mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 maja 2003, 08:58 
Cytuj  
Masz pozdrowienia od Eoch'a.
Spotkalem go na SB Carnage i jakos tak sie zgadalismy ze doszlismy do DAoC.
Mowil ze do dzis pamieta jak razem levelowaliscie w DAoC i ze jak wpadniesz do SB to jest gotow robic nowa postac byle razem pograc :wink:
Mily zabojad - szkoda ze nie ma poczucia humoru :grin:
(przynajmniej tak mi sie wydaje - jak mi powiedzial ze jest z Francji to mu odpowiedzialem "Spoko, nikomu nie powiem" ale on chyba nie zalapal :grin:)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 maja 2003, 14:07 
Cytuj  
Pozdrów go ode mnie i powiedz mu, że ciągle mam go we "friends", bo mam nadzieję, że któregoś dnia z powrotem pojawi się w DAoC :smile:
SB, jak wszem i wobec wiadomo, sux - i dziwię się niektórym, że tam wylądowali, zamiast grać w gry poważne, sprawdzone, ciekawe, rozwojowe, stabilne, tanie, przyjazne użytkownikowi i sobie samym, i w ogóle... Heh... I tak wszyscy wrócicie na łono matki...
Eoch fajny facio, przyjazny żabojad - był taki czas, że niemal pojechałem do Francji na jego zaproszenie. Ale rzeczywiście coś tam u niego szwankuje z poczuciem humoru :smile: Ma jednak wspaniały sprzęt i jest bardzo poważnym, międzynarodowym specjalistą od komputerów.
Pozdrów go w każdym razie...
Ja do SB na pewno nie trafię - patrz wyżej :smile:

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 maja 2003, 15:31 
Cytuj  
Święta racja Holger. Święta racja.


_________________
Magus
vel Adsumus

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 maja 2003, 10:24 
Cytuj  
To prawda - sux strasznie.
Ale jak juz sie zacznie to ciezko przestac (cecha jaka sa dotknieci wszyscy faceci :smile:).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 cze 2003, 19:34 
Cytuj  
Cytuj:
2003-05-29 11:24, Karol66 napisał:
Ale jak juz sie zacznie to ciezko przestac (cecha jaka sa dotknieci wszyscy faceci :smile:).

Tyle, ze jak skrzyzowanie wiagry z Mleczkiem: ogon stoi a pieprzy sie bez sensu :grin:

*

Posty: 154
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2003, 05:56 
Cytuj  
Tak to prada SB sucks :smile:))
wszysco co graja bardzo tesknia za DAOC :smile:))
mam postacie lvl 60, 58, 53, 52
mysle ze jeszcze sie potorturuje troche...
tak bardzo cierpimy ze nastepnym razem jak ktos was zamezuje/stunnie mozecie za nas odmowic po dwie zdrowaski :smile:))

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2003, 09:37 
Cytuj  
:grin:
Czepiasz sie :wink:

Po prostu gra "rozbudza nadzieje" podsycane jeszcze przez niektorych.
"Łącze - miodzio", "Gra - stabilna", "silnik graficzny - ladny i wydajny" (tak btw - na ATI 9800 i 1 GB RAM tez mam w miescie 12 klatek na sek :smile:), "Housing na kazdym kroku", "PvP - non stop", "Leveling - ultraszybki" (55 lev mam po miesiacu grania tylko jedna postacia i w najlepszej gildii :wink:) etc etc etc.

Anyway, wady SB mozna wymieniac godzinami ale tak naprawde to gra ma "dusze" - cos, czego sie nie da opisac rozbijajc na szczegoly - po prostu jest fajna.
Mimo tego ze DAoC pod KAZDYM WZGLEDEM niemal ocenil bym wyzej to konto daocowe juz cancelnalem :grin:

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2003, 10:32 
Cytuj  
ja sie swietnie bawie narazie w mid lancelot :smile: ostatnio gralem moze raz na 2-3 dni.

teraz z tymi free 30 lvl gram po 6-7 godzin dziennie( a exams tuz tuz:) )

anyway, beta sb mi sie podobala, lub ujmujac to innymi slowy - miala cos w sobie mimo ze mi sie nie podobala lol. wiec po wakacjach pewnie sprobuje, bo nie widze nic innego na horyzoncie.

z braku laku...


_________________
afk for quite a while

*

Posty: 154
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2003, 21:42 
Cytuj  
bardzo bym tez prosil kogos o uwolnienie mnie ze straszliwej nudy w Planetside bo to przeciez strasznie kijowa strzelanka :sad:

http://www.planetside.com

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2003, 12:32 
Cytuj  
Kami prosze nam tu nie demoralizowac mlodziezy ! :wink:

Nie dosc ze podciagnoles nam Karola z brygada to teraz jeszcze probujesz siac zamet i zgorszenie wsrod resztki ocalalych ..... :smile:

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2003, 14:23 
Cytuj  
z planetside nie mialem nic do czynienia, ale tez z checia sprobowalbym. choc slyszalem duzo glosow iz jest to bardzo podobne do daoc (zerg is teh win) - ale oczywiscie moge sie mylic bo nie gralem :smile:


_________________
afk for quite a while

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.