mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 15:29 
Cytuj  
Gram w DAOC przez ponad 2 lata. Niestery nie mam jeszcze toona lvl 50, a przyczyna tego jest nuda. Moj pierwszy higl lvl byl na Bors Hib, USA lvl 34 mana ment. Coraz mniej osob bylo na Bors, guild sie rozpadl (GM's RL problems) i przenioslam sie na Merlin Hib. Tam mam lvl 39 hero. Ale po jakims czasie i to zrobilo sie nudne. Wciaz CM, Pve, Pve, Pve. Za high lvl na BG a inni na EZ raids nie chca cie brac, bo jeszcze nie 40 ;(
Puzniej przenioslam sie na Lancelot Alb, gdzie gralam tylko przej jakis czac, po czym stwierdzilam, ze PvE mnie nudzi i wszedzie (bez wzgledu na realm i lvl) jest tak samo.

Wtedy mnie oswiecilo!!!! MORDRED!! PvP server. No i ja i moj maz przenieslismy sie na Mordred i nigdy jeszcze takiej zabawy nie mialam. Na Mordred gram dopiero ok 3 m-cy i jestem lvl 42. Mam Fire wizzy, ktora kicks ass :razz:
Zaden blue (PvE server o.O) nie moze sie rownac z PvP. Nie sadze, ze kiedykolwiek jeszcze wroce na blue server. Tam nie ma takich emocji i takiej swietnej zabawy jak na Mordred.

Jesli zaczyna wam sie PvE nudzic i to ciagle zabijanie zab ---> beetles ----> curms ---> spraggons ---> dragons sprobujcie Mordred. To jest miejsce gdzie odbywa sie najlepsza zabawa.


_________________
Yalsi - 42 Fire wizzy 'Manifest Destiny' - Mordred USA

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 15:39 
Cytuj  
No wez mnie nie rozsmieszaj :D jak mozesz wypowiadac sie o normalnych servach gdy nie mialas tam nawet 1 50tki??
Nigdy nie biegalas po RvR w dobrze zorganizowanych grupach itp lol pathetic

EDIT: PvP ma swoj urok ale bez przesady normal servy to nie tylko moby o czym raczej za dobrze nie moglas wiedziec, bo skad?

_________________
IT IS A GOOD DAY TO DIE!
Grund Rhun
GM <Dragon Templars> :D

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mr.FooT dnia 2004-02-10 15:40 ]</font>

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 15:40 
Cytuj  
wiekszosc osob juz grala i stwierdzila ze na serverach pvp nie ma regul ze panuje tam istny chaos :sad:

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 15:41 
Cytuj  
Akurat chaos czasem jest msieszny ale na dluzsza mete meczace to jest, gdy wbiega zerg szarakow i bija co popadnie i jest solo


_________________
retired...

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 15:42 
Cytuj  
a wlasnie jak nie miales 50 lv to nei posmakowalas prawdziwego rvr gznie dobzrezorganizowana grupa rr6+ potrafi rozwalic spokojnie 3-4 fg
dowod ? na MLF w hiberni sa takie grupy

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 15:45 
Cytuj  
Eeeee.. no wiesz, dorosla, zamezna kobieta a takie byki robi :grin:

My juz dawno doszlismy do wniosku, ze PvP sux. Ot mily przerywnik czasem. Ale nie na dluzsza mete.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 15:48 
Cytuj  
Ares wszedzie sa takie grupy :D no prawie...
dopiero na RvR wychodzi zgranie i skille i wogole cala przyjemnosc z gry, na pvp niby tez to jest ale jakos tak nie za bardzo...


_________________
retired...

*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 16:02 
Cytuj  
Nie lap mnie za slowka i bykow mi niewytykaj, nie bylam w polsce od lat, mieszkam w USA i nie znam tu zadnych polakow z ktorymi moglabym rozmawiac po polsku. Staram sie zachowac jezyk jak tylko moge, ale jest to trudne, wiec prosze uszanuj to.

Co do PvP i PvE to PvE mnie poprostu nudzi. Macie racje nie mam lvl 50 i nie wiem jak to jest, ale to moje zdanie na ten temat i moja decyzja o odejsciu z Care Bear server o.O DAOC nie jest moja pierwsza online gra. Grajac w AC takze przenioslam sie na PvP server. Zycie tam jest bardziej ekscytujace. Jesli mowicie ze na PvP biegaja tylko glupie zerg groups zabijajac wszystko co popadnie to nie ma tam calej prawdy. Z reguly nie zabija sie gray, nie ma po co, ani nie bedzie za to kasy ani RPs. Zielonymi sie jednak nie gardzi. Na PvP takze sa zasady.
Bardzo czesto ludzie robia rajdy na ktore idze 100 osob z innych realms i guilds i nikt nikogo nie zabije.
Na Mordred sa wojny guilds, a takze aliance (umowne, bo nie da tu sie miec prawdziwego).
Duzo osob probuje PvP ale nie daje rady i odchodzi.
Ja nie sadze, ze jeszcze kiedykolwiek powroce do blue server.


_________________
Yalsi - 42 Fire wizzy 'Manifest Destiny' - Mordred USA

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 16:09 
Cytuj  
Ja tam nie wiem ,Marek Holynski siedzial w USA 18 lat i tylko z obcokrajowcami gadal a pisze i mowi piekna polszyzna (M. Cholynski - taki gosc z SGI dzieki ktoremu mamy open GL i mysle ze generalnie grafike w komputerach). Ale doceniam, nie wiedzialem ze w USA mieszkasz :smile:.

A reguly na PvP to moze sa na US, na EU nie ma :smile:. No chyba ze ktos ma dobry dzien hehe.

I.. moj Boze... przez 2 lata nie zrobic zadnego lv 50 to trzeba miec samozaparcie. Ja myslalem ze jak przez rok pierwszego chara robilem to bylo dlugo. Sredni czas robienia lv50 chara to jakies 10 dni, z tego co obserwuje :smile:

[EDIT] : hyhy zrobilem blad w nazwisku mojego guru :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Fapuse dnia 2004-02-10 17:16 ]</font>

*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 16:25 
Cytuj  
Na Merlin (PvE server)sporo dzialalam w guild, gdzie bylam oficerem i z mezem zawsze pomagalismy low guildies. Lubilismy robic rajdy dla lowbies i to jest jedna z przyczyn dlaczego nie szybko lvl'owalam. Ale mielismy z tego satysfakcje i dobra zabawe.

Na PvP nie kazdy ma honor i reguly ale tu poznalam mnustwo fantastycznych ludzi. Sporo guilds ma zasady, sporo jest poprostu zerg guilds. To wszystko zalezy od tego z kim sie zadajesz i kim jestes. Ludzie sa ludzmi w EU, US, PvP czy PvE.
Dla mnie jednak PvP jest o wiele ciekawsze niz PvE
Hehe mowisz ze mam samozaparcie, ze nie mam jeszcze lvl 50? lol chyba masz racje, ale teraz planuje dobrnac do 50 z moim wizzym :smile:

Dzis jest moj pierwszy dzien na tym forum. Nie przyszlam tu aby mieszac, atakowac czy byc atakowana ale poczytac i dowiedziec sie ciekawostek i post swoje opinie.

Nie bardzo wiem kto to jest M.Cholynski,a le nalezy mu sie szacunek za utrzymywane zdrowej polszczyzny. Jednakze uwierz mi jest to bardzo trudne.
Dziekuje za zrozumienie.

_________________
Yalsi - 42 Fire wizzy 'Manifest Destiny' - Mordred USA

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Yalsi dnia 2004-02-10 16:28 ]</font>

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 16:25 
Cytuj  
e tam fap u nas tez jest 1 zasada "Kill or be killed"


_________________
retired...

*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 16:29 
Cytuj  
LOL ta zasada dotyczy wszystkich PvP serverow w kazdej grze, ale gdzieniegdzie sa tez umowne zasady :smile:


_________________
Yalsi - 42 Fire wizzy 'Manifest Destiny' - Mordred USA

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 17:01 
Cytuj  
umowne zasady no nie mow mi takich rzeczy prosze mam oszczedzac grey ktory za mna lazi albo czai sie w poblizu tylko po to by addnac w mojej kolejnej walce i przechylic szale zwyciestwa na moja niekorzysc? Umowne zasady tiaaa inne zasady ma twoj alliance/gildia inne zasady maja inne gildie/alliance i wszystko sprowadza sie do ego ze i tak koniec koncow napieprza sie wszystko co tylko moze stanowic zagrozenie , a ze raz od swieta wszyscy pojda an raid to niczego nie zmienia...


_________________
retired...

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 17:15 
Cytuj  
Ok, stop whining :grin: Witamy nowa osobe na forum. Fajnie, ze jestes :grin:

*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 18:11 
Cytuj  
Gray sie nie rusza, chyba ze chca tak jak powiedziales wbic ci noz w plecy to tak, ale to 1 nuke i gray nie zyje :wink:
Nikomu sie nie chce sie po prostu tracic na nich czasu. Choc czasem gray group zaatakuje nasza grupe, wtedy oczywiscie walczymy (choc trudno tu mowic o walce lol). Jedyna gray klase jaka duzo osob zabija jest BD. Sieja strach hehe

LOL widze z pierwszego dnia mozna znalesc wrogo nastawionych do ciebie osob :grin:

Dziekuje za przywitanie Fapuse :smile:

_________________
Yalsi - 42 Fire wizzy 'Manifest Destiny' - Mordred USA

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Yalsi dnia 2004-02-10 18:40 ]</font>

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 18:35 
Cytuj  
Oj tam od razu wrogich, kazdy kto mnie zna powie ci ze jestem najbardziej pokojowo nastawionym graczem DAoC EU :grin: poprostu pisze to co uwazam za sluszne, a ze mamy odmienne poglady i doswiadczenia... no coz...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mr.FooT dnia 2004-02-10 19:38 ]</font>

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 22:31 
Cytuj  
Cytuj:
kazdy kto mnie zna powie ci ze jestem najbardziej pokojowo nastawionym graczem DAoC EU


Choleryku jeden :razz:

Fapuse

PS : no offence :grin:

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 23:51 
Cytuj  
Wy mnie bedziecie miec kiedys na sumieniu :grin: Bo wiesz dobrze ze bez powodu was nie opieprzam :grin:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2004, 00:28 
Cytuj  
"w imie zasad..." :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2004, 00:36 
Cytuj  
Powod? Nerwy! :grin:

Wiec w pewnym sensie masz za co zapewne hehe

Jest taki kawal stary o stalinie, jak to walnal goscia w morde opierdzielajac tam o cos. Jak juz poszedl to inni mowia do niego : widzisz jaki ten towarzysz stalin wyrozumialy? Dal w morde, a mogl zabic! :razz:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.