robisz zolte to szybciej ci skill rosnie ale jest to bardziej kosztowne.
Jak robisz pomaranczowe to wolniej ci rosnie ale masz lepszy wspolczynnik gainy/uzyty material .

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2002, 15:17 
Cytuj  
Mnie kosztowalo jakies 1-2p (wiem ze spory rozrzut ale dokladniej nie potrafie :smile:)

Zaczynalem zazwyczaj robic orange (jakies 10 punktow wyzej niz moj skill) i jak konczylem to bylo juz low yellow.
Zasadniczo sprawe troche podrozyly straty - czesc materialow wypadala mi z plecaka bo szlo macro.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.