mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2012, 15:51 
Cytuj  
embe - jak chcesz mi pojechać to flamesy są gdzie indziej. Obrażam androida? Buuu.... potupaj sobie nóżką w rozpaczy.

1 mail doszedł ~2h temu, 20 wisi w skrzynce ze statusem "wysyłanie". A telefon jest na domowym Wifi.

Genialny ten kurwa android.

Będę teraz instalował dodatkowe aplikacje, by wykonać tak podstawową czynność jak zrzucenie zdjęć do PC.. Żałosne...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2012, 15:59 
Cytuj  
mark jest wprawiony w wysylaniu plikow przez maila, w koncu to ios user :) po co sie bawic w jakies dropboxy i inne wynalazki l0l

nie wiem, moze sie troche pozmienialo w applu, ale nawet o jailbreaku na ipadzie1 transfer plikow byl meczacy


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2012, 16:16 
Cytuj  
z iphona już dawno bym te pliki przerzucił po kablu. Problem w tym, że samsung s1 to tak egzotyczny sprzęt, że microsoftowski windows go nie rozpoznaje.
Ja szedłem po najniższej linii oporu - rozumiem, że są bardziej wysublimowane rozwiazania takich problemów i dla wprawionego, przyzwyczajonego do rzucanych przez androida kłód pod nogi usera taki problemik to pesteczka. Niestety jestem rozpieszczony i jak coś podłączam to nie widzę innej opcji jak "działa i już".

Chyba się po prostu poddam - gra niewarta świeczki, a jak już pisałem mam mnóstwo innych rozrywek niż siedzenie godzinami na forach i wyszukiwanie rozwiązań czegoś co powinno być proste i bezproblemowe.

Na dobitkę jeszcze pracuję z kolegą, właścicielem Samsunga Note - który 2-3 razy dziennie resetuje swojego phona by mu się "wiesza"... :lol:
mały komentarz do androida z mojej strony: BEKA, jebta się z nimi sami.
Dobrze na tym przykładzie widać różnicę pomiędzy ios-em a adroidem: iOS - na przegranie zdjęć jest 5 sposobów działających w 100%, android - 100 sposobów, z tego 90 nie działa, a przy pozostałych 10 się wiesza. :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2012, 16:41 
Cytuj  
Ty to masz problemu. Ja poprostu podlaczam telefon i kazdy system go wykrywa jako dysk zewnętrzny.

Serio marek. Nie wiem czy ty powaznie piszesz czy trolujesz..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2012, 16:59 
Cytuj  
Jak nie dasz rady przeskoczyć tego że kazdy telefon z androidem ma tryb pamięci masowej po kabelku to już ci pisałem, zaloguj się na gmaila i omieść to co chcesz na dysku google lub to co ci doradzają inni, tu serio nie ma nic do znaczenia android, a z tego co wiem gmail/google ogarniają nawet młodsi od ciebie.

Druga opcja to że masz racje i samsungi są zrypane, nie wiem bo mam htc ale coś nie chce mi się w to wierzyć.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 gru 2012, 17:04 
Cytuj  
ja ze swoim samsungiem s1 zadnych problemow nie mialem. za to z ipodami/iphonami mialem tone problemow jesli chodzi o przekopiowanie czegos na telefon/ipoda. Synchronizacja w itunes byla tak tragiczna (usuwanie wszystkiego co jest na iPod/iPhone a NIE ma na dysku), ze az szukalem jakichs zewnetrznych programow w tym celu

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2012, 17:09 
Cytuj  
embe napisał(a):
Druga opcja to że masz racje i samsungi są zrypane, nie wiem bo mam htc ale coś nie chce mi się w to wierzyć.

W samsungu masz to samo - podlaczasz kabel i wywala jedupny przycisk do podlaczenia z kompem. Mark ma albo zjebane cos w systemie albo fon ma zjebany port (jak wiadomo Iphony sa niezniszczalne i nawet te 10 letnie sa sprawne jak szwajcarskie zegarki, nic sie nie psuje itd. chcialbym zobaczyc swoja droga zdjecie tego samsunga, jak go kiedys w trade topicu opisywal to rozowo nie bylo a na pmke nigdy chodz obiecal zdjec nie wyslal... :D). Skoro ma wifi to instalacja jednej apki z google play i przerzucenie danych na pc to kwestia kilku minut, ew. wrzucenie zdjec w chmure przez dropboxa, a on pierdzieli sie tworzeniem kilkudziesieniu maili bo jeszcze ma limit na poczcie 5 plikow? Okey, make sense...


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2012, 17:11 
Cytuj  
Czy dla przeciętnego użytkownika sprzętu firmy Apple, takie trudne jest po podłączeniu telefonu do komputera przeczytanie napisu: "Połączenie przez USB. Telefon został połączony z komputerem za pośrednictwem USB. Wybierz poniższy przycisk aby skopiować pliki między komputerem a kartą SD systemu Android", a następnie kliknięcie JEDYNEGO przycisku na ekranie i korzystanie z telefony jak ze zwykłego zewnętrznego dysku USB?
Ja rozumiem, ze Apple robi sprzęt dla naszych młodszych braci w rozumie, ale żeby aż tak? Przecież tam też są czasem jakieś literki które trzeba umieć przeczytać, poskładać w wyrazy i zrozumieć :/.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2012, 17:34 
Cytuj  
Z grubsza :D
Obrazek

Nie potrzeba zadnych sterow bo dziala to na dokladniej takiej samej zasadzie jak pendrajwy, przenosne dyski usb czy empetrojki - podlaczasz i zapominasz. Instalowal pewnie Kiesa ktory chyba jest potrzebny tylko i wylacznie do zarzadzania telefonem w przegladarce przez wifi.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2012, 19:02 
Cytuj  
Powinien skanowac skanerem plaskim ekran telefonu. Tip za free.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2012, 19:28 
Cytuj  
http://www.kickstarter.com/projects/imp ... s-into-rea

:]


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2012, 20:25 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Nie potrzeba zadnych sterow bo dziala to na dokladniej takiej samej zasadzie jak pendrajwy, przenosne dyski usb czy empetrojki - podlaczasz i zapominasz. Instalowal pewnie Kiesa ktory chyba jest potrzebny tylko i wylacznie do zarzadzania telefonem w przegladarce przez wifi.

I nie trzeba na PC instalować jakiegoś itunes? Niemożliwe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2012, 20:33 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Ravushimo napisał(a):
Nie potrzeba zadnych sterow bo dziala to na dokladniej takiej samej zasadzie jak pendrajwy, przenosne dyski usb czy empetrojki - podlaczasz i zapominasz. Instalowal pewnie Kiesa ktory chyba jest potrzebny tylko i wylacznie do zarzadzania telefonem w przegladarce przez wifi.

I nie trzeba na PC instalować jakiegoś itunes? Niemożliwe.

Zgroza. Nie potrzeba nawet windowsa!


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2012, 21:50 
Cytuj  
A pomyslec, ze w niektorych telefonach mozna nawet pendrajwa podlaczyc DO telefonu! Androida musial wymyslec jakis szaleniec!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2012, 23:38 
Cytuj  
KomaNczos napisał(a):
A pomyslec, ze w niektorych telefonach mozna nawet pendrajwa podlaczyc DO telefonu! Androida musial wymyslec jakis szaleniec!


Host USB działa nawet na sgs1, oczywiście na customowym romie i afaik już natywnie od sgs2 w górę.
Ale się uśmiałem podczas czytania postów glazurnika lolz. ;-)


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2012, 14:37 
Cytuj  
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=27 ... source=spo


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2012, 16:20 
Cytuj  
I kogo to obchodzi?


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2012, 16:23 
Cytuj  
Tczewiak chce być jak Mark.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2012, 17:47 
Cytuj  
a tak jakoś skojarzyło mi się z mareczkowymi problemami z kablem :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2012, 18:16 
Cytuj  
A mnie ciekawi jaką marek przygotuje ripostę :roll:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.