mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2003, 19:29 
Cytuj  
Tread o dzisiejszym ninja raidzie
http://vnboards.ign.com/message.asp?topic=47259327

W calosci jest bardzo smieszny ale oto najpieknijszy kawalek:

If the hibs would have used the shrooms as intended instead of smoking them this wouldn't have happened !

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2003, 20:11 
Cytuj  
Jeszcze jeden kawalek :smile:

This might be a little newflash for you, but i pray to god its not.We are alot of european players on alb/bedevere.At the raid we we had about 5 danish guys 10 or so polish people and a few brits aswell.Now since the raid started at around 1 in the afternoone to us european players,i would say it is a great time for us to go ona raid...

Hehe Zaba z Rakiem tak glosno sie zachowywali ze az prawie 2 grupy nas naliczyli :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2003, 21:17 
Cytuj  
Raku edukuje kogo popadnie i ciagle slysze "rumun!", "pedal" etc - to moze wprowadzic w blad kazdego :grin:

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2003, 21:53 
Cytuj  
taa, albo np.

Chce Wyruchac Twoje Zwloki :smile:


_________________
afk for quite a while

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2003, 02:53 
Cytuj  
hiby z eona na czele dostali wlasnie po raz piaty w dupe :grin:. nic im pbaoe w keepie nie pomoglo. hurbury odbite a eona sie wkurwia na maxa. hiby duzo swojego powera stracili a albsy zyskali morale. moze znowu bedziemy ownowac?
czas spac.

P.S. Wcale sie glosno nie zachowywalismy ;P


_________________
TBH!

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2003, 04:38 
Cytuj  
wlasnie odpuscilem sobie na dzisiaj
hiby znowu sie z midami chyba dogadali.
hibki zdobyli beno i uderzaja na renaris a midy na bolg :<. mam nadzieje ze rano bedziemy nadal mieli relikwie :sad:


_________________
TBH!

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2003, 09:52 
Cytuj  
Hm...po ostanim "numerze" jaki hibki wyciely midom,to nie wierze zeby sie dogadali he he
Chociarz ,moze za tydzien,dwa....bo SB ruszylo i we frontierach robia sie pustki he he

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2003, 12:21 
Cytuj  
Mniej-więcej w tym czasie, jak sobie odpuściłeś, frog, obudziłem sie ze snu głębokiego i wlazłem do gry. Wylazłem równiutko o 6, ale wtedy sytuacja już właściwie była opnowana.

Reliki, jak widzicie, ciągle są w naszym łapkach.

Te 2 grupy midów to chyba byli jacy nieszczęśnicy, którzy się przyplątali i szybko dowiedzieli się, że są jak ten Trabant, który wjechał między dwa zderzające się pociągi pancerne. Chyba spisku hibsko-midskiego tym razem nie było, ale mogę się mylić...

Dzisiejsza obrona relików, obok wczorajszego ich wzięcia, była wydarzeniem, które naprawdę może podnieść na duchu i wraca wiarę w skuteczność działania naszego realmu. Pod warunkiem, że mamy dobrego, wiedzącego co robi dowódcę - tutaj trzeba oddać pełen szacunek Allizowi - i ludzie reagują dostatecznie licznie na hasło "relik w niebezpieczeństwie".

Gdy wyruszyłem z chyżością błyskawicy, z pełną mocą "pally speed" z CS padło właśnie Renaris. Ex był pusty, gdy go mijałem - nasi "luzacy" gromadzili się w Berk. Gdy tam dotarłem, było juz chyba 3 lub 4 grupy. Wkrótce przenieśliśmy się do Surs i na płn ścianę Pennine i czekaliśmy (dość długo i cierpliwie) na hasło od Alliza, który w tym czasie bodaj gromadził siły w CS i ruszył ku Ex.

Hasło padło dokładnie w chwili, gdy hibs uznali, że już są dostecznie silni, żeby opuścić Ren i Boldiam i uderzyć na Excalibur. Alliz i albs z CS pewnie byli już tam wewnątrz.

Grupa z Berk (koordynowana przez Arrowlandera) przeszła do hadrian's, szybko odbiła Beno i zablokowała hmg - skutecznie uniemożliwiając powrót tym hibom, którzy zostali wybici pod Ex i gdzie indziej. Wkrótce po tym, jak odbiliśmy Beno chat krzyczał o 3 ramach na bramie Ex. Zaś niemal natychmiast po naszym przybyciu pod hmg wycięliśmy (już w 5-6 grup) przynajmniej 3 grupy hibs z pełną prędkością zasuwających od hpk. Przy następnym porcie padły kolejne (lub te same) grupy. Więcej do czasu, aż się wylogowałem (min. 2 nast. porty) nie było.
Wkrótce po tym 2. porcie siły z CS odbiły Renaris.
Gdy o 6. rano siadłem na gołej ziemi i zacząłem odliczać odliczać sekundy część ludzi spod hmg ruszyła w stronę Bold - jedynego keepu, który jeszcze był w łapach hibów.

A teraz patrzę na herald - i wszystko nasze! hehe

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2003, 12:45 
Cytuj  
Widzę, że ominęło mnie najciekawsze wydarzenie dnia:

http://vnboards.ign.com/message.asp?top ... replies=21

Najwyraźniej chłopcy, rozochoceni skuteczną obroną naszego frontiera, wzięli się za hibski :smile:
Behnn ciągle jest nasz.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Holger dnia 2003-03-26 13:20 ]</font>

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2003, 14:20 
Cytuj  
tak midy chyba juz nie popelnia tego samego bledu, a albsy z wysokim morale i power relics ownuja wszystkich :smile:.


_________________
TBH!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.