mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2002, 09:26 
Cytuj  
Wczoraj w emain mielismy juz okazje tluc 50 lev sylvana.
Kurde to sie nazywa powerleveling ... 50 lev w tydzien !
I jak tu powiedziec ze hibernia nie jest overpowered :sad:

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2002, 11:31 
Cytuj  
a my wczoraj z frogiem tluklismy bonedancera (yellow byl) - beka bo jak sie pojawilo pare szkieletow (3-4) to nei wiedzielismy co robic, a ona tylko biegala i jeden z nich ja leczyl :smile: i to tak calkiem niezle (co chwila miala 50%) - frog nie mogl strzelac bo mial 2 na sobie, ja nie moglem mezznac bo mialem jednego i tak sie gonilismy ale w koncu dostala dziwka jak sie timery na stun i dd's zresetowaly lol

pozniej udalo nam sie zabic valkyna (ale byl grey) i savage ktorego robi jagar :smile:) tyle ze tez grey...

musial sie wkurwic chlopak hehe

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2002, 14:29 
Cytuj  
To albo walczylismy z tymi samymi gosciami albo ich jest wiecej bo zaliczylem i bladedancera yellow (insta kill z PA + krytyk + offhand + poison tick - wyszlo >1000 dmg) i tego sylvana tez (beznadziejny jest jakis - namachal sie tymi rekami, jakis dot mi chyba zarzucil albo debuff i padl).
Ogolnie bym sie nie przejmowal chyba ze pet bladedancera leczy nie tylko jego ale i ludzi z jego teamu - wtedy sux - trza go zabijac first :smile:)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2002, 14:30 
Cytuj  
U nas jest chyba 46 lvl necro :/

Ja tez tak chce :smile:


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2002, 15:10 
Cytuj  
ten bonedancer to na pewno ten sam bo malo rps (po 250-300 na glowe dostalismy) - generalnie chodzilo o to, ze:

biegnie caster - dd dd mezzuje go, patrze Vautrin stoi obok, caster ma 75%, mowie, bah puszcze jeszcze 2 dd, stunne go i 2-3 ciosy i dead, nie bedzie musial strzal zuzywac :smile:

no i walnalem 2dd, stunna resistnela i nagle sru jakies kosciotrupy napieprzaja Froga, nie moze strzlelic, mowie, dokoncze ja, ale ona juz full hp :smile: to ciach we dwojke na niej ale caly czas jej hp sie odnawia, ale jak sie zrestartowaly dd to juz nie miala szans

anyway - dla ciebie karolu zaden caster to nie jest problem, walniesz PA i papa :smile: ja solo raczej bym jej nie zabil chyba ze nic by nie resistnela. te pety dosyc mocno bily :sad:

ciekawe jestem jak savage, w koncu ma evade, ma nawet do 3 ciosow na runde etc. ale mysle ze tez raczej bedzie luz. to sa dobre postaci do grania w grupach, ale solo to malo ktora bedzie sobie radzic.

assasini i chanterzy. KROPKA.

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2002, 18:14 
Cytuj  
Cytuj:
Kurde to sie nazywa powerleveling ... 50 lev w tydzien !


No dosyc szybko ... ale mnie to zadziwila gildia EU Nolby Pride jak BEZ powerlevelowania, czyli od zera (tak zaznaczam) mieli lvl50 po 5 dniach.
Do levelu 40 /play = 19godzin, potem jakos zwolnili.
... Moze pewnym wytlumaczeniem jest fakt ze grali na PvP, ale generalnie wykorzystywali pbae grupe.

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2002, 11:51 
Cytuj  
Cytuj:
No dosyc szybko ... ale mnie to zadziwila gildia EU Nolby Pride jak BEZ powerlevelowania, czyli od zera (tak zaznaczam) mieli lvl50 po 5 dniach.
Do levelu 40 /play = 19godzin, potem jakos zwolnili.
... Moze pewnym wytlumaczeniem jest fakt ze grali na PvP, ale generalnie wykorzystywali pbae grupe.


Grupy PBAE to połowa sukcesu - druga połowa to dobra współpraca w ramach grupy i ludzie, którzy wiedzą co robić. Szczególnie na wyższych levelach, gdy PB AoE'rzy zbierają dużo aggro i jeden błąd tanków może się skończyć na /release :grin:

Powerleveling do lvl 50 w 5 dni nie jest właściwie żadnym cudem. Sam się ostatnio osobiście przekonałem, że można od całkowitego zera dojść do bardzo wysokiego levelu w krókim czasie. Otóż zacząłem grać na serwerze Co-op gdy wyszedł z fazy beta (wyczyścili wszystkie skopiowane postacie i wyłączyli /charcopy - wszyscy musieli zacząć od zera). Właściwie nie planowałem grać na nim zbyt długo - ot zrobiłem charsa, żeby sprawdzić nowy serwer. Widziałem kilka zalet, np. dostęp do wszystkich SI-landów (co oznacza 9 nowych, dużych dungeonów), ale nie sądziłem, że kiedykolwiek będzie mi się chciało znowu levelować do 50 :smile:

Miałem na tyle szczęścia, że spotkałem koło lvl 6-8 grupę świetnych ludzi (w tym trzech PB AoE'rów), poexpowaliśmy, dodaliśmy się wszyscy nawzajem na friends list i graliśmy razem za każdym zalogowaniem :smile: Levels leciały szybko, generalnie wszystko robiliśmy wcześniej (np. Keltoi zaczęliśmy na lvls 12-13 i skończyliśmy przed 20).

Gdy dobiliśmy do 30+ i okazało się, że na podobnych levelach jest tylko druga "nieformalna" grupa, założyliśmy gildię (po burzliwej debacie na temat nazwy :wink: ), i dalej poszło jeszcze szybciej. Efekt jest taki, że w tydzień po "wyczyszczeniu" co-opa mamy wszyscy koło level 45 (ja mam w chwili gdy to piszę lvl 46 Wardena), czas /played 2-4 dni (czyli teoretycznie można do tego dojść szybciej - a przy tym my zaczynaliśmy od zera a na zwykłych serwerach gra kupa ludzi na lvl 50 i może dokonać tego samego w o połowę krótszym czasie).

Kolejny efekt powyższego jest taki, że skontaktował się z nami Albion Encounters TL, który chciał żebyśmy przetestowali parę rzeczy i przekazali ewentualne sugestie przez niego bezpośrednio do DEV'ów :smile:

Dał nam też sporo tipsów na temat nowych epic mobów, i musze przyznać, że ciekaw jestem jak pójdą raidy. Z tego co mówił, rozwalenie dużych bossów będzie wymagało naprawdę sporego kombinatorstwa.

A tak na marginesie, co-op jest lepszy niż sądziłem (nie będe się tu rozwodził nad szczegółami, bo i tak długi się ten post zrobił). Szczególnie gdy wziąć pod uwagę, że w SI jest dużo nowego contentu. 3 nowe dungeony per realm, czyli 9 nowych dostępnych z jednej postaci z tymi samymi ludźmi :smile:


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2002, 15:55 
Cytuj  
A ja sie ciesze, ze trafilem na dobra grupe i zrobilem 30-34 w 5 godzin :<

Powiedz co biliscie kolo 35 moze uda sie cos takiego zorganizowac hehe :smile:


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2002, 16:27 
Cytuj  
Cytuj:
2002-12-12 15:55, Kiyote napisał:

Powiedz co biliscie kolo 35 moze uda sie cos takiego zorganizowac hehe :smile:


Jak już napisałem, wszystko robiliśmy wcześniej... na levels 35-40 (większość zdaje się była już bliżej 40) zrobiliśmy 2+ grupowy (2 pełne grupy + trzecia niepełna) zerg na drzewa w lyonesse - exp był bardzo dobry, a szło nam lepiej niż się spodziewaliśmy :smile:

Generalnie zrobiliśmy sporo rzeczy, o których sądziliśmy, że jeszcze leżą poza naszym zasięgiem. Zabiliśmy Princess w DF dwoma niepełnymi grupami na lvls 40-45, większość epic mobów z barfog (poza afanc i mordred), skopaliśmy tyłek Thane'owi w Dodens gdy nikt jeszcze nie miał nawet lvl 45, i parę innych rzeczy :smile:
W najbliższy weekend robimy nasz pierwszy prince raid w DF. Muszę przyznać, że przez ten tydzień miałem tyle fun w DAoC, że sam nie mogę w to uwierzyć :smile: (a na początku myślałem, że Co-op sux hehe)

A tak na marginesie, w landach SI jest cała MASA "niespodzianek" :wink: Głównie mam tu na myśli AI mobów - ja sam już wiele razy zareagowałem: :wtf: hehe


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.