mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 17:38 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
btw. apropos i mierzyc. ale to tak na marginesie.


"a propos" jak juz cos - medrcze. Orta poprawilem jeszcze przed twoim postem, czasem jak sie szybko pisze to cos sie przemknie. :-)
Pozatym raz na powiedzmy 20h wstac i przelozyc plyte - no tragedia, dzieki temu mam konsole tansza o kilkaset zlotych wiec zdobede sie na tyle ruchu.

Cytuj:
"Radze sie przyzwyczaic do mysli, ze konsole sony wyznaczaja standardy w tej dziedzinie i za jakis czas bedziesz wkladal blu-ray do swojego PC."
tylko ze wtedy plyta bedzie po 5 zlotych a naped po 150.

Cytuj:
To, że Tobie nie podobają się exclusivy na ps3 nie świadczy, że nie ma w co grać. Wręcz przeciwnie. Niestety bezsensownie atakujesz ps3 na każdym kroku, jak nie tu to na innych forach. Wyluzuj trochę. Po prostu masz zjebany gust co do gier i to już nie nasza wina.


Pisze ze to jest moja subiektywna opinia wiec? What's your point?
Atakuje bo to jak na swoja cene i marke wyrobiona poprzednimi wersjami konsoli sprzet slaby i nie spelniajacy moich oczekiwan.
Po prostu po Sony spodziewalem sie czegos wiecej niz konsoli ktora po ponad dwoch latach nie zniszczyla jeszcze slabszego i gorszego wg. was XBOXa. I nie zanosi sie na to w najblizszej przyszlosci.
Exclusivy siadaja mi dwa - LBP i MGS4 - reszta z Killzone 2 na czele to przehypowany, wiekszy lub mniejszy shicik.

natomiast po ostatnich wypowiedziach prezesa SCE utwierdzilem sie tylko w przekonaniu ze Sony powinno pozostac przy produkcji TV - lepiej im to wychodzi. :-)


Posty: 8
Dołączył(a): 28.12.2008
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 17:42 
Cytuj  
niech ci będzie :)

Dodam, że w MM od jutra jest promocja http://www.mediamarkt.pl/lodz_galeria/gazetka/ 6 strona.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 18:40 
Cytuj  
Chetnie bym kontynuowal temat Kabraxis, ale nie mam do czego sie odniesc.Napisales bardziej o swoich gustach i enigmatycznie o oczekiwaniach.Niby o gustach sie nie dyskutuje, ale kiedy ktos slucha i zachwyca sie Doda to jednak mam prawo zaszufladkowac go do grona idiotow.Tak zle Cie nie oceniam, ale wydajesz sie byc podatny na marketing + ciezko Ci jest sie przyznac, ze mogles wybrac lepsza konsole i komentujesz wszystko, odwaracajac kota ogonem.
I fakt, ze czegokolwiek spodziewales sie od sony mowi sam za siebie.
Ja od M$ niczego nigdy nie oczekiwalem, no chyba, ze psucia rynku i czarnego pr.

Co do FFXIII to musisz przyznac, ze ludzie poza JP mogliby cieszyc sie w tym roku przygodami Lighting i Snow gdyby nie xbox.(zapewne tego nie zrobisz)
edit:Ciekawostka
Sony PS3 Now Supports Pioneer 400GB Blu-ray Discs


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 19:44 
Cytuj  
poza tym.

raz na 20h? OK. pograj w mass effecta to pogadamy.

x360 w porownaniu do xboxa to full wypas...

masz konsole kilkaset zlotych tansza... i jak juz pisalismy 1000 razy.
z napedem dvd, bez wifi, z malym dyskiem twardym...
i mozemy tak bez konca.

no skoro wypowiedzi prezesa SCE utwierdzaja cie w czyms, to ciekawe co sadzisz o MS...

moim zdaniem pieprzysz troche tylko zeby pokazac jaki to jestes staly w pogladach. a tak na dobra sprawe o grach na x360 jak i ps3 masz nikle pojecie...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 21:18 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
poza tym.

no skoro wypowiedzi prezesa SCE utwierdzaja cie w czyms, to ciekawe co sadzisz o MS....


A sluchales/czytales je chociaz? To poczytaj jakie brednia wygaduje ten pan. Nie bede dawal linkow - wysil sie. :-) Ostatnie wypowiedzi na temat rynku konsol i sprawy wspierania developerow przez Sony - poprostu rece opadaja jak sie skosnookiego kolegi slucha.

Mendol napisał(a):
moim zdaniem pieprzysz troche tylko zeby pokazac jaki to jestes staly w pogladach. a tak na dobra sprawe o grach na x360 jak i ps3 masz nikle pojecie...

Poglady jak dupa - kazdy ma swoje. Ja nie uznaje sie za jakiegos guru, gralem na obu konsolach w wiekszosc glosnych hitow i nie widze nic co ma PS3 a czego nie ma XBOX - oprocz BluRay, ktory dla mnie jest i zaleta i wada wiec wychodzi na zero.
Oczywiscie nie moge sie rownac z toba ale wiesz..... nie chce mi sie tego calego stuffu sciagac z netu aby potem lansowac sie w ile ja to gier nie gralem - w to co trzeba i w to co chcialem to gralem. :-)

Teraz czekam (i to bardzo) na Street Fighter 4, ktory (i przyznaje to bez bicia bo takie sa fakty) moze byc wlasciwie pierwszym multiplatrormerem lepszym na PS3 niz na X'ie - ze wzgledu na dodatkowy content ktory sie nie miesci na DVD9. Szkoda tylko ze ponad dwa lata zajelo developerom dojscie do wniosku ze Bluray jednak ma te 25GB i mozna tam wrzucic jakies fajne rzeczy. I nie mow mi ze gry na PS3 wykorzystuja cala 25GB plyte BluRay bo cie zabije smiechem - jedyna gra to jak narazie po ktorej widac ze jest na nextgen nosniku to MGS4 - koniec.

Exclusivy, exclusivami ale jesli mam do wyboru dwie identycznie wygladajace i identyczne pod wzgledem contentu wersje gry to wyborie ta tansza (czyli XBOX ze wzgledu na tansza konsole). W w/w przypadku chyba pierwszy raz postawie plusik na wersji PS3 bo CHOC RAZ ktos pomyslal i zrobil cos co by mnie do tej wersji przekonalo.

"ciezko Ci jest sie przyznac, ze mogles wybrac lepsza konsole"
Nie kumam was.... nie przekonacie mnie ze PS3 jest lepsze od XBOX'a no bo jak juz setki razy pisalem dla mnie nie jest i dla kilkunastu milionow ludzi rowniez. XBOX oferuje dokladnie to samo co PS3 minus BluRay, ktorego ja narazie w wydanych do tej pory grach nie widze.

" fakt, ze czegokolwiek spodziewales sie od sony mowi sam za siebie. "
Jak ktos ma tak wyrobiona marke (PSX i PS2) to mozna po nim oczekiwac pewnego poziomu. Przy premierze dostalem konsole za 2,5k z 4 grami na krzyz i to mocno srednimi. Teraz oczywiscie jest duzo lepiej ale dalej nie jest to szal i potop fajnych gier i exclusivow o ktore mozna sie zabijac jak to bylo w przypadku PSX i PS2. Wtedy Sony nawet nie mialo konkurencji a sie bardziej staralo. Tu wchodzi motyw o ktorym pisze wyzej czyli olewanie zewnetrznych developerow cieplym moczem, ktore paradoksalnie szanowny prezes SCE wychwala pod niebiosa.

Ja tez po srednim XBOXie nie oczekiwalem duzo po nowej maszynce MS i bardzo milo sie rozczarowalem. :-)

"Co do FFXIII to musisz przyznac, ze ludzie poza JP mogliby cieszyc sie w tym roku przygodami Lighting i Snow gdyby nie xbox.(zapewne tego nie zrobisz)"
Zrobie... bo jak cos jest faktem to nie bede temu na sile zaprzeczal. Zamiast 6 czy 9 m-cy poczekamy rok.... trudno - przezyje. :-)
Sam bym zagral wczesniej bo gra wyglada i zapowiada sie zajebiscie.

Tak wiec panowie.......to nie jest tak ze ja uwazam PS3 za syf. :-) Uwazam ja za rowna lub minimalnie gorsza od X'a (glownie ze wzgledu na DOSTEPNY W TYM MOMENCIE LINEUP, ktory nie tyle jest zly ale 2,5 roku po premierze nie wbija za bardzo w ziemie - w sumie w Xie tez nie... ghe, ghe). Tak wiec chill.... :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 21:26 
Cytuj  
Kabraxis ale w czym x360 jest w TEJ chwili lepszy od ps3?
bo ja nie widze roznicy.
i nie chodzi o 'lans' bo akurat grami to sredni jest ;-) tylko o sam fakt, ze przerobilem wszystkie te 'zajebiste' gry na x360...
i po 3 miesiacach mi sie xbox znudzil bo nie bylo w co grac...

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 21:30 
Cytuj  
Tylko, ze nie przekonasz mnie o tym, ze sony ma w dupie zew. developerow.Raczej jest tak, ze studia nie powiazane z sony nie przystosowaly sie do wysoko zawieszonej poprzeczki i wola sie skupiac na tanszej i latwiejszej 360.Dlatego jako gracz twierdze, ze gdyby nie m$ z uwsteczniajaca technologia mialbysmy duzo bardziej zaawansowane produkcje.Niestety era solowego spiewaka(ps2) minela, trzeba prouszac sie do rytmu obu firm, a w moim odczuciu xbox falszuje.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 22:02 
Cytuj  
A w moim odczuciu falszuje wlasnie Sony:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44781

Linkow do bezposrednich wypowiedzi nie mam ale sluchalem ich i byly to kolosalne brednie. Przemysl jeszcze raz to co napisales na temat uwsteczniania bo mimo poteznego zaplecza technologicznego robi to wlasnie Sony poprzez swoje (a wlasciwie poprzez ich brak) dzialania.

Jesli to co mowi ten koles to oficjalna polityka firmy a wyglada na to ze tak to to jest jeden wielki fail. IMHO.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 22:13 
Cytuj  
No i co w tym jest zlego?
Przeciez wiadomo, ze Wii jest przeznaczone dla zupelnie innego targetu niz zabawki sony czy m$.Bulwersuje fakt, ze dostalismy konsole na 10 lat i pogramy sobie na starej ps3 w to co posiadacz xboxa juz nie bedzie mogl?Ten tekst jeszcze bardziej przekonal mnie co do slusznosci mojego wyboru i jestem zadowolony z takiego planu na przyszlosc.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 22:27 
Cytuj  
Kabraxis a ja mam troche wrazenie, ze sony postawilo za wysoko poprzeczke devsom, ktorzy zamiast pisac dobre gry pod okreslona platforme - wola pisac od razu na pc i na x360.
wez pod uwage, ze z x360 co najmniej 80% gier ukazuje sie na pc. w przypadku ps3 nie wyglada to juz tak rozowo co oznacza, ze jest cos na rzeczy.
tak jak w przypadku ps2 - ps3 powoli zaczyna pokazywac co potrafi, i ze faktycznie moze byc konsola na LATA a nie na jeden sezon.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 23:05 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
No i co w tym jest zlego?
Przeciez wiadomo, ze Wii jest przeznaczone dla zupelnie innego targetu niz zabawki sony czy m$.Bulwersuje fakt, ze dostalismy konsole na 10 lat i pogramy sobie na starej ps3 w to co posiadacz xboxa juz nie bedzie mogl?Ten tekst jeszcze bardziej przekonal mnie co do slusznosci mojego wyboru i jestem zadowolony z takiego planu na przyszlosc.


Nie myslisz perspektywicznie wogole - gdy PS3 bedzie dochodzil do konca swojego 10letniego cyklu zycia dawno juz bedziemy grac na XBOXIE 720, ktory technologicznie bedzie lepszy od PS3. Myslisz ze MS bedzie stal i sie przygladal jak PS3 odbywa swoj 10letni cykl zyciowy? haha

Stary... developerzy od Uncharted 2 i Killzone 2 mowia ze to co zrobili to lwia czesc mocy PS3, nie oszukujmy sie gry juz duzo lepiej wygladac nie beda - predzej mi kaktus wyrosnie na rece niz slowa prezesa SCE sie sprawdza.
Nawet fani Sony przyjeli te wypowiedzi z politowaniem bo gosc mowi jakby to on zyl w swoim wlasnym malym swiecie gdzie nie ma innych firm a Sony to dalej taka potega na rynku gier video jak za czasow PSX/PS2.

Zadna z obecnych konsol nie bedzie "na lata" moze poza Wii, postep technologiczny jest tak szybki ze o jakis 10letnich planach mozna zapomniec. Przy dziesiejszych GTXach i PS3 i XBOX juz wygladaja jak przenosne kalkulatorki a za dwa lata? pomyslcie logicznie...... a za 5 lat? gdy PS3 bedzie dopiero ok. 7 lat na rynku?

Nie mowiac juz o tym ze jedyna nexgen platforma w tym momencie i jedyna oferujaca prawdziwy HD gaming jest PC. :-) rozdzielczosci HD staly sie juz wlasciwie standardem - TV i monitory HD sa smiesznie tanie
a OBIE konsole ledwo sobie z takimi rozdzielczosciami radza - taka prawda.

Otrzymamy nowa generacje konsol wczesniej niz przypuszczacie - tak mi sie wydaje. Taki troche theoryconsoling sie zrobil..... sorki :-)

"Kabraxis a ja mam troche wrazenie, ze sony postawilo za wysoko poprzeczke devsom, ktorzy zamiast pisac dobre gry pod okreslona platforme - wola pisac od razu na pc i na x360. "
Hmm..... ok. Zgodze sie ze PS3 jest sprzetem "ambitnym" ale...... Ta branza rzadzi pieniadz i oczywiscie ze wolalbym pisac gre na Xa niz meczyc sie na PS3 bez supportu Sony, bez devkitow, itd., itp......
De facto to chyba to PS3 nie jest takie straszne bo np. Uncharted, MGS czy KZ2 pokazuja ze jak sie chce to sie da. To ze gry nie wychodza a exclusivy PSowe wychodza rowniez na Xa jest IMHO podyktowane czystym ekonomicznym rachunkiem potencjalnych zyskow i strat.
Gry na PS3 sprzedaja sie DOSC SLABO w porownaniu do ilosci sprzedanych konsol i to boli devsow. Uwierz ze sztuczne zanizanie jakosci gier (co wlasnie propaguje prezes SCE) nie poprawi tej sytuacji bo niby jak?

Mysle ze z tego posta bije dosc wyraznie ze ja w sumie nie mam az tak duzo do samego sprzetu (ktory jednak moglby byc duzo lepszy bo ma pare wad konstrukcyjnych) - mnie razi polityka Sony i to co robia z marka PS. Przeciez ten koles wyraznie mowi ze dla nich jest wazne Home, ktore sorry ale jak na dwa lata developerki jest kupa gowna. :-)
Konsola do gier video ktorej tworcy nie przykladaja wagi do jakosci gier? toz to jakies cuda niewidy - przynajmniej dla mnie.
Nigdy tak nie bylo... konsole poprzednich generacji nie wygrywaly wojny bebechami czy dodatkowymi bajerami w stylu WiFi czy BluRay - wygrywaly grami. Sony AD 2009 zdaje sie o tym zapominac dzieki czemu po ponad 2 latach na rynku sprzet teoretycznie mocniejszy, nowoczesniejszy, ladniejszy i funkcjonalniejszy w dalszym ciagu jest ekonomicznie na ostatnim miejscu, z kontynuacji wielkich hitow na ktore czekaja grube miliony wyszedl tylko MGS (ktory jednak nie zawiodl), nie ma GT (2010), nie ma Tekkena (jeszcze pol roku), FF w 2010, God of War chuj wie kiedy - trailer zreszta nie zwala z nog, Killzone 2 to dla mnie najwieksze przehypowanie tytulu ever zaraz obok Halo 3, etc.., etc..

do posta na dole: Ja nie twierdze ze PS3 nie ma potencjalu - bo ma i to duzy.... tylko od 2,5 roku ciagle slysze: czekaj, czekaj, czekaj.........
jak jeszcze bede mial czekac tyle lat to zdaze sie zestarzec i przestanie mnie to krecic. :-) A polityka Sony chce to czekanie rozlozyc na 10 lat. :-)


Ostatnio edytowano 29 sty 2009, 23:27 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 23:16 
Cytuj  
Jak juz wprowadzamy "theoryconsoling" to mozna sie spodziewac sytuacji, kiedy ps3 z solidna iloscia tytulow, zapleczem multimedialnym i tanimi podzespolami bedzie mialo sie dobrze za pare lat, a xbox 720 bedzie drogi i wystartuje z mala iloscia tytulow.Czyl to samo co w tej generacji tylko, ze odwrotnie ;]
Programisci killzone mowia, ze wyciskaja ostatnie soki z ps3, tyle ze trzeba pamietac o tym, ze gre robia od kilku dobrych lat i ulepszaja to co juz dawno bylo zrobione.Jesli sony naprawde ma ujawnic lepsze dev kity, zredefiniuja pojecie "wyciskania ostatnich sokow".
PS.mendol, kupujesz killzone? Jesli tak to gdzie zamawiasz?
Cytuj:
jak jeszcze bede mial czekac tyle lat to zdaze sie zestarzec i przestanie mnie to krecic. A polityka Sony chce to czekanie rozlozyc na 10 lat.
Lubisz chyba dlugie posty bo edytujesz i edytujesz, a nie ulatwia to czytania.Feel free to spam ;]
Mi to odpowiada szczerze mowiac bo nie mam czasu zagrac w 1/3 obecnych tytulow, a troche juz tego sie zebralo.Chetnie tez bym pogral w GoW'a 2 na co-op'ie, myslalem, ze kupie R5 dla mnie i kumpla, ale jakos nie widze grania na splicie 22' monitorka ;/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 23:41 
Cytuj  
Kabraxis zapominasz o jednym.
kupiles x360, bedziesz musial kupic x720, a ja caly czas bede sie cieszyl ps3.
zobaczymy kto wtedy zaoszczedzi pareset zlotych :)

no i z tymi exclusivami na ps3 wydawanymi na x360 czy pc to przesadziles... :)

killzone, uncharted, mgs (jak na ta chwile), gran turismo, lbp - nie ma tych gier na pc.

x360 kupilem dla Mass Effecta. i co? i zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft. nie dosc, ze za dodatek na x360 musialem zaplacic, to na pc dostalismy ladniejsza i bardziej rozbudowana wersje.
czy to jest fair? nie.

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2009, 04:42 
Cytuj  
Przepraszam za maly off-topic:
Mendol - dzięki za epicki cytat do sygnaturki!


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2009, 10:34 
Cytuj  
Głodnemu chleb na myśli... ;p


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2009, 10:53 
Cytuj  
Agat np :)
ale fakt, faktem, ze dawno mnie tak nie wk......

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2009, 11:40 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
x360 kupilem dla Mass Effecta. i co? i zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft. nie dosc, ze za dodatek na x360 musialem zaplacic, to na pc dostalismy ladniejsza i bardziej rozbudowana wersje.
czy to jest fair? nie.


Tylko widzisz..... to oczywiscie dziala w obie strony. naprzyklad:

Jai pewnie z milion innych ludzikow kupilismy PS3 tylko dla FF XIII, po 2 latach dowiaduje sie ze bedzie tez wersja na konsole ktora jest dwa razy tansza i jeszcze sa na nia piraty. :-) Mam prawo byc wkurwiony? IMHO mam....

Analogiczna sytuacja np. ze scena Tekkena, ktora to na wiadomosc ze wychodzi rowniez na XBOXa zareagowala lakko mowiac wkurwieniem. :-)

Ciebie rucha MS a mnie rucha Sony, swoim dzialaniem (a raczej brakiem dzialan).

Ofc sa to dwie hipotetyczne sytuacje ale np. na forach troszke wypowiedzi ludzi czytalem na temat: "czekalem na FFXIII i mialem kupic PS3 wraz z premiera gry, ale jesli wychodzi na X'a to kupie X'a bo poprostu jest tanszy a reszta gier na PS3 mnie nie interesuje".

Tak wiec to co napisales dziala w obie strony i posuniecia Sony tez nie sa fair.

Jesli ktos tak jak ja czekal i czeka na PS3 na kontynuacje wielkich hitow z PS2, gier przy ktorych spedzilem dlugie godziny to naprawde moze czuc sie po tych 2,5 roku rozczarowany. FF nie ma, GT nie ma, GoW nie ma, Tekkena nie ma, jest tylko MGS. Nie mowiac juz o tym ze zeby powstala druga czesc jednej z najlepszych gier na PS2 a mianowicie Shadow Of The Collosus (naprawde chcialbym zobaczyc ta gra w nextgen grafie - chociazby totalny remake z poprawiona grafa by zrobili) to moge zapomniec - dzieki polityce nie wspierania developerow przez Sony. Ta gra nie powstanie po prostu. Byly jakies tam plotki i na plotkach sie skonczylo. Bo wg Sony kurwa lepiej pompowac miliony dolcow w crapowate Home i liniowego, oskryptowanego do bolu FPSa na 10h gameplayu niz w taka gre i niezaleznych developerow. Nie mowia ze nie bedzie lepiej - bo pewnie bedzie, w koncu te gry sa zapowiedziane i moze nawet w tym 2010 w koncu wyjda - narazie jest cienko.

Fail.... To co robi Sony od premiery PS3 to zwrot o 180 stopni w stosunku do ich polityki za czasow PSX i PS2 - i ja tego nie kupuje.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2009, 12:11 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Cytuj:
Square Enix has mentioned in the past that the PS3 version was practically finished and going through the final touch-ups for release in Japan this year. So, why is it that the US and Europe will be getting the game one year later? Square Enix execs have made it crystal clear that the game will not hit our shores until the porting/development has finished for the Xbox 360.
In a recent meeting, Square Enix revealed that the earliest US and Europe would see Final Fantasy XIII would be in April of 2010. Originally, the execs at Square Enix hinted that the game would arrive in 2009 for the US territory. However, this all changed after last E3, where the studio heads revealed that a deal has been struck just before the conference with Microsoft, for a simultaneous release on the PS3 and Xbox 360.

Cytuj:
Why couldn’t the finished version just get released first and tack on some extras onto the later version? The reason is because that wasn’t part of the deal when Microsoft dropped millions into Square Enix’s lap.


Przez przypadek zapomniales napisac ze zrodlem tego newsa jest centrala fanbojow ps3news.com i praktycznie wyssali sobie to z palca.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2009, 12:56 
Cytuj  
dla mnie jest roznica Kabraxis czy mowie o x360 i ps3, czy mowie o pc (ktory posiada kazdy) i x360, ktorego kupilem dla jednej gry. ty sie wkurwiles bo ff wyjdzie na inna, tansza konsole, ja w ogole niepotrzbnie kupowalem x360 bo mam PC. i to jest mala roznica.
rozczarowany jestem i x360 i ps3.
sorry ale na xboxa w tej chwili tez nie ma juz nic ciekawego do grania.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2009, 12:57 
Cytuj  
Skate 2. Ta sama gra, tylko że wszystko ma lepsze ;) wkońcu można zejść z deski.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.