mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2013, 13:01 
Cytuj  
Kto mowi o tym ze cos takiego bylo w instrukcji apple... apple sie przeciez do porazek nie przyznaje. ITS A FEATURE! :P


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2013, 13:34 
Cytuj  
Oczywiście, że feature. Wymusza to poprawne trzymanie telefonu, a nie byle jak jak prostak. btw. Ostatnio znajoma wpadła z ipodem tacz czy sracz. Chciała coś nagrać, więc zainstalowałem itunes, bo przecież normalnie z urządzenia usb po podłączeniu korzystać nie można. Po 15 minutach zabawy z tą aplikacją poddała się nie mogąc zsynchronizować kompa z urządzeniem. Nie udało się bez opcji kasowania dotychczasowych danych. Oglądając tę mękę stwierdzam, że bardziej zjebanej i nieintuicyjnej aplikacji nie widziałem od bardzo dawna. No może jakiś freeware.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2013, 13:38 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Zakupiłem S3 mini a tam w instrukcji obrazek, jak trzymać tefon podczas rozmawiania aby nie zasłaniać anteny :/.

Hmm? Na której stronie? Mam właśnie w ręku polską instrukcję do S3 Mini żony i nic takiego tam nie widzę.

X.

PS. http://downloadcenter.samsung.com/conte ... Screen.pdf
PS2. Strona 8: Nie wolno zakrywać anteny rękami ani innymi przedmiotami. Może to doprowadzić do problemów z połączeniami lub wyczerpania baterii.
Bez obrazka. W papierowej czarnobiałej ten tekst jest na stronie 7. Też bez obrazka ;)


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2013, 14:32 
Cytuj  
Więc tak. W instrukcji znajduje się zapis: Nie wolno zakrywać anteny rękami ani innymi przedmiotami. Może to doprowadzić do problemów z połączeniami lub wyczerpania baterii. umieszczony pod obrazkiem, na którym jest zaznaczona wewnętrzna antena telefonu. W instrukcji papierowej jest informacje te są na tej samej stronie. Znajdująca się jego dolnej tylnej części, akurat w miejscu, które podczas rozmowy znajdzie się wewnątrz dłoni. Przyznaję, że może troszkę podkolorowałem, ale nie popadajmy w fanbojstwo. Połączenie załączony tekst i obrazek sugerują jak trzeba korzystać z telefonu, żeby nie było problemów. Wrzuciłem ta informację, bo przecież japko było wyśmiewane za umieszczenie anteny a okazuje się, że samsung asekuruje się w taki sam sposób. Sam się z tego śmiałem z ajfona a teraz proszę, mam telefon, w którym nie powinienem zasłaniać anteny rękami. WTF?

Ps. W instrukcji z pdf (Xantha) jest zapis, mówiący: "Nie wolno używać folii ochronnej na ekran, może to być przyczyna nieprawidłowego działania czujnika dotyku". W instrukcji dołączonej do telefonu nie znalazłem takiego zapisu. Który zapis jest prawdziwy? ;)
Ps2. Do ajfona też nie wolno stosować folii na ekran? Zwracam uwagę na wyrażenie "nie wolno" będące jednoznacznym zakazem a nie sugestią jak np. "nie powinno się".

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2013, 15:02 
Cytuj  
Havok napisał(a):
W instrukcji dołączonej do telefonu nie znalazłem takiego zapisu.

W mojej czarnobiałej jest. To ile tych instrukcji wypuścili? ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2013, 15:05 
Cytuj  
Zapodaj stronę, może jest w innym miejscu bo nie mogłem znaleźć. Jeszcze taka kwestia, że książeczka którą posiadam to jakaś skrócona wersja. "Więcej informacji można znaleźć w pełnej wersji instrukcji obsługi..." ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2013, 15:46 
Cytuj  
Z iPhone problem był trochę inny. Łapanie za bok telefonu powodowało zwarcie między dwiema odrębnymi antenami w tym urządzeniu. Oczywista wada konstrukcyjna i nijak się ma do kwestii zakrywania występującej w każdym urządzeniu posiadającym antenę.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2013, 15:50 
Cytuj  
Enhu napisał(a):

cool story bro, w instrukcji do mojego byłego 3GS ani aktualnej 5 nic takiego nie ma.


Może dlatego, że problem dotyczył tylko czwórki i Apple pokornie klęknęło do miecza (zrobili specjalną konferencję), pierdoląc jednocześnie głupoty, że u innych producentów jest to samo.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2013, 15:51 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Zapodaj stronę, może jest w innym miejscu bo nie mogłem znaleźć.

Strona 7, zaraz pod informacją o zasłanianiu anteny. I przed informacją o kontakcie z wodą ;)
Wychodzi na to, ze są 3 wersje instrukcji. Pełna kolorowa w pdfie, pełna czarnobiała w książeczce i skrócona. Jeśli kupowałeś u operatora, to może to być wyjaśnieniem dlaczego masz inną, niż z wolnego rynku ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2013, 18:00 
Cytuj  
@Xanth kupowałem u operatora, zatem pewnie są trzy wersje. Kurcze gdybyśmy żyli w usa już bym pisał pozew o zwrot kasy za folię i straty moralne :lol:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 22:04 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Z iPhone problem był trochę inny. Łapanie za bok telefonu powodowało zwarcie między dwiema odrębnymi antenami w tym urządzeniu. Oczywista wada konstrukcyjna i nijak się ma do kwestii zakrywania występującej w każdym urządzeniu posiadającym antenę.


tylko, że 99.9999% nigdy nawet nie odczuło tej jakże poważnej "wady konstrukcyjnej". Natomiast niedoskonałości androidowskiego szrotu dla biedaków odczuwa na codzień, co drugi posiadacz tych telefonów.

Ostatnio czytałem fajny wątek - po wgraniu najnowszego updatu androida w telefonach brandowych (tj. wydawanych przez sieć z firmowych simlockiem) simlock nieproszony wracał. Cyrk kurwa na kółkach. Chyba nikt już tego nie ogarnia :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2013, 22:11 
Cytuj  
dlatego też miałem dylemat co wziąć matce , coś na andku czy windows phone , na szczęście zdecydowałem się na to drugie :) , bawi się tym jak nastolatek :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2013, 17:39 
Cytuj  
Trochę zmienię temat. Jak tam w normalnych krajach wygląda kwestia interneta w telefonach. Na ten przykład plus oferuje pakiet (około, nie pamiętam dokładnie) 200 MB za 7 zl na miesiąc. (to ofk nie jedyna oferta, ale ta np. nie wiąże z operatorem na 2 lata) Otworzyłem sobie jakąś stronę, poczytałem chwilę i wyszło jakieś 5 MB. Poczułem się trochę jakbym miał 20 lat mniej i korzystał z modemu tpsa :/. W innych krajach też tak tną w ch***? Chodzi ofk o wielkość tych pakietów na internet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2013, 18:04 
Cytuj  
Taka jest dzisiejsza chujowa optymalizacja stron www. Jeden z drugim webmasterek myśli sobie, ze kazdy ma wypasione łącze i najebią grafik, flashy i innych gówien na grube megabajty. A ty człowieku płać operatorowi, albo lej na oglądanie takich stron. A co do wielkości pakietów, to fakt, operatorzy w Polsce robią ludzi w trąbę. Nie tylko na tym. 200 mb to jest pakiet na synchronizacje poczty, a nie ogladanie www. A ze drogi jak cholera...?

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2013, 18:23 
Cytuj  
w play mamy w ofercie umowy na sam internet dla indywidualnego na 36 miesięcy 2GB za 9,90zł, dla firmy na 12 miesięcy 1GB za 12zł, a pakiety to są na stronie w info


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2013, 18:41 
Cytuj  
Wybacz ale 2GB przy umowie na 36 miesięcy to nie jest atrakcyjna oferta ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2013, 18:44 
Cytuj  
nie jestem w stanie przerobić 1 gb miesięcznie majac wifi w domu i pracy.
wykorzystuje około 500 mb. updaty aplikacji i podcasty glownie po wifi codziennie

abonament play 29 zl na czas nieokreślony


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2013, 18:48 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Wybacz ale 2GB przy umowie na 36 miesięcy to nie jest atrakcyjna oferta ;)


no to starter play online 19zł/1GB za 13zł ale na dwa tygodnie albo play redbull 5zł/250MB za 3zł :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2013, 19:18 
Cytuj  
Doładowanie play za 30zł daje chyba 1,5GB i 30 dni.
50zł - 5GB i 60 dni.

Ale o dziwo chyba na kartę najlepiej wychodzi tmobile.
Starter na rok 2GB za 25zł i za 25zł przedłużenie z 2GB.
http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/ ... nia/oferta

Proponuję poeksperymentować z zasięgiem.

Plus jest po prostu jak zwykle sto lat za murzynami.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2013, 19:28 
Cytuj  
zgadza się, najlepsza oferta to T-Mobile 25zł/2GB, starter można kupic za 17zł i jeszcze jest orange 20zł/1GB gdzie zł łatwo i dobrze się wymienia na dane i kosztuje starter 15zł


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.