mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 15:50 
Cytuj  
Cytuj:
Co do porownywan zywotonosci bateri - iphone miałem rok i sie rozjebal + bateria trzymała chujowo pół roku po


Lol, ja miałem iphona 3g przez 3 lata i cały czas dzialał jak miał działać,bateria cały dzień trzymała.
Teraz mam 5 i też jest zajebiscie.
BTW: co do customizacji IU wszyscy znajomi,którzy mają jakies topowe androidy pokazują mi swoje UI i " zobacz prawie jak iphone" ..... spoko

Z tym,że fakt faktem apple leci w chuja i jak w 6 nic nie zmienią to android do mnie wskoczy raczej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 16:37 
Cytuj  
bez przesady żeby tak gówniane ui pakować na androida, a co do baterii to albo jedziemy na oryginalnym sofcie albo dłubiemy wiecznie w ustawieniach, na szczęście ui od htc mi odpowiada, a brandowany android od play pozwala na 3dni bez ładowania


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2014, 17:29 
Cytuj  
Iphone jest jak call of duty.

Co rok nowe, takie, samo, drogie, bez nowości, duży hype i zajebiscie się sprzedaje.

Mam wrażenie że zmiany w ui iphone wymusza wyłącznie konkurencja. Najchetniej to by sprzedawali z nową obudową tylko.

Htc jest dużo lepsze jakościowo ale samsung jest tańszy i bardziej innowacyjny. Htc one max jest droższe niż note 3


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 09:51 
Cytuj  
Zainstalowałem sobie CM 10.2 na moim SGS3 - bateria póki co wydaje się trzymać tak samo jak na stockowym romie ale same aplikacje (dialer, aparat, wiadomosci i w sumie cala reszta) odpalają się i chodzą dużo szybciej. GPS też wydaje się jakoś lepiej działać. No i opcji customizacje od cholery. Na tą chwilę jestem zadowolony. W weekend będę go jeszcze dopieszczał i zrobię sobie backup wtedy :P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 10:06 
Cytuj  
Ma ktoś jakieś polecane romy na SGS2?
Niedawno sie przesiadlem i generalnie nie chcialbym za duzo grzebac, to co mam jest ok, ale jak mozna cos uplynnic, przyspieszyc, zupdatowac softa to chetnie

Z jedna rzecza mam wersje SGS2 ISW11SC WiMax jesli to jakas roznice robi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 10:40 
Cytuj  
ja zainstalowałem w grudniu ten i działa bardzo dobrze wszystko. bardzo dużo korzystam z telefonu. nie jest to stable i pewnie nigdy nie będzie ale JB ma dużo fajnych zmian z których korzystam, pasek stanu jest zrobiony bardzo fajnie czego nie ma w 4.1.2.

nie znalazłem żadnej wady na teraz, wszystko działa (słuchawka bt, kamera, punkt dostępu, itp)

http://download.cyanogenmod.org/?device ... pe=nightly


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 11:16 
Cytuj  
Desh pochwal się z czego najczęściej z CM korzystasz. Nie oblatalem jeszcze wszystkich opcji.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 12:37 
Cytuj  
Ja korzystam w smartfonie z androidem z dostępu do dokumentów online takich jak pdf, arkusze, robię w nich zmiany, tworze i umieszczam, skan aparatem i zapisanie tego jako pdf to mega wypas jak dla mnie, udostępnienie wifi jednym kliknięciem, online i offline mapy też się przydają.
Jak widać mało, więc nie ma sensu wydawać więcej jak 500zł na nowy fon, a nie jestem pewien czy iphone pozwoli mi na operowanie tak wygodnie w/w dokumentami i udostępnianiem wifi.

fony z androidem maja o wiele większy współczynnik cena/funkcjonalność i tego Marku nie zmienisz, za to iphone cena/lans nadal z świadku plebsu ze zmywaka jest na poziomie 20 letniego bmw i 40"TV


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 13:27 
Cytuj  
Tak przy okazji, chińska Motorola ;)

http://android.com.pl/news/20915-motoro ... im-lenovo/

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 13:27 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Desh pochwal się z czego najczęściej z CM korzystasz. Nie oblatalem jeszcze wszystkich opcji.

Press i Tapatalk

tu reszta, dużo się nie zmienia ostatnio budzik kupiłem.

Spoiler:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 13:31 
Cytuj  
o kurwa

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 13:36 
Cytuj  
działa, nie laguje z 2GB (przestrzeń na aplikacje, w note 3 jest 3GB) zostało 500MB. czyli można :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 13:37 
Cytuj  
ale z tym "Kupony McDonalds ZimaKupony2014 (air.kuponymc)" przesadziles :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 13:40 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale z tym "Kupony McDonalds ZimaKupony2014 (air.kuponymc)" przesadziles :)
no wiem, ale używamy w reducie czasem z kolegą :P
to jest lista wszystkich "doinstalowanych" aplikacji w moim telefonie.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 14:10 
Cytuj  
deszu wpierdala hamburgery i jest gruby


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 22:47 
Cytuj  
Sony Xperia Z Ultra... wtf rozmiar ale się chyba skuszę. Ktoś ma/macał?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2014, 00:02 
Cytuj  
6 cali przy uchu to przesada jak dla mnie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2014, 00:06 
Cytuj  
Ta wiem, wziąłem HTC One.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2014, 12:21 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Mareczku - najprostrze sprawa to to, ze np moge sobie normalnie wrzucic dzwonki, mp3, pdfy i w uj innych rzeczy i mam do tego dostep. Do tego customizacja interfejsu - praktycznie zerowa bez JB. W porównaniu z Andkiem to wyglada tragicznie. Instalowac mozna tylko to co jest w AppStore praktycznie chociaz jest to niezgodne z prawem. Tutaj chociażby mam CR i mam na prawdę w czym wybierać.

Pomjam oczywiscie kwestie sprzetowe jak np brak mozliwosci wymiany bateri, zjebane wyjmowanie kart sim czy chujowy aparat w stosunku do telefonow konkurencji (w przedziale cenowym). No i brak slotu na kartę SD to dymanie w anusa.

Polityke apple pomijam(jeśli chodzi o ceny i o JB).

Co do porownywan zywotonosci bateri - iphone miałem rok i sie rozjebal + bateria trzymała chujowo pół roku po. Kumple mają SGS3 od premiery i jakoś nie płacza na żywotność baterii. IOS tak samo wpierdalał baterie jak się włączyło wszystkie bajery. Sry ale jesteś chorym fanbojem.


Co do custom romow na SGS jeszcze...
Może źle zrobiłem flash tego CM 11.2 w sensie nie dość dokładnie. Póki co styka mi stockowy rom bo tutaj mam wszystko poustawiane jak chciałem. W weekend wgram CM 10.2 bo jest stable i wtedy potestuje. Jestem ciekaw kiedy CM 11 bedzie stable.



zaboleq - czyli podsumujmy:
dzwonki wrzuca się rzeczywiście na iphone trudniej bo trzeba 3 kliki - ale wiadomo, że ta funkcjonalność jest krytyczna bo dzwonek zmieniamy kilka razy dziennie (ja jeszcze nie miałem potrzeby od czasu Nokii 3310)
mp3, pdfy wrzuca się tak samo trudno/łatwo jak na androidzie.
customizacja telefonu - no bo bardzo ważne, wręcz krytyczne jest by dodać sobie w telefonie fikuśny napis lub temperaturę obok godziny.
brak możliwości wymiany baterii, SD slotu itd - czyli identycznie jak na większości telefonów z andkiem.
Politykę samsunga pomijam - jeżeli chodzi o ceny często wyższe niż ceny sprzętu apple.

Wszystko to za cenę stabilności, niezawodności i bezproblematyczności. Rzeczywiście warto się było 3 tygodnie pieprzyć z kawałekim sprzętu do dzwonienia, smsowania i przeglądania netu. I kto tu jest fanbojem?

Sorry zaboleq - ale mam kilku kumpli z szajsungami i wszyscy oni doładowują telefon w pracy bo im nawet jednego dnia nie trzyma. Ale o tym się sam przekonasz. Wkrótce.
Zresztą możliwe, że wymienią Ci ją za darmo:
http://androidnius.pl/puchnaca-bateria- ... a-wymiane/
30% failure rate. Niedużo jak na koreański drogi szmelc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2014, 12:35 
Cytuj  
Mogłem wziąć iPhone 5 ale się wstrzymałem tym razem.
Widziałem HTC One w akcji, na pewno niczego nie będę zmieniał/rootował/srał więc powinien mi przez następne 15 miesięcy posłużyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.