mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 18:26 
Cytuj  
no wygląda bardzo cool and hip, szkoda tylko że ta pinda to main char, trochę słaby immersion będzie

co do SFIV, cóż widocznie filmiki nie zmieściły się na pastgenowym dvd9

PS. w piątek w MM PS3 za 999zł, znowu będzie mordobicie i promocja potrwa całe 3minuty


_________________
you are already dead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 22:02 
Cytuj  
3min? Myslisz ze tak dlugo sie beda bic o ta 1 sztuke? Ja to sie wybiore do MM tylko po Rambosa na BR za 49zl :>


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 22:54 
Cytuj  
redruM napisał(a):
oby podali datę premiery


Z tego co mi sie obilo o uszy to premiera najwczesniej w 2010... niestety.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 22:56 
Cytuj  
Wersja na ps3 juz jest prawie skonczona, japonczyki dostana gierke w tym roku, niestety US/EU jest do tylu ze wzgledu na xboxa to chyba oczywiste i przykre zarazem.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 23:36 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Wersja na ps3 juz jest prawie skonczona, japonczyki dostana gierke w tym roku, niestety US/EU jest do tylu ze wzgledu na xboxa to chyba oczywiste i przykre zarazem.


W twoich fanbojowskich snach. Nikt ich nie zmusza do wstrzymywania premiery ze wzgledu na build x360, nawet jesli bylby daleko w tyle. Zreszta oczywiste jest ze skoro SE nie ma zadnego projektu opartego o White Engine na xboxa a silnik na tej platformie rozwijaja znaczy to ze robia to na FFXIII. To ze build na ps3 jest bardziej gotowy od xboxowego podejrzewam wyssales z palca bo niby skad masz to wiedziec.
To ze poczekamy pewnie z rok wynika z tego ze gre trzeba przetlumaczyc.

Oczywiscie wersja na ps3 bedzie zdecydowanie lepsza pod wzgledem graficznym, na jednym dysku i bedzie miala znacznie krotsze loadingi.
Btw jaka pogoda dzisiaj w Home?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 07:11 
Cytuj  
hmm np. stąd:

http://www.games-asia.com/finalfantasyx ... -3076.html

Playstation 3-PS3 USA(Region Free) RPG
Square Enix
$61.90

Release - Tuesday 10 February, 2009
PREORDER - Send Upon Arrival

skończ fanbojować i bronić blaszaka w plastikowej obudowie chłopak... :(

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 08:16 
Cytuj  
Cytuj:
Wersja na ps3 juz jest prawie skonczona, japonczyki dostana gierke w tym roku, niestety US/EU jest do tylu ze wzgledu na xboxa


Każdy FF w wersji US/EU był opóźniony o conajmniej 9 miesięcy i wersja na Xklocka nie koniecznie ma tu wiele do gadania.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 08:54 
Cytuj  
Dokladnie..... kazdy Final (sprawdzalem od siodemki w gore) mial conajmniej 6 miesiecy opoznienia w wersji US/EU co pewnie jest spowodowane przedewszystkim tlumaczeniem gry. Tak wiec XBOX 360 nie jest tu winny - mozliwe ze ze wzgledu na konwersje opoznienie bedzie dluzsze niz zwykle - tyle.

Postu Marka nawet nie komentuje bo szkoda slow na takiego fachmana od gier video. Gra nie ma potwierdzonej daty premiery na zadna platforme i w zadnym kraju, Square milczy i dementuje wszytkie plotki, DEMO jest zapowiedziane na 16 kwietnia bodajze a Marek daje linka do sklepu internetowego ktory jest taka wyrocznia w sprawie dat premier jak ja w sprawie baletu..... N/C. W 2009 bedzie tylko i wylacznie wersja JAPONSKA w JAPONII i PO JAPONSKU - to co wypisuje ten sklep to bzdury do kwardatu. Zamow sobie Mark i nie omieszkaj pochwalic sie czy ci wysla w lutym wersje USA/Region Free skoro tak ladnie pogrubiles ta date. :-)

Skonczcie najezdzac na XBOX'a bo ani nie macie do tego podstaw ani argumentow - przynajmniej w tym przypadku.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 15:13 
Cytuj  
DOKŁADNIE KAŻDA gra na PS3 jest region free - tak dla uświadomienia podstaw...

gry na PS3 nie mają blokad regionalnych.

Mnie japońska wersja FFXIII w ogóle nie interesuje, a sklep wczoraj wygoglowałem przy innej okazji (white knight chronicles w którego japońce już się zagrywają, EU wkrótce, a PCty bez względu na rodzaj obudowy czy to blacha czy plastik nigdy nie będą się zagrywać ;), nie rozumiem tylko Kabraxis skąd twierdzenie, że sklep jest zły i na pewno jego głównym celem jest podawanie złych dat preorderu FFXIII :o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 15:34 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
że sklep jest zły i na pewno jego głównym celem jest podawanie złych dat preorderu FFXIII :o


Bo takie sklepy zeruja na kretynach takich jak ty postujacych linki i robiacych im darmowa reklame.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 15:58 
Cytuj  
Cytuj:
Square Enix has mentioned in the past that the PS3 version was practically finished and going through the final touch-ups for release in Japan this year. So, why is it that the US and Europe will be getting the game one year later? Square Enix execs have made it crystal clear that the game will not hit our shores until the porting/development has finished for the Xbox 360.
In a recent meeting, Square Enix revealed that the earliest US and Europe would see Final Fantasy XIII would be in April of 2010. Originally, the execs at Square Enix hinted that the game would arrive in 2009 for the US territory. However, this all changed after last E3, where the studio heads revealed that a deal has been struck just before the conference with Microsoft, for a simultaneous release on the PS3 and Xbox 360.

Cytuj:
Why couldn’t the finished version just get released first and tack on some extras onto the later version? The reason is because that wasn’t part of the deal when Microsoft dropped millions into Square Enix’s lap.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 16:39 
Cytuj  
Motopompa ja wiem to co ty cytujesz. Opoznienie tak czy siak by bylo bo zawsze bylo przy Finalach - teraz ze wzgledu na X'a bedzie troszke dluzsze (rok) niz p przypadku poprzednich Finali (od 6 do 9 miesiecy roznicy miedzy wersjami JAP a US/EU)

Dla konkretnego wyjasnienia sytuacji wygladalo to dokladnie tak:

FF VII --> premiera wlasciwie rownoczesna na calym swiecie (1 dzien roznicy)
FF VIII --> JAP 11 lutego 1999, USA 7 września 1999, EU 27 października 1999
FF IX --> JAP 7 lipca 2000, USA 14 listopada 2000, EU 16 lutego 2001
FF X --> JAP Lipiec 19 2001, USA Styczen 31, 2002, EU Maj 29, 2002
FF X-2 --> JAP 13 marca, 2003, USA 18 listopada, 2003
FF XII --> JAP 16 marca 2006, USA 31 października 2006, EU 16 marca 2007
FF Tactics --> JAP 20 czerwca 1997, USA 28 stycznia 1998

Od osemki w gore opoznienie BYLO ZAWSZE czasem ponad polroczne w stosunku do wersji USA, do EU jeszcze dluzej. Wiec nie wiem o co wam chodzi zadna w tym wina XBOX'a.... widocznie poprostu taka jest polityka firmy. A ze ludzie sa wyglodzeni bo na PS3 nie ma w co grac to musza jakies usprawiedliwienia podawac - weic wybrali najprostsze - winny jest XBOX......

Mark --> Wiem ze gry sa regionfree mi chodzi o to ze w tym roku FF XIII zostanie wydany tylko w Japonii i po Japonsku.
Plus to ze podawanie jako zrodla informacji na temat daty premiery gry preorderu ze sklepu internetowego w czasach gdy w niektorych sklepach mozna juz skladac preordery na SC2 czy Diablo 3 jest lekkim failem.

Pisanie o Xie jako o pececie zreszta tez - blizej PS3 ma do PCta - min. przez obowiazkowe instalacje gier niz X, w ktorym dalej jak to na konsoli powinno byc odpakowuje gre, wkladam do czytnika i po minucie juz gram.
W FF XIII ja bede juz sobie chodzil na Xie a ty bedziesz ogladal napis "installing" - zupelnie jak na PCcie. :-)

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 16:58 
Cytuj  
Cytuj:
A ze ludzie sa wyglodzeni bo na PS3 nie ma w co grac
- bzdura :D


Cytuj:
W FF XIII ja bede juz sobie chodzil na Xie a ty bedziesz ogladal napis "installing" - zupelnie jak na PCcie.
- nadrobi w "3" lokacji albo w momencie jak Xowcy będą przekładać płytę :D.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 17:05 
Cytuj  
Najpierw napisales, ze jest delay z powodu xboxa, a zaraz po tym piszesz, ze nie ma w tym zadnej ich winny.
Pi razy drzwi mamy polroczne opoznienie, na ktore M$ nie mogloby sobie pozwolic.Wiadomo, ze slabsza wersja na xboxa, pojawiajac sie po ~6 miesiacach po premierze nie zrobilaby zadnej furory i raczej bylaby przemilczana przez community zagrywajace sie juz od dobrego czasu w ten tytul na ps3.
pS.Opoznienie zawsze jest ze wzgledu na tlumaczenie, tylko ze teraz mamy czekac dodatkowo pare miesiecy z powodu chciwosci M$.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 17:12 
Cytuj  
Co do blureja to przyda sie tylko na gry na ps3 i filmy... Jedna plyta z tego co pamietam kosztuje ~60 zl. Nawet nie jest RW wiec sorry, ale duzo lepiej jest sobie kupic dysk 1TB
Apropo przechwalania sie 'ja mam bluraya w mojej konsoli' :roll:


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 17:12 
Cytuj  
egroM napisał(a):
Cytuj:
A ze ludzie sa wyglodzeni bo na PS3 nie ma w co grac
- bzdura :D
Nie jest to bzdura bo to nie jest fakt czy prawda objawiona tylko moja bardzo subiektywna opinia.
Inna sprawa ze rzucanie sie jak szczerbaty na suchary na co prawda bardzo dobrego ale nie jakos rewolucyjno/przelomowo/superzajebistego FPSa i kreowanie go na najlepsza gre akcja wogole, zawsze i wszechczasow dla mnie swidczy o pewnym wyposzczeniu. :-)

egroM napisał(a):
Cytuj:
W FF XIII ja bede juz sobie chodzil na Xie a ty bedziesz ogladal napis "installing" - zupelnie jak na PCcie.
- nadrobi w "3" lokacji albo w momencie jak Xowcy będą przekładać płytę :D.

Dlugosz loadingow? Pozyjemy, zobaczymy - w wielu multiplatformowkach mimo instalacji na PS3 gra wcale sie szybciej nie wczytuje a nawet jesli tak to musialbys to mierzyc stoperem z dokladnoscia do dziesiatych czesci sekundy... wiec wiesz. :-)
Co do zmieniania plyt - raz na klikanascie godzin to nawet jest zalecane przez lekarzy zeby wstac i rozprostowac kosci. :-)

Cytuj:
Wiadomo, ze slabsza wersja na xboxa, pojawiajac sie po ~6 miesiacach po premierze nie zrobilaby zadnej furory

Dlaczego slabsza? Wersje PS3/XBOX maja sie czyms roznic? Pytam serio, nie fanbojsko bo moze po prostu czegos nie wiem.....


Ostatnio edytowano 29 sty 2009, 17:21 przez Kabraxis, łącznie edytowano 3 razy
****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 17:17 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
Co do blureja to przyda sie tylko na gry na ps3 i filmy... Jedna plyta z tego co pamietam kosztuje ~60 zl. Nawet nie jest RW wiec sorry, ale duzo lepiej jest sobie kupic dysk 1TB
Apropo przechwalania sie 'ja mam bluraya w mojej konsoli' :roll:

Radze sie przyzwyczaic do mysli, ze konsole sony wyznaczaja standardy w tej dziedzinie i za jakis czas bedziesz wkladal blu-ray do swojego PC.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 29 sty 2009, 17:19 przez Motopompa, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 8
Dołączył(a): 28.12.2008
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 17:18 
Cytuj  
Kabraxis, przecież poza godnym uwagi Fable2 i GoW2 na ps3 jest praktycznie to samo co na xboxa. To, że Tobie nie podobają się exclusivy na ps3 nie świadczy, że nie ma w co grać. Wręcz przeciwnie. Niestety bezsensownie atakujesz ps3 na każdym kroku, jak nie tu to na innych forach. Wyluzuj trochę. Po prostu masz zjebany gust co do gier i to już nie nasza wina.


Ostatnio edytowano 29 sty 2009, 17:20 przez flm, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 17:19 
Cytuj  
no oczywiscie, ze opcjonalnie. bo przeciez wcale nie zmusi cie do tego fakt, ze bedziesz musial smigac z 4dvd i sluchac jak twoj naped nabiera rozpedu, halasujac jak smiglowiec, zeby wczytac kolejna lokacje.
sorry kabraxis ale nie pierdol mi o opcjonalnym instalowaniu na x360.
btw. apropos i mierzyc. ale to tak na marginesie.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 17:22 
Cytuj  
apropos... zapamietam...
@Motopompa tylko jak bede kupowal oryginalne gry, filmy.
A jesli tak bedzie to poprostu blu ray zastapi dvd i nie skonczy sie chwalenie ps3 za naped.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.