mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 13:19 
Cytuj  
Jedyna wersja PAL, ktora odtwarza gry poprzedniej generacji to stara 60 GB(Hardwarowy GSX i softwarowa emulacja EE przez Cella).Mimo tego, gry wygladaja slabo, traca piskeloza lub polowa gier w ogole nie dziala.
Moze, kiedys wprowadza update z emulacja, ale znajac zycie nie bedzie to szybko.
Ostatnio widzialem na allegro taka ps3, cena - 2500 zl, czyli tyle co na premierze, szkoda bo moglem zatrzymac swoja, az do teraz :lol:
Za 1500 zl mozna kupic ps3 40 gb + ps2 jesli ktos ma parcie na starsze tytuly.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 14:03 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ja jako przecietny widze na ta chwile co najmniej 5.
uncharted, mgs4, gran turismo, little big planet, valkyria chronicles.
a i motorstorm.


Ja sie troche nie zgodzie bo te tytuly to nie jest zaden "must have". Nie wypowiem sie tylko o Valkyrii bo nie gralem.

Uncharted - gra dobra, momentami bardzo dobra, troche zjebana koncowka. Tylko ze jest Tomb Raider i Uncharted w zadnym elemencie go nie przebija. Teraz gram w Underworld i tez moge napisac ze to gra dobra, momentami bardzo dobra.

Metal Gear Solid 4 - Napewno nie jest to gra dla "przecietnego gracza". Jest swietna ale trzeba lubiec i znac serie aby czerpac z niej przyjemnosc.

Gran Turismo - Narazie GT nie ma i jeszcze dlugo nie bedzie bo po raz kolejny przekladaja premiere. Narazie mamy platne demo ktore jest dwa razy za drogie w stosunku do tego co oferuje. Grafika nie jest az taka boska jak a screenach propagandowych (otoczenie toru) a dzwiek to pozal sie boze. :-) Mnie nie porwalo jak na kontunuacje gry legendy zdecydowanie nie zrywa kasku. Pozatym konkurencja w postaci Forzy na X'a jet bardzo mocna.

Motorstorm - to jest gra dla ktorej mialbym wydac ponad 1000 zlotych? No i mam nadzieje ze nie mowisz o pierwszej czesci z zapierajaca dech w piersiach iloscia torow (az osiem z tego co pamietam). Motorstorm to fajna wyscigowka tak jak Test Drive Unlimited i GRID nie ma w niej nic szczegolnego.

Nie ma w tym momencie gry na PS3 ktora jest tak dobra zebym ja zaplacil 1500 zeta za konsole. Czekam na God Of War 3 i pelna wersje Gran Turismo moze bedzie tak dobra jak trojka czy chociaz czworka.

BTW. Dzis Sony mialo pokazac Trailer i gameplay z God Of War 3 - oto co dostalismy: http://forums.gametrailers.com/?do=show ... &id=546647

Pomijajac juz glos Kratosa, ktory bardziej mi sie kojarzy z jakims przepakowanym murzynem to powiem ze.... nie porwalo mnie. Miala byc najlepsza grafika ever na konsole a twarz kratosa wyglada troche lepiej niz na PS2. :-) No ale pozyjemy-zobaczymy na dzien dzisiajszy Sony ssie pauke mocno.

A i jeszcze jest Killzone 2 - przcietny FPS ktorego pierwsza czesc niczym szczegolnym sie nie wyrozniala i ktora przebija dowolny FPS na PCta. Gra kreowana jest na system seller i najlepszy FPS ever. Ludzie sikaja po majtach od czasu slynnego fake gemeplaya sprzed 3 lat. A to dlatego ze gra ma fajna grafike. :-) Poprostu kolejny "must have".

Tekken. Resident Evil, Final Fantasy, Soul Calibur - te gry pamietam z PS2, katowalem je mocno - we wszystko zagram na 2 razy tanszym XBoxie.

BTW. zauwazyliscie ze PS3 sprzedalo sie w 17milionach egz a gry sprzedaja sie po max milion? To potwierdza moja teorie ze od groma ludzi kupilo ja jako odtwarzacz bluray i gry maja w dupie - w sumie ie nie dziwie. Tylko nawet juz jako bluray PS3 nie jest najlepsza opcja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 14:19 
Cytuj  
no dla ciebie moze nie Kabraxis i dlatego nie kupujesz ps3. ok
sorry ale jesli chodzi o fps'y to ani ps3 ani xbox nie ma co porownywac do pc jesli juz tak podchodzimy do tematu.

ile osob jaralo sie splinter cell'em? i co nie jest dla przecietnego gracza?
tez cos mi tu nie pasuje :-)

gt prologue czy demo czy nie jezdzi sie zajebiscie.
motorstorm online tez jest bardzo fajny.

oczywiscie jesli z gory stwierdzasz, ze na danej konsoli nie ma gry dla ciebie to twoj problem.
ja poza zelda nie widze np. powodu do kupienia wii.

a generalnie cala sprawa rozbija sie o kase. jak masz to kupujesz to co ci sie podoba. jak nie masz to musisz wybierac.
i wtedy zaczynaja sie dyskusje, ktore maja nas samych przekonac, ze wybor, ktorego dokonujemy jest jedynym dobrym.

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 15:12 
Cytuj  
Cytuj:
Narazie mamy platne demo ktore jest dwa razy za drogie w stosunku do tego co oferuje.


Beezeedura !!!

Cytuj:
Pozatym konkurencja w postaci Forzy na X'a jet bardzo mocna.


Jeszcze większa beezeedura !!!

Jeżeli ktoś jest naprawdę znudzony kolejną "FIFĄ", wyściagami czy FPSem niech naprawdę spróbuje Litlle Big Planet lub Eye Of Judgment - to jest prawdziwy powiew świeżości.


Ostatnio edytowano 15 gru 2008, 15:20 przez egroM, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 15:19 
Cytuj  
Eh niestety wybor jest o wiele trudniejszy niz myslalem :<. Czy moglby ktos pokusic sie o porownanie Xbox Marketplace i PS Store? Ceny, dostepnosc, niezawodnosc? ...

T.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 15:27 
Cytuj  
egroM napisał(a):
Cytuj:
Narazie mamy platne demo ktore jest dwa razy za drogie w stosunku do tego co oferuje.


Beezeedura !!!

Cytuj:
Pozatym konkurencja w postaci Forzy na X'a jet bardzo mocna.


Jeszcze większa beezeedura !!!


Nie bzdura tylko nie ma tam nic super hiper ultra zajebistego. Grafika (oprocz modeli samochodow) taka sobie a dzwiek do dupy.
Forza na X'a jest gra co najmniej bardzo dobra. Napewno lepsza niz Prologue ktory jest platnym demem niczym wiecej.
Sorry ale ja oceniam to co widze a nie napis Gran Turismo i sikamy po nogach bo to przeciez Gran Turismo!!!

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 15:31 
Cytuj  
Enjoy Gear of War 1,5 & fable srable.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 15:36 
Cytuj  
sorry kabraxis tez oceniam to co widze, i moge porownac z odstepem 2minutowym.
forza2 jest bardzo dobra i fajna. ale nie jest gran turismo i nigdy nie bedzie.
JESLI mam do wyboru grac w forze na x czy w gt na ps3 to wybieram gt.
tyle w temacie :-)

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 15:37 
Cytuj  
Grałem i w forze i w GT5:P dla mnie z tego "mini pojedynku" zwycięzko wychodzi GT. Nie chce mi się pisać dlaczego, po co, czemu, jak, gdzie i po co bo widzę, że i tak nie będzie miało to najmniejszego sensu.

Daleko mi od sikania po nogach na widok literek GT, po prostu ta gra pomimo tego, że jest tylko "płatnym demem" miażdzy konkurencję w swoim segmencie pod wieloma względami. A na nie jednej "wyścigówce", że tak powiem "gałkę zgryzłem".

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 15:49 
Cytuj  
Ps3 bedzie swiecil triumfy za 2-3 lata... tylko modlmy sie , zeby dozyl do tego czasu...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 15:55 
Cytuj  
egroM napisał(a):
Grałem i w forze i w GT5:P dla mnie z tego "mini pojedynku" zwycięzko wychodzi GT. Nie chce mi się pisać dlaczego, po co, czemu, jak, gdzie i po co bo widzę, że i tak nie będzie miało to najmniejszego sensu.


Nie no spoko wypisz dlaczego. Pomin grafike i audio ktore sa jakie sa. Ja tam nie widze nic czego by nie bylo w Forzie. Chociaz w sumie na pojedynek powinnismy poczekac na Forze 3, ktora przypuszczalnie wyjdzie niedlugo po albo przed GT5.

Ja tez zarzynalem GT3 i 4 na PS2 ale nie widze nic czym "zabiloby mnie" GT5P. Forza tez mnie nie zabila no ale Forza przynajmniej jest i jak na jedna z pierwszych gier na naxtgeny jest swietna a GT5 moze wyjsc nawet w 2010 bo na razie nic nie wiadomo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 17:25 
Cytuj  
hm ale gra nie musi mnie 'zabijac'. wystarczy, ze jest dobrze zrobiona i granie w nia sprawia mi przyjemnosc. i zakonczmy :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 18:06 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Ps3 bedzie swiecil triumfy za 2-3 lata... tylko modlmy sie , zeby dozyl do tego czasu...

To twierdzenie opierasz na czym? Sa zapowiedzi jakis tytulow, ktore daja pewnosc ze ps3 bedzie liderem rynku konsol?Pogdybac sobie kazdy moze.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 18:57 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
oswiec mnie marek gdzie te 5-6 jrpg na x360? bo chyba kurwa cos przeoczylem. a, przedkladam jakosc nad ilosc.
lost odyssey ok calkiem niezle zrobione ale meczace.
reszta jest i na x360 i na ps3.
i valkyria jest zajebista w porownaniu do tej 'reszty'.


nawet się pomyliłem pisząc, że na PS3 aktualnie jest jakiś jRPG bo nie jak do tej pory nie ma. Eternal Sonata wychodzi w lutym przyszłego roku :/

Na XBOX360 są za to (pomijam czy te gry są na PC-ta czy nie, wolałbym by jakikolwiek jrpg wyszedł na PS3 i może być nawet na atari 800XL):
Lost Oddysey
Enchanted Arms
Eternal Sonata (na PS3 wkrótce)
Fable II (nie jrpg ale prawie się kwalifikuje)
The Last Remnant (H&S chyba)

tyle tylko w kategorii jrpg/rpg (jest dużo więcej tytułów w te chętnie bym przykosił). W innych dziedzinach jak FPSy itp. jest jeszcze większa przepaść. Aha, żeby nie było na PS3 jest Genji taka kupiasta wersja Ninety nine nights z X360
Co lepsze FFXIII też wychodzi na XBOX360. Square Enix wydało WIĘCEJ gier na X360 niż na PS3!!!

Więc imho nie ma nad czym dyskutować bo X360 oprogramowanie bije PS3 o dobre kilka głów i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej...


Ostatnio edytowano 15 gru 2008, 19:01 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 19:01 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jsne, ze kupujesz pod siebie. Mnie tylko dziwi troche polityka sony, ktora twardo trzyma ceny. Na rynku pc w tym roku byla taka nedza, ze zaczalem powaznie zastanawiac sie nad kupnem konsoli, wiec troche obserwuje co sie dzieje. Xbox jest tani jak barszcz(hehe no prawie), za to jego ostanim atutem jest halo3, bo reszta jest lub bedzie na pc. PS3 troche za bardzo japfag jak dla mnie, za malo gierek ala mgs4. Jak by dalo rade kupic ta wersje czytajaca gierkiz ps2 w cenie powiedzmy 1.5K to wybor bylby oczywisty.


PS3 nie zejdzie z ceną, czytnik blueray kosztuje, wifi kosztuje, kup X360 z HDDVD (tylko po co jak standard upadł) i WIFI i wyjdzie Cię 300-400zł drożej niż PS3.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 19:20 
Cytuj  
wez mnie kurwa marek nie zalamuj.
kwestia czasu az fable 2 bedzie na pc, nie wspominajac o tym, ze to zmieniona jedynka.
eternal sonata/arms ok sa jrpg, ale do swietnosci to im brakuje troche (no i beda/sa na ps3)

lost o. jest na x360, jest dobrze zrobione, fajnie, duze.
na ps3 jest valkyria, ktora jest zajebista. ta ta nie jest to jrpg tylko srpg.
mowiac szczerze fun mam wiekszy z valkyrii w tej chwili niz z losta.

i fakt, nie ma co z toba dyskutowac. masz SWOJA niezaprzeczalna racje.
jak zreszta kazdy z was.
a racje ma tylko redrum, ktory dobrze stwierdzil (nie tylko on zreszta ;p), ze czlowiek w pelni zadowolony ma obie konsole.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 23:18 
Cytuj  
http://pl.youtube.com/watch?v=P1G6HP6bH ... re=related


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 gru 2008, 18:43 
Cytuj  
no zmieniłem zdanie, jednak konsolę trzeba zobaczyć i poczuć pad w garści by docenić. Imho tylko PS3, żeby nie było - miałem przez kilka miesięcy XBOX360 i sprzedałem badziew, po moich poprzedniach postach można zauważyć, że żadnym fanboyem modlącym się do sony nigdy nie byłem, ale kto wie, może zostanę :P

Kilka tygodni się zastanawiałem co kupić, padło na PS3 i to był strzał w 10. Ci co piszą że X360, że baza gier, sratatata - też tak pisałem tydzień temu. X360 to kawałek grubo ociosanego kloca z bebechami pc-ta. PS3 to konsola z krwi i kości.

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 19 gru 2008, 19:02 
Cytuj  
@UP
Lol ,to ponoc PS3 moze byc uber komputerem a nie xklocek, wiec nie jest konsola z krwi i kosci.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2008, 10:19 
Cytuj  
http://ps3.ign.com/articles/937/937569p2.html

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.