mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 14:09 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Oczywiscie ze X obsluguje full HD, poprostu gry sa robione w rozdzielczosciach nizszych. Zreszta na PS3 w wiekszosci tez.

Gry na X360 nie sa robione w rozdzielczosciach nizszych, tak samo jak nie sa robione na PCeta. Zauwaz, ze na PC wiekszosc gier odpalisz i w 800x600 i w 1920x1080, wszystko zalezy od tego, czy karta i monitor pociagna ci taka rozdzielczosc. Uklad graficzny X360 spokojnie ciagnie 1920x1080, wszystko zalezy tylko od monitora/tv :)

X.

PS. Widzialem FIFE 08 na 46" TV w 1080p i wyglada to o wiele, wiele ladniej niz moje 32" HD Ready. W ogole zreszta porownania nie ma, to tak jakby porownywac CRT do LCD ;)


Sa 2 gry ktore natywnie renderuja do 1080p: Virtua Tennis 3 i NBA home court.
Jest jeszcze 35 gier ktore upscaluja obraz do 1080p np halo 3.
Microsoft oficjalnie nie wspomnial ze beda wspierac 1080p.

Zreszta nie wiem kto mialby robic gry w full hd skoro latwo obliczyc ze na starcie trzeba poswiecic 50% mocy gpu.

@Kabraxis
1080i to wogole jest smiech na sali i nie jest nawet porownywalne z 720p.
Heavenly sword jest w 720p 30Hz.
Najwieksza porazka jaka widzialem do tej pory jezeli chodzi o framerate to PES2008.

Aldatha napisał(a):
no nie bardzo niestety , zarowno ps3 jak i x360 sa za slabe technicznie na full hd , zazwyczaj w co bardziej wymagajacych tytulach nie wyciagaja "nawet" 720p , dobrym przykladem jest np Uncharted czy Halo 3 , te gry maja "realna" rozdzielczosc ok 600p i jest ona sztucznie podbijana zeby sie ladnie skalowalo do 720p czy 1080p


Nie to zeby halo bylo jakies wymagajace. Ewidentnie widac ze gra byla pisana na xbox1. Devsi chyba postawili sobie za punkt honoru 60fps przy 60 tys rozowych pokemonow na ekranie.
Imo nic to nie pomoglo, gra nadal jest slaba.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 14:45 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Najwieksza porazka jaka widzialem do tej pory jezeli chodzi o framerate to PES2008.

No wlasnie pogralem w demo PESa i olalem, FIFA 08 o wiele lepiej chodzi i tez calkiem fajnie sie gra ;)

X.

PS. I tak nic nie przebije Carcassonne, jesli chodzi o grywalnosc. Stara, dobra planszowka przeniesiona na ekran, żony oderwac od konsoli nie moge hehe


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 16:47 
Cytuj  
ja jutro testne pesa. jakos bardziej mi sie zawsze podobal od fify.
tak czy siak to juz nie jest sensible soccer z 6 klawiszami do obslugi.
teraz zeby zapamietac 1/10 trikow, strzalow itd to trzeba miesiac poswiecic. pogralbym w jakas "zrecznosciowa" pilke nozna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 21:58 
Cytuj  
abey napisał(a):
tak czy siak to juz nie jest sensible soccer z 6 klawiszami do obslugi.

Zawsze mozesz sciagnac, wlasnie sie pojawil w XBLA ;)

X.

PS. FIFA 08 jest wlasnie duzo bardziej zrecznosciowa niz PES, dlatego tez mi bardziej pasuje, nie jestem jakims mistrzem pada i nie umiem naciskac wiecej niz 2 guziki naraz ;)


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 10:01 
Cytuj  
Hmm czyli kupno TV Full HD pod katem X'a moge sobie wybic z glowy?

W styczniu mialem plan nabyc, 42" LCD wlasnie Full HD. W takim ukladzie kupie HD Ready a roznice przeznacze sobie na gry...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 14:15 
Cytuj  
nic takiego nie powiedzielismy :) , wlasnie konsole to atm jedyne urzadzenia ktore robia uzytek z matryc full hd , poniewaz HDTV to max 1080i a i tak czesto jakosc zalezy od bitrate , gry to gry , jaggies na krawedziach zawsze latwiej wypatrzyc niz roznice w filmach , ale to zalezy od wielu czynnikow , od przekatnej ekranu od sensownej odleglosci gdzie wogole mozesz zauwazyc szczegoly itd , full hd to teraz jedyny sensowny zakup , cena paneli tanieje , nie ma co inwestowac w starsza technologie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 14:23 
Cytuj  
I przy zakupie tv warto brac taki, ktory ma tez wejscie vga. Mozesz wtedy uzywac tv jako monitora (ja tak mam, drugie wyjscie z karty graficznej jest podlaczone pod wejscie vga w telewizorze) :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 16:07 
Cytuj  
nom ja mam na na celowniku plazme panasonica full hd 42'.
moze sie przyda full hd za pare lat juz ;-0

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 23:40 
Cytuj  
jak bierzesz plazme to sprawdz czy nie daje green ghosting w grach


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 09:52 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
jak bierzesz plazme to sprawdz czy nie daje green ghosting w grach


Daje sobie reke obciac ze to LCDek ;) Jakos mi sie wydaje, ze wiele osob uzywa tych okreslen zamiennie chociaz to jak wiadomo zupelnie nna technologia :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 12:53 
Cytuj  
jaki lcd? plazmy daja green ghosting bo zielony gaz po prostu jest najwolniejszy..


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 13:33 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
jaki lcd? plazmy daja green ghosting bo zielony gaz po prostu jest najwolniejszy..


Chodzilo mi o to, ze ludzie pisza plazma o LCDku ... Kiedys duzy plaski telewizor = plazma - i tak sie utarlo :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 14:53 
Cytuj  
http://gry.onet.pl/1664181,,Microsoft_z ... omosc.html


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 17:40 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
http://gry.onet.pl/1664181,,Microsoft_znowu_banuje_Xbox_360,wiadomosc.html

Ta, znowu dali dupy. Ale i tak gracze sa cwansi: jedynym sposobem na pozbycie się blokady, jest kupno nowego urządzenia. <-- nieprawda ;)
http://forum.xboxonline.pl/viewtopic.php?t=11116

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 17:55 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
RufeN napisał(a):
http://gry.onet.pl/1664181,,Microsoft_znowu_banuje_Xbox_360,wiadomosc.html

Ta, znowu dali dupy. Ale i tak gracze sa cwansi: jedynym sposobem na pozbycie się blokady, jest kupno nowego urządzenia. <-- nieprawda ;)
http://forum.xboxonline.pl/viewtopic.php?t=11116

X.


Bullshit. Zeby "odbanowac" konsole trzeba zmienic jej CPU key/serial # na niezbanowany. Nie czytalem doglebnie topicu bo to forum smierdzi buractwem, ale gdzies mi tam mignelo generowanie seriali co jest mega chamstwem. Nie ma to jak sie podszywac pod inna konsole zeby ms tez ja zbanowal. Czy w takim wypadku poslugiwanie sie czyims dowodem i branie na niego kredytow tez jest cwane?


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 19:21 
Cytuj  
Szansa, ze trafisz generatorem w istniejacy serial jest mniejsza, niz trafienie szostki w duzym lotku. I jak juz uda ci sie wygenerowac istniejacy numer, to serio, zacznij grac w lotto ;)

X.

PS. I nie pisz o robieniu w chuja MS, bo to oni w chuja zrobili mase ludzi, banujac konsole za nic i nie dajac w zaden sposob mozliwosci likwidacji bana.

PS2. Z tego co czytam, generowanie sie nie udaje, jedynym poki co skutecznym sposobem jest przelozenie zakodowanych w firmware informacji z konsoli niezabanowanej do zabanowanej (czyli sklonowanie). A tego nie zrobisz bez dobrej woli wlasciciela drugiej konsoli ;)


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 27 gru 2007, 19:35 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 19:35 
Cytuj  
IMO sprawa jest prosta.
Albo sie bawisz przez net i wtedy nie ma potrzeby przerabiania konsoli bo jedna gra wystarcza Ci na dlugo albo przerabiasz konsole i grasz singlowo sciagajac piraty z netu.
Jesli ktos chce krasc gry i jednoczesnie uwaza, ze da sie zawsze jakos uniknac zabanowania to zachowuje sie jak zlodziej, ktory uwaza ze nigdy nikt go nie zlapie... a to bzdura bo nawet jesli skutecznosc policji wynosi 1% to i tak predzej czy pozniej 95% lamiacych prawo bedzie mialo swoja kartoteke.

DISCLAIMER: Bynajmiej nie chcialem urazic nikogo uzywajacego pirackiego softu - IMO to sprawa osobista kazdego i jesli porownywalem to do "pospolitego zlodziejstwa" to tylko dlatego, zeby latwiej przedstawic filozofie niektorych ludzi ktorzy by chcieli "zjesc rybke i miec rybke" :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 19:37 
Cytuj  
Karol, sek w tym, ze MS pobanowal konsole nieprzerabiane, za nic. Rownie dobrze mogl zabanowac ciebie, ot tak. I nie masz mozliwosci zadnego tlumaczenia.
Ja osobiscie mam w dupie piraty i nie mam zamiaru nic przerabiac, i jakby mnie cos takiego spotkalo, to chyba by mnie kurwica wziela.

Chocby to:
Sprawa jest bardziej absurdalna gdyż Microsoft dopuszcza banowanie konsol Xbox 360 ze modyfikowanym chłodzeniem (wykrywa je po zwiększonym poborze prądu). Jeśli więc ktoś chce poprawić producenta i zapewnić przegrzewającemu się systemowi należyte chłodzenie (szczególnie starszym modelom, cierpiącym na taką przypadłość), może się spodziewać "nagrody" w postaci bana na Xbox Live.

Chyba ich pojebalo :/

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 20:52 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Szansa, ze trafisz generatorem w istniejacy serial jest mniejsza, niz trafienie szostki w duzym lotku. I jak juz uda ci sie wygenerowac istniejacy numer, to serio, zacznij grac w lotto ;)


Ech, a co ty chcesz osiagnac z serialem ktory nie istnieje w bazie ms?
Nie chodzi o to zeby wygenerowac numerek tym samym algorytmem, tylko trafic w taki numerek ktory jest przypisany do jakiejs konsoli i jest niezbanowany na live.

Xanth napisał(a):

PS. I nie pisz o robieniu w chuja MS, bo to oni w chuja zrobili mase ludzi, banujac konsole za nic i nie dajac w zaden sposob mozliwosci likwidacji bana.



Nie chodzi o to ze ktos tu kocha ms. Place niemale pieniadze ze live zeby pograc sobie w cod4 i tf2 bez cheaterow. A haknieta konsola to jest srodek niezbedny do zaistnienia jakichkolwiek cheatow.
Dlatego wolalbym wiedziec ze ms skutecznie banuje ludzi z piratami.

Cytuj:
Chocby to:
Sprawa jest bardziej absurdalna gdyż Microsoft dopuszcza banowanie konsol Xbox 360 ze modyfikowanym chłodzeniem (wykrywa je po zwiększonym poborze prądu). Jeśli więc ktoś chce poprawić producenta i zapewnić przegrzewającemu się systemowi należyte chłodzenie (szczególnie starszym modelom, cierpiącym na taką przypadłość), może się spodziewać "nagrody" w postaci bana na Xbox Live.

Chyba ich pojebalo :/


Ludzie ktorzy bawili sie w adama slodowego ze swoja konsola powinni byc swiadomi ze oprocz utraty gwarancji moga byc zbanowani. Proste, lamiesz TOA - ban. Spowodowane jest to tym ze ms nie chce naprawiac konsol majsterkowiczow. "If you break it, you have to keep the both pieces" jak to sie mowi.

PS. Pozatym nie ma powodu zeby mieszac z wiatrakami, jak ci sie spali dostajesz nowa.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 21:09 
Cytuj  
karol ze ci tak powiem czep sie jeza ;-)
i jak to mowili, niech rzuci kamieniem ten, ktory nigdy nie piracil.
sorry ale takie gadanie mozna porownac do gadania giertycha ew. ojca rydzyka.
chcesz kupuj oryginaly, nie chcesz pirac. nie potepiam zadnej ze stron.

jak mnie ms zbanuje to mowi sie trudno i zyje sie dalej, jedyne w co gram online na x to cod. wiekszosc interesujacych mnie gier to single player. i tak jak pisalem, jak gry beda po 50zl i dystrybucja bedzie na poziomie swiatowym, albo chociazby europejskim to bede kupowal oryginaly. ale jak mam czekac miesiac, dwa, trzy az tytul ukaze sie w polsce to sorry, nie mam innego wyboru.

btw. jesli ktos lubi klimaty jrgp (+dragon quest) to polecam baaardzo
eternal sonata.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.