mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 10:43 
Cytuj  
kaka,

płaczesz od 25, weź Ty zainstaluj sobie system nowy człowieku i przestań płakać, że Ci coś nie chodzi.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 13:32 
Cytuj  
wez jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to sie zamknij. Po to jest tech board zeby pytac sie jak sa problemy. Jezeli ty nie umiesz inaczej rozwiazywac problemu jak tylko reinstall to po prostu zamilcz...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 15:23 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
wez jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to sie zamknij. Po to jest tech board zeby pytac sie jak sa problemy. Jezeli ty nie umiesz inaczej rozwiazywac problemu jak tylko reinstall to po prostu zamilcz...


O ja pierdole. Jak można przez 3 dni kurwa płakac na forum bo Ci w wowie 10 fpsów się pokazuje. To trzeba mieć z deklem, żeby takie plebskie pytania od 3 dni spamować tutaj. Koleś weź luzuj poślady jak gadasz z ludźmi, bo mnie wkurwiać zaczynasz. Nikt mnie tak nie denerwuje jak Ty, więc stop crying i reinstall zrób, no chyba że nie potrafisz, to wtedy już w ogóle "rence"

1. Przywracanie systemu FTW.
2. Nortonów do usuwania problemów jest mało na necie? freewarowych wersji mało jest żeby usuwać takie problemy?
3. Ja wychodzę z założenia, że jak Ci się coś jebnie jak Tobie w kompie, tzn. że nie masz pojęcia o tym, więc musisz wrócić do książek o komputerach i systemach żeby to pojąć.
4. Norton Ghost.
5. Skaner Online MKS VIR
6. Jak nie pomoże żaden z tych punktów, to reinstall systemu który na przyzwoitym kompie trwa 30 minut + 30 minut instalacji syfu.
7. Dual Layer DVD płyta na WoWa, instalujesz, nagrywasz czyściuteńką kopię WoW, na osobnym dysku masz Interface i WTF. CYK CYK myk myk i masz w 2 godziny czyściutki systemik z nowym wowem.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 16:01 
Cytuj  
no ja np. wolałbym godzinę zasuwać w kamieniołomach niż reinstalować system więc ból rozumiem. Po setce reinstalek tak się kuźwa nie chce kolejnej że lepiej popłakać i pokurwić na forum.

do tego co to za rada - reinstall systemu i jeszcze lans - może lepiej byś wrócił do książek. To tak jakby mechanik samochodowy kazał mi kupić nowy wóz bo płyn do wycieraczek się skończył...
Fachowcy :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 16:18 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
do tego co to za rada - reinstall systemu i jeszcze lans - może lepiej byś wrócił do książek. To tak jakby mechanik samochodowy kazał mi kupić nowy wóz bo płyn do wycieraczek się skończył...


Mechanik samochodowy bierze pieniądze za swoją pomoc. Wiec kiepskie porównanie.

Jak ci sie kkkkkkk nie podobają rady od panów powyżej, to podwiń ogon i spamuj Blizzarda swoim whinem, któremu płacisz między innymi również za pomoc techniczną. Potem sobie porównaj gdzie udzielono ci więcej pomocy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 16:44 
Cytuj  
tak szczerze.
odpal jakas inna gre i sprawdz ile masz fps'ow.
sciagnij hwinfo i sprawdz transfer na dyskach.
jesli w innych grach jest ok to wypierdol wow'a.
jesli nie to odinstaluj/zainstaluj ponownie sterowniki do karty graficznej.
sprawdz obciazenie procesora. sprawdz w msconfig ile rzeczy uruchamia ci sie przy starcie komputera.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 17:31 
Cytuj  
DObra to wszystko probowalem... Jeszcze kaspera zainstaluje jak on nie pomoze to juz nic nie pomoze.

@Sob - mowilem zamilcz - wkurwiam cie?? Daj ignore proste jak ruchanie ale widac nie dla wszystkich :roll: :roll: :roll: - wszystkie twoje metody probowalem.

@Mendol - chodzi wlasnie o to ze to jest wszedzie, nie tylko w wowie ostatnio to sprawdzilem. CO jakis czas uzycie procka wzrasta do 60-70% na jakas minute albo dwie - ta sytuacja zdarza sie coraz czesciej.

Wiec jestem prawie ze przekonany zeo cos w systemie sie jeblo albo jakis upierdliwy "roball" :lol:

Wszystkim "normalnym" dziekuje za rady.

A co do "snobka" - stary wez chusteczke wytrzyj monitor bo chyba z wrazenia sie oplules. Potem idz do apteki kup sobie cos na uspokojenie bo widze ze masz jakies problemy - ale celowo szukasz zaczepki.

Jezeli juz wczesniej pisales ze po co wogole zalozylem ten temat - to po prostu tu nie wchodz a tym bardziej nie odpowiadaj. WKurwiam cie?? Juz mowilem daj ignora i po sprawie - ale widac SM sprawia ci satysfakcje, polecam do sex shopu jakis pejczyk sobie kup i chlastaj sie po plecach jak ci sprawia to przyjemnosc... cya


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 17:52 
Cytuj  
Ja miałem kiedyś problemy z "użyciem procesora" i wygladało to mniej więcej tak:

Za pierwszym razem pomogło wyczyszczenia śmigła na procku.
Pół roku spokoju.
Za drugim razem również pomogło czyszczenie.
Za trzecim razem nie pomogło, więc nałożyłem świerzą warstwę pasty termicznej - pomogło.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 18:05 
Cytuj  
kaka ja sie z Ciebie smieje nie wiem czy wiesz, takze swoimi debilnymi postami jeszcze bardziej mnie rozmieszasz.

Ale mam dla Ciebie metode!

WYJEB KOMPA PRZEZ OKNO I KUP NOWEGO, pomoze na bank. Dla takiego idioty innego rozwiazania nie ma. Nara.

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 18:45 
Cytuj  
sciagnij Process Explorer
i zobacz, czy ktorys(i ktory w szczegolnosci) z programow dzialajacych w tle nie 'wpieprza sie', zamulajac procesor, czego efektem jest spadek fpsow
poza tym mozna sprobowac podwyzszych priorytet dzialania wow.exe, ale nie radze isc wyzej niz 'above normal'

dzieki tej radzie nie bede wyrzucony next time z busa ; o

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 19:35 
Cytuj  
Hehe dzieki, sproboje wyczyscic ten wiatraczek - moze pomoze.

A sob nadal na sile robi flame, wpieprza sie tam gdzie go niechca, ja sie smieje z ciebie ty ze mnie i jest wporzadku.

Ja pytam tu o rade a jedyne debilne posty w tym topicu sa... no zgadnij kogo?? No wlasnie twoje... cya


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 22:27 
Cytuj  
Znajac zycie wystarczylo wyjebac mody... :roll:

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 22:44 
Cytuj  
Karoid jak juz pisalem wczesniej mody byly wyjebane...
Tu juz nie chodzi o samego wowa co jakis czas uzycie procka siega 50% i bez wowa - z wowem dochodzi do 60-70%.

Chyba znalazlem przyczyne... Dzieki za rady dla wszystkich z wyjatkiem jednego SNOBA. PZDR


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...


Posty: 14
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 11:33 
Cytuj  
Moge tylko powiedziec ze mam prawie identyczny sprzet w domu i nigdy nie mialem takich problemow. Ja bym przeinstalowal system, czerstwa solucja ale zawsze pomaga, zwlaszcza ze mowiles ze wczesniej tak nie miales.


_________________
Fragzor of Burning Legion

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.