mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 19:09 
Cytuj  
mihn napisał(a):
Ja ASUSy omijam, bo ludzie narzekają. Sam używam Gigabyte 965P-DS4, robie kompy na Gigabytach i wszystko jest ok. :D


Pierwsze slysze aby gigabyte>asus. Obie firmy maja cienki support, ale z moich doswiadczen to gigabyte jedynie ma ladniejsze kolorki na plycie, a przesiadajac sie z asusa doswiadczylem odczuwalny spadek wydajnosci i kochane dosciskanie ramu czy vga co jakis czas.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 19:53 
Cytuj  
Ja nie twierdze ze GBT >> Asus, mimo ze powiniennem ;) Mysle ze obie firmy prezentuja bardzo podobny poziom. Pare rozwiązań GBT ma lepsze niz Asus (DES czy UltraDurable2) ale mysle ze Asus tez mialby sie czym pochwalic. Natomiast jedno przemawia na nasza korzysc - cena. Jak juz pisalem to ceny Asusow to jest jakis absurd, szczegolnie w high-endowych modelach. Zazwyczaj odpowiedniki GBT sa tansze.

A co do kolorkow to akurat imho Asus bije w tej dziedzinie GBT :) Ale to kwestia gustu.

pozdrawiam

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 21:19 
Cytuj  
Ja ma tylko jedne odczucie co do Asus vs Gigabyte.
Asus zawsze w moim wypadku lepiej wypadal pod intela, a Gigabyte pod Amd.
To musze przeznac, ze jakos Gigabyte najlepiej ze wszystkich marek wypadal pod AMD, ale sorry, pod Intela to uwazam MSI za gorsza jedynie od Gigabyte.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 21:27 
Cytuj  
Mialem poprzedniego kompa na K8NF9 (s. 939), teraz przeszedlem na P35-DS3L (s. 775). Zero problemow w calym okresie uzytkowania ;)

(to Gigabyte'y jak ktos nie wie)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 21:40 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Asus zawsze w moim wypadku lepiej wypadal pod intela, a Gigabyte pod Amd.

Dałeś się odhibernować ? Może masz rację, ale to było za czasów P4 :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 21:46 
Cytuj  
No ja jade na Gigabyte od czasów AXP 1700 :) - już mój 3 GigaByte. I nie narzekam - jakiegoś super tunningu nie zrobi się z tego,ale bedzie ok :)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 21:55 
Cytuj  
Dałeś się odhibernować ? Może masz rację, ale to było za czasów P4

He he he ;)
Chociaz teraz pewnie bym kupil mobo intela, sa chyba najtansze, bez bajerow i jakis specjalnych AIOverclocking czy co tam.
A i w testach nie sa moze top, ale po srodku sie trzymaja i maja dobra opinie co do stabilnosci.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.