mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 18:39 
Cytuj  
Yuurei napisał(a):
Jak to nie jest dostępna? Kupujesz Apple Care i masz support przez 3 lata wraz z przedłużeniem serwisu na ten czas.


Nie ma apple care dla iphone w polsce.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 gru 2011, 18:51 
Cytuj  
exodus napisał(a):
Yuurei napisał(a):
Jak to nie jest dostępna? Kupujesz Apple Care i masz support przez 3 lata wraz z przedłużeniem serwisu na ten czas.


Nie ma apple care dla iphone w polsce.


Fakt. Jakoś tak mi się skojarzył ten brak supportu ogólnie z produktami Apple.
Z czasem się pewnie i do Ajfona pojawi u nas.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 16:04 
Cytuj  
Powiem Wam że to jaja są jak balony, gorzej niż Zimbabwe. Mam faksy Brother kupione gdzieś tam u nas, jak mam problem dzwonię do baby i ona mi elegancko podaje rozwiązanie problemu, nie pytając gdzie maszyny kupiłem. <whine mode off>


_________________
O.o

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 16:25 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Powiem Wam że to jaja są jak balony, gorzej niż Zimbabwe. Mam faksy Brother kupione gdzieś tam u nas, jak mam problem dzwonię do baby i ona mi elegancko podaje rozwiązanie problemu, nie pytając gdzie maszyny kupiłem. <whine mode off>

Apple nie po to wydaję olbrzymie pieniądze na marketing i budowanie "masowego snobizmu" na Apple, żeby nie zarabiać dodatkowo na płatnym supporcie.

Jak w końcu ktoś wprowadzi płatny support dla użytkowników IPhone w Polsce, to jeszcze będzie to marketingowo wykorzystane w stylu "Apple wychodzi naprzeciw użytkownikom IPhone w Polsce i zainwestowało w zapewnienie obsługi technicznej dla nich" + między wierszami "teraz już możecie fapować fanboje".

Apple robi dobry design, ich rzeczy działają, ale raz, że każą sobie słono za to płacić, dwa oferują mega zamknięte rozwiązania, trzy skupiają się na największych rynkach i na mniejsze jak Polska (nie mówiąc o jeszcze biedniejszych) tak naprawdę to ciepłym moczem leją i wprowadzają produkty i usługi z opóźnieniem.

Wiedzą, że i tak sprzedadzą.

Dlatego nie kupuję ich produktów. Zresztą nie mają nic czego konkurencja też nie ma, przynajmniej dla mnie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 16:56 
Cytuj  
Jaki hate na apple Oo

Albo ich się lubi albo nie,ja tam bardzo sobie cenie ich produkty.
Tablet najlepszy ,telefon również ( moim zdaniem oczywiście,kwestia przyzwyczajenia pewnie)
O komputerach sie nei wypowiem.

Jasne są w chuj drogie i marketing robi swoje ,ale żaden inny gadżet nie daje takiego funu jak produkty od nich jak dla mnie.
Nie dośc ,że to ładnie wygląda,ma zajebisty interface to jeszcze wszystko działa jak ma działać.

A co do tego problemu to zrób restore i tyle.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 gru 2011, 17:45 
Cytuj  
Hate to może za dużo powiedziane. Mają taki model biznesowy i marketingowy jaki mają, i działa dobrze.

Jak ci daje tzw. fun to spoko - nic złego w tym nie ma.

Dla mnie ich produkty to nic specjalnego. Tzn. oczywiście są dobrej jakości i bezpoblemowo działają, ale po prostu nie jest to warte aż takiej ceny i godzienia się na takie zamknięcie produktów.

Kwestia gustu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2011, 14:42 
Cytuj  
sula napisał(a):
Brodaty napisał(a):
Powiem Wam że to jaja są jak balony, gorzej niż Zimbabwe. Mam faksy Brother kupione gdzieś tam u nas, jak mam problem dzwonię do baby i ona mi elegancko podaje rozwiązanie problemu, nie pytając gdzie maszyny kupiłem. <whine mode off>

Apple nie po to wydaję olbrzymie pieniądze na marketing i budowanie "masowego snobizmu" na Apple, żeby nie zarabiać dodatkowo na płatnym supporcie.

Jak w końcu ktoś wprowadzi płatny support dla użytkowników IPhone w Polsce, to jeszcze będzie to marketingowo wykorzystane w stylu "Apple wychodzi naprzeciw użytkownikom IPhone w Polsce i zainwestowało w zapewnienie obsługi technicznej dla nich" + między wierszami "teraz już możecie fapować fanboje".

Apple robi dobry design, ich rzeczy działają, ale raz, że każą sobie słono za to płacić, dwa oferują mega zamknięte rozwiązania, trzy skupiają się na największych rynkach i na mniejsze jak Polska (nie mówiąc o jeszcze biedniejszych) tak naprawdę to ciepłym moczem leją i wprowadzają produkty i usługi z opóźnieniem.

Wiedzą, że i tak sprzedadzą.

Dlatego nie kupuję ich produktów. Zresztą nie mają nic czego konkurencja też nie ma, przynajmniej dla mnie.


Pusc focha jeszcze na inne firmy ktore maja identyczna praktyke:
Acer
ASUS
Dell
Fujitsu
Gateway
HP
Lenovo
MSI
Samsung
Sony
Toshiba

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 gru 2011, 14:46 
Cytuj  
exodus napisał(a):
sula napisał(a):
Brodaty napisał(a):
Powiem Wam że to jaja są jak balony, gorzej niż Zimbabwe. Mam faksy Brother kupione gdzieś tam u nas, jak mam problem dzwonię do baby i ona mi elegancko podaje rozwiązanie problemu, nie pytając gdzie maszyny kupiłem. <whine mode off>

Apple nie po to wydaję olbrzymie pieniądze na marketing i budowanie "masowego snobizmu" na Apple, żeby nie zarabiać dodatkowo na płatnym supporcie.

Jak w końcu ktoś wprowadzi płatny support dla użytkowników IPhone w Polsce, to jeszcze będzie to marketingowo wykorzystane w stylu "Apple wychodzi naprzeciw użytkownikom IPhone w Polsce i zainwestowało w zapewnienie obsługi technicznej dla nich" + między wierszami "teraz już możecie fapować fanboje".

Apple robi dobry design, ich rzeczy działają, ale raz, że każą sobie słono za to płacić, dwa oferują mega zamknięte rozwiązania, trzy skupiają się na największych rynkach i na mniejsze jak Polska (nie mówiąc o jeszcze biedniejszych) tak naprawdę to ciepłym moczem leją i wprowadzają produkty i usługi z opóźnieniem.

Wiedzą, że i tak sprzedadzą.

Dlatego nie kupuję ich produktów. Zresztą nie mają nic czego konkurencja też nie ma, przynajmniej dla mnie.


Pusc focha jeszcze na inne firmy ktore maja identyczna praktyke:
Acer
ASUS
Dell
Fujitsu
Gateway
HP
Lenovo
MSI
Samsung
Sony
Toshiba

Nom tylko nie muszę np. jailbreakować większości produktów tych firm.

Zresztą jaki foch? Normalna decyzja - po prostu ich produkty nie są dla mnie warte ich ceny i tyle.

Dla ciebie są? Spoko, nic w tym złego nie ma.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 17 gru 2011, 15:08 
Cytuj  
Cytuj:
Nom tylko nie muszę np. jailbreakować większości produktów tych firm.


WTF ?
Nie chcesz płacić za appsy czy po prostu nie ma czegoś w sklepie czego potrzebujesz ?

W sumie dla mnie fenomenem jest kupić sobie coś za 2K i żydzić 3 zł na gre/program.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2011, 15:20 
Cytuj  
Przestańcie marudzić na ceny, nikt wam nie kazał rodzić się biednymi polakami. Można było urodzić się bogatym amerykaninem ;)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 gru 2011, 16:16 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Cytuj:
Nom tylko nie muszę np. jailbreakować większości produktów tych firm.


WTF ?
Nie chcesz płacić za appsy czy po prostu nie ma czegoś w sklepie czego potrzebujesz ?

W sumie dla mnie fenomenem jest kupić sobie coś za 2K i żydzić 3 zł na gre/program.

Co?

Nie chodzi o piracenie. Choidzi o możliwość obłsugi np. innych formatów plików.
Wiesz legit rzeczy ale nie koniecznie ze sklepu Apple.

Nie wspominając o tak prozaicznej rzeczy jak np. obsługa flash-a.

Zresztą - nie ma imho co ciągnąć tej dyskusji.

Każdy dobrze wie jakie są plusy i minusy produktów Apple, to stary temat.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2011, 17:34 
Cytuj  
sula napisał(a):
Gleader napisał(a):
Cytuj:
Nom tylko nie muszę np. jailbreakować większości produktów tych firm.


WTF ?
Nie chcesz płacić za appsy czy po prostu nie ma czegoś w sklepie czego potrzebujesz ?

W sumie dla mnie fenomenem jest kupić sobie coś za 2K i żydzić 3 zł na gre/program.

Co?

Nie chodzi o piracenie. Choidzi o możliwość obłsugi np. innych formatów plików.
Wiesz legit rzeczy ale nie koniecznie ze sklepu Apple.

Nie wspominając o tak prozaicznej rzeczy jak np. obsługa flash-a.

Zresztą - nie ma imho co ciągnąć tej dyskusji.

Każdy dobrze wie jakie są plusy i minusy produktów Apple, to stary temat.


Wczoraj musialem zrootowac mojego androida zeby sobie zainstalowac wersje 4.0 systemu bo moj oem (HTC) stwierdzil ze nie ma sensu oficjalnie aktualizowac modelu telefonu z zeszlego roku skoro moge pojsc do sklepu i kupic jakis nowszy. Mysle ze to jest troche bardziej nie fair w stosunku do klienta niz brak pluginu flash. Mojego starusienkiego iphone moglem aktualizowac do momentu az sprzet to dzwigal.

Swoja droga troche ios'ow juz polamalem w swojej karierze i niestety zawsze chodzilo o pirackie appsy. Wiec jak zwykle jest to dorabianie ideologii.

Jezeli chodzi o cene to nie wiem o co chodzi.
Iphone 4s = 649$
Galaxy Nexus = 649$
Windows Phone = 620-690$

Tabletow nie bede wymienial ale tez ceny sa zblizone.
Notebookow tez nie bede wymienial bo rowniez ceny sa zblizone.

Teraz czekam az ktos postnie porownanie acera z macbookiem.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2011, 10:47 
Cytuj  
I to jest właśnie przykre, że niestety konkurencja nie potrafi zrobić telefonu/tablet, który byłby tak dobry jak Apple.
Tj. nie dostawał czkawki przy przełączaniu aplikacji, wczytywaniu ekranu etc. Nawet w najnowszym tablecie Samsunga ponoć występuje takie coś.
Swoją drogą faktycznie kiedyś miałem problem z telefonem Samsung i też nikt nie chciał pomóc. No to zmieniłem na iPhone, to jak się pojawił problem no to wyszły kwiatki z supportem lol.
Ale problem minął sam z siebie, dziś zamiast Bejrutu albo Portsmouth GPS i mapa google pokazuje mi pozycję <2 metry od faktycznej.


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2011, 21:34 
Cytuj  
arc S ma ktoś?

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2011, 19:28 
Cytuj  
Ja ostatnio zmienilem na HTC Mozart z WP 7. Poprzednio mialem tel z androidem i niestety po zainstalowaniu kilku aplikacji telefon zwalnial. Na WP7 nie widze tego. Ogolnie polecam zobaczyc telefon z tym systemem bo jakos malo sie o nim mowi a szkoda wg mnie (ahhhh iPhone! :/).

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2011, 20:06 
Cytuj  
h3h3, ładna banda hejterów apple


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2011, 21:20 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
I to jest właśnie przykre, że niestety konkurencja nie potrafi zrobić telefonu/tablet, który byłby tak dobry jak Apple.
Tj. nie dostawał czkawki przy przełączaniu aplikacji, wczytywaniu ekranu etc. Nawet w najnowszym tablecie Samsunga ponoć występuje takie coś.
Swoją drogą faktycznie kiedyś miałem problem z telefonem Samsung i też nikt nie chciał pomóc. No to zmieniłem na iPhone, to jak się pojawił problem no to wyszły kwiatki z supportem lol.
Ale problem minął sam z siebie, dziś zamiast Bejrutu albo Portsmouth GPS i mapa google pokazuje mi pozycję <2 metry od faktycznej.

To jest nomen omen kwestia systemu operacyjnego i środowiska programistycznego. Apple narzuce programistom bardzo rejstrykcyjne guidelines które muszą być przestrzegane a i same aplikacje na iOS są poprostu pisane z większą dbałością.
Android to linuks na telefon. Ze wszystkimi jego zaletami i wiadami. Przy czym wad ma więcej, bo na pc linuks x.org działa dobrze..

Microsoft z Windows 8 ma sporą szanse wprowadzić podobny poziom aplikacji na telefony co Apple.
WinRT jest bardzo szybki, jest odgórnie zaprojektowany do obsługi wielowątkowości. Jeno największa wada nowego API jest to ze nie obsługuje multi-windowed mode. Nie wiem jak oni bez tak podstawowego feature chcą to przepchnąc na desktopach ale zobaczymy czy nie dodadzą..

Takczy inaczej na chwile Microsoft będzie przed Apple, bo zaoferuje developrom wieloplatoforme środowisko. Piszesz appa i możesz go opchnąć na telefon, tablet, PC i prawdopdobnie nowego XBoxa ;p. (i gdzie tam jeszcze Win 8 będzie).

Android może się czuć zagrożony.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2011, 23:26 
Cytuj  
Mam androida 2.3.3 a za cholerę nie chce mi się zaktualizować android market. Miał ktoś taki problem? (HTC Desire Z). Od razu mówię że wolał bym uniknąć ściągania z nieznanego źródła apk.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 18:30 
Cytuj  
Moze kogos zainteresuje:
http://android.com.pl/news/programy/363 ... rania.html

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 19:59 
Cytuj  
dzieki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.