mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2012, 11:59 
Cytuj  
Nie apple się nie kreuje na jakąś pros-super-premium markę. Te wszystkie pedalskie prezentacje z jobsem w roli głównej były tak dla picu. Podobnie salony, wyglądają jak chuj wie co a w środku jeden model tabletu, telefonu i 2 komputerów, brakuje tylko ołtarzyków. Równie dobrze mogliby ten towar wrzucić na półkę w euro RTV. Ale przecież musi być ekskluzywnie :roll:.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2012, 13:17 
Cytuj  
Mark, dlaczego porównujesz do samsunga, przecież topowe modele HTC z wyglądu i działania zostawiają japko daleko, to tobie się wydaje ze jedyna alternatywa dla japka to samsung, chyba to specjalnie powtarzasz w postach, troszkę to nudne i przypomina polityczne gówno, ogarnij się, rozglądnij się po rynku co oferuje w temacie telefoników, serio iPhone i sprzęt od apple nigdy nie był topowy, był solidny, działający stabilnie, miał ciekawy inny wygląd, do tego apple dorobiło całej otoczki, którą łykają takie pelikany jak ty ale jak na 2012 rok to daruj sobie to bo staje się bardzo śmieszne.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2012, 13:53 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
4. gwarancja jest dwuletnia, musi być by sprzęt można było sprzedawać w EU. Debilowo kuzwa jakieś: http://www.apple.com/pl/legal/statutory-warranty/ Stuknij się w ten swój pusty czerep razoth i najpierw doczytaj a nie powtarzasz brednie zasłyszane "na dzielni".

To nie jest dwuletnia gwarancja, tylko w praktyce strona, która mówi w EU jest dwuletnia rękojmia na produkty kupowane dla potrzeb prywatnych i jak minie nasza 12 miesięczna gwarancja to możesz z tej rękojmi skorzystać. Ponadto realizaowana jest przez sprzedawcę, a nie przez Apple. Dokłądnie to samo prawo co na suszarkę za 40 zł z Biedronki z 6-12 miesięczną gwarancją.
Także nie Apple nie daje ci dwuletniej gwarancji, ani nie musi tego robić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2012, 14:29 
Cytuj  
Hah, jak widać Mareczek ciągle robi z siebie idiotę, ten ignore to był jednak dobry pomysł. Szkoda, że w cytatach już wypowiedzi widać tho.

@Sula: marnujesz tylko czas. :) No ale wolna wola.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2012, 14:52 
Cytuj  
Poziom trzyma. To trzeba przyznać.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2012, 15:26 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
i znów banda hejterów wypisuje idiotyzmy:
1. cena jest normalna, nowy szajsung galaxy Note ma być na starcie 50GBP droższy niż nowy Iphone 5. Ale ma mieć wbudowany czujnik rysika!!111 więc pewnie warto zabulić 550GBP+ za podstawową wersję. Zresztą płacisz za komfort który daje iOS, więc bez sensu jest porównywanie bebechów, wiadomo jak działa android, a mimo to cena iphonów nie jest w żadnym wypadku zaporowa, zawyżona etc. smartphony konkurencji często startują od znacznie wyższego pułapu. (czego inside pewnie i tak nie skumasz).

Galaxy note to galaxy s3?
Po za tym szajsun to szajsung. Na rynku są ciekawsze rozwiązania. Android z tego co widzę działa obecnie całkiem ok. Już od czasu 2.3.
I ma fajne mapy.

Cytuj:
3. na mapy nikogo nie stać, zresztą w telefonie to funkcjolność dodatkowa i nie najważniejsza (zresztą aktualne mapy w 99.99% spełniają doskonale swoje zadanie), na dłuższą metę płacenie haraczu google jest błędem i tyle. Tak jak pisałem, mnie najbardziej rozśmiesza sytuacja firm produkujących nawigacje samochodowe - są w kropce, imho google (wspaniała niekreująca się firma) kilka z nich niedługo chapnie.

LOL. Mapy to funkcjonalność, z której korzystam znacznie częściej niż z aparatu w telefonie. Zaraz dojdziemy do tego, że aparat jest zbędny, flash jest zbędny, przeglądarka jest zbędna i japko zacznie produkować kalkę nokii 3310 ;) Za 4000zł w ejpelstorze.

Cytuj:
4. gwarancja jest dwuletnia, musi być by sprzęt można było sprzedawać w EU. Debilowo kuzwa jakieś: http://www.apple.com/pl/legal/statutory-warranty/ Stuknij się w ten swój pusty czerep razoth i najpierw doczytaj a nie powtarzasz brednie zasłyszane "na dzielni".

To jest rękojmia, a nie gwarancja i dotyczy tylko konsumentów - jeśli ktoś brał na firmę to nie przysługuje mu prawo rękojmi.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2012, 20:15 
Cytuj  
Jako "hejter" nienawidzący firmy Apple muszę dodać, że bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie wytrzymałość nowego telefonu od japka:

http://www.youtube.com/watch?v=s-JCVGu-BXw

Jest świetna imho. Rezygnacja ze szklanej kompromitacji przyniosła bardzo dobre efekty i na tym tle Galaxy S3 wypadł bardzo, ale to bardzo słabo (rzekłbym nawet, że chujowo po prostu). Role się odwróciły w tym temacie. Nowy procek zastosowany w iP5 również wyszedł zajebiście mimo, że "tylko" 2 rdzenie. Szkoda, że ekran został jedynie wydłużony.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2012, 20:47 
Cytuj  
Może ip5 jest wytrzymalszy ale na pewno nie dowodzi tego to co wkleiłeś. Telefony upadają w zupełnie przypadkowy sposób więc z dupy porównanie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2012, 20:51 
Cytuj  
To był tylko przykład, inne crashtesty zdają się to potwierdzać. Jak masz jakiś który pokazuje mniejszą podatność nowego Iphona na uszkodzenia utrudniające/uniemożliwiające użytkowanie to wklej. Z chęcią obejrzę i zrewiduję poglądy.

W końcu "nienawidzę" Apple.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2012, 20:55 
Cytuj  
Mogliby ludzie solidniej do tego podejść. Jak już chcą dla zaspokojenia ciekawości internetowej widowni rozbijać telefony, to warto żeby się zapoznali z podstawami prowadzenia badań. Solidnego testu nie widziałem więc nie wkleję. Do tego 90% userów nosi jakieś etui czy coś więc ochrona jest większa. Ja noszę telefony luzem i od paru lat nie pamiętam, żeby mi wypadł. Co oczywiście tez niczego nie dowodzi.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2012, 20:59 
Cytuj  
sula napisał(a):
Mark24 napisał(a):
4. gwarancja jest dwuletnia, musi być by sprzęt można było sprzedawać w EU. Debilowo kuzwa jakieś: http://www.apple.com/pl/legal/statutory-warranty/ Stuknij się w ten swój pusty czerep razoth i najpierw doczytaj a nie powtarzasz brednie zasłyszane "na dzielni".

To nie jest dwuletnia gwarancja, tylko w praktyce strona, która mówi w EU jest dwuletnia rękojmia na produkty kupowane dla potrzeb prywatnych i jak minie nasza 12 miesięczna gwarancja to możesz z tej rękojmi skorzystać. Ponadto realizaowana jest przez sprzedawcę, a nie przez Apple. Dokłądnie to samo prawo co na suszarkę za 40 zł z Biedronki z 6-12 miesięczną gwarancją.
Także nie Apple nie daje ci dwuletniej gwarancji, ani nie musi tego robić.


Ale autoryzowany sprzedawca produktów apple w Polsce i Europie daje Ci gwarancję na dwa lata. Więc owszem na produkty apple masz gwarancję conajmniej dwa lata. Ja jako zwykły konsument mam w 4 literach czy sprzęt mi wymieni sam Jobs czy zwykły Smith z angielskiego Currysa. Jak komuś to robi różnicę niech kupuje samsunga, który daje gwarancję na przeważającą większość swoich produktów zaledwie 12 miesięcy.

Razoth pisał, ze Samsung daje dwukrotnie dłuższą gwarancję (dokładnie, to, że apple daje dwukrotnie krótszą). W którym miejscu:
http://www.samsung.com/uk/support/warra ... Y.WARRANTY
headsety - 12 miesięcy
telewizory, dvd, bluray-e, etc. - 12 miesięcy
drukarki - 12 miesięcy


Naprawdę nie chce mi się dyskutować z żałosną gimbusownią (to nie do Ciebie Sula), bo poziom postów w tym topicu pisanych przez zaślepionych nienawiścią hejterów bije wszelkie rekordy.

btw. mojemu braciakowi (też hejter apple) zjebał się dwumiesięczny Samsung Galaxy S2. Polewam z niego in-real!

tak wogole to mam dla Ciebie dobra wiadomosc
moj firmowy galaxy 2 zaczal sie samoczynnie wylaczac
od ostatniego update'u cos sie pochrzanilo


rorororor rotfl...

Definitywny EOT z mojej strony - szkoda czasu i nerwów na przygłupów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2012, 21:04 
Cytuj  
Gwarancji od rękojmi (czy niezgodność towaru) nie rozróżniasz dalej. A poradziłeś już sobie z przychody vs zyski? hehe


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 30 wrz 2012, 21:09 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2012, 21:06 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mogliby ludzie solidniej do tego podejść. Jak już chcą dla zaspokojenia ciekawości internetowej widowni rozbijać telefony, to warto żeby się zapoznali z podstawami prowadzenia badań. Solidnego testu nie widziałem więc nie wkleję. Do tego 90% userów nosi jakieś etui czy coś więc ochrona jest większa. Ja noszę telefony luzem i od paru lat nie pamiętam, żeby mi wypadł. Co oczywiście tez niczego nie dowodzi.

Czepiasz się, test pokazał że jak samsung odpowiednio spadnie to się popsuje, japko wypadło lepiej. Fakt, że podczas "testu" nie zachowano idealnie tych samych warunków. Ale czy w przypadku samochodu też będziesz miał pretensję, że podczas zderzenia zachowa się inaczej niż podczas ustawianego testu pod gwiazdki?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2012, 21:11 
Cytuj  
Czepiam się tego typu testów, a nie akurat tego specjalnie. Losowy upadek pojedynczego egzemplarza niczego absolutnie nie dowodzi. Jak ktoś nie rozumie tego to nic nie poradzę.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2012, 21:13 
Cytuj  
Mam galaxy s ale kolejny telefon to bedzie chyba iphone. Mam dosc gownianych nakladek na androida ktorymi racza nas wszyscy na czele z samsungiem. Czekanie na updaty miesiacami o ile wogole racza update wypuscic. Kupuje iphona i mam pewnosc ze beda go wspierac aktualizowac i poprawiac przez kolejne +-3 generacje.Samsung wypuszcza pierdyliart smartphonow i szybko zapominaja o starszych modelach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2012, 21:38 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Mam galaxy s ale kolejny telefon to bedzie chyba iphone. Mam dosc gownianych nakladek na androida ktorymi racza nas wszyscy na czele z samsungiem. Czekanie na updaty miesiacami o ile wogole racza update wypuscic. Kupuje iphona i mam pewnosc ze beda go wspierac aktualizowac i poprawiac przez kolejne +-3 generacje.Samsung wypuszcza pierdyliart smartphonow i szybko zapominaja o starszych modelach.

Zgadzam się z Tobą ale po kilku latach z IPHONE (z jailbreakiem) nie jestem w stanie przełknąć braku swobody dostępu do telefonu. Taką swobodę daje samsung (z rootem) włącznie z normalnym kablem micro usb.

Przesiąść się nie przesiądę już nigdy bo kupiłem bardzo dużo aplikacji na androida.


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 00:38 
Cytuj  
Mapy to straszna wtopa, ale google maps w koncu trafia na app store, za jakis czas wszystko w ios wroci do normy.
Rozumiem tez zarzuty o snobizm uzytkownikow iphone, reputacje zawyzonej ceny etc.
Ale osobiscie nie kumam jak mozna kupic high endowy telefon z androidem, czesto drozszy od "luksusowego jablka" i nie czuc sie zrobionym w konia po paru miesiacach kiedy telefon jest outdated i modlic sie o to by vendor laskawie pozwolil zaktualizowac system. A sporo jest urzadzen ktore maja premiere z nienajswiezszym androidem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 07:44 
Cytuj  
Kupowałem sgs 2 z wersją systemu 2.3. Dostałem update do 4, więc chyba jednak nie jest tak jak piszesz do końca. Nie wspomnę że różnica kosmetyczna. Ip3 dostanie update to ios 6, skoro apple tak dba o starsze modele?


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 07:47 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Kupowałem sgs 2 z wersją systemu 2.3. Dostałem update do 4

A za chwile dostaniesz do Jelly Bean. Aktualizacja jest juz zapowiedziana.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 07:55 
Cytuj  
exodus napisał(a):
Mapy to straszna wtopa, ale google maps w koncu trafia na app store, za jakis czas wszystko w ios wroci do normy.
Rozumiem tez zarzuty o snobizm uzytkownikow iphone, reputacje zawyzonej ceny etc.
Ale osobiscie nie kumam jak mozna kupic high endowy telefon z androidem, czesto drozszy od "luksusowego jablka" i nie czuc sie zrobionym w konia po paru miesiacach kiedy telefon jest outdated i modlic sie o to by vendor laskawie pozwolil zaktualizowac system. A sporo jest urzadzen ktore maja premiere z nienajswiezszym androidem.

Po co mam sie modlić.
Poprostu sobie sciągne np. CynogenMod i zainstaluje taka wersje jaka mi sie podoba.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.