mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2010, 12:52 
Cytuj  
a mial ktos moze do czynienia z SteelSeries Siberia V2 USB?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2010, 15:00 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
a mial ktos moze do czynienia z SteelSeries Siberia V2 USB?

zamiast bawić się w jakieś "gamingowe" słuchawki kup sobie np. Sennheiser HD 555 + mikrofon Zalman ZM-MIC1


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 lis 2010, 14:46 
Cytuj  
Chyba, że masz trochę nadmiarowej kasy to wtedy można się pobawić w "gamingowe" słuchawy

http://www.astrogaming.com/products/det ... io-System/

:)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2010, 15:23 
Cytuj  
zamowilem hd555 jak mi nie przypasuja to dam komus na gwiazdke a sam bede dalej szukal :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2010, 11:06 
Cytuj  
Jestem po godzinie zabawy z G930. Powiem tak.

Słuchawki są pięknie wykonane, wiadomo jak na Logitecha. Efekty w grach wgniatają w krzesło. Mam na stanie Fatality i zastanawiam się do czego te słuchawki w ogóle są.... chyba je mamie oddam do skype'a.

Wracając do G930. Efekty jakie tworzą w grach po prostu wgniatają w krzesło. W BO granty wybuchają pod biurkiem, helikopter lata nad głową i masz wrażeie, żę podmuch wiatru Ci włosami chwieje. Pozycjonowanie jest takie, że jak gość biegał obok mnie na ninjy to i tak wiedziałem gdzie i w którym kierunku idzie. Soft słaby, tylko najważniejsze ustawienia można zmieniać. W Dead Space również cudowny pozytyw, odpalałem jeszcze Splinter Cella nowego i Crysisa. Efekty takie same, wszystko bardzo efektowne.
Co do wireless, bez zastrzeżeń, w kuchni 10m i 2 ściany muzyka dalej gra. Podobno wystarczają na 10h ciągłego grania, ale można kabelek podłączyć i grać dalej a one się ładować będą.

Nie no, do gier/multimediów i filmów z HD dźwiękiem odpalanych na BR przez kompa osobiście uważam, że nie ma lepszych słuchawek na rynku. Można się zastanowić nad wersją z kabelkiem, bo jest tańsza, mi zależało na no cable i jestem bardzo zadowolony. Jak ktoś ma więcej kasy i nie chcę audiofilskich słuchawek pod muzykę, g930 to idealny wybór pod gry i na pewno Was zgniotą.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2010, 11:52 
Cytuj  
@up

Wada? :)

Cena :]


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 29 lis 2010, 12:12 
Cytuj  
wada?
logitech
:p


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2010, 12:17 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
wada?
logitech
:p


No i co, kupiłbym Sennheisera i grał na nich w Coda. Tutaj chociaż mam efekty.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 29 lis 2010, 12:21 
Cytuj  
Nie, ja nie mówię, że źle zrobiłeś, albo, że to złe słuchawki
Napisałem to jako odpowiedź do SvD, Logitech to synonim Drogo :]


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2010, 12:25 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Nie, ja nie mówię, że źle zrobiłeś, albo, że to złe słuchawki
Napisałem to jako odpowiedź do SvD, Logitech to synonim Drogo :]


No niestety, cały dzień się zastanawiałem czy je kupić i na szczęście jestem bardzo zadowolony.

Ale mają jedną wadę :) z tym, że to raczej wina wireless a nie samych słuchawek. Słuchałem kiedyś jakieś Philipsy za 400PLN w ME, i przy maksymalnej głośności masz wrażenie, że głośniczki nie wyrabiają. Tutaj jest to samo, z tym że maksymalna głośność na G930 naprawdę jest głośna i raczej olewam ten problem. ~75% głośności, bass na 60% i jest cudownie.

No i oczywiście, są MEGA wygodne. Pałąk u góry sam się wgniata i dostosowuje do głowy.

BTW mam pytanie do Was.
Czy mogę ładować myszkę tym samym kabelkiem od słuchawek? to ta sama wtyczka, też przez USB podłączana. Zastanawiam się czy pisać do logitecha o to.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 29 lis 2010, 12:29 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ale mają jedną wadę :) z tym, że to raczej wina wireless a nie samych słuchawek. Słuchałem kiedyś jakieś Philipsy za 400PLN w ME, i przy maksymalnej głośności masz wrażenie, że głośniczki nie wyrabiają. Tutaj jest to samo, z tym że maksymalna głośność na G930 naprawdę jest głośna i raczej olewam ten problem. ~75% głośności, bass na 60% i jest cudownie.


możesz to prosto sprawdzić podłączając kabelkiem
edit:
a nie, nie ma chyba takiej opcji :(
transmisja pc <-> słuchawki jest cyfrowa?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2010, 12:34 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Ale mają jedną wadę :) z tym, że to raczej wina wireless a nie samych słuchawek. Słuchałem kiedyś jakieś Philipsy za 400PLN w ME, i przy maksymalnej głośności masz wrażenie, że głośniczki nie wyrabiają. Tutaj jest to samo, z tym że maksymalna głośność na G930 naprawdę jest głośna i raczej olewam ten problem. ~75% głośności, bass na 60% i jest cudownie.


możesz to prosto sprawdzić podłączając kabelkiem
edit:
a nie, nie ma chyba takiej opcji :(
transmisja pc <-> słuchawki jest cyfrowa?


Mogę to sprawdzić i sprawdzałem, ale skoro są to słuchawki stworzone do wireless to być może mają jakieś ograniczenie. Im głośniej tym szybciej bateria poleci.
Jest cyfrowa, bo w panelu sterowania mam jakość DVD, tylko takie coś mogę Ci powiedzieć. No przecież nie analogowa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 16:10 
Cytuj  
Ej chłopaki, czy pójście do laryngologa, żeby przeczyścił uszy żeby lepiej słyszeć efekty słuchawek ociera się o pierdolnięcie i zboczenie na punkcie sprzętu audio?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 16:11 
Cytuj  
http://pclab.pl/art43642.html

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 16:57 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ej chłopaki, czy pójście do laryngologa, żeby przeczyścił uszy żeby lepiej słyszeć efekty słuchawek ociera się o pierdolnięcie i zboczenie na punkcie sprzętu audio?


dobrze ze sobie nowego krzesla nie kupiles:<


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 16:59 
Cytuj  
@3up

Wydaje mi sie ze czyszczenie uszu nic tu nie da. Wyczulony sluch to raczej cecha wrodzona i albo masz czuly (o duzym zakresie czestotilowsci) albo nie. Co najwyzej bedziesz slyszal wszystko glosniej jezeli faktycznie uszy byly zapchane.

anyway kiedys slyszalem o zwijaniu kartki czy bibuly(juz nie pamietam) w stozek, wkladaniu w ucho i podpalaniu. Podcisnienie ma wyciagnac woskowine ktora zostanie na kartce, bibulce. Jakas indianska metoda ale nie pamietam kto i dlaczego i skad mi o niej wspominal. Musial bys pogooglowac


_________________
oumn da lololegend

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 17:13 
Cytuj  
@4up

Może lepiej było umyć uszy przed wydaniem 500 zł na słuchawki? :P
j/k, dzięki za reckę, chyba sobie też sprawię :)
A jak z rozmiarem samych nauszników? Bo ja duży chłopak raczej jestem z dużymi uszami :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 17:21 
Cytuj  
pooma napisał(a):
@4up

Może lepiej było umyć uszy przed wydaniem 500 zł na słuchawki? :P
j/k, dzięki za reckę, chyba sobie też sprawię :)


Nie nie, właśnie o to chodzi, że w niedziele się wykąpałem i fatalnie słyszałem na prawe ucho. Kupiłem sobie jakieś krople do uszu ale nie pomogły, więc dzisiaj poszedłem do laryngologa i mi wyciągnął chyba z 2kg woskowiny z prawego ucha.... i dopiero teraz usłyszałem, jak bardzo miałem zapchane ucho. Nie wspominam o tym, że z lewym miałem wszystko ok, dopiero po wyczyszczeniu prawego usłyszałem jak bardzo źle słyszałem na lewe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 18:08 
Cytuj  
Sob, prosze prosze zaloz topic "Co dziś kupił sobie Sobtainer" ;)

btw. takie czyszczenie uszu patyczkami moze spowodowac zapchanie ucha woskowina ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 18:13 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Sob, prosze prosze zaloz topic "Co dziś kupił sobie Sobtainer" ;)

btw. takie czyszczenie uszu patyczkami moze spowodowac zapchanie ucha woskowina ;]


No właśnie takie coś mi się stało.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.