mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 07:58 
Cytuj  
No właśnie jaka kanapa pod kompa ? Chce poczuć się jakbym grał na konsoli.
pomórzcie pls


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 08:30 
Cytuj  
Na pewno nie tania i taka której gąbka się nie ubije po jakimś czasie :(


_________________
Obrazek

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 09:53 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
To do PC nie da się już podłączyć pada i tv? Ja niedawno tak grałem na laptopie...


Można, ale wtedy będziesz miał więcej fps'ów, lepszą rozdzielczość, tekstury i dalszy zasięg rysowania obiektów - więc całkowicie stracisz konsolowy feeling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 10:09 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Xanth napisał(a):
To do PC nie da się już podłączyć pada i tv? Ja niedawno tak grałem na laptopie...

Można, ale wtedy będziesz miał więcej fps'ów, lepszą rozdzielczość, tekstury i dalszy zasięg rysowania obiektów - więc całkowicie stracisz konsolowy feeling.

Chyba, że ma się gównianego laptopa, który przegrzewa się nawet na grach fejsbukowych ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 10:16 
Cytuj  
@up

No na Pegazusie to też nie poszalejesz ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 14:10 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no a ja to samo robie na pc i konsoli.
a granie u kumpli jest fajne, jak grasz w fife albo tekkena.

W fife ani razu nie graliśmy :p
Tekkena, któregoś przeszliśmy - nie pamiętam, którego. Choć bardziej przypadła mi ta bijatyka z broniami - im dalej przechodziłeś tym lepsze inne bronie miałeś - ja głównie pocinałem taką laską z laską drewienka i śmieszne było jak jedną z ostatnich broni dostała - pałka była większa niż postać :P - Soul Calibur to było chyba.
W Tocę się bardzo miło grało.


Mark24 napisał(a):
Farrin - "u kolegów" i wystarczy. Nie musiałeś się już tak rozpisywać. Twoje doświadczenia z konsolami są po prostu zerowe.
Ty się później dziwisz, że tak wiele osób na forum leje na ciebie...


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 16:39 
Cytuj  
farrin - sorry za szczerość, nie chce mi się owijać w bawełnę. Jeżeli nie widzisz różnicy - u kolegów, a u siebie w domu to już twój problem.

gosugamer1 napisał(a):
Xanth napisał(a):
To do PC nie da się już podłączyć pada i tv? Ja niedawno tak grałem na laptopie...


Można, ale wtedy będziesz miał więcej fps'ów, lepszą rozdzielczość, tekstury i dalszy zasięg rysowania obiektów - więc całkowicie stracisz konsolowy feeling.


+pisitowe nieprzystosowane do pada sterowanie, +pisitową nieprzystosowaną do pada rozgrywkę, +brak jakiegokolwiek balansu online bo jak niby zbalansować jednocześnie tych z padami i tych z myszą i klawiaturą, +pisitowe feeling grania, który nie każdemu musi pasować.
Równie dobrze autokarem możesz po zakupy do sklepu obok skakać. Da się - ba nawet więcej zakupów zapakujesz. A czy to wygodniejsze od auta osobowego to decenią jedynie Ci którzy posiadają i autokar i auto osobowe - na własność, a nie z doskoku u kolegi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 16:57 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
farrin - sorry za szczerość, nie chce mi się owijać w bawełnę. Jeżeli nie widzisz różnicy - u kolegów, a u siebie w domu to już twój problem.
gosugamer1 napisał(a):
Xanth napisał(a):
To do PC nie da się już podłączyć pada i tv? Ja niedawno tak grałem na laptopie...

Można, ale wtedy będziesz miał więcej fps'ów, lepszą rozdzielczość, tekstury i dalszy zasięg rysowania obiektów - więc całkowicie stracisz konsolowy feeling.

+pisitowe nieprzystosowane do pada sterowanie, +pisitową nieprzystosowaną do pada rozgrywkę

Kiedy ostatnio podłączałeś pada do PC? Bo gwarantuję ci, że 90% w miarę nowych gier ma wbudowaną obsługę pada xboxowego i po jego wykryciu automatycznie przełącza się w xbox mode. Z moich 150 gier na Steamie tylko kilka nie pracuje z padem xboxowym, ale tylko dlatego, że taka ich konstrukcja (np. rtsy).

X.

Pierwsze z brzegu:

Obrazek

Obrazek


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 16:58 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Równie dobrze autokarem możesz po zakupy do sklepu obok skakać. Da się - ba nawet więcej zakupów zapakujesz. A czy to wygodniejsze od auta osobowego to decenią jedynie Ci którzy posiadają i autokar i auto osobowe - na własność, a nie z doskoku u kolegi.

Obrazek


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 17:03 
Cytuj  
Xanth - szczerze to nigdy. I nie zamierzam bo po co?
Tu siadam na kanapie z padem w ręku, naciskam jeden przycisk na padzie i po 10s gram.

Na PC to mi się już dawno odechciało grać - po prostu znalazłem znacznie wygodniejszy sposób na to samo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 17:09 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Xanth - szczerze to nigdy. I nie zamierzam bo po co?

Nie znam się, ale wypowiem się. Klasyka.

X.

PS. Nawet Star Trek Online pracuje z padem...


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 17:15 
Cytuj  
to zagraj w CoD-a na padzie online z innymi graczami PC. Zagraj w diablo 3 z PC na padzie, zagraj w pierdylion innych pisitowych produkcji, może i niektóre współdziają extra wybitnie z padem, ale na pewno nie wszystkie, i nie tak dobrze jak produkcje konsolowe.
Współpracuje to wcale nie oznacza, ze jest tak wygodne jak na produkcji stricte konsolowej. Zresztą obsługiwanie samego windowsa padem z kanapy to musi być udręka. Już nie pisząc o horrorze (jak dla mnie) przejścia przez te wszystkie ustawienia, kalibracje i inne pisitowe pierdy, póki się dokopię do gry to pewnie się okaże, ze małego trzeba kąpać, albo żona chce coś na TV oglądać.


Ostatnio edytowano 27 sie 2014, 17:16 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 17:16 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Xanth - szczerze to nigdy. I nie zamierzam bo po co?
Tu siadam na kanapie z padem w ręku, naciskam jeden przycisk na padzie i po 10s gram.

Na PC to mi się już dawno odechciało grać - po prostu znalazłem znacznie wygodniejszy sposób na to samo.


My też to samo robimy ale w lepszej jakości i 60fps. Taki playstation 10.


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 17:18 
Cytuj  
ja wiem autherius - autokarem zabierasz 10x tyle zakupów co zwykłą małą osobówką. Może bym i zazdrościł... ale wiesz, jakoś mi wygodniej osobówką. Przyzwyczaiłem się.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 17:20 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
to zagraj w CoD-a na padzie online z innymi graczami PC. Zagraj w diablo 3 z PC na padzie...

Zagraj w Dote2 na Ps4, zagraj w Starcrafta 2 na Ps4, zagraj w Civke5... oh wait.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 17:21 
Cytuj  
Akurat w Diablo 3 wolę grać na konsoli, wnerwia mnie zjebany point'n'click... Wersja PC nie obsługuje pada choć interface jest czysto konsolowy. Bezsęsu...

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 17:22 
Cytuj  
granie padem to jak granie w szachy z debilami ? ( wiem wiem prawa autorskie do tego porównania są :) )


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 17:24 
Cytuj  
embe napisał(a):
granie padem to jak granie w szachy z debilami ?

Obrazek

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 17:24 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
to zagraj w CoD-a na padzie online z innymi graczami PC. Zagraj w diablo 3 z PC na padzie, zagraj w pierdylion innych pisitowych produkcji, może i niektóre współdziają extra wybitnie z padem, ale na pewno nie wszystkie, i nie tak dobrze jak produkcje konsolowe.
Współpracuje to wcale nie oznacza, ze jest tak wygodne jak na produkcji stricte konsolowej. Zresztą obsługiwanie samego windowsa padem z kanapy to musi być udręka. Już nie pisząc o horrorze (jak dla mnie) przejścia przez te wszystkie ustawienia, kalibracje i inne pisitowe pierdy, póki się dokopię do gry to pewnie się okaże, ze małego trzeba kąpać, albo żona chce coś na TV oglądać.


Proszę najnowsze cod multi + pad na pc -> https://www.youtube.com/watch?v=HxA9-rcY0CY
Magia normalnie magia. :O
Inne "pisitowe" produkcje nie mają obsługi pada, bo nikt by nie wpadł na pomysł, żeby np. w rts grać na padzie.
Odpalasz steam big picture i masz intereface 100x lepszy od tych z kąsol -> https://www.youtube.com/watch?v=EFrL6-OhN94
Żadnych kalibracji już się od lat nie robi.
Kompletnie się nie znasz a się wypowiadasz, kolejne desperacje argumenty z dupy - a może coś trafię a może nie. My mamy oddzielny sprzęt do grania a ciebie żona goni z jedynego telewizora w domu. ;>
Jeździj sobie tym dostawczakiem dalej my wolimy wyścigówki. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 17:49 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ja wiem autherius - autokarem zabierasz 10x tyle zakupów co zwykłą małą osobówką. Może bym i zazdrościł... ale wiesz, jakoś mi wygodniej osobówką. Przyzwyczaiłem się.

Lol. Co za debilne porownanie.

Jak juz to:

Obrazek

to co prawda tez debilne porownanie ale blizsze rzeczywistosci.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.