mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 sie 2014, 13:43 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
biorac pod uwage, ze na pc gracie w dote, lol'a i poe to faktycznie, przewaga pc w uj :)

My ? - MOBA mi średnio podchodzą i nie gram. POE nie tknąłem nawet palcem. Mimo to mam tyle tytułów na kompie, że nie ogarniam wszystkiego :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2014, 13:45 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
vk to dla mnie strategia i to calkiem zajebista, to tylko przyklad.
tez gram w fpsy na pc, ale mag na ps3 byl bardzo fajny.

tor: wole to, na czym mam ochote pograc. na szczescie mam wybor i nie musze na sile pieprzyc jaki to pc jest zajebisty.
z konsoli mialem/mam duzo fun'u i generalnie to reszta mnie jebie :)
biorac pod uwage, ze na pc gracie w dote, lol'a i poe to faktycznie, przewaga pc w uj :)


A ty to w co grasz ostatnio? :) Ja znów wpadłem do low prio przez ragequit. ;<


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2014, 17:27 
Cytuj  
Widzisz Farrin - to jesteś dokładnie tak jak ja 15-20 lat temu. Ja na 10 lat przed kupnem konsoli nie grałem na PC już praktycznie w nic - bo co nie zainstalowałem to leciało z dysku szybciej niż trwał proces instalacji. Przy okazji pamiętam, ze na PC zainstalowałem Gears of War których nie dałem rady przejść z powodu wszechogarniającej nudy, a przeszedłem tą grę z wywieszonym jęzorkiem jak miałem krótką przygodę z X360. Na PC przez ostatnie lata grałem przez jakiś czas jedynie w mmorpg, potem nawet to mi się przejadło.
Nie wyrzuciłem PC, trzymam go w domu i czasami coś tam na nim pogram - ale jedynie wtedy gdy danego tytułu nie ma konsoli, bo to moja podstawowa platforma do grania. Nie potrafię tego wytłumaczyć, po prostu osobiste preferencje zbiegające się zresztą z preferencjami milionów graczy z całego świata - wyjatkiem na pewno nie jestem. Przedkładam granie na konsoli niż granie na PC i tyle.
Serio myślałem, że już jestem starym stetryczałem dziadkiem, którego gry kompletnie przestały bawić (nawet mmorpg) dopóki nie kupiłem sobie konsoli. Gram dokładnie we wszystko i co lepsze granie znów sprawia mi frajdę. Kuźwa ostatnie wyścigi w jakie grałem na PC to chyba był NFS odpalony na 286.. w Motorstorma 2 na PS3 przegrałem jakieś 200-300h z tego 80% w trybie online..
Generalnie granie na konsoli to taki lajcik, nikt tu się nie spina, nikt nie podchodzi do tego ambicjonalnie, brak kalkulatorów, często brak laddersów, każdy gra jak chce i w co chce. Na PC to się zrobił jakiś zjebany wyścig szczurów, co gra to powiększanie sobie penisa i udowadnianie innym, że ma się lepszego PC, jest się lepszym graczem etc. Ludzie jakby zapomnieli że gry to po prostu miała rozrywka. Fajnie to widać na przykładzie mmorpg - kiedyś się grało dużo bardziej na lajcie, teraz masz kalkulatory, wymagane klasy, ty się musisz dostosować do raidleadera, kiedyś to był pure fun - gdzie nade wszystko przedkładono fun osoby grającej, teraz na pierwszym miejscu jest ladder/sukces/whatever.
Generalnie uważam, ze PC to taki hardcore gaming, PC to taki softcore. Ja z hardcore gamingu już wyrosłem, gry to dla mnie jedyna rozrywka.
Do konsol też ten hardcore dociera - współpraca z www, laddersy, etc. Ale na szczęście powoli, community też nie podchodzi do gier tak ambicjonalnie i potrafi się jeszcze śmiać jak deadzą 10 razy pod rząd na jednym mobku ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2014, 18:13 
Cytuj  
jesteś miszczem
odpaliłeś nfs na 286.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sie 2014, 18:56 
Cytuj  
tczewiak wez idz juz stad.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2014, 19:19 
Cytuj  
Tczewiak - ja wiem, ze ty to pokolenie które zaczynało od Pentium czy tam nawet core duo, ale dla Twojej informacji:
The original Need for Speed was released for 3DO in 1994 with versions released for the PC (DOS) (1995).
Działał nawet na XT.

Ja pamiętam jak zbierałem przez pół wakacji na pierwszy HDD - miało być 20 a kupiłem 40MB (tak MEGA), albo granie w Prince of Persia na beżowym monitorku i karcie graficznej hercules (do tej pory odruch wymiotny), już nie wspomnę o kasacji windowsa i powrocie do DOS-a bo miejsca na HDD brakło ;)

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 sie 2014, 19:24 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Widzisz Farrin - to jesteś dokładnie tak jak ja 15-20 lat temu. Ja na 10 lat przed kupnem konsoli nie grałem na PC już praktycznie w nic - bo co nie zainstalowałem to leciało z dysku szybciej niż trwał proces instalacji. Przy okazji pamiętam, ze na PC zainstalowałem Gears of War których nie dałem rady przejść z powodu wszechogarniającej nudy, a przeszedłem tą grę z wywieszonym jęzorkiem jak miałem krótką przygodę z X360. Na PC przez ostatnie lata grałem przez jakiś czas jedynie w mmorpg, potem nawet to mi się przejadło.
Nie wyrzuciłem PC, trzymam go w domu i czasami coś tam na nim pogram - ale jedynie wtedy gdy danego tytułu nie ma konsoli, bo to moja podstawowa platforma do grania. Nie potrafię tego wytłumaczyć, po prostu osobiste preferencje zbiegające się zresztą z preferencjami milionów graczy z całego świata - wyjatkiem na pewno nie jestem. Przedkładam granie na konsoli niż granie na PC i tyle.
Serio myślałem, że już jestem starym stetryczałem dziadkiem, którego gry kompletnie przestały bawić (nawet mmorpg) dopóki nie kupiłem sobie konsoli. Gram dokładnie we wszystko i co lepsze granie znów sprawia mi frajdę. Kuźwa ostatnie wyścigi w jakie grałem na PC to chyba był NFS odpalony na 286.. w Motorstorma 2 na PS3 przegrałem jakieś 200-300h z tego 80% w trybie online..
Generalnie granie na konsoli to taki lajcik, nikt tu się nie spina, nikt nie podchodzi do tego ambicjonalnie, brak kalkulatorów, często brak laddersów, każdy gra jak chce i w co chce. Na PC to się zrobił jakiś zjebany wyścig szczurów, co gra to powiększanie sobie penisa i udowadnianie innym, że ma się lepszego PC, jest się lepszym graczem etc. Ludzie jakby zapomnieli że gry to po prostu miała rozrywka. Fajnie to widać na przykładzie mmorpg - kiedyś się grało dużo bardziej na lajcie, teraz masz kalkulatory, wymagane klasy, ty się musisz dostosować do raidleadera, kiedyś to był pure fun - gdzie nade wszystko przedkładono fun osoby grającej, teraz na pierwszym miejscu jest ladder/sukces/whatever.
Generalnie uważam, ze PC to taki hardcore gaming, PC to taki softcore. Ja z hardcore gamingu już wyrosłem, gry to dla mnie jedyna rozrywka.
Do konsol też ten hardcore dociera - współpraca z www, laddersy, etc. Ale na szczęście powoli, community też nie podchodzi do gier tak ambicjonalnie i potrafi się jeszcze śmiać jak deadzą 10 razy pod rząd na jednym mobku ;)

Moja matko przenajświętsza chorobliwa i wypukła !?! Co ty mi tu za tekst wstawiasz? Wygląda na to że nie zrozumiałeś mojego poprzedniego posta więc postaram ci się wyjaśnić to jeszcze raz (akurat przerwa jest w stream-ie z WCS :] ).

Nie jesteś świadom tego, że mam 34 lata. Nie jesteś świadom tego, że z konsolami miałem styczność w latach 90(czyt. PSX u paru kumpli - nie liczę tych konsolek gdzie było 100 gier i dwa joye z jednym przyciskiem oraz małej randki z commodore). Zajebiście się wtedy grało, we dwóch i więcej osób, były FFT, Toca, MGS, oraz ze setka tytułów, których już nie pamiętam. Jeśli chodziło o wyścigówki to owszem konsola wtedy(nie wiem jak jest dziś) biła na głowę PC pod względem miodności i sterowania. Niestety wkręciłem się w strategie(oraz Diabolo 1, C&C, Warcraft2, Q1 - tylko liznąłem no i Q2). Dla mnie konsola była takim fajnym odskokiem, jak miałem ochotę na bezmyślną nawalankę z kumplami - próbowałem grać w Q2 na konsoli z innymi - masakra w porównaniu z PC-tem. Najbardziej mnie od konsol odrzuciło brak strategii oraz brak jakiegokolwiek dobrego kontrolera do tego typu gier oraz FPS-ów(cokolwiek powiesz sorry ale uważam, że klawa plus myszka w FPS jest na razie najlepszym kontrolerem do tego typu gier). Późniejsze lata to w sumie przeskok od razu na PS3 i Wii(gdzieś tam się przewinął xblok ale w niego najmniej pocinałem) u kumpli więc głównie to z tych konsol czerpię swoje doświadczenie i gier na nie.

Po tym wszystkim stwierdzam, że za stary jestem na konsole i zbyt wymagający. Zostaję przy PC. Tym bardziej, że nadal(w ostatnich latach to już raz na rok albo i rzadziej ) jeżdżę na tzw. LAN party( i nie wciskaj mi tu kitu, że to samo można zrobić z konsolą tylko łatwiej - wybacz ale nie da się.).
Nadal ci kurwa przypominam ciebie sprzed 15-20 lat ?


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2014, 19:37 
Cytuj  
Marek twierdzi, że większość tutaj woli pc, bo nigdy nie grali na konsoli albo nie stać ich na nią a jest zupełnie przeciwnie. To świadomy wybór tego co dla nas lepsze. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sie 2014, 19:48 
Cytuj  
nie, to wy twierdzicie, ze konsole sa chujowe.
my twierdzimy, ze kazdy powinien grac na tym, na czym lubi i w co lubi.
jak to kiedys zrozumiecie, to sie skonczy to pieprzenie :)

ty farrin ale 'konsola u kumpli' to troche co innego niz konsola w domu.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 sie 2014, 20:16 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ty farrin ale 'konsola u kumpli' to troche co innego niz konsola w domu.
Sranie w banie na ekranie.
Ty Mendol ale posiadanie PC i konsoli to trochę coś innego niż tylko PC :P
Twój argument normalnie zwala z nóg. Wytłumacz mi czym się to różni ? Jak kupię do domu to dostanę inny kontroler ? Jest jakiś zestaw z TV ? Bo kuźwa nie kumam.
Tak samo jak podanie 'niby' strategii na konsolę - sztuk jeden. Próbowałem grać w strategię na konsole i w porównaniu z PC to jest dno i 6 metrów mułu(podobnie ma się sprawa z FPS). Możliwe, że ta strategia, którą zapodałeś by mi nawet podeszła ale cholera nie będę brał konsoli dla jednej gry !
Druga sprawa Mendol, ja nie próbuję was przekonać, żebyście rzucili konsole w pizdu i grali tylko i wyłącznie na PC. Po prostu przedstawiam swój punkt widzenia na konsole i że dla mnie nie są one atrakcyjną "puszką" do gier. Dodatkowo odpowiadam na troling Marka, który sobie ubzdurał, że mnie zna, oraz dlaczego wolę PC od konsol ...





EDIT: Ahhh przypomniało mi się jak kilka lat temu na jednym z konwentów fantastyki ( chyba to był Pyrkon) była dyskusja dwugodzinna o wyższości jednej konsoli nad drugą plus PC - było dużo śmiechu ale i sporo ciekawych rzeczy się dowiedziałem. W sumie to nie pamiętam która puszka 'wygrała'


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sie 2014, 20:25 
Cytuj  
nie sranie w banie, tylko taka prawda.
majac konsole w domu gram wtedy kiedy ja mam ochote, w to na co mam ochote, moge testowac dema, sprawdzac gry, wymieniac sie nimi, grac online itd. itp.
podalem ci jedna strategie na konsole bo wiadomo od czasow ps3 i x360, ze strategii nie warto robic na duze sprzety.
na vite jest tego wiecej, zreszta na ps1/ps2 bylo ich pewnie 5 razy wiecej.
ja wzialem konsole dla jednej gry (i ps3 i x360) i zupelnie tego nie zaluje.

mimo, ze jestem starszy to konsole nadal mi sie podobaja i daja fun.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 sie 2014, 20:51 
Cytuj  
Sranie w banie bo to samo robię na PC. Zresztą grając na Konsolach u kumpli też mogłem popykać w to i owo ale jak już wspomniałem wcześniej, to nie jest produkt dla mnie na dłuższą metę.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sie 2014, 21:13 
Cytuj  
no a ja to samo robie na pc i konsoli.
a granie u kumpli jest fajne, jak grasz w fife albo tekkena.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 06:22 
Cytuj  
Need for speed na 286 :wtf:
Konsola>>>PC bo mozna rozwalic sie na kanapie z padem w reku. Topic mozna zamknac.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 06:40 
Cytuj  
candodiser - wklej jeszcze obrazek ten co zawsze :D

Farrin - "u kolegów" i wystarczy. Nie musiałeś się już tak rozpisywać. Twoje doświadczenia z konsolami są po prostu zerowe.

Co do Need for Speed - mozliwe, że to był inny tytuł. Były ograniczenia prędkości i policja lepiąca madaty. Tyle pamiętam sprzed 20 lat. Jak jest to dla was bardzo ważne w tym temacie to sobie pogooglujcie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 06:45 
Cytuj  
jak obrazek? Co ty znowu bredzisz? :lol:


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 07:02 
Cytuj  
PC Master Game Glory Racing czy coś w stylu. Wyszukaj w googlach, albo skopiuj Atheriusa.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 07:08 
Cytuj  
a co mnie atherius...

znalazlem tylko cos takiego: https://www.google.pl/search?q=pad+kana ... 28&dpr=0.9

Ktora najlepsza? I powiedz jaka konsole do tego dobrac.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 07:21 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Co do Need for Speed - mozliwe, że to był inny tytuł. Były ograniczenia prędkości i policja lepiąca madaty. Tyle pamiętam sprzed 20 lat. Jak jest to dla was bardzo ważne w tym temacie to sobie pogooglujcie.

Lotus Ultimate Challenge. NfS dopiero od 486.

candidoser napisał(a):
Konsola>>>PC bo mozna rozwalic sie na kanapie z padem w reku.

To do PC nie da się już podłączyć pada i tv? Ja niedawno tak grałem na laptopie...

X.

PS. Za to ostatnio gram na konsoli na hehe monitorze, bo mi żona tv okupuje ;)


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 07:30 
Cytuj  
Xanth napisał(a):

candidoser napisał(a):
Konsola>>>PC bo mozna rozwalic sie na kanapie z padem w reku.

To do PC nie da się już podłączyć pada i tv? Ja niedawno tak grałem na laptopie...


O to, to juz musisz mareczka zapytac, to byl jego argument. Ja go tylko przytoczylem.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.