mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 17:33 
Cytuj  
Note 2 ma baterie 3100 mah.
Testowalem note 2 przez tydzien. Ekran spelnia w pelni moje oczekiwania natomiast sam system juz nie.
Pierwsza sprawa, launchery. Mimo spedzonych godzin na wgrywaniu nowych tematow do GO launchera i jeszcze drugiego ktorego nazwy nie pamietam, nie bylem w stanie ustawic telefonu tak aby mi to odpowiadalo. Co prawda jeden z tutoriali opartych o GO, byl nawet fajny ale tworzenie wszystkiego od podstaw lacznie z ikonkami nie jest juz dla mnie satysfakcjonujace.
Po drugie play store jest w porownaniu do appstore strasznie zagmatwany. Dodatkowo po wybraniu jakiejs kategorii znajduje aplikacje ktore wogole nie powinny sie tam znalezc. Aplikacje darmowe sa przeladowane reklamami do oporu. Nikt nad tym nie panuje mam wrazenie. Generalnie mimo ze aplikacji w tym playstore jest od groma to mialem wrazenie ze wiekszosc to gnioty.

Plynnosc przewijania w aplikacji lub systemie ok ale tylko jak sie telefon "rozbuja". Szczegolnie jest to widoczne w Sgs3 (tez mialem na tydzien). W note 2 lepiej ale ciagle czuje niedosyt po iphonie4s
Radio jest fajnym dodatkiem

Mam tez uwagi do przyciskow po bokach "home". Po pierwsze ze wzgledu na przyzwyczajenia z iphone, sa totalnie zbedne. Praktycznie natomiast wielokrotnie sobie cofnalem apke, strone lub cokolwiek innego podczas przekladania telefonu z reki do reki. Wkurza na maxa bo to jest przycisk pojemnosciowy. Home da sie wyczuc i jak go wyczujesz to nie nacisniesz, a te dwa - nagminnie i bez mojej wiedzy i woli.

Generalnie, nic wstrzasajacego. Ze wzgledu na appki w iphonie i problemy ktore napotkalem zdecydowalem sie nie kupowac. Duzy ekran to nie wszystko.
Co ciekawe moje kolega z pracy ktoremu dalem do potestowania mial dokladnie te same odczucie "jednak to nie to samo co iphone".


_________________
Sathorn#2230

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 18:15 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Bo fani appla nie mają własnego zdania. Jobs twierdził, ze ludziom trzeba mówić co mają myśleć i taką politykę wdrażał. ;) Ja sobie uświadomiłem, że żyjąc w niewiedzy od ponad roku używam smarfonów Samsunga. Niezrootowałem i korzystałem z niedziałających urządzeń. :<

Dobra dobra, fanatyczni wyznawcy samsunga nie różnią się wiele od wyznawców appla.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 18:43 
Cytuj  
Samsunga, czy Androida? Nie zapominaj, ze Samsung produkuje tez smartfony z WP8, ktory nie ma zbyt wielu wyznawcow, a jesli już, to takich ze stajni iOSa (co widac pare postow wyzej) ;)

X.

PS. Ja osobiscie czekam na Sony Yuga ;)


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 18:54 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Samsunga, czy Androida? Nie zapominaj, ze Samsung produkuje tez smartfony z WP8, ktory nie ma zbyt wielu wyznawcow, a jesli już, to takich ze stajni iOSa (co widac pare postow wyzej) ;)
(...)
PS. Ja osobiscie czekam na Sony Yuga ;)

W takim razie wyznawców ogólnie ;). Obecnie nie jakoś nie jestem w stanie znaleźć smartfona, który by mi odpowiadał. Głownie chyba ze względu na absurdalne ceny appla i nowszych modeli samsunga. To sony pewnie też będzie miało abstrakcyjną cenę.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 20:41 
Cytuj  
Odnośnie SGS3 to dorzucę trochę koksu na opał dla hejterów - szefu po raz drugi musiał oddać swój nowy fonik na serwis, za pierwszym razem coś się zjebało i jak ktoś do niego dzwonił to tracił zasięg, za drugim razem już nie chciałem pytać bo i tak żarty leciały więc po co dobijać :D


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 21:52 
Cytuj  
No i jaki to koks? No bo chyba nie, że popsuł się pojedynczy egzemplarz. Z problemów ns SGS 3 ja mam tylko zastrzeżenia do płynności działania zakładki z widgetami. Ale nie mogę się zebrać, żeby wgrać czysty system os Szajsunga, może to problem z brandowanym telem.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 22:48 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
No i jaki to koks?

Poczekaj na Marka 8)

Ale osobiście mam dość kiepskie zdanie o Androidzie, na SE Neo ten system kuleje a praktycznie nic tam z nakładek nie mam zainstalowanego prócz DW Dialer&Contacts. Wykręcam numer to opóźnienie po naciśnięciu cyfry dochodzi do 3-4sek, wiem że ten telefon demonem prędkości nie jest ale kurde no, pracować się na nim nie da normalnie a to służbowy..


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2012, 23:36 
Cytuj  
Mnie w temacie androidów i szajsungów rozbroił... aparat cyfrowy.
Nikon s800c - 1300zł, Szajsun Galaxy camera - 2100zł, a to tylko podróbka nikona lol.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2012, 01:05 
Cytuj  
Cena imo kompletnie z kosmosu. Wydać 2k na telefon, no ale jak koś lubi :roll:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 gru 2012, 01:20 
Cytuj  
Jak sobie kupię nexusa 4 za granicą (300$, polska 2500zł...) to będę miał gwarancję w Polandi?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 19 gru 2012, 01:27 
Cytuj  
afaik nie, ale pewien nie jestem


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2012, 01:57 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Szajsun Galaxy camera - 2100zł


Jak zobaczyłem tego potworka to pierdolnąłem na plecy.

Na początku wręcz myślałem, że to jakiś żart na 1 kwietnia który leaknął za szybko, ale oni serio coś takiego wypuścili. :D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2012, 04:28 
Cytuj  
Jak spadnie to do ceny równorzędnej cyfrówki +200-300zł to będzie to miało sens. Mówię o nikonie. Dość znośnej jakości zdjęcia będą, a do tego możliwość przesyłu bez łączenia z komputerem - całkiem fajna sprawa w trakcie wakacji/koncertów.
Ale nie 2k za małpkę...
Bardziej bym się jednak jarał lustrem z androidem, tylko nie wyobrażam sobie za bardzo upchnięcia dotykowego ekranu bez utraty wygody DSLR.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2012, 05:41 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
(...)
Bardziej bym się jednak jarał lustrem z androidem, tylko nie wyobrażam sobie za bardzo upchnięcia dotykowego ekranu bez utraty wygody DSLR.

Tak właściwie to w jakim celu? Przecież to aparat a nie tablet. Poza tym pokrętła i przyciski są w aparacie wygodniejsze w użyciu niż dotykowy ekran.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2012, 10:32 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Tak właściwie to w jakim celu? Przecież to aparat a nie tablet. Poza tym pokrętła i przyciski są w aparacie wygodniejsze w użyciu niż dotykowy ekran.

Pokrętła i przyciski jak najbardziej. Dlatego pisałem, że nie bardzo widzę wstawianie wielkiego dotykowego. A po co android? A po to, że jesteś w podróży, robisz fotki, a po drugiej stronie satelity czeka na Ciebie grafik, który je obrobi i wyśle do druku za 20 minut jako hot news. Ty po pstryknięciu foty z arabami strzelającymi do siebie nawzajem, klikasz i fota leci prosto do redakcji.

Z bardziej przyziemnych - robisz fotki z wakacji i od razu wysyłasz do rodziny. Bez chodzenia z laptopem przy sobie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2012, 10:55 
Cytuj  
Po co Android, wystarczy np. zwykłe wifi. A to juz zaczyna sie pojawiac w lustrzankach (Canon EOS 6D), poki co w drogich, ale z biegiem czasu...

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2012, 15:20 
Cytuj  
Ta już widzę fotoreportera robiącego foty czymś takim :lol: Zastosowanie ma chyba tylko jedno - zarobek dla Samsunga poprzez sprzedaż fanom Androida łykających ten system w każdym możliwym sprzęcie, tylko czekać na pralkę/lodówkę z Androidem.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 gru 2012, 15:54 
Cytuj  
Tczewiak przecież napisał jakie może być zastosowanie andruta w aparatach, a sam aparat samsunga każdy przecież zgodnie oleje ciepłym moczem bo raz szału nie robi to z ceną przegieli ostro...


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2012, 16:18 
Cytuj  
No za tę kasę to ja moge miec Canona EOS 650D albo Nikona D3100 z dwoma obiektywami.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2012, 16:59 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Po co Android, wystarczy np. zwykłe wifi. A to juz zaczyna sie pojawiac w lustrzankach (Canon EOS 6D), poki co w drogich, ale z biegiem czasu...

sorry ale nie potrzebuje wifi w aparacie, zdjęcia mogę sobie przerzucić po kablu lub przekładając kartę pamięci ;).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.