mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 17:05 
Cytuj  
X360 tyle na ten temat


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 17:17 
Cytuj  
Jesli konsola to tylko ps3. Mowie to jako "pecetowiec". W najblizszym roku x360 nie ma zadnego ciekawego exclusiva. Przynajmniej ja nie potrafilem sie niczego doszukac. Proponuje sie jednak wstrzymac z zakupem, az pojawia sie oczekiwane w tym roku tytuly.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 17:43 
Cytuj  
a po co exclusivy? Ja gram w GOW2 i naprawde gierka jest super fajna.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 17:53 
Cytuj  
Jesli masz w miare mocnego PC, to jako uzupelnienie PS3 bedzie idealnym wyborem, a jak nie masz to i tak warto brac maszynke Sony :). X360 to PC w innej budzie, na PS'ie mozna doswiadczyc wiecej pomyslowych gier vide Eye of Judgement, Timecrisis 4 czy chocby Little Big Planet - czyli gry typowo konsolowe.
Do tego dochodzi plus nie placenia za podstawowa funkcje online jaka jest granie :) Mozesz podlaczyc _kazda_ klawiature, myszke, kierownice na USB dzialajaca z PS3, x360 obsluguje chyba tylko marke MS. To samo z dyskiem - w PS3 mozesz zamontowac jaki chcesz dysk 2,5" lub kazdy dysk zewnetrzny na USB, x360 tylko produkty przeznaczone dla tej konsoli (oczywiscie odpowiednio drozsze - nie wspominajac o odbiorniku Wifi za ~300zl :) co w PS3 jest w standardzie).
Radze popatrzec po dostponych grach na dane platformy i zdecydowac, przeinalizuj tez jak chcesz podlaczyc konsolke do sieci. Jesli router masz daleko, to bedziesz musial ciagac kable lub dokupic odbiornik wifi za niemala kase.

Ae -> GoW2 to wlasnie exclusive, wiec co to za argument ;p Na PS3 jest za to zajebista seria Ratchet&Clank, ktora bije chyba kazda platformowke/zrecznosciowke na rynku.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 17:57 
Cytuj  
Jesli online, to tylko X360. Placisz 120 zet rocznie za full access, w zamian masz (najwazniejsze):
- niezawodnosc i brak lagow
- unifikacje (w kazdej grze online jest takie samo)
- system grup party niezalezny od gier
- wszelkiego rodzaju rankingi
- zaproszenia do gry z poziomu gry i dashboardu dla dowolnej osoby (nawet z poza friend listy)
- voice chat niezalezny od gier
- dostep do nowych dem na conajmniej 7 dni przed ich premiera
- online w wielu grach, ktorych wersje na PS3 online nie maja
- pelny dostep do swojego profilu z poziomu www
- i wiele innych...

A jesli mieszkasz w stanach to masz najwieksza wypozyczalnie filmow HD na swiecie ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 18:08 
Cytuj  
jesli online to ps3.
za darmo masz to wszystko co wymienil xanth powyzej (moze z wyjatkiem rankingow i dostepu z poziomu www, co w przypadku konsoli jest wrecz niezbedne skoro chcemy nia zastapic pc :) )

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 18:10 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
X360 to PC w innej budzie

Pokaz mi w xboxie cokolwiek z PC.

Cytuj:
Mozesz podlaczyc _kazda_ klawiature, myszke, kierownice na USB dzialajaca z PS3, x360 obsluguje chyba tylko marke MS

A to ciekawe, moja klawiatura usb Logitecha podlaczona do Xboxa nie ma nigdzie znaczka MS.

Cytuj:
To samo z dyskiem - w PS3 mozesz zamontowac jaki chcesz dysk 2,5" lub kazdy dysk zewnetrzny na USB, x360 tylko produkty przeznaczone dla tej konsoli (oczywiscie odpowiednio drozsze)

O rly? To ciekawe skad taki wysyp dyskow do X360 na allegro "bez obudowy"? I ciekawe jakim cudem moj Xbox czyta dysk usb WD na ktorym nosze filmy?

X.

PS. Mendol, serio masz np. voice chata niezaleznego od gry w ktora grasz? Naprawde mozesz zapraszac do grania z poziomu systemu dowolna osobe z poza listy friendow? Ciekawe :)


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 18:14 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Jesli online, to tylko X360. Placisz 120 zet rocznie za full access, w zamian masz (najwazniejsze):
- niezawodnosc i brak lagow

Jest i w PS3 (chyba ze nadal przegladasz net na SDI ;)
Cytuj:
- unifikacje (w kazdej grze online jest takie samo)

Co to w ogole znaczy? Tak samo nudne? ;) Nie rozumiem, mam gre x i jest granie po sieci, jest gra y i tez jest granie po sieci, procz tego ze to dwie rozne gry i typy rozgrywek..
Cytuj:
- system grup party niezalezny od gier

Jest i w PS3 - HOME
Cytuj:
- wszelkiego rodzaju rankingi

Czesciowo jest w PS3, choc nie widze sensu nad masturbowaniem sie pozycja 654335436 w swiecie w ilosci zdobytych achievow ;)
Cytuj:
- zaproszenia do gry z poziomu gri i dashboardu dla dowolnej osoby (nawet spoza friend listy)

Bedzie w PS3 - HOME
Cytuj:
- voice chat niezalezny od gier

Jest nawt i Videochat :)
Cytuj:
- dostep do nowych dem na conajmniej 7 dni przed ich premiera

Ach to wy za to placicie? ;) My to mamy w standardzie..
Cytuj:
- online w wielu grach, ktorych odpowiedniki na PS3 online nie maja

Z ciekawosci jakie to tytuly, bo nie kojarze?
Cytuj:
- pelny dostep do swojego profilu z poziomu www

Jest wprowadzany, czesciowo jest juz obsluga via www
Cytuj:
- i wiele innych...

Tez jest i w PS3 :)

Cytuj:
A jesli mieszkasz w stanach to masz najwieksza wypozyczalnie filmow HD na swiecie ;)

VOD jest na obydwu konsolach a nie jestem pewien czy akurat usluga MS jest wieksza..

X.[/quote]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 18:17 
Cytuj  
Cytuj:
Pokaz mi w xboxie cokolwiek z PC.


Gry ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 18:21 
Cytuj  
Unifikacja, to znaczy ze grajac w dowolna gre obsluga online jest taka sama, a takze mam dostep do wszystkich feature online systemu. Lacznie z pelna komunikacja z dowolna osoba grajaca w danym momencie w co innego (takze w grach single player).

Tak, wiem ze na PS3 jest "nawet" video chat (jakby go na xboxie nie bylo hehe). Co z tego, ze jesli gram w jakas gre, to najwyzej pogadam sobie z osoba, ktora w tym momencie gra razem ze mna.

Co do dem, to nie, nieprawda, nie macie tego w standardzie. Macie dema pozniej, niz sa na xboxie. Macie dema pozniej nawet, niz ludzie bez abonamentu gold ;)

Yog-Sothoth napisał(a):
Cytuj:
- online w wielu grach, ktorych odpowiedniki na PS3 online nie maja

Z ciekawosci jakie to tytuly, bo nie kojarze?

Chocby Virtua Fighter 5. Na PS3 online brak. Jest jeszcze pare innych tytulow, jak sobie przypomne to moge dopisac ;)

Dana napisał(a):
Cytuj:
Pokaz mi w xboxie cokolwiek z PC.

Gry ?

Ooo, to na PS3 nie ma zadnej gry, ktora pojawila sie tez na PC?

Fajni jestescie, naprawde ;)

X.

PS. Zapamietajcie sobie wreszcie jedno: wszystkie multiplatformy powstaja na X360. Na PS3 i PC to sa tylko porty i konwersje.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 18:38 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
PS. Zapamietajcie sobie wreszcie jedno: wszystkie multiplatformy powstaja na X360. Na PS3 i PC to sa tylko porty i konwersje.

Konsole sa do gier, czyli prostej rozrywki, wiec rozmawiajmy o exlusivach. Malo kto na tym forum nie posiada przyzwoitego pc z racji chocby grania w mmorpg. Pod tym wzgledem do tej pory byl remis, ale najblizszy rok zapowiada dominacje ps3. Dla microsoftu vista to tez platforma do gier wiec wypuszcza z opoznieniem swoje hity rowniez na nia.


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 18:39 
Cytuj  
Mnie to tam nie robi czy place te xx euro miesiecznie, przyzwyczajenie z mmo, a sam slyszalem o tym xbox live duzo dobrych rzeczy.
W zasadzie duzo przemawia za xboxem, tylko moja jedyna obawa to gry, ktore przegladam na xboxa to w wiekszej czesci fpsy.
No ale na 90% biore x'a na dzien dobry z nowym mortal kombat.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 18:44 
Cytuj  
Cytuj:
Pokaz mi w xboxie cokolwiek z PC.

Dobrze wiesz ze to metafora, xbox ma po prostu lineup bardzo podobny do PC, zreszta nawet biorac pod uwage architekture samego klocka jest ona blizsza PC niz konsoli :)

Cytuj:
A to ciekawe, moja klawiatura usb Logitecha podlaczona do Xboxa nie ma nigdzie znaczka MS.

Rozumiem ze kierownice Logitecha G25 tez podlaczysz? :) Ale my bad, zapomnialem za MS bierze kase tylko za te wazniejsze funkcje.

Cytuj:
O rly? To ciekawe skad taki wysyp dyskow do X360 na allegro "bez obudowy"? I ciekawe jakim cudem moj Xbox czyta dysk usb WD na ktorym nosze filmy?

Nie wiem, moze z tira spadly, napewno nie jest to legalny proceder podlaczanie dyskow nie przeznaczonych dla X'a i sam dobrze o tym wiesz. Odnosnie dyskow to chyba MS prowadzil akcje dla posiadaczy arcadow/Core, ktorzy mogli za jakies grosze kupic sobie dysk od MS w celu instalacji NXE.

Cytuj:
Co do dem, to nie, nieprawda, nie macie tego w standardzie. Macie dema pozniej, niz sa na xboxie. Macie dema pozniej nawet, niz ludzie bez abonamentu gold

Wymien te dema, bo jakos ostatnio z tego co zauwazylem wszystko wchodzi rowno lub z wahaniem 1-2 dni w _obydwie_ strony. Tak samo czekam na te tytuly na PS3 bez multi.

Cytuj:
PS. Zapamietajcie sobie wreszcie jedno: wszystkie multiplatformy powstaja na X360. Na PS3 i PC to sa tylko porty i konwersje.

Do tej pory byla to zdecydowana wiekszosc co jest logiczne, jako ze X byl pierwsza konsola nowej generacji na rynku, jednak teraz nie liczylbym na to, wystarczy spojrzec chocby na Wieska ed. konsolowa.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 19:14 
Cytuj  
Cytuj:
PS. Zapamietajcie sobie wreszcie jedno: wszystkie multiplatformy powstaja na X360. Na PS3 i PC to sa tylko porty i konwersje.


?

Z głowy moge wymienić Fallouta 3 i Bioshocka, które mimo że zostały "spłycone pod konsole", pierwotnie powstawały na PC.

Dalej, Left 4 Dead i Orange Box. Dalej, Red Alert 3.

A z dawnych czasów można wymienić chociażby Halo, który powstał na PC a potem został dopiero dopieszczony na Xa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 19:14 
Cytuj  
oo xanth czyli do voicechata w x360 moge podpiac dowolne sluchawki?
tak jak np bt sluchawki nokii do ps3? nie wiedzialem, zwracam honor ;p

dema? dem mamy tyle, ze nie nadazam grac :)
na x360 z tego co pamietam byla bida, regionizacja, a to tylko dla usa, to tylko dla jap, dla eu najpozniej. nietrafiony argument zupelnie.

multiplatformy to kupa z zalozenia.

i tak jak tor zauwazyl. 90% TEGO forum ma pc sredniej klasy bo jest to forum o MMO, w ktore w 99% przypadkow gra sie na PC.
w zwiazku z czym kupowanie x360 dla uzytkownikow tego forum mija sie z celem :)
xanth zapominasz o jednym. nadal te dema mamy za darmo, za gold na x360 musisz placic.

no i na koniec bo dawno nie bylo.
moze pogadamy i porownamy x360 i ps3, ja wiem za rok moze?
bo jakby nie patrzec ms bedzie mial caly czas przewaga czasowa nad sony. a wraz z uplywem czasu widac, ze traci to co wypracowal na poczatku i staje sie popierdolka w domu.
od pol roku moj x360 stoi w kacie i sie kurzy a naprawde Xanth, nie sadze zebys mial okazje pograc w polowe tych gier, ktore ja mam na x360.
mam wiec troche lepsze porownanie i nie opieram sie na 'rankingach' gamespotu czy ign.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 19:33 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Dobrze wiesz ze to metafora, xbox ma po prostu lineup bardzo podobny do PC, zreszta nawet biorac pod uwage architekture samego klocka jest ona blizsza PC niz konsoli :)


W dupie mam architekture, wyglad, kolor, logo, przeslanie, ilosc portow usb, ksztalt zasilacza, naped optyczny, wielkosc dysku.
Experience jest tak samo konsolowy jak na ps3.

Cytuj:
A to ciekawe, moja klawiatura usb Logitecha podlaczona do Xboxa nie ma nigdzie znaczka MS.

Rozumiem ze kierownice Logitecha G25 tez podlaczysz? :) Ale my bad, zapomnialem za MS bierze kase tylko za te wazniejsze funkcje.

Jedyny powod dla ktorego sony rozdaje tyle za darmo to startowa cena konsoli.

Cytuj:
O rly? To ciekawe skad taki wysyp dyskow do X360 na allegro "bez obudowy"? I ciekawe jakim cudem moj Xbox czyta dysk usb WD na ktorym nosze filmy?

Nie wiem, moze z tira spadly, napewno nie jest to legalny proceder podlaczanie dyskow nie przeznaczonych dla X'a i sam dobrze o tym wiesz. Odnosnie dyskow to chyba MS prowadzil akcje dla posiadaczy arcadow/Core, ktorzy mogli za jakies grosze kupic sobie dysk od MS w celu instalacji NXE.

Jest prawie tak samo nielegalne jak granie na tv marki sony.
A od kiedy potrzeba dysk do instalacji NXE, wypisujesz wszystko co ci przyjdzie do glowy majac nadzieje ze ktos sie nabierze?

Cytuj:
Do tej pory byla to zdecydowana wiekszosc co jest logiczne, jako ze X byl pierwsza konsola nowej generacji na rynku, jednak teraz nie liczylbym na to, wystarczy spojrzec chocby na Wieska ed. konsolowa.


Wiesiek, zajebisty przyklad produkcji polegajacy na sportowaniu contentu na inny silnik.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 19:37 
Cytuj  
Mendolku, po pierwsze oczywiscie, ze moge podlaczyc dowolne sluchawki, wystarczy, ze maja micro jacka. Dowolna przejciowka to zalatwi. I zapominasz, ze headseta podlacza sie do pada, czyli bezprzewodowosc z marszu odpada ;)

Czemu ciagle sie upierasz, ze nie placac za Gold nie mam dem? Oczywiscie ze mam, nie mam jedynie dostepu do wersji przedpremierowych przed premiera. Od premiery dema mam dostep do woli za darmo ;)

Hehe, rok temu kupilem xboxa i od roku ciagle slysze "pogadamy za rok" ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 19:39 
Cytuj  
no no 62 strony. ciekawe jak dlugo damy rade :)
to moze powiem tak.
nie bylo i nie ma jak do tej pory takiej gry na x360 jak MGS, little big planet i uncharted. po 2009 roku okaze sie kto wygra.
i czemu bedzie to DFO :)

no sluchawki masz przypisane do pada ;-) jakos wole rozwiazanie z ps3.
tez mam x360 od roku i jakies 40 gier wypalonych...
i tak naprawde podobaly mi sie forza2, mass effect, lost oddysey i burnout paradise.
reszty nawet nie wypalam bo nie warto marnowac plyty.
i ROK temu x360 BYL zajebisty.
teraz jest bo jest, a zajebiste to jest ps3 :)


ah zapomnialem, konwersja mkv2vob to jakies 5minut i mozna ogladac na ps3.
ciekawe jak na x360 to wyglada :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 19:55 
Cytuj  
nope 360 nie jest już lead platformą dla devsów, już nie, google "ps3 lead platform"

jeśli dodamy do tego cytat devsa z Epic odnośnie Gears "We pushed the 360 to the limits" wszystko się wyjaśnia...


_________________
you are already dead

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2008, 20:03 
Cytuj  
redruM napisał(a):
jeśli dodamy do tego cytat devsa z Epic odnośnie Gears "We pushed the 360 to the limits" wszystko się wyjaśnia...


Oj no i? A Uncharted 2 bedzie wykorzystywalo 100% mocy PS3 wiec?

http://www.psu.com/Uncharted-2--Among-T ... 698-p0.php

Bajki o nieskonczonej mocy CELLA i PS3 mozna sobie o kant dupy potluc skoro 2 lata po premierze mamy 100% mocy. Cos slabo.......


"tez mam x360 od roku i jakies 40 gier wypalonych...
i tak naprawde podobaly mi sie forza2, mass effect, lost oddysey i burnout paradise.
reszty nawet nie wypalam bo nie warto marnowac plyty."


Mendol bez obrazy ale tobie sie 99% gier nie podoba wiec sorry ale dla mnie nie jestes wyznacznikiem jakosci gier.
Od siebie napisze ze na PS3 nie warto kupowac nic wiecej oprocz MGS4, LBP i Uncharted - reszta to wiekszy czy mniejszy CRAP lub moge w inne gry zagrac w lepszej jakosci na Xie. No moze jeszcze GT5 bo to jednak kontynuacja legendy.

Hmmm.. wymienilem 4 tytuly, tyle co ty na Xa - cos nie jestem zaskoczony. :-)


Ostatnio edytowano 29 gru 2008, 20:08 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.