mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2003, 13:32 
Cytuj  
Dobra, a wiec, jak podaje herald, kazdy kto ma lvl 50 gdzies, bedzie mogl tworzyc postaci lvl 20 (30 w przpadkach gdy realm jest underpopulated) gdzie sie tylko chce. mam wiec taka propozycje.

Jak juz to wprowadza, mozna ktoregos wieczoru skrzyknac sie i stworzyc na jakim serwerze 8osobowa grupe zeby sie pobawic na bg3 :smile:

I mam tu oczywiscie na mysli bardzo wybalansowana grupe. Czyli support klasy (ja moge spoko grac bardem/druidem/healerem) + jakis 2 tankow i reszta casterow/hybrid. to jest do ustalenia oczywiscie.

ale moznaby sie pobawic tak kiedys, bo nie ma to jak dobra zbalansowana grupa :smile:

to taki luzny pomysl. nie mowie o powstaniu gildii zadnej. po prostu zabawa w dobrej grupie.

_________________
Grudge 51 Brit Minstrel
Bedevere, 8th Direction
-----------------------
"1 @m 4n L33t h4x0r 4Nd i OwnZ0R aT Kw4ke 3 @reN@. PHE4R my M4d 5k1lLS, dOoDz"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: gabrielangel dnia 2003-05-01 14:35 ]</font>

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2003, 13:39 
Cytuj  
Yup, bardzo dobry pomysł :smile:
Sam miałem w planach zrobienie kilku charów na BG.


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2003, 13:42 
Cytuj  
dla przykladu :smile: dobra mid grupa:

Pacc healer
Supp healer
2 x Supp SM
Skald
Shaman
Berzerker
Savage

Ewentualnie mozna jednego Supp Sm zastapic kimkolwiek (RM, drugi Savage)

Tudziez zamiast Supp healera wziasc warriora (shield)...

To przyklad :smile: Mozliwosci jest mnostwo na stworzenie dobrej grupy, a mythic zapowaida ze bedzie mozna tworzyc ile sie chce.


_________________
afk for quite a while

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2003, 14:03 
Cytuj  
Albo 8 bonedancerów :grin:


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2003, 14:49 
Cytuj  
Pomysl spoko, ale skad wezmiesz kase na gear ? No chyba ze bedzie to serwer i realm na ktorym ktos ma juz dosc wypasiona postac.


_________________
Zulsorah Necromancer lvl 50 Carnac
Esidare Enchanter lvl 46 Prydwen

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2003, 15:00 
Cytuj  
W tej chwili dosc intensywnie bawimy się na bg3/bedevere we trzech - necro 35, minstrel 35, scout 34. Przydałby się poważny tank lub dwóch (2 razy pally lub pally i arms), kleryk i ew. friar, theurg, sorc.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2003, 16:57 
Cytuj  
kase na sprzet ? cos sie wyprosi :smile:

holger - ja mam tylko infila na bg3 ale nie za bardzo mi sie podoba granie infilem dlatego za czesto nim nie wchodze. ale jakby co to szukajcie Meski'ego Zwisa :smile:


_________________
afk for quite a while

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2003, 17:26 
Cytuj  
Nie potrzeba kasy na sprzęt :smile:

Cytuje z 1.62 D:

"With the /level command, a system has been added to equip the newly high leveled characters with some base equipment. The following NPCs will be able to assist you in obtaining these items.

Camelot: Hadreth, Assistant Wells, Galaris Pritchard, and Lucia Pritchard.

Tir na Nog: Carraent, Aetheonyc, Rhyryn, Gwucyn, Somyr, and Caryan

Jordheim: Gair and Kelleher "


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2003, 18:40 
Cytuj  
no i pieknie :smile: wlasnie o to chodzi !!!


_________________
afk for quite a while

**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2003, 14:14 
Cytuj  
Tak sobie pomyslalem, ze skoro beda NPC'e ktore ci dadza jakis stuff na poczatek, to ciekawe czy ten stuff mozna sprzedac/zsalvagowac.
I tak ciagle cos mi sie widzi ze wycofaja sie z tego /level na dzien przed puszczeniem patcha, albo puszcza ale na szybkiego zrobia takie "zabezpieczenie" ze na danym serwerze bedzie mozna zrobic tylko jedna postac /level 20 z jednego konta.

[Edit] I jeszcze ciekawi mnie jak to bedzie z autotrain na takich bumpowanych postaciach. Ale znajac zycie, wylacza to.
_________________
Esidar Wizard lvl 50 Guinevere
Zulsorah Necromancer lvl 50 Guinevere
Heseth Albion Scout lvl 50 Guinevere
Kolskeggr Midgard Savage lvl 35 Merlin
Esidar Hibernia Eldritch lvl 28 Nimue

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: AdamSoTe dnia 2003-05-03 16:20 ]</font>

**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2003, 17:28 
Cytuj  
Sam sobie odpowiedzialem :smile: Ztransferowalem sobie dwie postacie lvl 50 z dwoch kont i poszedlem na calosc. Zrobilem inf'a i cleryka lvl 20. I poszedlem na BG1 :smile:
Co do samego /level, to najpierw ci pisze ze dostales wystarczajaco exp'a zeby miec lvl 20 ale masz lvl 1. Musisz isc do trenera tego od basic prof czyli np. Mage trainer, i kliknac na niego 5 razy, wtedy dostajesz lvl 5. Potem idziesz do trenera wlasciwiej profesji i klikasz na nim 15 razy :smile:
Co jest wogole zaskakujace to to ze dostajesz lvl 20.5 czyli masz juz 5 bubow. ja to wykorzystalem i przed BG0 poszedlem zrobic zPL'owac sie do lvl 21 zeby miec PA.

Wogole gdy zrobilem /who thidr to zobaczylem 19 graczy z lvl 20 i prawie wszyscy scout/inf :smile:

Co do autotrain: to tak. Klikajac na trenera, pojawia sie kilka razy <autotrained> wiec taka postac z /level moze byc niezle wypasiona.

[Edit] No tak... hehe. 20 albow w Thidr ale za to 45 midow z czego prawie wszyscy to bonedancer :smile:

[Edit] Pisza ze poszedlem po calosci nie wspomnialem chyba ze a pendr mam LGM tailora i 500 SC'ra :smile: wiec postac mam full wypas :smile:
_________________
Esidar Wizard lvl 50 Guinevere
Zulsorah Necromancer lvl 50 Guinevere
Heseth Albion Scout lvl 50 Guinevere
Kolskeggr Midgard Savage lvl 35 Merlin
Esidar Hibernia Eldritch lvl 28 Nimue


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: AdamSoTe dnia 2003-05-03 18:54 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.