mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2014, 11:52 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Mogłem wziąć iPhone 5 ale się wstrzymałem tym razem.
Widziałem HTC One w akcji, na pewno niczego nie będę zmieniał/rootował/srał więc powinien mi przez następne 15 miesięcy posłużyć.


wczesniej mialem thc desire teraz one i w obu ani nic nie grzebalem ani nic nie rootowalem itp. desire dziala do dzis one to prawie jak mesio odpalasz i dziala i nic nie stuka nic nie puka :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2014, 12:11 
Cytuj  
To tak jak mój księgowy... Miał któregoś tam sensationa i super zadowolony. iphone mu w ogóle nie leżał, ale w salonie playa namówili go na szajsunga s4 przy przedłużaniu umowy. Jak teraz kurwi... No, ale htc to przecież chińska firma hihi :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2014, 13:41 
Cytuj  
@Mareczku
Ale ja nie mam sgs4 - mam sgs3. Sporo znajomych w pracy mam sgs3 od premiery(czyli 1,5 roku?) i ładują telefon co kilka dni - wszystko zależy od tego kto jak korzysta. Iphone 5 np słabo wypada w testach baterii więc nie ściemniaj tutaj, że szajsung nagle robi szmelc w porównaniu do IP. Już nie pamiętasz problemu z antenką/obudową w IP, szybkim padaniem baterii, chujowym przyciskiem home albo ogólnie zapadającymi się power off/on? Ja sam tego doświadczyłem w 2 moich IP a wyglądały jak nówki bo o nie dbałem.

Jakbyś nie był tak zaślepiony do wszystko co nie ma jabłka w logu to byś wyczytał między wierszami, że dla ludzi główną zaletą androida jest jego otwartość/customizacja i duży wybór sprzętu (lepszego i gorszego). My gadamy o zaletach androida a Ty pierdolisz jak potłuczony o wspaniałym IP podczas gdy iOS jest cały czas chujowy i bardziej zamknięty.


Co do CM 10.2
Niestety przy średnim użytkowaniu telefon wytrzymał niecałe 3 dni bez ładowania. W porównaniu do stockowego 4.1.2 wynik słaby(gram, słucham spotify i przeglądam neta) i telefon trzyma mi wtedy 5 dni w sumie... Szukałem przyczyny ale nic nie znalazłem. BetterBattery Stats pokazuje wszystko ok(nie ma nic dziwnego) w TB też wszystko zbędne powyłączane/zamrożone. Nie wiem czemu tak jest ale chyba wole dłuższe życie na baterii niż trochę szybszy dialer i resztę.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2014, 13:53 
Cytuj  
Dla mnie to bez różnicy bo dużo rozmawiam dodatkowo do wszystkiego innego wiec dla mnie jest ważne żeby wytrzymywal cały jeden dzień.
Co do baterii polecam zajrzeć w uruchomione programy i zobaczyć co chodzi w tle. Niektóre rzeczy chodzą niepotrzebnie np. powiadomienie system cleanera że coś tam. Wchodzisz w jego opcje i wyłączasz a jeden proces mniej. Warto też ograniczyć facebook i inne. Moja bateria w spoczynku chodzi długo, imo to kwestia tego co chodzi w tle a nie samego romu. Nawet widgety chodzą w tle często.


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2014, 14:35 
Cytuj  
o kuźwa zaboleq - sg3 to w ogóle porażka na max-a.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2014, 14:56 
Cytuj  
mam w htc one odpalone prawie wszystko, jest weekend i zmia to duzo nie dzownie ale te 8-10 telefonow bylo, do tego fb i widgety od htc z powiadomieniami do tego net do tego jakies tam gierki troche, bateria ladowna cos w piatek rano wzialem full teraz ma 42% jak dla mnie jest ok.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2014, 16:51 
Cytuj  
I tak jesteś android peasant z Polska. Wielkie PANY zarabiające 125kzł rocznie uznają tylko iphona ;) Jest lepszy. Bo tak.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2014, 18:58 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
o kuźwa zaboleq - sg3 to w ogóle porażka na max-a.


Mareczku nie bardziej niż iphone.


Desh co do procesów to serio - sprawdziłem wszystko. Wręcz przekopiowałem ustawienia z TitaniumBackup etc. Widzety byly stockowe tak samo jak na stockowym romie. Zakladam po prostu(i takie są opinie w necie), że jednak custom rom niekoniecznie radzi sobie z baterią. Zapewne nie dotyczy to każdego tel ale na forum CM jest sporo takich opinii.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2014, 19:05 
Cytuj  
tczewiak - mieszasz dwie rzeczy. Po pierwsze 125k to było 2-3 lata temu - spytaj roball-a a datę postu który cytował. Po drugie topowe telefony na androidzie kosztują bardzo podobne pieniążki do sprzętu apple.

zaboleq - oj bardziej.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 3 lut 2014, 00:44 
Cytuj  
Dziwne, że nikt z was nie dopuszcza do siebie WP8 :o

Przesiadłem się z androida na L920 i... nie wróce już do niego nigdy. WP8 (ci co korzystali ze starszych systemów mogą mieć uraz do mobilnego windowsa :D). Pełna płynność działania niezależnie od ilości gówna na telefonie (służbową SGS3 musiałem 3x w ciągu roku resestować do fabrycznych bo się korzystać nie dawało), aktualizacje nie spieprzają telefonu (pozdro Samsung!) i dodają ISTOTNE funkcje (andek standardowo zmienia delikatnie wygląd i "przyspiesza działanie telefonu" ;)), aparat jest kwestią gustu, ale dla mnie lepszy od tego co oferuje konkurencja. I człowiek ma takie fajne odczucie, że po zakupie Nokii firmie zależy na nim ;]

Jest to unibody (brak wymiennej baterii i karty pamięci), ale cholernie wytrzymały w stosunku do konkurencji.
Można narzekać na apki, bo faktycznie odstaje to od Play Store i AppStore, ale to kwestia czasu, bo 90% istotnych aplikacji z androida mam dostępnych i na WP8. Customizacja dosyć spora za pomocą dodatkowych apek, ale oczywiście odstaje od androida.

Jeżeli ktoś się zraził do Androida to polecam WP (najlepiej 1020 albo 1520), bo nie ma sensu pakować się w prawie identyczne gówno jakim jest iPhone (dla mnie iPhone>Androida)

Na chwilę obecną jedyne co mógłbym wziąć/polecić z Androidów to Note 2/Note 3. Rysik jest mega!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2014, 00:46 
Cytuj  
Kafle są do dupy w WP8, thx but thx.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2014, 07:45 
Cytuj  
Tyle, ze kafle w telefonie > kafle na PC/lapku etc.
Kupujesz telefon, wlaczasz i wszystko dziala bez rootowania, srania.... . No ale jesli lubicie tapety, szmety, bajery, kolorowe ikonki to fakt WP8 nie jest dla was.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2014, 08:20 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Kafle są do dupy w WP8, thx but thx.


wzialem matce htc na WP8 i mocno zajebisty telefon


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2014, 08:53 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Kafle są do dupy w WP8, thx but thx.


wzialem matce htc na WP8 i mocno zajebisty telefon

Rozumiem że zaletą jest że wygląda tak:
https://play.google.com/store/apps/deta ... r.activity


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2014, 09:52 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Aldatha napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Kafle są do dupy w WP8, thx but thx.


wzialem matce htc na WP8 i mocno zajebisty telefon

Rozumiem że zaletą jest że wygląda tak:
https://play.google.com/store/apps/deta ... r.activity



hehehe +1.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2014, 10:04 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Tyle, ze kafle w telefonie > kafle na PC/lapku etc.
Kupujesz telefon, wlaczasz i wszystko dziala bez rootowania, srania.... . No ale jesli lubicie tapety, szmety, bajery, kolorowe ikonki to fakt WP8 nie jest dla was.


Ale co ma piernik do wiatraka.
Ja też kupuję, włączam i wszystko działa bez rootowania, nie lubie tapet, szmet i innych bajerów a kolorowe ikonki mam w dupie.
WP8 jest nie dla mnie bo bawiąc się tym systemem 2 tyg odechciało mi się skutecznie, proste.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2014, 10:25 
Cytuj  
Najbardziej irytujace jest podłączenie do komputera telefonu z windowsem. Nie ma dostępu prawie nigdzie itd.
Po odpaleniu trzeba coś sciągnąć (ofc automatycznie z siodemką nie działą) samo nie promptuje, co to ma sie z microsoftu sciągnąc.
Po kilku próbach powitał mnie ekran "unlock phone" co oczywiscie ozanczało ze problem jest gdzie indziej i MS poradził zeby karte SD wykasować, to zadziała. Itd itd.

No sorry, windows z windowsem sie nie chce dogadac. Na dodatek puchnie ten system okropnie w pamięci telefonu a automatyczne oczyszczanie gowno daje.

Androida podłączam i widzi jako pendrive, a cała karte SD osobno.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 lut 2014, 10:27 
Cytuj  
Problem z WP miałem taki, że jak z kumplem próbowaliśmy z jednego telefonu na drugi (jeden był jakiś andkowy a drugi WP 7,5 dziewczyny kumpla) przegrać po blutooth jakiś dzwonek i jakieś zdjęcia to mimo usilnych prób się nie udało. W ogóle WP nie pozwalał na żadną manipulację plikami, już nawet nie pamiętam czy przeglądarki plików nie było w ogóle czy, że na nic ona nie pozwalała.

Poza tym chodziło i wyglądało to nawet fajnie, tyle, że strasznie ubezwłasnowalniało użytkownika w tym co może a czego nie może zrobić na swoim własnym urządzeniu. No sorry.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2014, 10:46 
Cytuj  
WP7.5 to nie WP8.
Telefony z WP8 dzialaja normalnie jako pamiec masowa po podlaczeniu do kompa. Z bluetooth tez zadnych problemow nie mam. W ostatniej aktualizacji dodali nawet obsluge BT 4.0 LE.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2014, 13:01 
Cytuj  
lolz

to jest telefon dla starszych ludzi , mama ma duze kafelki , dzwoni , smsuje , od czapy cos sprawdzi w necie

po chuj jej podlaczanie telefonu do kompa ? :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.