mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 10:13 
Cytuj  
no tylko, że to cały czas android = rozpizdziel na całego. Trzeba nad nim trochę posiedzieć, poczytać i pokombinować. A nie każdemu się chce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 10:14 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Ale w sumie jak nigdy nie miałeś tel. z andkiem to jak weźmiesz sobie to co mają chłopaki czyli s+ to i tak będziesz zadowolony, także nie kombinuj, przynajmniej będziecie mieli o czym podyskutować. ;>


No przesiadka z symbiana na nawet najslabszy telefon z androidem to i tak jak przesiadka z malucha do mercedesa.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 10:15 
Cytuj  
No to ja źle zrozumiałem, no ja raczej grac nie będę, może jakieś diamenty czy snake to wszystko, do ebooków mam readera, filmów też oglądać nie będę a do muzy mam mp3 :P, tutaj raczej przeglądanie neta w podróży czy odbieranie poczty + ew jakieś fajne aplikacje tyle, na aparat nie patrzę bo mam super lustrzankę ;)

@Alda właśnie znajomi mnie na HTC strasznie namawiają desire S lub sensation ( lol ) :P

EDIT: nigdy nie miałem fona z systemem, grzebać lubie więc obczaje andka :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 10:24 
Cytuj  
Jeśli net to priorytet to duży wyświetlacz.
Kumpel ma desire hd, 4,3", komfort jest, ale to już prawie pół tableta. :)


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 10:32 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
4,3", komfort jest, ale to już prawie pół tableta. :)

Pol tableta to jest Note, a nie taki mikrus jak 4.3". Taki teraz wydaje mi sie miniaturką ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 11:05 
Cytuj  
No to jak potrzebujesz do takich rzeczy jak piszesz to może faktycznie Desire HD ale nie wiem jak cenowo, ten LG wcześniej wymieniany ma bardzo dobra cenę i wysokie noty od użytkowników, 4" to minimum.

Ja bym nie wydał na telefon dużo kasy bo to dla mnie nadal tylko telefon, a opiekowanie się tym w pokrowcach to tak samo jak zawijanie w folie pilota na stoliku, trzeba pogodzić to ile chcemy kasy wydać z tym do czego ma służyć.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 11:21 
Cytuj  
embe - smartphone to już nie telefon, to przenośny komputerek i tak go należy odbierać. Odbieranie poczty, przeglądanie www, skype, gry, książki, komisky, filmy, etc. etc.
A co do etui - dla każdego coś dobrego - od niewygodnych i niefunkcjonalnych wsuwek do serii Vaporów PRO dla Iphone za 150USD :)
Jest tego taka masa, że każdy znajdzie coś dla siebie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 11:29 
Cytuj  
Ja to chyba chetnie to bym wzial teraz jakas nokie nie wiem E52? Tylko dzwonie i pisze smsy, na wiecej i tak nie mam czasu. Dotykowe ekrany sa jakies dla mni za wolne, dlugie wczytywani mnei irytuje ;p

to sie podczepie, pod temat i poprosze jakis klasyk ;)


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 11:30 
Cytuj  
No niestety muszę bazować na tym co mają w ofercie operatorzy, Desire HD to kwota rzędu 1100 pln, sensation mogę mieć za 729, sgs+ za ~600 ( w play ) przy abo 59 pln, sprawdzałem innych operatorów ale jak telefony są tańsze to już abo koszmarnie wysoki.

U mnie jest tak że jak ja zmieniam fona bo mi się kończy umowa to druga połówka dostaje mój stary :P bo ma na kartę :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 11:33 
Cytuj  
tylko pozniej w playu zabezpiecz sie, zeby Ci nie najebalo internet za 1000 zl a pozniej konsultant zadzwoni do Ciebie, ze hmm moga Ci to umozyc ale musisz wziac najwyzszy abonament ;)


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 11:40 
Cytuj  
W abo mam 1gb neta a jak wykorzystam to mam nadal net ( darmowy ) z niższą prędkością, kumpel tez ma taki i żadne dodatkowe rachunki za net nie przychodzą :P

Zresztą w domu mam łi-fi :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 11:42 
Cytuj  
aha, no to chyba nie bedzie problemu. Wiem, ze jakies tam lekkie wałki play robil na niedoinformowanych klientach ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 11:48 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
embe - smartphone to już nie telefon, to przenośny komputerek i tak go należy odbierać. Odbieranie poczty, przeglądanie www, skype, gry, książki, komisky, filmy, etc. etc.
A co do etui - dla każdego coś dobrego - od niewygodnych i niefunkcjonalnych wsuwek do serii Vaporów PRO dla Iphone za 150USD :)
Jest tego taka masa, że każdy znajdzie coś dla siebie :)

Ja pisze że osobiście smarfon dla mnie to nadal tylko telefon, nie potrzebuje nic więcej w nim jak ekran dotykowy, funkcja telefon/sms/kontakty/notatnik i od czterech lat tyle mi wystarcza w smarfonie, do reszty chce kupić tablet 7" ale bardziej jako zabawkę plus funkcja jako sterowanie mediami w domu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 11:57 
Cytuj  
btw. na tych malych klawiaturkach qwerty da sie jakos normalnie smigac? Bo nie mialem okazji stestowac ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 12:00 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
aha, no to chyba nie bedzie problemu. Wiem, ze jakies tam lekkie wałki play robil na niedoinformowanych klientach ;)


Z tego co kumple opowiadał to net w playu jest darmowy pod warunkiem, gdy jesteśmy w zasięgu plejowych anten, gdy korzystamy z innych to nalicza osobno, czy jakoś tak.
W rezultacie ustawił sobie jakiś programik, który nie łączy go z netem gdy nie jest w zasiegu plejowej anteny i na mokotowie łazi po całym budynku i szuka zasięgu, lulz.
A ludzie płakali, że im nabija net, bo domyślnie na andku jest włączona transmisja danych i głupie wejście do google maps może słono kosztować, jak ktoś nie ma pakietu do neta.

Dotykowe ekrany sa jakies dla mni za wolne, dlugie wczytywani mnei irytuje ;p

Sam jesteś wolny. :) Poprzez swype pisze się szybciej niz na standardowym tel. Już nie wspominam o głosowym kiedy masz zajęte ręce itp. W ogóle smarty to nowa jakość, masz wszystko w jednym miejscu kiedy potrzebujesz, nawet gps się nieraz przydaje, nie mówiąc już o sprawdzeniu czegoś na szybko w necie, zrobieniu okolicznościowego foto. Ja nie wiem jak można świadomie odcinać się od rzeczy ułatwiających życie, bo nie chodzi już o gadżety same w sobie.

Dobre kilka lat temu miałem 6310i i trzymała dwa tygodnie, także do sms i dzwonienia nic lepszego Ci nie potrzeba. ;>

Highlander napisał(a):
btw. na tych malych klawiaturkach qwerty da sie jakos normalnie smigac? Bo nie mialem okazji stestowac ;)


Kwestia wprawy, dwa tyg popiszesz sms i będziesz śmigał jak ckm.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 12:08 
Cytuj  
tak, o to dokladnie chodzilo. Łaczylo klientow z obcymi antenami i pakowalo rachunki.

Hmm wolny w sensie, dla mnie wolno otwiera aplikacje. I dla mnie za duzo bajerow, nie uzywam tego w ogole, wiec jest mi to zbedne. Nawet nie mam kiedy tego wykorzystac.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 12:11 
Cytuj  
Każdy tak kiedyś mówił, że nie potrzebne, ale człowiek szybko przyzwyczaja się do wygody. :)


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 12:14 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Każdy tak kiedyś mówił, że nie potrzebne, ale człowiek szybko przyzwyczaja się do wygody. :)


Tru dat :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 12:15 
Cytuj  
Trzeba czytać co się kupuje i tyle a nie zwalać na że sprzedawca nas nie uprzedził że nasz mały fiat nie wyciąga 200 hm/h. Anyway ja mam w umowie (All Inc.) dane w roamingu krajowym czyli na nadajnikach innych operatorów oraz wspomniane spowolnienie prędkości w przypadku przekroczenia limitu MB (a nie naliczanie rachunku). Niestety z tego co się orientuję to obie wspomniane kwestie są dostępne wyłącznie w ramach abonamentu all inc. / all inc. max a nie można ich kupić jako dodatkowy pakiet czy cuś.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 12:18 
Cytuj  
No ja all inc. max biorę, btw nie można tego neta wyłączyć i włączać tylko in home na wifi żeby działał albo w podróży jak jest potrzebny ?

Zresztą nie wiem nawet czy ten 1 gb transferu wykorzystam.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.