mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 16:51 
Cytuj  
To taki plik na HDD, gdzie system zapisuje zawartosc RAMu w momencie, kiedy brakuje mu go do dzialania. Slychac wtedy charakterystyczne rzezbienie dyskiem :).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 18:19 
Cytuj  
A wiecie tez takie cos mialem. Zazwyczaj jak wykasowalem jeszcze cos to sie odblokowywalo. To jest mialem 6 giga, wykasowalem jakas giere(chyba miala 1-2 GB) i nic, wykasowalem Kotora (powiedzmy 3 GB) i przybylo ponad 4 GB. Tak czy siak mozna sprobowac :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 18:34 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
To jest mialem 6 giga, wykasowalem jakas giere(chyba miala 1-2 GB) i nic, wykasowalem Kotora (powiedzmy 3 GB) i przybylo ponad 4 GB. Tak czy siak mozna sprobowac :)


Znacz się można sprobować...ale co? Odinstalowac Kotora? A jak ktoś nie ma, to musi sobie najpierw zaisntalować?? :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 19:18 
Cytuj  
Hmm, a wlasnie moze sproboj tam cos zainstalowac. Tak tez mialem, rotfla az zrobilem gdy po instalacji przybylo mi miejca O_o.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 23:43 
Cytuj  
Jesli cos kasujecie, a wam nie przybywa wolnego miejsca to albo lezy w koszu, albo macie Norton Protection na smietniku. Nic innego nie przychodzi mi do glowy.

Za to skasowanie jakiegos programu czy gry, ktora zajmowala powiedzmy 3,5GB i zwolnienie w ten sposob 4GB ma proste wytlumaczenie. Jesli ten program ma duzo malych plikow, to marnuje sie sporo miejsca na niedopakowanych sektorach. Nie chce klamac, bo nie pamietam, ale powiedzmy najmniejszy blok ma 4KB, a plik 1KB to i tak fizycznie zajmie 4KB. Jesli przemnozymy to przez kilkadziesiąt tysięcy plików to wychodza grube MB.

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 23:39 
Cytuj  
Jedyne sluszne wyjscie jakie zastosowalem na starym kompie...format :lol:
Mialem 12 gb wolne z 20 po usunieciu prawie wszystkiego... zostalo kilkanaście mb w program files i cos okolo 400 w windows. Nie wiem gdzie bylo pozostale 8 giga... Potem bylo juz tylko dzielenie dysku na nowe partycje fdiskiem i formacik :wink:


_________________
Obrazek
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 12:21 
Cytuj  
Wlasnie jakies 5min zauwazylem ze mam folder d:\recycler\nprotect z przed pol roku. Narobilo mi 11gb syfu. Jak ktos mial lub ma problem ze skasowaniem tych plikow (nortonik zostawia te pliki nie do skasowania) wiec rozwiazaniem jest start>uruchom>cmd i wpisac del \\?\c:\recycler\nprotect\*.* , przy czym C: lub D: to dysk w ktorym sie to znajduje.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.