mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 382  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 19:21 
Cytuj  
Mam problem.

Nie mogę za ch. sprawić żeby były widoczne ukryte pliki i foldery, za każdym razem jak zaznaczam tą opcję w Opcje folderów -> Widok -> Pokaż ukryte pliki i foldery po czym klikam zastosuj - nie daje to żadnego rezultatu.

System ignoruje moje polecenia! Czy ktoś ma jakiś pomysł? Może złapałem jakiegoś syfa z neta i teraz się mści?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 19:50 
Cytuj  
No ale może tak jaki system?

No i sprawdź czy to konto Administratora / z prawami Administratora czy czasami nie ma ograniczeń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 20:00 
Cytuj  
Windows XP Pro.

Ten system mam zainstalowany od dłuższego czasu (coś koło roku) a dopiero ostatnio wystąpił problem (tzn po prostu potrzebowałem dostać się do jednego folderu a tu gucio).


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 20:01 
Cytuj  
Z googelz~

Kod:
I had the similar problem was infected with Worm/VB.AIF seems to be custom-made in VB

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 10:41 
Cytuj  
Dobra, sytuacja nabiera pikanterii. Zainstalowałem sobie Kasperskiego żeby mi wyjebał wszelki zbędny stuff z kompa, no to wyjebał, ale ten robak ciągle musi siedzieć na kompie.

Mogę sobie przywrócić widoczność plików ukrytych ale tylko za pomocą rejestru (Thx Oyci3c) i co śmieszniejsze - powstał nowy problem który wygląda mniej więcej tak, że jak wejdę w Mój Komputer i próbuję otworzyć dowolną partycję za pomocą dwukliku to wyskakuje:

Obrazek

Oczywiście można normalnie przeglądać zawartość dysków poprzez okienko adresu w Explorerze no ale kuźwa. ;)

Więc teraz proszę o pomoc w dwóch problemach: jak pozbyć się tego robala i jak sprawić żeby partycje chciały się otwierać same?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 10:46 
Cytuj  
wejdź do konsoli i przeglądnij listę plików ukrytych i systemowych w głównym katalogu


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 10:46 
Cytuj  
wklep w uruchom regsvr32 /i shell32.dll

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 10:48 
Cytuj  
O Dana wielkie dzięki, pomogło na te ukryte pliki i foldery ale ciągle nie mogę chodzić normalnie po partycjach. Ktoś ma jakiś pomysł?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 10:54 
Cytuj  
http://devterch.com/blog/31/fixing-drive-errors-after-a-virus-attack-of-autorun-inf/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 10:59 
Cytuj  
No zajebicha po prostu, dziękuję po raz drugi!

Tak to jest jak ktoś korzysta z kompa pod twoją nieobecność, sam łażę po necie od iluśtam lat i zawsze wiem gdzie włazić a gdzie nie włazić żeby mieć czysty komp. Do wczoraj żadnego antywira/whatever nie miałem nawet bo niepotrzebny.

Chyba czas jakieś hasło założyć, bo konieczność reinstalki to byłaby tragedia.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 11:50 
Cytuj  
Ogólnie jest to bardzo, bardzo powszechne przy korzystaniu z punktów ksero - po powrocie zawsze skanuję pendrive'y antywirusem, bo już 2 razy musiałem tego wirusa usuwać ręcznie...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 14:35 
Cytuj  
Razoth, ja mialem kiedys wirusa, ktory powodowal, ze nie mozna bylo wejsc dwuklikiem na partycje. Jedynie ppm -> exploruj. Po formacie nic nie pomoglo, bo to chyba taki wirus co sie zapisuje w tej przestrzeni miedzy partycjami czy cos ;] ale nie wiem czy to podobny problem...

Ale szczerze polecam jakiegos anty wirusa, czy firewall cokolwiek, bo nawet nie wiesz kiedy a wszystko sie spierdoli. Ja jak mialem win xp, service pack 1 czy 2, to po polaczeniu do netu momentalnie byl syf. imo "wiedza po jakich stronah chodzic" to polowa sukcesu.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 14:49 
Cytuj  
No już Dana mi dał dwa gotowe rozwiązania także problemy z głowy mam.

Mi nigdy nic się nie pierdoli kiedy tylko ja korzystam z kompa, są dwie możliwości - albo właśnie coś przeniosłem poprzez ipoda, bo fakt faktem chodziłem do punktów ksero/druku żeby coś tam sobie "przelać na papier" albo to wina szwagra który wbijał czasem i korzystał z neta kiedy mnie nie było.

Anyway ważne, że już wszystko działa.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 15:27 
Cytuj  
Razoth napisał(a):

Tak to jest jak ktoś korzysta z kompa pod twoją nieobecność, sam łażę po necie od iluśtam lat i zawsze wiem gdzie włazić a gdzie nie włazić żeby mieć czysty komp. Do wczoraj żadnego antywira/whatever nie miałem nawet bo niepotrzebny.


Nie rozumiem takiego podejścia, jest sporo nie najgorszych darmowych antyvirów, więc posiadanie takowego nic nie kosztuje, a może oszczędzić ci naprawdę sporo czasu/kasy kiedyś. Szczególnie że teraz syf można złapać nawet na jakiejś dużej teoretycznie w pełni bezpiecznej stronie z banera albo tym podobnego gówna...

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 23:34 
Cytuj  
@up:
http://niebezpiecznik.pl/post/grozne-ci ... -flashowe/
coś w tym jest...

Kto mi poleci program do montowania filmów? Najlepiej jakiś prosty, żebym go szybko ogarnął, ale żeby można było wyciąć, posklejać, podłożyć dźwięk, fade in/out dźwięku i obrazu itepe itede.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2010, 00:59 
Cytuj  
virtualdub?

windows movie maker? ;p


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2010, 10:20 
Cytuj  
Nie chcę zakładać nowego tematu, a ten jest dość często odwiedzany - uważajcie na sterowniki ze strony Lenovo.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2010, 15:03 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
virtualdub?

windows movie maker? ;p

No cóż, bd musiał to w końcu posprawdzać, ale nie zdziwie się jak skończę na adobe premiere xP

@up: imo to zasługuje na nowy thread.

EDIT:
Ktoś wie o co cho z tym? (skoki prędkości)
Obrazek


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 30 cze 2010, 19:55 
Cytuj  
Wgrywalem nowego windowsa, i jakims cudem wrzuycilem go na zla partycje. Przy wyborze partycji dalem zeby sformatowal ja na szybko, no i wyszstkie moje dane poszly w pizdu.
Pytanie: czy jest jakakolwiek szansa na odzyskanie czegos ? Nic nie dogrywalem, tylko sam windows sie nagral wiec moze nie nadpisalo ?

Jakis program do tego ? Jakie szanse na odzyskanie ?


_________________
Be cool,be Ziolo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2010, 19:57 
Cytuj  
Icrom - noob question ;p a to nie jest po prostu czas miedzy kolejnymi part'ami?


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 382  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.