mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 389 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 08:13 
Cytuj  
ja akurat mam oficjalnie klucz z msdnaa i cały czas dostęp do niego, jechałem na kluczyku do wersji anglojęzycznej, pobrałem teraz nawet klucz do wersji polskojęzycznej, wpisałem go, system się poprawnie aktywował (przy eng też było ok) a i tak nadal co parę godzin wyskakuje te okienko które w czasie gry wywala mnie na pulpit ;/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 09:03 
Cytuj  
Cos musialo ci sie po ostatnim update rozjechac. Ja korzystam caly czas z wersji technetowej i nic sie nie dzieje.
Wlacz odzyskiwanie systemu i cofnij sie do poprzedniego punktu przywracania. Jesli sie poprawi, znaczy, ze jest cos w najnowszym update, co boli twoj system.

X.

PS. Jesli sie nie poprawi, to cofnij sie dla pewnosci o jeszcze jeden punkt.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 12:29 
Cytuj  
Pare dni temu wyszla aktualizacja ktora sprawdza oryginalnosc systemu. Co ciekawe jest dobrowolna i u mnie (mam boxa EN) nie powoduje takich objawow.

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 13:28 
Cytuj  
Też mam win7 z MSDNAA, nic nie kombinowałem z kluczami/instalkami, po prostu ściągnałem, zainstalowałem i wpisałem klucz. Co jakiś czas windows lubi mi powiedzieć, że mam pirata ale po reboocie mu przechodzi.

EDIT: Dodam, że też legalnie, nie z ebay/allegro.


Ostatnio edytowano 23 maja 2010, 13:57 przez Zap, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 13:38 
Cytuj  
Ja mam w7 x64 z msdnaa (nie kupiony na ebayu itp.), wgrałem tę poprawkę i nie mam żadnych problemów.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 15:54 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Cos musialo ci sie po ostatnim update rozjechac. Ja korzystam caly czas z wersji technetowej i nic sie nie dzieje.


Tak się podczepię z pytaniem: Masz swojego techneta czy to klucz z ebay, jeżeli swojego to wersja US czy EU? Bo właśnie się noszę z zamiarem zakupu i zastanawiam się jak bardzo trzeba kombinować żeby US zakupić od nas (bo różnica cenowa prawie dwukrotna jak się dobry kod zniżkowy wychaczy)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 18:02 
Cytuj  
Mam swojego techneta (wersja word wide, korporacyjna, przydzielona mi jako primary tech contact MS gold partner) :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 20:27 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Mam swojego techneta (wersja word wide, korporacyjna, przydzielona mi jako primary tech contact MS gold partner) :)

X.


Ahh no widzisz to się nic nie dowiem, no nic trzeba będzie przetrzeć szlaki samemu ;P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 18:48 
Cytuj  
Przerzuciłem się na win7 z xp i wszystko było ok przez parę dni (neta wykryło mi automatycznie, nic nie zmieniałem), ale od rana coś się pieprzy - net chodzi jakby z ograniczoną prędkością.
Dla przykładu, przy p2p ściąga dwa pliki na raz i jeden leci 800kb/s a drugi 80kb/s. Do wczoraj zawsze wszystkie pliki śmigały z podobną prędkością rozpędzały się równomiernie, a jeśli coś zaczynało mulić to wszystkie zwalniały. Jak ten 800 kończy pobierać i zaczyna ściągać nowy, to po prostu nowy rozpędza się do takich samych prędkości. Ten 'spowolniony' w ogóle nie przyśpiesza i zasysa ciągle jakby był blokowany.

Tak jakby coś blokowało więcej połączeń niż jedno, ale że nie znam się na 7 to nie wiem o co chodzi i was pytam - w xp ściągało się w rejestrze zabezpieczenie tcpip na ilość połączeń or smth like that. Tutaj tego nie widzę nigdzie ;F

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 389 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.