mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 22:20 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Zobaczylem nowy trailer The Force Unleashed
http://www.youtube.com/watch?v=RkBiYpD3SDc

o rany...

X.

jaki on tam nowy ;D ale gierka ciekawie się zapowiada, ... tylko cholera nie mam konsoli /cry


_________________
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 22:25 
Cytuj  
tooz to wyglada jak gra z 1999 roku...


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 22:26 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
jaki on tam nowy ;D

Dla mnie nowy, nie widzialem wczesniej ;)

CheGee napisał(a):
tooz to wyglada jak gra z 1999 roku...

Bo ogladales na Youtube. Zobacz trailer w HD, to szczeke zgubisz...
http://www.gametrailers.com/player/21861.html

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2008, 22:55 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Bo ogladales na Youtube. Zobacz trailer w HD, to szczeke zgubisz...
http://www.gametrailers.com/player/21861.html

X.

Obejrzalem trailer w hd i moze nie 99, ale tak 2-3 latka do tylu grafika. Swoja droga zastanawiam sie, w ktorej grze jedi/sith beda jednym palcem planety przesuwac. :/


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2008, 00:01 
Cytuj  
ja tam nie wiem, czy ten trailer jest taki nowy :|


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sty 2008, 21:31 
Cytuj  
Hehe, fajny chart dla niezdecydowanych ;)

Obrazek

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 00:07 
Cytuj  
witamy na 4chanie z 2007 roku ;/


_________________
Obrazek
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 00:12 
Cytuj  
Bo wszyscy są /b/tardami i muszą na pamięć znać wszystko, co zostało tam wklejone? Daj spokój.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 08:42 
Cytuj  
kurcze musze przyznac racje czlowiekowi ktory pisal ze mass sie przycina.
po zmianie tv jak i rozdzielczosci w ktorej gram na 720p niestety ten efekt zaczal wystepowac i u mnie. chociaz przycina sie w miare rzadko to efekt doczytywanych tekstur momentami masakruje. zanim zdaza sie do konca wczytac to juz jestem 50m dalej. no ale teraz ta gra wyglada mimo wszystko.
dla posiadajacych tv hd ready czy full polecam www.wmvhd.com i sample znajdujace sie tam. mi szczena opada.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 10:02 
Cytuj  
No to niezly fail jak gierka na konsoli przycina. Przeciez to jedna z przewag jakie ma ponoc miec nad PC, ze sprzetu nie trzeba upgradowac i wszystko smiga przez kilka lat, a tu od razu falstart. Moze to wina devsow gry, ale jesli nie to slabo wroze przyszlosci x360 przynajmniej jesli chodzi o grafike.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 11:02 
Cytuj  
ram w konsoli nie powala niestety cudow nie zrobisz


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 11:09 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
ram w konsoli nie powala niestety cudow nie zrobisz


No to cuda sie obcina aby komfortowo grac w gry na konsoli. Inaczej niech turlaja beret.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 11:20 
Cytuj  
ale me i tak wymiata wiec mozna to przezyc ;-p
sprawdze dzisiaj inne tytuly i zobaczymy jak to wyglada w przypadku ac i pgr.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 11:58 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Aldatha napisał(a):
ram w konsoli nie powala niestety cudow nie zrobisz


No to cuda sie obcina aby komfortowo grac w gry na konsoli. Inaczej niech turlaja beret.


Miejsca w jakich wystepuja te przycinki wskazuja ze to jest raczej bug nie jakies widoczne cuda. I jest to zjawisko ktore wystepuje coraz czesciej bo w AC tez jest jeden taki bug.
Widac jest coraz wieksza presja zeby wypuscic gre z bugami na rynek.

No to niezly fail jak gierka na konsoli przycina. Przeciez to jedna z przewag jakie ma ponoc miec nad PC, ze sprzetu nie trzeba upgradowac i wszystko smiga przez kilka lat, a tu od razu falstart. Moze to wina devsow gry, ale jesli nie to slabo wroze przyszlosci x360 przynajmniej jesli chodzi o grafike.

Pomijam obiektywizm twojej odpowiedzi. Imo wszystko stanie sie jasne jak Crysis trafi na konsole. Zobaczymy na jakie i w jakiej postaci.

Teraz czas na news po przeczytaniu ktorego przeszly mnie ciarki po plecach:

Microsoft GDC Keynote To Show Off XNA?

So Microsoft are giving a keynote at GDC next month. We know it'll have something to do with Xbox Live. And it's future. But what, exactly? The give-away's in the session's title: "A Future Wide Open: Unleashing the Creative Community". Despite being around for over 18 months now, Microsoft have thus far had little to show for their efforts in nurturing small-time, indie development on the 360 with their XNA service. That's likely to change at GDC, however, with a posting on the XNA developers blog asking:

We're looking for a few 2D and 3D games created using XNA Game Studio for an upcoming opportunity to showcase the great work our community has been doing since we released the tools over a year ago. This could be the chance you and your game have been waiting for to enjoy the spotlight and anything that may come as a result.

Deadline is January 18, which puts it squarely in GDC's timeframe. There's a better than good chance XNA, and the best games small developers have so far cobbled together on the service, are going to be taking centre-stage.
Calling All Games! [XNA Blog]


Nie wiem jaki jest wasz stosunek do gier pisanych przez amatorow/hobbystow czy samego xna ale daje to nadzieje na rozwoj tego community. Mam nadzieje ze "Unleashing..." oznacza pozbycie sie dodatkowego subscription albo zastapienie go zwyklym dostepem do live.
Chociaz z drugiej strony widac tu pewien konflikt interesow, nie mogliby juz wypuszczac takiego crapu na XBLA skoro user moze sobie sciagnac lepsze gierki za darmo.
Ale teraz pisanie pod xboxa mija sie z celem bo trzeba poswiecic dodatkowy czas a potem i tak mozna sobie co najwyzej samemu pograc.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 13:35 
Cytuj  
Cytuj:
Imo wszystko stanie sie jasne jak Crysis trafi na konsole. Zobaczymy na jakie i w jakiej postaci.

http://www.gram.pl/news_9AfhJ,5_Crysis_ ... _X360.html


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 13:47 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Pomijam obiektywizm twojej odpowiedzi. Imo wszystko stanie sie jasne jak Crysis trafi na konsole. Zobaczymy na jakie i w jakiej postaci.

W ktorym miejscu jestem nieobiektywny? Przeciez nie rozstrzygam przyczyny tylko spekuluje.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 14:05 
Cytuj  
Crysis jako PS3 Exclusive to narazie plotka i nic więcej. Tym bardziej plotką jest jakoby miał być exclusivem ze względu na wydajność Xboxa.


_________________
Gzzzt

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 14:32 
Cytuj  
Taką wersję wydarzeń przedstawiają redaktorzy serwisu Games Radar, którzy twierdzą, że dzieło studia Crytek trafi na PlayStation 3. Ale tylko i wyłącznie na PlayStation 3 - możliwości techniczne Xboksa 360 miałyby być zbyt niskie dla dzieła Niemców, o Wii nie ma co nawet wspominać.

Hehe, to sa pobozne zyczenia, a nie fakty. I zdaje sie, ze niektorzy zapomnieli, jak niektore gry na PS3 przycinaja ze wzgledu na niewydolnosc grafiki i waska szyne danych.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 15:27 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
ikona napisał(a):
Pomijam obiektywizm twojej odpowiedzi. Imo wszystko stanie sie jasne jak Crysis trafi na konsole. Zobaczymy na jakie i w jakiej postaci.

W ktorym miejscu jestem nieobiektywny? Przeciez nie rozstrzygam przyczyny tylko spekuluje.


A swoje spekulacje opierasz na czyms czego nie widziales.

Z tym crysisem na ps3 to fajna plota, ale bym sie strasznie zdziwil gdyby kwestia exclusive nie byla efektem przekazania gorki pieniedzy i stosu dziewic przes sony/ms w prezencie dla ea/cryteka.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.


Ostatnio edytowano 18 sty 2008, 15:31 przez ikona, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 15:30 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
ikona napisał(a):
Pomijam obiektywizm twojej odpowiedzi. Imo wszystko stanie sie jasne jak Crysis trafi na konsole. Zobaczymy na jakie i w jakiej postaci.

W ktorym miejscu jestem nieobiektywny? Przeciez nie rozstrzygam przyczyny tylko spekuluje.


A swoje spekulacje opierasz na czyms czego nie widziales.

To nie rozumiesz co piszesz, bo mozesz mi zarzucic brak kompetencji, a nie obiektywizmu. Poza tym nie mam powodu kwestionowac wypowiedzi mendola i paru innych osob, ktore tez o tym pisaly.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.