mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 11:18 
Cytuj  
Shad tu male badani rynku robi chyba. Oferta ssie jak wiekszosc tego co proponuje era. Chociaz zdziwiony jestem, ze nie chca za ten telefon wiecej niz jest do kupienia w sklepie bez zadnego abonamentu, co sie czestow erze zdarza. hehe 85PLN i tylko 120 minut w abonamencie? Blisko 4 lata temu mialem tyle za 60PLN i cene minuty niewiele drozsza. Niesety umowa konczy mi sie dopiero latem i powiem papa.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 12:28 
Cytuj  
era ssie od wielu lat z cenami , najbardziej irytowalo mnie wpajanie cennika bez vat w ofercie pre-paid , teraz chyba Play ma najlepsze "tanie" abonamenty

chyba...

*

Posty: 165
Dołączył(a): 27.12.2007
Offline
PostNapisane: 18 lut 2009, 02:19 
Cytuj  
era zalezy dla kogo. ja mam ere od roku, przechodzilam przez wszystkie mozliwe sieci, i w erze najtaniej. za 80 zlotych mam prawie 200 min do wszystkich i jeszcze 2k do pieciu wybranych osob w erze lub na stacjonarnych. wystarcza mi, mimo ze naprawde duzo rozmawiam.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2009, 07:38 
Cytuj  
era dla firm to absolutna rewelacja, świetna obsługa klienta, bardzo dobra jakość i zero nachalnego marketingu.
mam od dwóch lat, nie było jeszcze sprawy której nie załatwiłbym w 5 minut z obsługą klienta, imo świetnie ich szkolą.
przez 2 lata nie dostałem zadnego smsa z reklamą.

wcześniej Orange który w tych samych sytuacjach zawsze dawal dupy.

aha i pakiety wartościowe, jak mam w erze np. abonament 230 to mam 230 zł i moge np 100% tego wygadać w roamingu. nie miałem tak w Orange firmowym - doliczali obok abonamentu roaming.


_________________
psn


Ostatnio edytowano 18 lut 2009, 07:44 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2009, 07:43 
Cytuj  
No i teraz jeszcze będą wszystkie telefony bez slimlocków, mała rzecz a cieszy ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2009, 07:45 
Cytuj  
dokładnie akurat załapałem sie teraz na telefon bez simlocka - nawet nie wiedzialem że to zrobili, zreszta robia to wstecznie ( jak ktoś ma iphona to jak podłaczy to itunes to mu simlocka zdejmnie nawet jak ma starszego)

PLAY jest absolutnie do dupy a obsługe ma jak z pola buraków ale tez dali mi 2 lata temu bez simlocka - wiec to na plus dla nich.
ogólnie moge pisać wypracowania na temat głupoty i wieśniactwa obsługi PLAY
nie wiem czy gorsza jest jednak obsługa czy usługa PLAYAa

PLAY to absolutna żenada, tanie gówno.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2009, 08:51 
Cytuj  
z plusa dostalismy lepsza oferte niz z ery. jedna z wiekszych kablowek w moim miescie zrezygnowala z ery, potem orange na rzecz plusa.
obsluga klienta rowniez bez zarzutu.

tbh shad to tania zagrywka dla ludzi, ktorzy korzystaja z simplusa.
w przypadku 'biznesu' simlock nie ma znaczenia.

deshroom czy ty sie kontaktujesz z ta obsluga codziennie, ze to cie tak boli?
daj spokoj stary, telefon kupujesz do rozmow. jak firmowy to generalnie wali cie calosc, jak prywatnie to z reguly interesuje cie dobra i tania oferta.
a obsluga dostosowuje sie do poziomu rozmowcy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2009, 09:44 
Cytuj  
Nie wiem jak z obsluga klietna, ale na jakosc uslugi moi znajomi uzywajacy Playa nie narzekaja. W przypadku zasiegu na jakis "zadupiach" mialem bezposrednie porownanie i Era wypadala gorzej. Cala "wspaniala trojka" czyli Era, Plus i Orange imo maja zmowe cenowa, bo mam wrazenie ze polski rynek komorkowy zatrzymal sie pare lat temu.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2009, 09:54 
Cytuj  
to nie tak tor.
w play masz np. niskie stawki na polaczenia wychodzace.
ale polaczenia przychodzace do sieci playa sa chyba najdrozsze w kraju.
nie jest to wiec tak rozowo jak sie wydaje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2009, 09:58 
Cytuj  
ja mam bardzo przykre doświadczenia z obsługą klienta Play.

oki, poflejmujcie sobie opowiem.

byłem w maroko, mam dwa telefony, era oki, żony orange oki, play kompletny error. dzwonie z ery do playa i mówie że nie działa że potrzebuje odbierać telefony bo jestem na wakacjach ale spodziewam sie waznych telefonów a on żebym sie szybko rozłaczyl bo duzo place, to ja mu że mi to nie przeszkadza tylko niech naprawi mi playa. to on ze bedzie przyjmowal teraz zgłoszenie i ze to potrwa 20 MINUT. to ja mu ze ohujał.
zadzwonilem do kolegi i poprosiłem zeby załatwil mi to w polsce, gadał z nimi 30 minut i ustalil ze mam pójsc do lokalnego dostawcy komórkowego bo to jego wina

i tyle, po powrocie do polski stwierdzilem ze na mapie roamingu play nie ma maroko.

pozatym zawsze rozłacza sie po 30 min rozmowy i trzeba dzwonic drugi raz

prawie rok zajeło mi wyjasnienie dlaczego nikt nie rozumie co to znaczy ze chce zeby rozmowa przychodzaca byla przekierowana na skrzynke po 30 a nie po 20 sekundach (tak ustawia sie to w telefonie ale jest to usługa operatora)
okazało sie po roku - jeden koleś z obsługi powiedzial nieoficjalnie że system tego nie obsługuje.

dodatkowo mówią zawsze "Witaj, co mage dla Ciebie zrobić ?" :har:

i tyle


_________________
psn


Ostatnio edytowano 18 lut 2009, 10:00 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2009, 09:58 
Cytuj  
A ceny za polaczenia przychodzace nie ustala operator z ktorego sieci dzwonisz? Co ma play do tego? Wielka trojka celowa pewnie zawyza ceny, zeby blokowac zdobywanie rynku przez czwartego operatora. A co do obslugi klienta to jestem pare lat obonentem ery, bylem kilka lat w idei, nigdy w tym czasie nie dzwonilem do boku.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2009, 10:02 
Cytuj  
play ustala stawki po jakich sie do niego dzwoni. a nie era, plus czy orange.
play ma klientow ze wzgledu na to, ze ma atrakcyjne ceny polaczen wychodzacych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2009, 10:02 
Cytuj  
@Tor-Bled-Nam
a ja napisałem cos o cenach ? dodam: play pokazywal Brak dostępu do sieci. nie można było wybrać lokalnego operatora. tzn po wybraniu któregokolwiek był taki bład

EDIT: moze to było do Mendola, ja nie widze co on pisze.


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2009, 11:36 
Cytuj  
Cena połączeń do PLAY jest tak wysoka na życzenie Playa - nie wiem czy wiecie ale płaci się nie tylko za rozmowy wychodzące, Twój operator płaci także tej sieci w której połączenie jest zakańczane. Play ze względu na koszt budowy infrastruktury dostał od UKE zgodę na wyższe niż w innych sieciach opłaty za połączenia kończące się w sieci PLAY. Dlatego do nich jest najdrożej.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2009, 11:59 
Cytuj  
Ja nie wiedzialem. Chciaz z punktu widzenia uzytkownika sieci Play to nie jest problem. Z reszta to nie te czasy, gdzie cena polaczen obligowala do liczenia kazdej minuty. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2009, 12:03 
Cytuj  
w play masz bajery typu: jak ktos do mnie dzwoni to nabijaja mi sie minuty - moj brat ma tam komorke i bardzo sobie chwali,bo to do niego wiele osob dzwoni i on na nich niejako "zeruje" ;)
co do play to maja bardzo fajna oferte internetu przez siec komorkowa - za 129zl mozna kupic modem ze starterem 1GB a za ~240zl na allegro sa startery z 60GB na 12 miesiecy.
za 31zl miesiecznie ma sie 5GB transferu - jak dla mnie bomba jako dla osoby, ktora casualowo zamierza korzystac z tego netu - aby miec dostep tak na wszelki wypadek.
szczczegolnie, ze standardem u nas na rynku jest cena 3 lub wiecej groszy za 100KB.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2009, 12:06 
Cytuj  
Wlasnie, uzywal ktos netu w playu? Zastanawiam sie nad kupnem go do lapka. Cel: komunikatory+www. Ciekawy jestem jak z jakoscia polaczania.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2009, 12:11 
Cytuj  
@RufeN
ten internet podobno dziala tylko w miescie czyli tam gdzie możemy mieć dostęp do innego.
siec playa to miasta a reszta polski to wypożyczona od PLUS GSM

z netu polecam BlueConnect ery i generalnie ERA, tylko uwaga bo to 500MB a potem bardzo zwalnia wiec do lapka tak ale nie zamiast netu w domu.

BTW, iphone ładowany w niedziele i normalnie używany wciąż ma 20% baterii. dobrze wyłączyć 3G (pozwala szybciej sciagac dane ale uzywa baterie bardziej wogóle).
może inne telefony mają lepsze ale 3 dni to chyba każdemu wystarczy.
generalnie najwiecej ciagnie wifi i gps.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2009, 16:23 
Cytuj  
generalnie pewnie 95%roku spędzam w miejscach, gdzie PLAY ma zasięg netu, i chociaż nie są to może jakieś porywająco szybkie transfery, to jednak cena jest dla mnie jak najbardziej przystępna, a zasięg tam gdzie chciałem to mam (parę miejsc w Poznaniu, w których spędzam dużo czasu ze względu na studia bez ogólnodostępnych sieci WIFI).
trzeba sprawdzić z mapką, czy PLAY jest tam, gdzie chcemy go używać, bo rzeczywiście obejmuje on tylko największe miasta, ale cenowo wychodzi bardzo konkurencyjnie wg mnie: http://web.playmobile.pl/pl/internet/po ... index.html

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 23:07 
Cytuj  
Co by nie zakładać nowego wątku...

Kończy mi się abonament w Erze i chcę nowy telefon do dzwonienia i porządnego słuchania muzyczki (radyjko z RDSem). Generalnie z telefonów w moim zasięgu Era oferuje mi SE w910i oraz SE w595. Obydwa mają podobne parametry, które akurat mi są potrzebne i różnią się raczej badziewiami. Same macanko jak leżą w dłoni to zrobię w salonie. Jak wygląda ich trwałość?? I czy Era obecnie oferuje coś innego co możnaby polecić w podobnej kategorii cenowej??

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.