mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308 ... 382  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 9 lip 2015, 18:09 
Cytuj  
Fuckit. Dolphin ladnie sie synchronizuje z Chromem. I dziala jak rakieta.
To tak, jakby ktos trafil na ten sam problem co ja.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2015, 22:26 
Cytuj  
stara aplikacja działa na win7 ale na nowszym nie uruchomi się, tryby zgodności to bzdura, zna ktoś sposób na uruchomienie tego ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2015, 16:43 
Cytuj  
Poleccie mi jakis dobry, darmowy antywir, ktory nie zostawi mi smiecia po odinstalowaniu - potrzebuje raz porzadnie przeskanowac kompa :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2015, 17:12 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Poleccie mi jakis dobry, darmowy antywir, ktory nie zostawi mi smiecia po odinstalowaniu - potrzebuje raz porzadnie przeskanowac kompa :)
30 dniowy trial ESET NOD32 Antivirus

http://www.eset.pl/Dla_domu_i_firmy/Pro ... _Antivirus


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 lip 2015, 10:15 
Cytuj  
^ właśnie nim katuje kompa starych ;p

I w tym temacie mam pytanie.

Generlanie komp chodzi jak rakieta, szybko sie uruchamia, szybko wszystko włącza, tylko przy odpaleniu przegladarki potrafi sie "przywieścic" przy ladowaniu strony. W sensie mieli, mieli, mieli i nie może na nią wejść. Jak już raz się przełamie i załaduje www, to kolejne chodzą bez problemu.

Ktoś coś?

Druga sprawa, po przeleceniu nodem kompa w nodzie nie wyswietlaja mi sie grafiki i pola do klikniecia, pojawiaja sie dopiero jak najade na nie myszką. Reinstall nic nie dał:(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2015, 18:27 
Cytuj  
Mój ojciec musi dużo chodzić, 8-10k kroków dziennie. Chciałem mu na imieniny kupić krokomierz, zna się ktoś na tym?

Chodzi o coś prostego, nieskomplikowanego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 lip 2015, 19:45 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Mój ojciec musi dużo chodzić, 8-10k kroków dziennie. Chciałem mu na imieniny kupić krokomierz, zna się ktoś na tym?

Chodzi o coś prostego, nieskomplikowanego.


a nie ma jakiej akpki do smartfona?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2015, 19:59 
Cytuj  
Są. Sob ojciec pracuje w ochronie czy ma wysoką krzepliwosc krwi? Miałem kiedyś takiego wykładowca i mówił, że musi dużo chodzić, bo może umrzeć. :O


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2015, 22:34 
Cytuj  
Jest po zawale, nic się poważnego nie stało no ale jednak. Jest szczupły i prowadził aktywny tryb życia, bez fajek i alkoholu :) więc podwójny lol.

Mrynar są, ale mnie będę ojcu teraz smartphone'a kupować i go uczyć wszystkiego, najlepszy by był prosty krokomierz, z tego co czytałem działa na zasadzie wstrząsów.

http://www.morele.net/promedix-krokomie ... 15-580853/

Coś takiego na przykład.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2015, 22:52 
Cytuj  
Ostatnio piszę appki na pebblewatcha i ma wbudowany krokomierz. Chyba jest też w stanie działać bez smartfona.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2015, 20:48 
Cytuj  
https://dotsport.pl/polar-a300-calodobo ... zarny.html

Coś takiego mu z siostrą kupujemy, myślę że Firmy nie trzeba przedstawiać. Te wszystkie gówna za 100PLN to jest dramat.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2015, 20:04 
Cytuj  
z excela/calca jestem nieogar .

Mam pierdyliard numerów faktur korygujących sprawdzić - czy mam na liście .
-- Da się jakoś wyfiltrować je wszystkie za jednym razem?

Zrzuciłem listę do calca (libre office)

Nawet zabawa z zakresem dat czy pojedyncze filtrowanie zajmie mi za duzo czasu;/

Jak sie do tego zabrac? HMM jakies dopasowanie moze by sprawdzał kolumn , juz czytam tutki:P

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2015, 20:58 
Cytuj  
Dobra mam:) http://przepis-na-lo.pl/2013/10/porowny ... fice-calc/

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2015, 11:37 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
^ właśnie nim katuje kompa starych ;p

I w tym temacie mam pytanie.

Generlanie komp chodzi jak rakieta, szybko sie uruchamia, szybko wszystko włącza, tylko przy odpaleniu przegladarki potrafi sie "przywieścic" przy ladowaniu strony. W sensie mieli, mieli, mieli i nie może na nią wejść. Jak już raz się przełamie i załaduje www, to kolejne chodzą bez problemu.

Ktoś coś?

Druga sprawa, po przeleceniu nodem kompa w nodzie nie wyswietlaja mi sie grafiki i pola do klikniecia, pojawiaja sie dopiero jak najade na nie myszką. Reinstall nic nie dał:(

Mialem tak, pomogło zainstalowanie adblocka i ghostery na chromie.
Żona miała podobnie na firefoxie po jakimś updejcie na macu i pomogło przejście na chrome.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 14:53 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Jest po zawale, nic się poważnego nie stało no ale jednak. Jest szczupły i prowadził aktywny tryb życia, bez fajek i alkoholu :) więc podwójny lol.

Mrynar są, ale mnie będę ojcu teraz smartphone'a kupować i go uczyć wszystkiego, najlepszy by był prosty krokomierz, z tego co czytałem działa na zasadzie wstrząsów.

http://www.morele.net/promedix-krokomie ... 15-580853/

Coś takiego na przykład.

Bo odkładanie sie "smieci " w naczyniach ma podloze czesciej(mozna uproscic ze jedynie) zapalne niz nadmiaru cholesterolu -upraszczajac .(tluszcze)tluszcze mozna jesć do woli(chyba ze jakies dodatkowe uwarunkowania wad metabolicznych - czyli inne choroby towarzyszace) tylko nie margaryny(tluszcze trans) i unikac smazonych tluszczy roslinnych . Niech zre b12 jakis natural na watrobe z karczocha lub ostropestu i unika słodyczy/cukrów prostych.
eliminacja Wapnia tez moze miec swoje znaczenie. Lekarz zadko zleca badanie poziomu homocysteiny, czesciej poprostu lipidogram. po zawale pewnie dostał jakis clopidogrel (plavix) i jakies statyny(samo ZUO) czasami jakis carvedilol lub eplerenorum (jak dodatkowo np jest zwiazane z niewydolnoscia oddechowa na tle sercowym)

Sa tez rehabilitacje z NFZ w specjalnych osrodkach - podobno rewelka efekty , jak do miecha po zawale.
Jak bede mial czas to moge ogarnac kontakt.

( w Farmacjii mam main job )

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2015, 16:47 
Cytuj  
Wiem, znam ten temat na wylot. Moja matka miała zawał 5 lat temu. Najgorsze jest takiemu człowiekowi, po 60 latach zlikwidować nawyki żywieniowe. Dzięki za zainteresowanie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2015, 13:46 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Najgorsze jest takiemu człowiekowi, po 60 latach zlikwidować nawyki żywieniowe.


Prawda. Jak patrze w rodzinie jak sie odzywiaja ludzie w wieku 60-70 to sie dziwie ze jeszcze zyja. Zreszta mlode pokolenie wpierdalajace pizze, maca i hektolitry coli nie jest wcale lepsze, ale jest nadzieja ze z wiekiem im przejdzie. Staszych ludzi trudno przestawic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2015, 14:38 
Cytuj  
Albo zupki chińskie, w robocie jest jeden koleś co na zmianie 4 potrafi zjeść. Kosmos.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2015, 14:48 
Cytuj  
słyszałem że są niezdrowe ale bardzo lubię zupki chińskie.
niestety jem raz na pół roku..


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2015, 09:16 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Najgorsze jest takiemu człowiekowi, po 60 latach zlikwidować nawyki żywieniowe.


Prawda. Jak patrze w rodzinie jak sie odzywiaja ludzie w wieku 60-70 to sie dziwie ze jeszcze zyja. Zreszta mlode pokolenie wpierdalajace pizze, maca i hektolitry coli nie jest wcale lepsze, ale jest nadzieja ze z wiekiem im przejdzie. Staszych ludzi trudno przestawic.



Ale starsi przez większosc swojego życia żywili się o wiele zdrowej niż ludzie teraz. Po za tym 90% ludzi którzy dożyli więcej niż 100 lat, cierpiała w pewnym okresie swojego życia głód.

A nas zabija chemia, cukry itp


_________________
Turbot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308 ... 382  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.